Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

LuK

Niemiecka firma LuK to producent najwyższej jakości części samochodowych, w tym głównie elementów układu przeniesienia mocy. Firma reprezentowana jest w 18. krajach na całym świecie, a łączne zatrudnienie wewnątrz przedsiębiorstwa wynosi około 11 tysięcy pracowników. Liczby te przekładają się na doskonałe wyniki produkcji. Z linii produkcyjnych corocznie schodzi ponad 17 milionów sprzęgieł przeznaczonych do samochodów oraz około 6,5 miliona podwójnych kół zamachowych. Z danych producenta wynika, że co czwarty samochód seryjnie wyposażany jest w sprzęgła LuK.

Firma LuK została założona w 1965 roku. Od samych początków oferta sprzedaży skoncentrowana była na produkcję elementów układu przeniesienia mocy w tym np. elementów sprzęgła. Pierwszym produktem, który okazał się hitem sprzedaży było sprzęgło ze sprężyną membranową. Produkt ten umożliwił wzrost sprzedaży, który przełożył się na otwarcie pierwszych fabryk poza granicami Europy. W 1977 roku otworzono pierwszą fabrykę na terytorium Stanów Zjednoczonych, a trzy lata wcześniej powstały przedstawicielstwa w Brazylii oraz Meksyku. Ważnym momentem w historii firmy była prezentacja podwójnego koła zamachowego, która miała miejsce w 1985 roku. Umożliwiło to zmniejszenie hałaśliwości oraz drgań w układzie przeniesienia napędu.

LuK to niemiecki producent części samochodowych. Produkty LuK są znane i rekomendowane na całym świecie. Doskonale świadczy o tym ilość producentów samochodowych, którzy stosują i polecają sprzęgła LuK w eksploatacji pojazdów. Według danych LuK statystycznie co czwarty samochód opuszczający linię produkcyjną wyposażany jest w elementy układu przeniesienia mocy LuK. Obok produkcji sprzęgieł LuK zajmuje się opracowywaniem najwyższej jakości tarcz sprzęgła, docisków sprzęgła, łożysk oporowych oraz kół zamachowych.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.