Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Brembo - UKŁADY HAMULCOWE, CZEŚCI ZAMIENNE

Brembo to włoska firma kojarzona głównie z produkcją wysokiej jakości elementów układu hamulcowego. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań nad udoskonalaniem części samochodowych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 12 krajach całego świata, a główne oddziały handlowe można znaleźć we Francji, Szwecji oraz w Niemczech. Części produkowane przez firmę Brembo można nabyć w ponad 70 krajach. Zatrudnienie firmy w 2011 roku wynosiło ponad 6 tysięcy pracowników, z czego około 10% stanowią inżynierzy i specjaliści pracujący nad działaniami badawczo-rozwojowymi.

Rok 2011 był niezwykle ważny dla firmy Brembo, gdyż obchodziła ona okrągłą 50 rocznicę powstania. Dokładnie 11 stycznia 1961 roku Emilio Bombassei wraz z Italo Bredą we włoskiej miejscowości Bergamo założyli "Officine Meccaniche di Sombrero", czyli ówczesnego przodka Brembo. Już w trzy lata od momentu założenia firmy rozpoczęto produkcję słynnych tarcz hamulcowych, które trafiają do seryjnego wyposażenia wielu współcześnie produkowanych samochodów. W 1972 roku rozpoczęto produkcję elementów układu hamulcowego do motocykli, a w 1975 zaczęto dostarczać układy do bolidów Formuły 1. Od roku 1995 spółka Brembo jest notowana na Mediolańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Firma Brembo jest obecna we wszystkich najważniejszych obszarach motoryzacji. Produkuje zarówno oryginalne jak i zamienne części samochodowe, a także elementy układu hamulcowego przeznaczone do wyścigów samochodowych. W elementy układu hamulcowego firmy Brembo seryjnie wyposażane są samochody takich producentów jak BMW, Chrysler, Lancia, Mercedes-Benz, Nissan oraz Porsche. Części zamienne produkowane przez Brembo w 96% pasują do wszystkich pojazdów podróżujących na co dzień po drogach.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.