Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

AUTO-STARTER - CZĘŚCI DO ROZRUSZNIKÓW I ALTERNATORÓW

Auto-Starter jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, działającą w branży rozruszników i alternatorów. Firma została założona w 1992, obecnie zatrudnia 150 wykwalifikowanych pracowników. Auto-Starter współpracuje z dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również z dostawcami OEM z całego świata.

Oferta
Szeroka oferta firmy, obejmująca ponad 12000 produktów odpowiadających blisko 200 000 referencji zapewnia Klientom liczny wybór produktów począwszy od części oryginalnych, aż po zamienniki w konkurencyjnych cenach. W asortymencie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego. Dodatkowo w 2004 roku gama produktów została poszerzona o markę własną AS-PL. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów i nieustający rozwój branży motoryzacyjnej firma Auto-Starter rozszerzyła zakres usług o regenerację alternatorów i rozruszników. Wszystkie urządzenia podlegają surowym procedurom produkcyjnym oraz testowym i spełniają one najwyższe wymagania w zakresie montażu oraz osiągów. Dostarczanie niezawodnych produktów dostosowanych do aktualnych oczekiwań rynku przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii to główny cel firmy Auto-Starter. Z tego powodu produkcyjne i montażowe działy własne firmy są stale rozbudowywane. W 2013 roku siedziba została przeniesiona do nowoczesnego budynku w Gdańsku w którym znajdują się hala magazynowa o powierzchni 5000 m² oraz pomieszczenia biurowe. Ponadto, w 2016 roku w Lubichowie k/ Starogardu Gdańskiego uruchomiona została nowa siedziba linii produkcyjnej i druga hala magazynowa o powierzchni 5000 m² wraz z przestrzenią biurową. W obiekcie zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania oraz maszyny testujące kanadyjskiej firmy D&V Electronics (ST-16, ST-24, ALT-98, ALT-198) i holenderskiej Motoplat mające na celu wzrost jakości obsługi Klientów.

Kontrola jakości
Konsekwencją działań ukierunkowanych na wytwarzanie najwyższej jakości urządzeń było wprowadzenie w 2015 roku systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Certyfikat jest potwierdzeniem, że działalność organizacji jest prowadzona nie tylko zgodnie ze standardami jakościowymi, ale również w sposób kontrolowany wpływa na środowisko naturalne. Niezależnie od certyfikacji firma Auto-Starter przed wprowadzeniem do sprzedaży, wykonuje test funkcjonalny wszystkich produktów i oznacza je logiem Q.C.

PRODUKTY:

    ALTERNATORY

    ROZRUSZNIKI

    CZEŚCI ALTERNATORA

    ŁOŻYSKA I USZCZELNIACZE

    CZĘŚCI ROZRUSZNIKA

    ZAPŁON

    USZCZELKI

    ORINGI

    SZCZOTKI

    RDZENIESklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.