Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

OSRAM

Firma OSRAM jest jednym z największych producentów źródeł światła oraz systemów oświetleniowych na świecie. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Monachium. Dla koncernu OSRAM pracuje łącznie ponad 41 tys. pracowników. W roku finansowym 2011 całkowita sprzedaż wewnątrz firmy przekroczyła 5 miliardów euro. Wynik ten nie byłby możliwy bez globalnego zasięgu przedsiębiorstwa – OSRAM obecne jest wraz z 44 fabrykami w 16 krajach na całym świecie.

Jeżeli chodzi o ofertę OSRAM dla przemysłu motoryzacyjnego to niemiecka firma obecna jest z bogatym asortymentem, na który składają się m.in. żarówki reflektora, żarówki lampy kierunkowskazu, żarówki światła cofania, żarówki światła STOP oraz światła do jazdy dziennej OSRAM. Niemieckie przedsiębiorstwo łącznie oferuje przeszło 400 typów żarówek przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli. Oprócz aktywnej obecności na rynku motoryzacyjnym OSRAM jest niekwestionowanym liderem w zakresie energooszczędnych źródeł światła oraz oświetlenia wykorzystywanego w domach.


Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.