Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Magneti Marelli

Włoska firma Magneti Marelli zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości części samochodowych wykorzystywanych zarówno w seryjnej produkcji pojazdów, jak i z przeznaczeniem dla sektora części zamiennych. Wewnątrz firmy zatrudnienie znajduje ponad 34 tysiące pracowników, którzy pracują w 83 zakładach produkcyjnych i 12 centrach rozwojowo-badawczych na terytorium 18 krajów całego świata. Produkty Magneti Marelli są wykorzystywane przy seryjnej produkcji samochodów Fiata.

Przedsiębiorstwo Magneti Marelli zostało założone w 1891 roku. Od początku działalności oferta skoncentrowana była wokół branży motoryzacyjnej. W 1929 roku uruchomiono produkcję akumulatorów samochodowych z przeznaczeniem dla aut napędzanych silnikami spalinowymi. W 1931 roku zaczęto produkować akumulatory do samochodów elektrycznych oraz łodzi podwodnych. Cztery lata później wprowadzono na rynek świece zapłonowe Magneti Marelli z przeznaczeniem dla aut i motocykli, co znacznie zwiększyło przychody firmy. W 1967 roku Magneti Marelli przeszło w posiadanie Fiata, który wykupił wszystkie akcje włoskiego przedsiębiorstwa.

Magneti Marelli produkuje części samochodowe dla oryginalnego wyposażenia pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Oferta firmy podzielona jest na wiele sektorów – oświetlenia samochodowego, układu przeniesienia mocy, zawieszenia samochodowego oraz układu wydechowego. Przedsiębiorstwo znane jest również z produkcji wysokiej jakości elementów układu zapłonowego samochodu czyli przewodów oraz świec zapłonowych.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.