Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Motul

Motul to przedsiębiorstwo motoryzacyjne obecne na rynku od ponad 150 lat. Głównym celem firmy jest tworzenie bezkompromisowych produktów o najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów. Produkty Motul zostały szybko docenione przez czołowe zespoły sportowe oraz uznane za jedne z najlepszych w zakresie ochrony mechanizmów w ekstremalnych warunkach. Obecnie Motul to symbol najlepszych środków smarnych regularnie dostosowywanych do najwyższych wymagań rynkowych. Każdy z oferowanych produktów charakteryzuje się stałą, wysoką jakością zgodną z wymaganiami oraz specyfikacjami producentów z całego świata oraz potwierdzony jest licznymi atestami i certyfikatami. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów Motul w sklepie internetowym iParts.pl!

W ofercie produktów Motul znajdują się oleje silnikowe podzielone na oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Ponadto Motul tworzy doskonałe oleje przekładniowe oraz specjalistyczne oleje do aut zabytkowych. Wszystkie produkty Motul opracowywane i tworzone są w jednej fabryce we Francji pod czujnym okiem kontrolerów jakości. Możemy je podzielić na: Oleje mineralne Motul, Oleje półsyntetyczne Motul, Oleje syntetyczne Motul, Oleje sportowe Motul.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.