Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Monroe

Monroe to producent elementów układu zawieszenia samochodów. Od niespełna stu lat firma jest nieustannie obecna na rynku części samochodowych. Produktem, z którego marka Monroe jest doskonale znana na całym świecie są amortyzatory Monroe wykorzystywane są w wielu koncernach motoryzacyjnych w seryjnej produkcji samochodów. Wśród producentów korzystających z elementów zawieszenia Monroe warto wymienić między innymi Volkswagena, Forda, Toyotę oraz BMW. Marka Monroe obecnie wchodzi w skład spółki Tenneco, która posiada 14 zaawansowanych centrów inżynierskich na terytorium całego świata.

Za początek działalności firmy Monroe uznaje się rok 1918 gdy ówczesny założyciel przedsiębiorstwa – August F. Mayer zaprezentował pierwowzór pompki samochodowej. Gdy Mayer zauważył, że pompka samochodowa ma szanse zaistnieć na rynku założył firmę "Brisk Blast", czyli przodka dzisiejszego Monroe. Kapitał zakładowy wynosił zaledwie 500$ więc początki działalności nie należały do łatwych. Młody mechanik August F. Mayer nie bał się odważnych decyzji i poprowadził swoją firmę do sukcesów czym bez wątpienia było osiągnięcie produkcji na poziomie pięciu tysięcy pompek w skali tygodnia. W niedługim czasie szefostwo firmy z Mayerem na czele postanowiło skierować produkcje w kierunku nieco bardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych skutkiem czego było zaprezentowanie pierwszego amortyzatora do samochodu osobowego w 1926 roku, a 12 lat później pierwszego amortyzatora do samochodu terenowego. Wysoka jakość produktów sprawiła, że w 1951 roku Monroe zostało najpopularniejszą firmą produkującą amortyzatory na całym świecie. Od 1977 roku Monroe wchodzi w skład grupy Tenneco.  

Firma Monroe zajmuje się produkcją i dystrybucją elementów układu zawieszenia do samochodów osobowych i użytkowych. Flagowym produktem firmy są amortyzatory, które są wykorzystywane w seryjnej produkcji wielu czołowych producentów samochodowych jak BMW, Ford, Toyota czy Volkswagen. Oprócz amortyzatorów Monroe produkuje także sprężyny zawieszenia, zestawy naprawcze, stabilizatory i golenie. Wszystkie produkty przed opuszczeniem linii produkcyjnych są dokładnie testowane pod kątem jakości i wytrzymałości.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.