Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

URLOP od 11.07 do 25.07.2020r.  W TYCH DNIACH DODATKOWY RABAT!  TYLKO Z KODEM! Szczegóły poniżej, na FB lub INSTA. Zapraszamy

Chemia

CHEMIA SAMOCHODOWA I ŚRODKI CZYSTOŚCI

W tej kategorii znajduje się wysokiej jakości chemia samochodowa, która dedykowana jest osobom ceniącym sobie wysoką skuteczność oraz wydajność. Są to produkty pochodzące od znanych i uznanych producentów, które można zakupić w okazyjnie niskich cenach. W naszym sklepie internetowym MotoSzef znajdują się wyłącznie najlepsze produkty, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Warto podkreślić, że proponowana chemia samochodowa polecana jest nawet przez ekspertów z branży motoryzacyjnej. Wybierają ją nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorstwa np. warsztaty samochodowe. Bogaty asortyment sprawia, że każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy m.in. środki czystości, chemię do napraw, produkty do czyszczenia/konserwacji, a także inne środki. Dzięki nim można kompleksowo zadbać o auto.

Oferowane środki czystości to przede wszystkich produkty przeznaczone dla majsterkowiczów. Dzięki nim można pozbyć się plam oleju, usunąć smar z rąk, czy też wyczyścić podłogę w warsztacie samochodowym. W kategorii czyszczenie/konserwacja można znaleźć środki do czyszczeni klimatyzacji, środki do konserwacji podłoża, pasty do polerowania, środki nabłyszczające, a także wiele innych. Proponowana chemia do napraw to np. szybkie odrdzewiacze, silikony uszczelniające, stojaki do montażu szyb, środki gruntujące, a także wiele innych. Ponadto można u nas zakupić środki do odstraszania gryzoni, środki do wykrywania nieszczelności, a także wiele innych produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom zróżnicowaną ofertę. Stale rozszerzamy asortyment o nowe produkty. Ich wysoka jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających. Gwarantujemy fachową pomoc podczas wyboru odpowiedniej chemii samochodowej. Zakupiony towar wysyłamy w możliwie najkrótszym czasie. Oczywiście dokładnie zabezpieczamy produkty przez potencjalnym uszkodzeniem w transporcie. Oferowana chemia samochodowa pochodzi wyłącznie od legalnych dystrybutorów, co jest potwierdzeniem jej oryginalności.