Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

VARTA

VARTA jest producentem wysokiej jakości akumulatorów na potrzeby oryginalnego wyposażenia pojazdów oraz rynku zamienników. Firma wchodzi w skład firmy Johnson Controls – światowego lidera w zakresie projektowania i produkcji ołowiowo-kwasowych akumulatorów do samochodów oraz nowoczesnych akumulatorów do aut wyposażonych w system Start&Stop. Współpraca ta pozwoliła uzyskać firmie VARTA bezcenne doświadczenie, które aktualnie procentuje na rynku motoryzacyjnym. Akumulatory VARTA projektowane są z myślą o niezawodności i wydajności. Są one w stanie zagwarantować maksymalną żywotność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji.

Akumulatory VARTA trafiają do milionów pojazdów – samochodów, motocykli oraz ciężarówek. Żaden inny akumulator nie może być skonstruowany w ten sam sposób, co produkty VARTA. Firma opatentowała technologię produkcji kratki metodą sztancowania, która powoduje, że akumulatory niemieckiej firmy wyróżniają się wysoką wytrzymałością na tle konkurencji. Jest to wyłącznie jeden z wielu powodów, dla których akumulatory VARTA trafiają w ręce producentów samochodowych oraz klientów z całego świata.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.