Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

TecDoc

Logo TecDoc

 

TecDoc - Systemy informacyjne

TecDoc Informations System GmbH został założony w 1994 roku przez producentów części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz przez Niemieckie Stowarzyszenie Części zamienny (GVA). Jest wiodącym dostawcą elektrycznych danych dotyczących części zamiennych dostarczanych na europejskie rynki. Jest źródłem aktualnych danych, z których korzystają osoby zamawiające części dla warsztatów i sklepów motoryzacyjnych. Oferowane dane pochodzą bezpośrednio od współpracujących z firmą TecDoc producentów części i są Państwu oferowane w formie usystematyzowanego katalogu.

TecDoc CATALOG to ceniony przez większość sklepów i warsztatów system, który zawiera oryginalne dane ponad 550 producentów części zamiennych. Baza katalogu obejmuje:

  • 67 500 modeli samochodów osobowych,
  • 61 000 modeli samochodów ciężarowych,
  • 15 000 000 części zamiennych
  • ponad 5 500 000 artykułów z opisami technicznymi, zdjęciami, rysunkami, schematami graficznymi układów zawieszenia, zastosowaniem w pojazdach, instrukcjami montażowymi.

Zalety Katalogu: 

  • największa na rynku baza samochodowych części zamiennych,
  • szybkie wyszukiwanie części wg pojazdu, nr kat., nr OE, itp.
  • oszczędność czasu dla sklepów i warsztatów przy doborze części,
  • bardzo praktyczne instrukcje montażowe części zamiennych,
  • współpraca z programami z serii Integra 7. Dzięki zaawansowanej integracji programu Integra Car/Truck7 z katalogiem TecDoc, mamy możliwość automatycznego dodawania do zlecenia lub kosztorysu wybranych w katalogu TecDoc części zamiennych.


Katalog jest kwartalnie aktualizowany o dane kolejnych producentów części zamiennych i dystrybuowany wśród warsztatów oraz sklepów motoryzacyjnych. TecDoc CATALOG posiada oryginalne dane od producentów części

Na podstawie podanej specyfikacji oraz numerze katalogowym upewnij się, czy dana części pasuje do Twojego modelu. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów cześci. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do nas e-mail przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia VIN. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.