Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Filtron

Filtron to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją najwyższej jakości filtrów samochodowych. Firma znana jest na całym świecie jako lider w sprzedaży części zamiennych, ale również jako dostawca części na pierwszy montaż. Filtry Filtron wykorzystywane są w seryjnej produkcji między innymi takich producentów samochodowych jak Volkswagen, Ford, Mercedes-Benz czy Aston Martin. Filtron może pochwalić się bogatym asortymentem, który składa się na ponad 2,300 różnorodnych rodzajów filtrów i jest systematycznie poszerzany.

Pomimo młodego stażu firmy, która na rynku obecna jest od 1982 roku wlicza się ona do grona liderów w dziedzinie dystrybucji i sprzedaży części zamiennych. Zdecydowane i przemyślane działania na rynku motoryzacyjnym sprawiły, że Filtron jest dziś firmą o globalnym zasięgu. Filtry Filtron dostępne są w sprzedaży w kilkunastu krajach całego świata. Ważnym działaniem w historii firmy było wstąpienie do koncernu Affinia Group, który jest liderem w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji na globalnym rynku części zamiennych oraz heavy-duty. W 2007 roku otworzono firmę produkcyjną na Ukrainie, a trzy lata później magazyny i biura handlowe na terytorium Rosji.

Filtron produkuje filtry przeznaczone do seryjnej produkcji samochodów oraz z przeznaczeniem na rynek części zamiennych. Oba rodzaje filtrów charakteryzują te same standardy produkcji. Oferta składa się na ponad 2,300 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego. Obecnie ponad połowa produkcji eksportowana jest zagranicę m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Rosji, Hiszpanii, ale także do Ameryki i Afryki. Ponadto Filtron ściśle współpracuje z macierzystą firmą WIX Filtration Corp., który jest największym producentem filtrów na rynku amerykańskim.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.