Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 

Sachs

Sachs to niemiecki producent części samochodowych przeznaczonych na rynek części zamiennych oraz wykorzystywanych w seryjnej produkcji samochodów. Z tak renomowanymi markami jak Lemforder czy Boge, Sachs wchodzi w skład ZF Group – jednego z liderów produkcji auto części na świecie. Wśród stałych dostawców produktów Sachs warto wymienić m.in. takich producentów jak BMW, Mercedes-Benz czy Volkswagen. Produktami z jakimi łączona jest marka Sachs są przede wszystkim amortyzatory i sprzęgła.

Pierwsze kroki firmy Sachs datuje się na rok 1895. Nazwa przedsiębiorstwa pochodzi od nazwiska jednego z założycieli Ernsta Sachsa, który znany jest głównie z wymyślenia torpedo rowerowego. Obok Sachsa drugim właścicielem firmy został Karl Fichtel. Od samego początku firma specjalizowała się w produkcji najwyższej jakości części samochodowych. W 1929 roku postanowiono rozszerzyć ofertę w zakresie jednostek napędowych, sprzęgieł i amortyzatorów. Działania te sprawiły, że obecnie firma Sachs jest jednym z najbardziej renomowanych producentów sprzęgieł samochodowych oraz amortyzatorów na świecie. W 1959 roku zdecydowano się otworzyć pierwszą fabrykę w Ameryce Południowej (Brazylia). W późniejszych latach otwierano przedstawicielstwa i fabryki głównie na terytorium Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej. W 2001 roku marka Sachs została przejęta przez ZF Friedrichshafen AG, które wykupiło pakiet większościowy akcji Sachs.

Sachs wchodzi w skład koncernu ZF Group, który produkuje i dostarcza komponenty głównie do samochodów osobowych, ale również do innych maszyn jak pojazdy użytkowe, samochody ciężarowe czy helikoptery. Pomimo bogatej oferty marka Sachs jest głównie kojarzona z produkcją doskonałych elementów układu zawieszenia oraz układu przeniesienia napędu. Wśród części Sachs warto wymienić amortyzatory, sprężyny zawieszenia, zestawy sprzęgieł oraz tłumiki drgań skrętnych. Przed opuszczeniem linii produkcyjnej części Sachs są dokładnie sprawdzane pod kątem wytrzymałości i wydajności.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.