Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

UFI

Na przestrzeni ostatnich lat włoska firma UFI odnotowała znaczny wzrost sprzedaży filtrów przeznaczonych na pierwszy montaż, co spowodowało, że obecnie to globalny potentat, który powoli staje się liderem w dziedzinie filtrowania paliwa, powietrza i nie tylko.

Universal Filter Italiana – bo tak brzmi pełna nazwa przedsiębiorstwa, które zostało założone w 1972 roku na terenie miasta Nogarole Rocca, w Weronie. Od samego początku celem spółki była produkcja filtrów samochodowych, które miały trafiać na pierwszy montaż oraz na niezależny rynek części zamiennych. Rozwój nowych technologii, doskonała zdolność interpretacji oczekiwań i wymogów klientów oraz wydajne i dokładne linie produkcyjne to z pewnością jedne z najważniejszych cech przedsiębiorstwa UFI.

Dobra jakość

W UFI od samego początku obowiązuje żelazna zasada "totalnej jakości" i właśnie to wpłynęło na dynamiczny rozwój włoskiej marki. Z biegiem lat, Grupa UFI Filters zaczęła odgrywać coraz większą rolę na rynku wtórnym, gdzie systematycznie udostępnia najnowsze rozwiązania stosowane na rynku pierwotnym. Firma uzyskała liczne certyfikaty dla swoich zakładów produkcyjnych m.in. ISO 9001:2008, ISO / TS 1649:2009, a także ISO 14001:2004.

UFI słynie z budowy filtrów oleju napędowego o ponadprzeciętnych zdolnościach oddzielania wody oraz filtrów wytrzymałych na wysokie ciśnienie paliwa. W gamie produktów UFI można znaleźć także filtry paliwa, filtry powietrza, filtry oleju oraz wiele innych. Obecna oferta liczy ponad 2500 produktów i jest stale poszerzana o kolejne numery referencyjne. Warto zaznaczyć, że przez ponad 35 lat firma UFI była dostawcą dla Teamu F1 Ferrari.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.