Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Continental

ContiTech to samodzielne przedsiębiorstwo wchodzące w skład koncernu Continental zajmującego się produkcją i dystrybucją opon. Zatrudnienie w firmie znajduje około 15 tysięcy osób, a w całym koncernie zatrudnionych jest przeszło 80 tys. pracowników. ContiTech specjalizuje się w dziedzinie kauczuku oraz tworzyw sztucznych. Na rynek motoryzacyjny produkowane są między innymi elementy umożliwiające redukcję drgań wynikających z jazdy oraz pracy silnika, ale również części odpowiedzialne za tłumienie hałasu wytwarzanego przez pojazd. Wysoko zaawansowana technologia produktów umożliwiła nawiązanie współpracy z wieloma firmami z branży motoryzacyjnej oraz wielu dziedzin przemysłu.

Koncern Continental został założony w 1871 roku w Hannoverze. Początkowo oferta firmy była skupiona na produkcji pełnych opon do samochodów i rowerów, ale w przeciągu kilkunastu lat od momentu powstania rozpoczęto produkcję dętkowych opon rowerowych i samochodowych. Continental był pionierem na rynku niemieckim we wspomnianych działaniach. Pierwsze poważne sukcesy osiągnięto już w 1914 roku, gdy drużyna Deimlera odnotowała potrójne zwycięstwo podczas francuskiego Grand Prix przy użyciu opon stworzonych przez Continental. W 1955 roku rozpoczęto produkcję opon bezdętkowych. Osobno działający dział firmy znany pod nazwą ContiTech powstał dopiero w 1991 roku w wyniku przekształcenia Industrial Products. Ważnym wydarzeniem w historii spółki jest fuzja z niemieckim przedsiębiorstwem Phoenix, która miała miejsce w 2004 roku. Obecnie ContiTech jest liderem w dziedzinie kauczuku i tworzyw sztucznych w sektorze nie zajmującym się oponami.

ContiTech to jeden z sześciu oddziałów koncernu Continental. Wśród stałych klientów koncernu można wyróżnić między innymi takie marki jak BMW, Toyota, Volkswagen, Ford oraz Volvo. Produkcja oraz sprzedaż ContiTech koncentruje się na częściach z dziedziny kauczuku oraz tworzyw sztucznych. Firma znana jest z produkcji wysokiej jakości pasków rozrządu, pasków klinowych oraz tłumików drgań skrętnych. Oprócz branży motoryzacyjnej części ContiTech trafiają do wielu gałęzi przemysłu – górnictwa, lotnictwa oraz przemysłu poligraficznego.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.