Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Liqui Moly

Firma Liqui Moly założona została w 1957 roku w Niemczech. Swoją nazwę jej właściciele zaczerpnęli od dwusiarczku molibdenu, związku chemicznego o właściwościach smarnych masowo wykorzystywanego dzisiaj do produkcji olejów silnikowych. Producent z sukcesem dostarcza produkty najwyższej jakości, zyskując coraz szersze grono odbiorców.

Przedsiębiorstwo zawdzięcza swój rozwój i międzynarodowy sukces wysokim nakładom na badania i rozwój nowoczesnych technologii. Produkty Liqui Moly dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie. Spełniają one rygorystyczne wymagania czołowych niemieckich koncernów samochodowych.

Wśród produktów Liqui Moly znajdziemy wyroby pięciu linii produkcyjnych:

    Środki smarne – oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, smary.

    Kosmetyki samochodowe – kosmetyki do lakieru, do szyb, do felg i opon, do wnętrza, do elementów chromowanych i gumowych, do silnika.

    Dodatki – dodatki do oleju, dodatki do paliw, dodatki do chłodnicy oraz produkty Pro-Line.

    Produkty do motocykli - dodatki, oleje, oleje przekładniowe, oleje do filtrów, oleje do teleskopów, kosmetyki, smary do łańcucha.

    Produkty do samochodów ciężarowych – oleje silnikowe, oleje przekładniowe, środki serwisowe.

    Produkty ogrodnicze

    Środki serwisoweSklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.