Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ATE - ELEMENTY UKŁADU HAMULCOWEGO

ATE jest niemieckim przedsiębiorstwem znanym głównie z produkcji elementów układu hamulcowego. Hamulce ATE są powszechnie uważane jako jedne z najlepszych części zamiennych dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Od wielu lat części samochodowe ATE trafiają także na pierwszy montaż do wielu doskonale znanych producentów samochodowych. W ofercie ATE możemy znaleźć elementy do każdego układu hamulcowego współcześnie projektowanych pojazdów oraz co ciekawe – wiele części do samochodów zabytkowych. Niemiecka firma posiada bogate tradycje oraz ponad stuletnią historię, co pozwoliło jej zostać jednym z liderów produkcji oraz sprzedaży części układu hamulcowego na świecie.

W wyniku tegorocznego sondażu w programie Laur Konsumenta 2016 marka ATE została wyróżniona podczas XII edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów/marek/usług na krajowym rynku godłem Laur Konsumenta – Odkrycie 2016 w kategorii: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe i płyny hamulcowe.

O nominacji produktu, marki czy usługi do prestiżowego tytułu Laur Konsumenta/Klienta - Odkrycie Roku decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności. Taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy czy producenci (jedno wyróżnienie na rok w danej kategorii). O jej przyznaniu decyduje specjalnie powołana Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która w procesie decyzyjnym ocenia przede wszystkim innowacyjny charakter produktu, usługi czy marki, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jego popularności.

Obecnie firma ATE jest wiodącym producentem dla rynku motoryzacyjnego w zakresie układów hydrauliki i hamulców. Asortyment produkcji w firmie ATE:

    tarcze hamulcowe,

    klocki hamulcowe (w tym również klocki ceramiczne),

    szczęki hamulcowe,

    zaciski hamulcowe,

    przewody,

    cylindry,

    płyny hamulcowe,

    czujniki prędkości koła, ABS

Tak w skrócie przedstawiamy Państwu historię marki- ATE.

Nasz sklep internetowy posiada ponad dwa miliony części oraz akcesorii samochodowych. Samodzielnie można dobrać części samochodowe firmy ATE - swojego samochodu nie wychodząc z domu, złożyć zamówienie i skorzystać z promocji.

Jesteś zainteresowany kupnem części ATE ? TAK wybierz proszę część z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową swojego samochodu.

Gdy pojawi się problem, prosimy o kontakt telefoniczny nr 728 906 583 lub mailowo biuro@motoszef.pl

Nie pozwól aby Twoje auto było niesprawne - zamów w Motoszef.pl nowe oryginalne części ATE w atrakcyjnie niskich cenach z bezpłatną dostawą do domu.Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.