Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Centra

Właścicielem marki Centra jest firma Exide Technologies, czołowy producent akumulatorów samochodowych na świecie. Korzenie firmy Exide sięgają roku 1910 roku. Powstała wówczas w Berlinie - z inicjatywy polskiego przedsiębiorcy Andrzeja Karczmarka - niewielka fabryka baterii. W 1919 roku fabryka ta przeniesiona została do Poznania, a już sześć lat później na rynek trafiły pierwsze produkty pod marką Centra.

W 1970 roku firma połączyła się z Poznańskimi Zakładami Elektronicznymi ALCO, dzięki czemu powstały Zjednoczone Zakłady Elektromechaniki CENTRA. Firma rozpoczęła produkcją akumulatorów samochodowych, nawiązując współpracę z Fiatem. Po licznych zmianach w firmie w roku 1995 Centra wykupiona została przez amerykański koncern Exide Corporation Technologies S.A. Amerykanie przejęli wówczas łącznie aż 98% akcji firmy. W 2008 roku firma zmieniła prawnie nazwę na EXIDE Technologies S.A.

Centra to jedna z najbardziej cenionych marek, która uplasowała się na 9 miejscu wśród polskich brandów branż niespożywczych. Wśród produktów marki Centra znajdziemy akumulatory do samochodów osobowych, do samochodów ciężarowych, do motocykli, do łodzi, amperów oraz przyczep kempingowych, a także akumulatory do zastosowań w przypadku ciągłego wysokiego zużycia energii np. karetki pogotowia, służby ratunkowe.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.