Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

Delphi

 
Delphi od ponad stu lat opracowuje części samochodowe przeznaczone do seryjnej produkcji pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Firma jest stałym partnerem 25 czołowych producentów samochodowych, wykorzystujących części Delphi na tzw. "pierwszy montaż". Zatrudnienie w koncernie znajduje ponad 100 tysięcy pracowników w 270 ośrodkach i 24 centrach konstrukcyjnych ulokowanych w 32 krajach całego świata.

Firma Delphi jest jednym z liderów w zakresie dostarczania urządzeń elektronicznych i technologii dla branży motoryzacyjnej. W przeciągu stu lat działalności firma zasłużyła się dla rynku motoryzacyjnego wprowadzając wiele innowacji. W 1911 roku konstruktorzy Delphi opracowali pierwszą chłodnicę samochodową, w 1929 roku pierwszą nagrzewnicę samochodową, a pierwszy układ klimatyzacji w 1954 roku.

Części Delphi wykorzystywane i polecane są przez wielu producentów samochodowych jak Toyota, Ford, Audi oraz Ferrari. Bogata oferta części zamiennych podzielona jest według następujących działów: akumulatory, hamulce, silniki wysokoprężne, sterowanie silnikiem, sterowanie paliwem, układy grzejące i chłodzące, bezpieczeństwo i zabezpieczenia, amortyzatory, układ kierowniczy i zawieszenie oraz środki smarne. Wszystkie części produkowane przez firmę Delphi muszą spełniać wymagania dotyczące jakości części oryginalnych, co umożliwiło wyprowadzenie firmy na szczyty sprzedaży w zakresie części zamiennych.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.