Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

SKF

SKF to szwedzki producent łożysk największy na świecie. Posiada 110 fabryk w 28 krajach.
Na początku XX wieku pracownik szwedzkiej manufaktury włókienniczej Sven Wingqvist opatentował łożysko kulkowe. 1907 roku została założona firma Svenska Kullagerfabriken, produkująca łożyska. Dwa lata później działały filie w Niemczech, Francji i USA. Od 1909 roku oddziały poza granicami Szwecji produkowały łożyska pod nazwą SKF. Firma bardzo dynamicznie się rozwijała i 1912 roku miała swoje oddziały w 32 państwach, a w 1923 roku zostało otworzone przedstawicielstwo w Polsce.

Dzięki dużym nakładom finansowym w zaplecze badawczo-techniczne, naukowcy ulepszali łożyska i wprowadzali nowatorskie rozwiązania (łożysko baryłkowe, łożysko toroidalne).

Skf jest liderem w produkcji łożysk na świecie. Łożyska tej marki montowane są w samochodach europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Firma produkuje:
    łożyska do kół,
    piasty,
    paski rozrządu,
    zestawy rozrządu,
    napinacze rozrządu,
    rolki prowadzące,
    pompy wody,
    paski klinowe.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.