Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Amtra - KOSMETYKI, CHEMIA SAMOCHODOWA


 

Grupa Amtra – to grupa kapitałowa powstała z połączenia trzech spółek – Amtra, Nanochem oraz Five Star Polska.

Podczas 25 lat działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej. Jest również generalnym dystrybutorem ponad 20 renomowanych marek z branży chemii motoryzacyjnej takich jak WD 40, STP, TURTLE WAX, MOJE AUTO, CASTROL, PERMATEX, CLINEX EXPERT, VARTA, MIKALOR. Działalność Grupy to nie tylko hurtowy obrót towarami, ale  także reprezentacja uznanych na świecie i w Europie producentów na rynku polskim.

Grupa Amtra oferuje kompleksowe wsparcie sprzedaży - od dostawy, wsparcia handlowców, poprzez materiały handlowe i dokumentację techniczną, aż po kampanie reklamowe i marketingowe. Dystrybucja produktów wspierana jest promocjami, a budowanie świadomości marki i wzmacnianie jej pozycji rynkowej - regularnymi akcjami marketingowymi i kampaniami reklamowymi skierowanymi do klienta końcowego.

Firma posiada ogólnopolską sieć handlowców - obsługujących Rynek Niezależny oraz Rynek Sieciowy na poziomie hurtu i detalu, służących klientom fachową wiedzą i doradztwem. Świadczy też serwis posprzedażowy, już w punkcie sprzedaży, na półce. Dostawy produktów z oferty Amtra docierają do odbiorców hurtowych w ciągu doby od złożenia zamówienia.

Dzięki tym działaniom i współpracy z partnerami handlowymi, większość marek, które tworzą ofertę Grupy Amtra to numer 1 lub 2 w swojej kategorii. Są to między innymi: legendarny preparat wielofunkcyjny WD-40, ponadczasowe odświeżacze powietrza WUNDER-BAUM - w kształcie kultowego drzewka, czy dodatki do paliw STP - marka z sukcesami, m.in. w sportach motorowych. Warto wspomnieć również o Turtle Wax - liderze innowacji w kosmetyce samochodowej, a także marce z ponad stuletnim doświadczeniem na rynku profesjonalnej chemii samochodowej, jaką jest Permatex.

Grupa Amtra od 2003 roku jest producentem swoich marek: Moje Auto, Mobiler, Clinex, Expert+ oraz MA Professional. Mając 100% wpływ na asortyment, wizerunek i jakość produktów dokładamy starań, aby oferta była idealnie dopasowana do rynku i oczekiwań konsumentów oraz partnerów handlowych.

Od 2007 roku Amtra skutecznie rozwija działalność eksportową - przede wszystkim produkcję „private label” oraz eksportową produkcję Moje Auto (MA Professional Car Care), Clinex Nanochem i MA Professional. Na dzień dzisiejszy nasze produkty są obecne na kilkunastu zagranicznych rynkach zbytu.

Od 2009 roku w firmie Amtra działa centrum logistyczne - magazyn wysokiego składowania o powierzchni prawie 6.000 m2 z możliwością utworzenia w nim 10.000 miejsc paletowych. Dzięki dedykowanemu systemowi informatycznemu, pracy z wykorzystaniem radioterminali oraz procedurom systemu zarządzania jakością ISO 9001, towar wysyłany jest w dowolne miejsce Polski w ciągu 24 godzin, w bliskiej współpracy z wybranym przewoźnikiem i elastyczności w liczbie zamawianych samochodów na dany dzień.

W 2010 r. Amtra w połączeniu ze spółką Nanochem - utworzyła Grupę Kapitałową Amtra. Dzięki temu nastąpił przepływ wiedzy, technologii, doświadczenia i kapitału - a oferta Amtra wzbogaciła się o markę CLINEX Nanochem i nową kategorię produktów - profesjonalnych środków utrzymania czystości - przeznaczoną do użytkowania w kanale HoReCa, w zakładach przemysłowych, handlowych, usługowych, biurach, szkołach, halach etc. Jest to polska produkcja oparta na recepturach i pracy własnego działu R&D (Badania i Rozwoju). Rozwija się też produkcja marek własnych na zlecenie klientów.

W 2015 roku do Grupy Amtra dołączyła spółka Five Star Polska Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją akumulatorów pod markami Five Star, Stark, Start-R oraz MA PROFESSIONAL Power i MA PROFESSIONAL Empex.

Sklep motoryzacyjny z auto częściami Motoszef.pl to gwarancja udanych zakupów oraz najlepszej jakości produktów, dostosowanych do Twoich potrzeb. W naszej dużej ofercie tanie części samochodowe do większości marek aut.