Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy.

Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów takich jak: Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Opel i Peugeot.

Kompetencje TRW widoczne są na rynku części zamiennych (do samochodów osobowych i dostawczych), dzięki bogatej ofercie na rynku wtórnym w zakresie układów kierowniczych takich jak:

    - drążek kierowniczy,

    - końcówka drążka kierowniczego,

    - osłona drążka kierowniczego,

    - przekładnia kierownicza.

Firma TRW zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie układów hamulcowych:

    - tarcze hamulcowe,

    - klocki hamulcowe,

    - szczęki hamulcowe,

    - bębny hamulcowe.

Oraz również części zawieszenia:

    - wahacz,

    - sworzeń wahacza,

    - tulejka wahacza,

    - łącznik stabilizatora.

TRW dostarcza części do motocykli pod nazwą TRW Moto.W rozmieszczonych na całym świecie fabrykach odbywa się produkcja i regeneracja części na rynek motoryzacyjny. Firma zatrudnia ponad 1700 pracowników w 21 krajach, a jej oddział główny mieści się w Neuwied w Niemczech.

Port folio firmy obejmuje zakres aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa takich jak elektronika samochodowa, sterowanie pojazdem, systemy bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażerów (kierownice, pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne). W Firmie TRW, bezpieczeństwo i jakość to integralna część produkcji. Wszystkie produkty TRW są testowane w warunkach ekstremalnych zarówno na drodze jak i w najnowocześniejszych laboratoriach, dzięki czemu części TRW cechuje najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.