Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

Akcesoria

AKCESORIA SAMOCHODOWE

W sklepie internetowym MotoSzef znajdują się doskonałej jakości akcesoria samochodowe, które podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo każdego użytkownika pojazdu. Są to produkty oryginalne, które pochodzą od zaufanych producentów. Warto podkreślić, że spełniają one wszelkie obowiązujące normy jakościowe. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Akcesoria samochodowe poprawiające bezpieczeństwo to m.in. tekstylne łańcuchy śniegowe, pomarańczowe światła ostrzegawcze, liny holownicze, gaśnice, a także wiele innych. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponowane akcesoria do czyszczenia/konserwacji to m.in. gąbki do polerowania, wełniane tarcze do polerowania, uchwyty mocujące do futra, futra do polerowania, a także wiele innych. Są to produkty dzięki, którym można odświeżyć wygląd pojazdu, a także przywrócić mu dawny blask.

Wśród akcesoriów poprawiających komfort użytkowania samochodu znajdują się m.in. folie ochronne na dywaniki samochodowe, maszty antenowe, boxy dachowe, bagażniki samochodowe, pokrowce na siedzenia, zestawy naprawcze do opon, a także wiele innych. W kategorii produktów do mycia samochodu znajdziemy m.in. szczotki czyszczące z syntetycznym włosiem, gąbki do mycia auta, myjki do szyb. Oferowane środki czystości to m.in. pasty do mycia rąk, środki do usuwania plam oleju, uchwyty na ścianę do płynnej pasty. W naszym e-sklepie dostępne są również produkty do pielęgnacji gum oraz plastików, a także wiele innych praktycznych akcesoriów.

Stale rozszerzamy nasz asortyment o nowe produktu. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego akcesorium. Warto podkreślić,że proponujemy wyłącznie produkty o doskonałej jakości, które cieszą się sporym uznaniem wśród użytkowników. Gwarantujemy korzystne ceny, a także szybką realizację zamówienia. Towar zabezpieczamy w taki sposób, aby uchronić go przez potencjalnymi uszkodzeniami, które mogłyby powstać w transporcie. Nie trzeba więc obawiać się zakupu nawet najdelikatniejszych produktów.