Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

NGK

NGK to znana na całym świecie japońska firma zajmująca się produkcją części układu zapłonowego z przeznaczeniem na rynek motoryzacyjny. Fabryki NGK corocznie produkują łącznie przeszło 500 milionów różnorodnych produktów zgodnych z wytycznymi czołowych producentów samochodowych. Wśród stałych dostawców części NGK znajdują się między innymi takie marki jak Audi, BMW, Ferrari, Fiat czy Volkswagen.

Główna siedziba firmy NGK znajduje się w miejscowości Ratingen w Niemczech. Za początki rozpoczęcia działalności przyjęto datę 11 listopada 1936 roku. Już w rok od momentu założenia firmy NGK uruchomiono produkcję pierwszych świec zapłonowych. Od 1967 roku rozwinięto produkcję elementów ceramicznych dla urządzeń elektrycznych w telekomunikacji i informatyki. W 1982 roku do oferty NGK wprowadzono sondy lambda oraz regulowane katalizatory. Światowa ekspansja na rynki międzynarodowe rozpoczęła się w już w roku 1959 wraz z powstaniem pierwszej fabryki w Brazylii. W 2003 roku stworzono przedstawicielstwo NGK w Polsce.

Oryginalne części NGK wykorzystywane są seryjnie w produkcji zdecydowanej większości modeli samochodów. Świece zapłonowe NGK są rekomendowane i stosowane między innymi przez koncerny BMW, Hondy, Fiata, Forda, Skody oraz wielu innych producentów. Z danych zaprezentowanych przez szefostwo NGK wynika, że japońska firma jest największym na świecie oferentem świec zapłonowych oraz sond lambda. Oferta części zamiennych przeznaczonych na rynek wtórny stworzona została według identycznych specyfikacji jak elementów przeznaczonych na tzw. "pierwszy montaż".


Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.