Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

LEMFÖRDER

Producenci około 50 marek samochodowych na całym świecie wykorzystują układy kierownicze i komponenty układu zawieszenia firmy ZF, ponieważ ‒ oprócz wysokiej jakości i długiej żywotności ‒ te produkty oferują maksymalny poziom komfortu jazdy i dynamiki.

Dzięki marce LEMFÖRDER firma ZF jest również wybierana jako pierwsza na rynku części zamiennych. Coraz więcej warsztatów pokłada zaufanie w wysokiej klasy produktach o jakości pierwszego wyposażenia i korzysta z naszego serwisu o najwyższym standardzie.

Produkty LEMFÖRDER

Gdy kierowca przyspiesza, kieruje lub hamuje, komponenty układu kierowniczego i układu zawieszenia marki LEMFÖRDER odgrywają znaczącą rolę w  zapewnianiu bezpiecznej kontroli nad pojazdem. Nasze portfolio precyzyjnych produktów obejmuje:

    Układy kierownicze i komponenty układu zawieszenia LEMFÖRDER
    Najwyższy poziom wymagań w zakresie projektowania, produkcji i zabudowy

    Części gumowo-metalowe LEMFÖRDER
    Idealne tłumienie i niski poziom emisji hałasu

Tradycyjna grupa przedsiębiorstw, składająca się z podmiotów Lemförder Metallwaren AG oraz Lemförder Metallwaren J. Ulderup AG & Co z siedzibą w północnoniemieckiej miejscowości Lemförder jest częścią spółki ZF Friedrichshafen AG od 1984 roku. Logo z  sową (pierwotnie z trzema drążkami poprzecznymi) prawie się nie zmieniło od czasu założenia firmy Lemförder Metallwaren-Gesellschaft mbH w 1947 roku i  wciąż jest gwarancją jakości. Idea wstawienia symbolu sowy wynikła z  nazwiska pierwszego założyciela firmy, Ulderup ‒ „Ule” w języku dolnoniemieckim oznacza właśnie sowę.


Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.