Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Philips

Philips to znana na całym świecie firma, zajmująca się produkcją towarów, znajdujących zastosowanie w przeróżnych sektorach – sprzętu RTV, AGD czy też produktów oświetleniowych. Koncern przy projektowaniu i wytwarzaniu produktów zawsze wykorzystuje technologie i wzornictwo odpowiadające ludzkim potrzebom, w myśl zasady „sense and simplicity”. Philips zatrudnia ponad 120 tys. pracowników w ponad 60 państwach na świecie, a ich główna siedziba zlokalizowana jest w Holandii. Łączna sprzedaż Philips w 2010 r. wyniosła 25,4 mld euro.

Firma Philips została założona w 1891 r. w holenderskim mieście Eindhoven, przez Gerard Philipsa i jego ojca Frederika. Firma już od pierwszych lat przeżywała intensywny rozwój, szczególnie za sprawą brata Gerarda, Antona Philipsa, który dołączył do zespołu. To właśnie dzięki niemu Philips w ciągu zaledwie kilku lat stał się liderem w produkcji żarówek na świecie. W 1914 r. Philips otwiera swoje pierwsze laboratorium badawcze i zaczyna testować technologie związane z promieniami rentgenowskimi i falami radiowymi. Lata mijają, a lista wynalazków i rozpoznawalność marki nieustannie rośnie.

Philips w bardzo dużej mierze zajmuje się produkcją systemów oświetleniowych dla zastosowań użytkowych, przemysłowych a także motoryzacyjnych. W tej ostatniej branży należy do liderów oświetlenia samochodowego, w którego przypadka marka Philips jest synonimem doskonałych technologii, wysokiej jakości produktów i innowacyjności. Wszystkie części produkowane w ramach rynku aftermarket zostały zaprojektowane mając na uwadze potrzeby i wymagania kierowców.

W bogatej ofercie firmy Philips znajdują się m.in. światła do jazdy dziennej LED, reflektory (żarówki, żarniki) a także części wykorzystywane przy sygnalizacji i oświetleniu wewnętrznym. Oferta żarówek Philips jest naprawdę imponująca i obejmuje kilka różnych typów żarówek, takich jak Vision,  LongLife EcoVision (linia produktów ekonomicznych i ekologicznych zarazem),  VisionPlus (60% wydajniejsze niż zwykłe żarówki),  X-tremeVision czy też BlueVision ultra. Warto także wspomnieć o znakomitych żarówkach Xenon HID Philipsa, gwarantujące dwa razy więcej światła i lepszą widoczność niż żarówka halogenowa, przy o wiele mniejszym poborze energii.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.