Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

Akumulatory

AKUMULATORY SAMOCHODOWE I AKCESORIA

W naszej bogatej ofercie znajdują się wysokiej klasy akumulatory i akcesoria. Są to produkty w stu procentach oryginalne, które pochodzą z legalnej dystrybucji. Proponowane produkty zostały przydzielone do takich kategorii, jak m.in. do 49 Ah, 50-59 Ah, 60-69 Ah, 70-79 Ah, 80-89 Ah, 90-99 Ah, powyżej 100 Ah. Oferujemy akcesoria oraz akumulatory takich marek, jak m.in. Bosch, Magneti Marelli, Maxgear. Posiadamy szeroki wybór klem akumulatora, prostowników, przewodów masowych, czy też testerów akumulatora. Znalezienie odpowiedniego produktu jest wyjątkowo proste. Wystarczy jedynie skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się na górze strony. W przypadku jakichkolwiek trudności z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiednich akcesoriów, czy też akumulatora. W ofercie sklepu internetowego MotoSzef znajdują się części kompatybilne z niemal wszystkimi najpopularniejszymi markami pojazdów m.in. Audi, BMW, Renault, Opel, Ford, Seat, Skoda, Honda, Citroen, a także wiele innych.

Sprawny akumulator jest podstawą prawidłowej pracy każdego samochodu. To właśnie on dostarcza prąd do rozrusznika podczas odpalania samochodu. Ponadto zasila wszelkie elementy elektryczne np. podczas postoju. Rozładowany akumulator jest sporym problemem, gdyż w takiej sytuacji nie odpalimy samochodu. Jeśli do jego wyładowań dochodzi coraz częściej, to znak, że pora wymienić go na nowy. Jest to część eksploatacyjna, więc każdy właściciel samochodu musi liczyć się z koniecznością jej wymiany. Istotne jest to, aby prawidłowo dobrać akumulator do posiadanego pojazdu. Zwróćmy również uwagę na jego parametry techniczne. Mówią nam one o jego pojemności, czy też czasie niezbędnym do pełnego naładowania. Pamiętajmy, że akumulator jest jedną z najważniejszych części naszego pojazdu. Właśnie dlatego warto postawić na produkt renomowanej marki, który cechuje się wysoką żywotnością. Świetnie sprawdzi się on nawet w najcięższych warunkach eksploatacji, co jest szczególnie ważne jeśli nie posiadamy garażu. Ujemne temperatury sprzyjają szybkiemu rozładowaniu akumulatora.