Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Walker

Początki działalności firmy sięgają 1908 roku, jednak jej powstanie datuje się na 1916 rok, kiedy to w Wisconsin w Stanach Zjednoczonych powstała oficjalna siedziba Walker Manufacturing Company. Przedsiębiorstwo posiada centrum badawczo-rozwojowe w Michigan i liczne placówki na całym świecie, dostarczając swoje produkty do krajów na wszystkich sześciu kontynentach. Swoją pozycję w branży motoryzacyjnej firma zyskała dzięki produkcji innowacyjnych tłumików, w tym pierwszego tłumika ze stali nierdzewnej, który był odpowiedzią na potrzeby rynku w początku XX wieku. Do osiągnięć firmy należy również prototyp współczesnych katalizatorów, w których produkcji również specjalizuje się. Od początku swojego istnienia Walker udoskonalała swoje produkty, dostosowując je do wymogów nowych modeli samochodów.

Obecnie Walker jest częścią przedsiębiorstwa Tenneco, będąc jednym z wiodących producentów oryginalnych komponentów samochodowych i części zamiennych. W ofercie koncernu znajdują się:

    tłumiki – wykonane ze stali i aluminium, o budowie strukturalnej,

    katalizatory - spełniające wymogi EPA i CARB,

    akcesoria do układów wydechowych – rury i przewody rurowe, uszczelki, a także elementy zwiększające wydajność układu wydechowego,

    czujniki i sondy lambda – o wysokiej wydajności,

    elementy elektroniki samochodowej.

Ofertę Walker tworzą takie linie produktów, jak DynoMax (tłumiki o specyficznym brzmieniu), Thrush Mad Hot (tłumiki o zwiększonej wydajności), Quiet-Flow SS (tłumiki trzykrotnie bardziej odporne na rdzę), Tru-Fit (tłumiki o zwiększonej żywotności), SoundFX (tłumiki o specyficznej akustyce), systemy Cat-Back (wysoce wydajne układy wydechowe wykonane w 100% ze stali nierdzewnej). Walker dostarcza szereg rozwiązań dla samochodów osobowych, lekkich ciężarówek, samochodów dostawczych i do zastosowań w pojazdach specjalnych.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.