Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Hengst

Hengst to niemieckie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe na potrzeby oryginalnego wyposażenia pojazdów (dla m.in. Audi i Mercedesa) oraz na rynek części zamiennych. Na motoryzacyjnej mapie świata Hengst obecne jest od przeszło 50 lat. Aktualnie firma Hengst jest europejskim liderem w zakresie produkcji najwyższej jakości systemów filtracyjnych wykorzystywanych w motoryzacji. Niemiecka firma posiada 9 lokalizacji na czterech kontynentach – w Europie, Azji, Ameryce Południowej oraz Ameryce Północnej.

Z myślą o rynku części zamiennych firma Hengst przygotowała specjalną ofertę najwyższej jakości filtrów samochodowych, która podzielona jest na filtry paliwa, filtry powietrza, filtry oleju oraz filtry kabinowe Hengst. Każda z tych części charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz najwyższymi zdolnościami filtracyjnymi. Filtry Hengst zapewniają wydajną pracę w trudnych warunkach eksploatacyjnych na dystansie tysięcy kilometrów. Pamiętajmy jednak, że w celu zapewnienia całkowitej niezawodności silnika każdy, nawet najlepszy filtr musi być regularnie wymieniany.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.