Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

EXIDE

EXIDE to marka z długą tradycją, istnieje na rynku od 1888 roku. Historia firmy Exide jest pasmem innowacji i sukcesów. Już w dwa lata od momentu powstania przedsiębiorstwa jakość jej wyrobów przyczyniła się do znaczącego wzrostu zainteresowania produkcją, co przyspieszyło jego rozwój i przyczyniło się do powstania kolejnych produktów.

Exide specjalizuje się w produkcji akumulatorów, które od chwili swoich debiutów umożliwiały pracę tramwajom i elektrycznym taksówkom, oświetlały pociągi i uruchamiały maszyny gospodarstwa domowego. W 1912 roku firma zastosowała akumulator do uruchamiania silnika spalinowego, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Technologia ta zrewolucjonizowania rynek motoryzacyjny. Szybki rozwój sprawił, że firma poszerzyła asortyment o akumulatory na potrzeby innych środków transportu, między innymi łodzi podwodnych, balonów i kolei.

Na przestrzeni lat zapotrzebowanie na energię w nowoczesnych pojazdach wzrosło. Aby sprostać oczekiwaniom i wymogom rynku motoryzacyjnego Exide stawia na rozwój. Firma produkuje akumulatory dostosowane do różnej pojemności silnika, mocy oraz dostosowanych do różnych warunków użytkowania. Obecnie firma Exide jest liderem na rynku akumulatorów. Jej produkty powstają w 33 fabrykach, a sprzedawane są w 88 krajach.

EXIDE MICRO-HYBRID AGM - zaprojektowany szczególnie dla pojazdów z napędem micro-hybrid, z systemem Start-Stop i system hamowania regeneracyjnego. Akumulator ten gwarantuje wydłużony okres użytkowania w tradycyjnych samochodach z bogatym wyposażeniem.

    wysoka jakość zgodna z normą „Original Spare part”,

    ponad trzykrotnie dłuższa żywotność w porównaniu z innymi akumulatorami,

    podwyższony prąd rozruchu,

    bezpieczny i szczelny akumulator.

EXIDE MICRO-HYBRID ECM - zaprojektowany specjalnie dla pojazdów z napędem micro-hybrid  klasy podstawowej. Akumulator gwarantuje wydłużony okres użytkowania w tradycyjnych samochodach z bogatym wyposażeniem.

    wysoka jakość zgodna z normą „Part of Matching Quality”,

    odporność zoptymalizowana do cech mikrohybrydowej pracy cyklicznej,

    ponad dwukrotnie dłuższa żywotność w porównaniu z innymi akumulatorami,

    satysfakcjonująca praca cykliczna w wysokich temperaturach,

    podwójne, hermetyczne zamknięcie z systemem labiryntowym.

EXIDE PREMIUM - zaprojektowany z myślą o mocnych silnikach Diesla lub silnikach benzynowych. Doskonale sprawdza się w ekstremalnych temperaturach i pojazdach intensywnie użytkowanych.

    zgodny z wymaganiami rynku OEM,

    30% dodatkowej mocy rozruchowej w porównaniu ze standardowymi   akumulatorami,

    wydłużony czas użytkowania,

    szczelne, podwójne i hermetyczne wieczko,

    bezobsługowy.

EXIDE EXCELL - zaprojektowany dla większości nowoczesnych pojazdów o standardowym wyposażeniu.

    15% dodatkowej mocy rozruchowej w porównaniu ze standardowymi akumulatorami,

    centralne odgazowanie z zabezpieczeniem przeciwiskrowym dla poprawy bezpieczeństwa,

    bezobsługowy.

EXIDE CLASSIC - zaprojektowany z myślą o starszych pojazdach z podstawowym wyposażeniem.

    dobra jakość w dobrej cenie,

    ekonomiczny.

Wszystkie produkty Exide cechuje wysoka moc rozruchowa i doskonały stosunek jakości do ceny. Wybierz najlepszych i nie przepłacaj, postaw na Exide.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.