Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Bilstein

Niemiecka firma Bilstein znana jest głównie z produkcji najwyższej jakości elementów układu zawieszenia pojazdów. Amortyzatory Bilstein wykorzystywane są w seryjnej produkcji pojazdów takich marek jak Audi, BMW, Ferrari czy Porsche. Ponadto marka Bilstein jest obecna ze swoją ofertą na rynku części zamiennych. W tym zakresie części Bilstein znane są głównie fanom tuningu samochodowego.

Historia firmy Bilstein zaczyna się w 1873 roku. To właśnie wtedy August Bilstein uruchomił działalność, chociaż produkcją części samochodowych zajął się dopiero od roku 1928. Pierwszą częścią dostarczoną do seryjnej produkcji był chromowany zderzak. Moment zwrotny w historii firmy Bilstein datuje się na rok 1954. Wówczas niemieckie przedsiębiorstwo z synem założyciela Hansem Bilsteinem na czele dostrzegło spory potencjał drzemiący w pomyśle francuskiego badacza Bouciera de Carbon. Celem współpracy miało zostać wyeliminowanie wad popularnych amortyzatorów teleskopowych, co zaowocowało powstaniem amortyzatorów gazowych wykonanych w technologii jednorurowej. Obecnie wszystkie modele Mercedes AMG startujące w serii DTM oraz ponad połowa wszystkich zespołów biorących udział w całodobowym wyścigu na torze Nurnburging wyposażonych jest w elementy układu zawieszenia Bilstein. Amortyzatory Bilstein tworzone są zgodnie z technologią sprężonego gazu zapobiegającą spienianiu oleju wykorzystywanego jako czynnik tłumiący.

Bilstein zajmuje się produkcją najwyższej jakości amortyzatorów gazowych i olejowych, wykorzystywanych w seryjnej produkcji topowych producentów samochodowych. Oprócz seryjnego wyposażenia części Bilstein można znaleźć w ofercie wielu sklepach motoryzacyjnych.Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.