Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

KYB

Firma KYB (Kayaba) jest wiodącym liderem produkcji amortyzatorów samochodowych. Według danych firmy co czwarty nowy samochód fabrycznie wyposażony jest w amortyzatory Kayaba. Na tak ogromną skalę produkcji pozwala największa fabryka amortyzatorów na świecie, którą przedsiębiorstwo KYB wybudowało na terenie Japonii oraz 14 pozostałych fabryk zlokalizowanych na całym świecie. Umożliwia to produkowanie przeszło 75. milionów amortyzatorów w skali roku, co przekłada się na roczny przychód przekraczający 2,6 miliarda dolarów.

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela – Shiro Kayaby. Początki firmy datuje się na rok 1919. W pierwszych latach działalności oferta zawierała amortyzatory hydrauliczne oraz elementy służące do wyposażenia armii japońskiej jak między innymi katapulty. Jeszcze w trakcie II Wojny Światowej założono fabrykę w Gifu (Japonia), która obecnie jest największą fabryką amortyzatorów na całym świecie. Prężny rozwój umożliwił debiut na Tokijskiej Giełdzie Papierów wartościowych już w 1959 roku. Kolejne lata oznaczały dla firmy KYB przede wszystkim systematyczny rozwój na rynkach motoryzacyjnych. W 1983 roku rozpoczęto produkcję w Hiszpanii, w 1989 roku w Niemczech, a w 2002 roku w Chinach.

Firma KYB jest znana przede wszystkim z produkcji doskonałych amortyzatorów wykorzystywanych w seryjnej produkcji samochodów. Roczny przychód w postaci ponad 2,6 miliarda dolarów pozwala firmie KYB zajmować pierwsze miejsce w zestawieniu firm produkujących amortyzatory samochodowe. Obok produkcji amortyzatorów, Kayaba zajmuje się produkcją pozostałych elementów zawieszenia pojazdów jak np. sprężyny zawieszenia. Amortyzatory przeznaczone na rynek części zamiennych produkowane są zgodnie z takimi samymi normami i w takiej samej technologii jak te przeznaczone na tzw. "pierwszy montaż".

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.