Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

PETRONAS

PETRONAS Lubricants International (PLI) jest przedsiębiorstwem zależnym stanowiącym w całości własność PETRONAS, malezyjskiej narodowej korporacji petrochemicznej. W pełni ukształtowana w 2008r. PLI stanowi połączenie dwóch szanowanych firm zajmujących się środkami smarnymi i płynami funkcjonalnymi – FL Selenia i jednostki zajmującej się środkami smarnymi firmy PETRONAS. W efekcie tego połączenia powstała nowa organizacja, której struktura i cele skupiają się na oferowaniu najlepszych środków smarnych i płynów funkcjonalnych na świecie. Czynnikiem spajającym i napędzającym PLI jest zaangażowanie firmy jako przedsiębiorstwa zajmującego się Fluid Technology Solutions (rozwiązaniami technologii płynów) dzisiaj i jutro.

PLI widzi się jako wiodącą firmę zajmującą się środkami smarnymi i płynami funkcjonalnymi z udziałem w rynku dorównującym największym konkurentom.

Aby stać się wiodącą firmą zajmującą się środkami smarnymi i płynami funkcjonalnymi z udziałem w rynku dorównującym największym konkurentom PLI skupi się na trzech głównych kierunkach.

Rozwój firmy jako szybko reagującego producenta środków smarnych i płynów funkcjonalnych, wyróżniającego się wiodącą technologią i możliwościami rynkowymi.

Wzmocnienie pozycji preferowanego partnera globalnych producentów OEM w ramach rozwijania następnej generacji pojazdów oraz cieszącego się zaufaniem dostawcy wysokiej jakości środków smarnych i płynów funkcjonalnych dla klientów na całym świecie.

Ciągłe globalne budowanie swojej marki i wypracowanie silnych skojarzeń z jakością, niezawodnością i technologią.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.