Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

Gates

Gates to przedsiębiorstwo znane z produkcji najwyższej jakości pasów napędowych z przeznaczeniem na rynek motoryzacyjny. Firma jest stałym dostawcą części samochodowych na pierwszy montaż do wielu renomowanych producentów samochodowych. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje solidną pozycję na rynku części zamiennych. Oprócz rynku motoryzacyjnego marka Gates obecna jest w branży transportowej, agrotechnice, przemyśle wydobywczym oraz w budownictwie. Główna siedziba firmy znajduje się w amerykańskim mieście Denver.

Firma została założona w 1911 roku przez Charlsa Gatesa. Ponad 100 lat temu postanowił on zakupić fabrykę The Colorado Tire and Leather, której produkcja skoncentrowana była wokół opon i produktów skórzanych, a następnie zmienić jej nazwę na Gates Corporation. Rewolucyjnym momentem w historii firmy było wynalezienie przez brata właściciela firmy paska klinowego, który zastąpił wadliwe paski skórzane. Kolejną rewolucją okazały się paski rozrządu, które w niemal niezmiennej formie wykorzystywane są do dziś. Po ogromnym sukcesie obu wynalazków szefostwo firmy postanowiło skoncentrować swoją ofertę w tym kierunku. Do dnia dzisiejszego Gates otworzyło 29 filii na całym świecie.

Gates jest dostawczą części do wszystkich renomowanych producentów samochodowych na świecie. Wynalezienie i opatentowanie paska klinowego sprawiło, że Gates znajduje się w ścisłej czołówce firm tworzących paski klinowe, paski rozrządu i paski wieloklinowe. Dodatkowo oferta Gates przeznaczona na rynek motoryzacyjny zawiera napinacze i rolki prowadzące, produkty układu chłodzenia i układu paliwowego. Części Gates dedykowane są zarówno do samochodów osobowych, jak i do pojazdów dostawczych.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.