Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

Nissens

Nissens to światowy lider w produkcji elementów układu chłodzenia samochodów, w tym głównie chłodnic. Chłodnice Nissens trafiają do wielu producentów samochodowych na tzw. "pierwszy montaż", ale są doskonale znane wśród klientów na rynku części zamiennych. Produkcja odbywa się w czterech głównych fabrykach o łącznej powierzchni przekraczającej 50 tys. m2 znajdujących się na terenie Słowacji i Danii. Firma obecna jest w 18 krajach całego świata a łączne zatrudnienie przekracza 1,000 osób.

Firma Nissens powstała w 1921 roku w Danii, a jej założycielem był Julius Nissen. Od początku działalności Julius Nissen był zdecydowany przekazać firmę swoim dzieciom i ta tradycja jest utrzymywana do dnia dzisiejszego. Oferta firmy Nissens już we wczesnych latach produkcji została skierowana na elementy układu chłodzenia. W 1943 roku otworzono pierwszą fabrykę przy Bjerrevej, a 31 lat później przeniesiono produkcję do nowocześniejszego centrum w Ormhojgaardvej. 1977 rok przyniósł ze sobą rozpoczęcie produkcji poza granicami Danii, czyli w Szwecji oraz Finlandii. W 1994 roku stworzono nowoczesny magazyn o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 10,000m2. Obecnie firma jest w posiadaniu Alana oraz Knuda Nissenów, którzy są synami założyciela firmy – Juliusa Nissena.

Nissen to duńskie przedsiębiorstwo, którego części przeznaczone są w głównej mierze na rynek motoryzacyjny. Oferta auto części Nissen zawiera najwyższej jakości elementy układu chłodzenia, które wykorzystywane są wśród czołowych producentów samochodowych w seryjnej produkcji. Wśród stałych odbiorców części Nissens warto wymienić między takie marki jak Aston Martin, Fiat, SAAB, Scania czy Toyota. Dodatkowo, części Nissens obecne są na rynku zamiennych części samochodowych. Oferta zawiera ponad 10,000 rozmaitych elementów układu chłodzenia przeznaczonych do pojazdów osobowych, dostawczych, a nawet samochodów ciężarowych.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.