Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

ODBOJ+OSLONA AMORTYZATORA 13001/FEB FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Materiał: PU (poliuretan)
Strona zabudowy: Oś przednia
Ciężar [kg]: 0,215
Kody handlowe
001
Kod EAN
4027816130017
Producent Kod OE
3RG 45703
3RG 45704
3RG 45745
3RG 45752
4U Autoparts 71876VV
AIC 50288
AIC 50892
AIC 50932
AIC 50939
AKRON-MALÒ 176972
AKRON-MALÒ 176974
AKRON-MALÒ 23380
AKRON-MALÒ 233801
AKRON-MALÒ 234221
AKRON-MALÒ 234821
AL-KO 610001
AL-KO 610015
AL-KO 610047
ASAM 79621
ASAM 79639
ASAM 79657
ASAM 79671
ASAM 79674
ASAM 79735
ASAM 79736
ASAM 79753
AUTOFREN SEINSA D5027
AUTOFREN SEINSA D5048
AUTOFREN SEINSA D5093
AUTOFREN SEINSA D5114
AUTOFREN SEINSA D5115
AUTOFREN SEINSA D5201
AUTOFREN SEINSA D5212
AUTOFREN SEINSA D5216
AUTOMEGA 110033610
AUTOMEGA 110042410
AUTOMEGA 110067710
AUTOMEGA 110068910
BBR Automotive 001-10-16783
BBR Automotive 001-10-17871
BBR Automotive 001-10-17872
BBR Automotive 001-10-29388
BBR Automotive 002-30-04986
BENDIX 043476B
BENDIX 043477B
BENDIX 043650B
BENDIX 047400B
BENDIX 047858B
BENDIX 061643B
BENDIX 061679B
BENDIX 061781B
BENDIX 061786B
BENDIX 061790B
BENDIX 061792B
BENDIX 061870B
BGA BU9686
BGA KS9135
BIRTH 50258
BIRTH 50319
BIRTH 50320
BIRTH 50882
BIRTH 5161
BIRTH 5430
BIRTH 59095
BIRTH 59098
BIRTH 59104
BIRTH 59107
BIRTH 59138
BIRTH 59151
BIRTH 59152
BIRTH 59153
BIRTH 59154
BIRTH 59155
BIRTH 59156
BIRTH 59229
BORG & BECK BPK7001
BORG & BECK BPK7014
BORG & BECK BPK7076
BORG & BECK BPK7078
Borsehung B10004
Borsehung B10006
BRÜCK GERMANY 1H0412303B
BRÜCK GERMANY 6N0412303A
BSG BSG 90-700-004
CAUTEX 460093
CAUTEX 460912
CAUTEX 461324
CAUTEX 461333
CAUTEX 461397
CAUTEX 750890
DACO Germany PK0211
DACO Germany PK1510
DACO Germany PK4710
DACO Germany PK4725
DACO Germany PK4740
DACO Germany PK4750
DACO Germany PK4780
DACO Germany PK4790
DENCKERMANN D500042
DYS 73-24076
DYS 73-24080
DYS 73-24816
ERT 520025
ERT 520045
ERT 520092
ERT 520113
ERT 520114
ERT 520203
ERT 520214
ERT 520218
ETS 31.SK.223
ETS 31.ST.862
EURO ESPAÑA 1H0498103-EURO
EURO ESPAÑA 357412135-A
FAG 810 0024 10
FAG 810 0025 10
FAG 810 0112 10
FAG 810 0130 10
FAG 811 0040 30
FARE SA 0794
FARE SA 2691
FARE SA 4990
FLENNOR FL3952-J
FLENNOR FL3953-J
FLENNOR FL4885-J
FORMPART 29412010/S
GABRIEL GP016
GABRIEL GP115
GABRIEL GP134
GOLD 8260005-1161507F
GOLD 8260005-1161507H
GOLD 9260169-1161511H
GOLD 9260223-1161509F
GOLD 9260223-1161509H
GOLD 9260223-1161853H
GOLD 9260840-1161502F
GOLD 9261119-1161791H
GOLD 9261153-1161792F
GOLD 9270049-1161849F
GOLD 9270049-1161851F
GOOM SBB-0007
GOOM SBB-0019
GOOM SBB-0048
GSP 510091
GSP 5402420PK
GSP 540251
GSP 5402510PK
GSP 5402511PK
GSP 5402516PK
GSP 540385
GSP 5405110PK
GSP 5405231PK
GSP 5405480PK
GSP 5405520PK
JP GROUP 1142600100
JP GROUP 1142600400
JP GROUP 1142600800
JP GROUP 1142700200
JP GROUP 1142700600
JP GROUP 1142701110
JP GROUP 1142701210
JP GROUP 1142701610
JP GROUP 1142702500
KAMOKA 2019007
KAMOKA 2019011
KAMOKA 2019030
KAMOKA 2019051
KLAXCAR FRANCE 47311z
KRAFT AUTOMOTIVE 4080020
KRAFT AUTOMOTIVE 4080024
KRAFT AUTOMOTIVE 4080250
KRAFT AUTOMOTIVE 4080930
KRAFT AUTOMOTIVE 4090020
KRAFT AUTOMOTIVE 4090025
KYB 910004
KYB 910057
KYB 910059
KYB 910219
LYNXauto PR-48622
LYNXauto PR-66620
LYNXauto PR-7017
LYNXauto PR-7018
LYNXauto PR-7025
LYNXauto PR-7109
LYNXauto PR-7143
LYNXauto PR-7145
LYNXauto PR-7169
LYNXauto PR-84620
Magnum Technology A8W001MT
Magnum Technology A8W011MT
Magnum Technology A8W025MT
Magnum Technology A9W008MT
MAPCO 32811
MAPCO 32812
MAPCO 32816
MAPCO 32836
MAPCO 32857
MAPCO 34807
MAXGEAR 72-0224
MAXGEAR 72-0225
MAXGEAR 72-1722
MAXGEAR 72-1809
MAXGEAR 72-2546
MAXGEAR 72-5650
Metalcaucho 40382
METZGER 6490275
METZGER 8070892
METZGER DK 4-06
METZGER DK 4-12
METZGER DK 4-45
METZGER DK 4-51
METZGER DK 4-76
MEYLE 100 640 0006
MEYLE 100 640 0007
MEYLE 100 640 0008
MEYLE 100 640 0009
MEYLE 100 640 0024
MILES DB44002
MILES DB47036
MILES DB47109
MILES DB47122
MILES DB47126
MILES DB47143
MILES DB47160
MILES DB47165
MONROE PK411
MONROE-AU PK001
MONROE-AU PK051
MONROE-AU PK052
MONROE-AU PK076
MONROE-AU PK345
MONROE-AU PK395
MONROE-AU PK411
NK 691501
NK 694701
NK 694702
NK 694708
NK 694719
OPEN PARTS DCK5004.04
OPEN PARTS DCK5020.04
OPEN PARTS DCK5022.04
OPEN PARTS DCK5029.04
OPEN PARTS DCK5051.04
OPEN PARTS DCK5074.04
OPEN PARTS DCK5075.04
OPEN PARTS DCK5082.04
OPTIMAL AK-733023
ORIGINAL IMPERIUM 30225
ORIGINAL IMPERIUM 32284
ORIGINAL IMPERIUM 32287
ORIGINAL IMPERIUM 32433
ORIGINAL IMPERIUM 37245
ORIGINAL IMPERIUM 37450
ORIGINAL IMPERIUM 37485
ORIGINAL IMPERIUM 48026
ORIGINAL IMPERIUM 48038
ORIGINAL IMPERIUM 48040
ORIGINAL IMPERIUM 48043
ORIGINAL IMPERIUM 48212
ORIGINAL IMPERIUM 48215
ORIGINAL IMPERIUM 48218
ORIGINAL IMPERIUM 48226
ORIGINAL IMPERIUM 48244
ORIGINAL IMPERIUM 48247
ORIGINAL IMPERIUM 48251
ORIGINAL IMPERIUM 48258
ORIGINAL IMPERIUM 48264
ORIGINAL IMPERIUM 48266
ORIGINAL IMPERIUM 48268
ORIGINAL IMPERIUM 48468
ORIGINAL IMPERIUM 48469
ORIGINAL IMPERIUM 48521
ORIGINAL IMPERIUM 48539
ORIGINAL IMPERIUM 48556
ORIGINAL IMPERIUM 48562
ORIGINAL IMPERIUM 48585
ORIGINAL IMPERIUM 48586
ORIGINAL IMPERIUM 48588
ORIGINAL IMPERIUM 48684
ORIGINAL IMPERIUM 50110
ORIGINAL IMPERIUM 50128
ORIGINAL IMPERIUM 50130
ORIGINAL IMPERIUM 50133
ORIGINAL IMPERIUM 50398
ORIGINAL IMPERIUM 50492
ORIGINAL IMPERIUM 50510
ORIGINAL IMPERIUM 50513
ORIGINAL IMPERIUM 50516
ORIGINAL IMPERIUM 50524
ORIGINAL IMPERIUM 50531
ORIGINAL IMPERIUM 50548
ORIGINAL IMPERIUM 50549
ORIGINAL IMPERIUM 50569
ORIGINAL IMPERIUM 50572
ORIGINAL IMPERIUM 50576
ORIGINAL IMPERIUM 50583
ORIGINAL IMPERIUM 50589
ORIGINAL IMPERIUM 50591
ORIGINAL IMPERIUM 50593
ORIGINAL IMPERIUM 51017
ORIGINAL IMPERIUM 51018
ORIGINAL IMPERIUM 51020
ORIGINAL IMPERIUM 51081
ORIGINAL IMPERIUM 51082
ORIGINAL IMPERIUM 51123
ORIGINAL IMPERIUM 51124
OSSCA 00101
OSSCA 01037
OSSCA 07795
OSSCA 07846
OSSCA 09911
OSSCA 22455
PATRON PPK004
PATRON PPK4-01
PATRON PPK4-12
PATRON PPK4-76
PATRON PSE4205
PATRON PSE6001
PATRON PSE6005
PATRON PSE6099
PATRON PSE6250
PATRON PSE6257
PROFIT 2314-0188
PROFIT 2314-0189
PROFIT 2314-0227
PROFIT 2314-0670
QH Talbros 300001
RIDEX 854S1713
RUVILLE 815415
SACHS 900 001
SASIC 2656008
SASIC 2656053
SASIC 9005338
SASIC 9005362
SEAT 1H0 412 303 B
SEAT 1H0 412 303 B S1
SEAT 357 412 135
SEAT 357 412 135 S1
SEAT 357 412 303 E
SEAT 357 412 303 E S1
SEAT 357 413 175
SEAT 357 413 175 S1
SEAT 6N0 412 303 A
SEAT 6N0 412 303 A S1
SEAT 6N0 413 175 A
SEAT 6N0 413 175 A S1
SIDEM 863406 KIT
SKF VKDP 33100 T
SKODA 1H0 412 303 B
SKODA 1H0 412 303 B S1
SKODA 6N0 412 303 A
SKODA 6N0 412 303 A S1
SKODA 6N0 413 175 A
SKODA 6N0 413 175 A S1
SPIDAN CHASSIS PARTS 413052
Stark SKSA-0132824
STATIM DS.101
STATIM DS.147
STATIM DS.152
STATIM DS.177
STATIM DS.218
STATIM DS.260
STATIM DS.349
STC T400712
STC T404298
STC T404765
STC T406242
STC T440382
STELLOX 11-17032-SX
STELLOX 11-17142-SX
STELLOX 11-17195-SX
STELLOX 11-27336-SX
STELLOX 11-37049-SX
STELLOX 11-37060-SX
STELLOX 11-98230-SX
SWAG 30 56 0011
SYD 191-412-303-A
TALOSA 63-01836
TALOSA 63-02143
TALOSA 63-08094
TEDGUM 00720332
TEDGUM 00723745
TEDGUM 00724227
TEDGUM 00724460
TEDGUM 00725154
TEKNOROT ST 5
TEKNOROT VW-SM007
TOOR SPK3010
TOOR SPK3040
TOOR SPK3080
TOOR SPK3460
TOOR SPK3750
TOOR SPK3985
TOOR SPK3990
TOOR SPK4400
TOOR SPK4505
TOOR SPK4530
TOOR SPK4710
TOOR SPK5170
TRIALLI BC 1866
TRIALLI BC 1884
TRIALLI BC 1984
TRICLO 783379
TRICLO 783380
TRICLO 783555
TRICLO 783636
TRICLO 783832
TRW JHC126T
TRW JSK115
TRW JSK208
TRW JSK227
UNIGOM 391106
UNIGOM 391170
UNIGOM 391192
UNIGOM 391822
UNIGOM 391823
UNIGOM 391899
VEMA 44016
VEMA 44074
VEMA 44107
VEMA 44111
VEMA VE50258
VEMA VE50319
VEMA VE50320
VEMA VE50882
VEMA VE5161
VEMA VE5430
VIKA 44120021501
VIKA 44120022301
VIKA 44120867201
VIKA 44121107901
VIKA 44130357201
VW 191 412 303
VW 191 412 303 S1
VW 1H0 412 303 B
VW 1H0 412 303 B S1
VW 357 412 135
VW 357 412 135 S1
VW 357 412 303 E
VW 357 412 303 E S1
VW 357 413 175
VW 357 413 175 S1
VW 6N0 412 303 A
VW 6N0 412 303 A S1
VW 6N0 413 175 A
VW 6N0 413 175 A S1
WILMINK GROUP WG2028526
WILMINK GROUP WG2029895
WILMINK GROUP WG2029962
WILMINK GROUP WG2030071
WILMINK GROUP WG2030075
WILMINK GROUP WG2030078
WILMINK GROUP WG2030081
WILMINK GROUP WG2030087
WILMINK GROUP WG2030544
WILMINK GROUP WG2031952
WXQP 280193
WXQP 280195
WXQP 280197
WXQP 280411
WXQP 380019
WXQP 380327
WXQP 380563
WXQP 380715
WXQP 381151
WXQP 381217
WXQP 381219
WXQP 381221
ZEKKERT GM-2450
ZEKKERT SM-3016s
ZEKKERT SM-3017s
ZEKKERT SM-3041s
ZEKKERT SM-3045s
ZEKKERT SM-3050s
ZEKKERT SM-3059s
ZEKKERT SM-3082s
ZEKKERT SM-3083s
ZZVF ZVPP269
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AER, ANV, ALD, AUC1.0 i99937501996.09 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i 1996.09 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AVZ, AST1.099951692001.06 - 2002.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 2001.06 - 2002.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)2G, AAV1.3127240541993.02 - 1994.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.3 1993.02 - 1994.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD1.4 i138944601994.06 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 1994.06 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFH, AQQ, AUB1.4 i 16V1390741011996.09 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V 1996.09 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ANX1.4139040541997.12 - 1999.04Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 1997.12 - 1999.04
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)APE, AUA1.4 16V139055752000.05 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V 2000.05 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1F1.6 i159555751994.05 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1994.05 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.07 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1996.07 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751993.02 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1993.02 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.02 - 2002.09Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 1993.02 - 2002.09
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ADL1.8 i 16V1781951291993.10 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 16V 1993.10 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AQX, AYP1.8 T 20V Cupra17811151562000.07 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra 2000.07 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1Y1.9 D189650681993.02 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 1993.02 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AAZ1.9 TD189655751993.02 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD 1993.02 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1Y1.9 D189647641996.01 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 1996.01 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AEY1.9 SDI189647641996.08 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI 1996.08 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1Z, AHU, ALH, AGR1.9 TDI189666901996.08 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI 1996.08 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.03 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI 1997.03 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.06 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI 1999.06 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)2E, AGG2.0 i1984851151993.02 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 1993.02 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD1.4 i138944601996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i 1996.09 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)APE, AUA1.4 16V139055751999.06 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V 1999.06 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AQQ1.41390741012000.02 - 2000.07Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 2000.02 - 2000.07
SEATCORDOBA Vario (6K5)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1996.09 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)1F1.6 i159555751997.05 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1997.05 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1996.09 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)1Z, AHU, ALH, AGR1.9 TDI189666901996.08 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 1996.08 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AEY1.9 SDI189647641996.09 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 1996.09 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.07 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 1997.07 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.06 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 1999.06 - 2002.12
SEATCORDOBA VARIO nadwozie zamknięte / kombi (6K5)ASV1.9 TDI1896811102000.08 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA VARIO nadwozie zamknięte / kombi (6K5) 1.9 TDI 2000.08 - 2002.12
SEATIBIZA II (6K1)AER, ANV, ALD, AUC1.0 i99937501996.09 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i 1996.09 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AAU1.0104333451993.03 - 1996.09Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 1993.03 - 1996.09
SEATIBIZA II (6K1)2G, AAV1.3 i127240541993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.3 i 1993.03 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD1.4 i138944601993.09 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 1993.09 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AFH, AQQ, AUB1.4 i 16V1390741011997.06 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V 1997.06 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ANX1.4139040541997.12 - 1999.04Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 1997.12 - 1999.04
SEATIBIZA II (6K1)1F1.6 i159555751994.09 - 1999.06Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1994.09 - 1999.06
SEATIBIZA II (6K1)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.04 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1996.04 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751993.03 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1993.03 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 1993.03 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)ADL1.8 i 16V1781951291993.11 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V 1993.11 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)AAZ1.9 TD189655751993.03 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD 1993.03 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)1Y1.9 D189647641993.04 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D 1993.04 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)AEY1.9 SDI189647641996.08 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI 1996.08 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)1Z, AHU, ALH, AGR1.9 TDI189666901996.08 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI 1996.08 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.02 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI 1997.02 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)2E, AGG2.0 i1984851151993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 1993.03 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.08
SEATTOLEDO I (1L2)1F1.6 i159552711991.05 - 1993.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1991.05 - 1993.12
SEATTOLEDO I (1L2)EZ, ABN1.6 i159554731991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)1F1.6 i159555751993.01 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1993.01 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)AFT1.6 i1595741011996.11 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i 1996.11 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)KR1.8 GT17811021391991.05 - 1992.11Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 GT 1991.05 - 1992.11
SEATTOLEDO I (1L2)RP1.8 i178165881991.05 - 1996.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i 1991.05 - 1996.12
SEATTOLEDO I (1L2)KR1.8 16V1781981331991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)PL1.8 16V1781921251991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.11 - 1996.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i 1993.11 - 1996.12
SEATTOLEDO I (1L2)AAZ1.9 TD189655751991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TD 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)1Z, AHU1.9 TDI189666901995.08 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI 1995.08 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)1Y1.9 D189647641995.12 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 D 1995.12 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)AFN1.9 TDI1896811101996.11 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI 1996.11 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L2)2E, AGG2.0 i1984851151991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i 1991.05 - 1999.03
SKODAFABIA I (6Y2)ARV, AQV1.099637501999.12 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.0 1999.12 - 2002.08
SKODAFABIA I (6Y2)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.04Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 2001.07 - 2007.04
SKODAFABIA I (6Y2)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 2003.01 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BUD1.4139059802006.02 - 2006.10Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 2006.02 - 2006.10
SKODAFABIA I (6Y2)ATZ, AME, AQW1.4139750681999.08 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 1999.08 - 2003.05
SKODAFABIA I (6Y2)AZE, AZF1.4139744602000.08 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 2000.08 - 2002.08
SKODAFABIA I (6Y2)AMF1.4 TDI142255752003.04 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2003.04 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)ASY1.9 SDI189647641999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.01 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI 2000.01 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)ASZ, BLT1.9 TDI RS1896961302003.06 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS 2003.06 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AZL2.01984851161999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 2.0 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ARV1.099637502000.11 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.0 2000.11 - 2002.08
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 2003.01 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUB, BBZ1.4 16V1390741002000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055752000.05 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.05 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BUD1.4 16V139059802006.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2006.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2003.03Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ATZ, AME, AQW1.4139750682000.04 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.05
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AMF1.4 TDI142255752003.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2003.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ASY1.9 SDI189647642000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AZL2.01984851162000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.0 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 2003.01 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)BKY1.4139055752004.05 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 2004.05 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2003.03Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.03
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)ATZ, AME, AQW1.4139750682001.07 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 2001.07 - 2003.05
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)AMF1.4 TDI142255752004.08 - 2005.10Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI 2004.08 - 2005.10
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)ATD, AXR1.9 TDI1896741012000.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 TDI 2000.01 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)ASY1.9 SDI189647642001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ARV, AQV1.099637502000.11 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.0 2000.11 - 2002.08
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.2 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.2 2003.01 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.12 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BUD1.4 16V139059802006.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 2006.04 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 2000.04 - 2002.08
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ATZ, AME, AQW1.4139750682001.07 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 2001.07 - 2003.05
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AMF1.4 TDI142255752003.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2003.04 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ASY1.9 SDI189647641999.11 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.9 SDI 1999.11 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.9 TDI 2000.01 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AZL2.01984851161999.12 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 2.0 1999.12 - 2007.12
SKODAFABIA II (542)BBM, CHFA1.2119844602006.12 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 2006.12 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BZG, CEVA, CGPA, CHTA1.2119851702007.01 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 2007.01 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CGPA1.2 LPG119851692007.07 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 LPG 2007.07 - 2014.11
SKODAFABIA II (542)BXW, CGGB1.4 LPG139063862007.01 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 LPG 2007.01 - 2014.11
SKODAFABIA II (542)BXW, CGGB1.4139063862007.01 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 2007.01 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.01 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.01 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)BNM1.4 TDI142251702007.02 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.02 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)BTS, CFNA, CLSA1.61598771052007.04 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 2007.04 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BLS, BSW1.9 TDI1896771052007.04 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI 2007.04 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)CGPA1.2 LPG119851692007.10 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 LPG 2007.10 - 2014.11
SKODAFABIA II Combi (545)BBM, CHFA1.2119844602007.10 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 2007.10 - 2014.11
SKODAFABIA II Combi (545)BZG, CEVA, CGPA, CHTA1.2119851702007.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 2007.10 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BXW, CGGB1.4 LPG139063862007.10 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 LPG 2007.10 - 2014.11
SKODAFABIA II Combi (545)BXW, CGGB1.4139063862007.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 2007.10 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BNM1.4 TDI142251702007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BTS, CFNA1.61598771052007.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 2007.10 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BLS, BSW1.9 TDI1896771052007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CBZB1.2 TSI1197771052010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BME1.2119847642006.05 - 2007.01Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 2006.05 - 2007.01
SKODAROOMSTER (5J7)BZG, CGPA1.2119851702007.01 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 2007.01 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CGPA1.2 LPG119851692009.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 LPG 2009.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BXW, CGGB1.4139063862006.09 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 2006.09 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BXW, CGGB1.4 LPG139063862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 LPG 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BNM1.4 TDI142251702006.07 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.07 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)BNV, BMS1.4 TDI142259802006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)BTS1.6 LPG1598771052006.06 - 2010.07Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 LPG 2006.06 - 2010.07
SKODAROOMSTER (5J7)BTS, CFNA1.61598771052006.09 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 2006.09 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)AXR1.9 TDI1896741012006.03 - 2006.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006.03 - 2006.05
SKODAROOMSTER (5J7)BLS, BSW1.9 TDI1896771052006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BZG, CGPA1.2119851702007.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 2007.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BXW, CGGB1.4139063862007.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 2007.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNM1.4 TDI142251702007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
VWCADDY I (14)JB1.5145751701982.08 - 1983.07Informacje o VW CADDY I (14) 1.5 1982.08 - 1983.07
VWCADDY I (14)ME, CR, JK1.6 D158840551982.08 - 1992.07Informacje o VW CADDY I (14) 1.6 D 1982.08 - 1992.07
VWCADDY I (14)EM1.6158855751982.10 - 1983.10Informacje o VW CADDY I (14) 1.6 1982.10 - 1983.10
VWCADDY I (14)EW1.6159555751983.01 - 1992.07Informacje o VW CADDY I (14) 1.6 1983.01 - 1992.07
VWCADDY I (14)JH1.8178170951985.08 - 1992.07Informacje o VW CADDY I (14) 1.8 1985.08 - 1992.07
VWCORRADO (53I)PG1.8 G6017811181601988.09 - 1993.09Informacje o VW CORRADO (53I) 1.8 G60 1988.09 - 1993.09
VWCORRADO (53I)KR1.8 16V17811001361989.04 - 1992.07Informacje o VW CORRADO (53I) 1.8 16V 1989.04 - 1992.07
VWCORRADO (53I)9A2.0 i 16V19841001361991.08 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V 1991.08 - 1995.12
VWCORRADO (53I)2E, ADY2.0 i1984851151993.04 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.0 i 1993.04 - 1995.12
VWCORRADO (53I)AAA2.8 VR627921281741991.09 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.8 VR6 1991.09 - 1995.12
VWCORRADO (53I)ABV2.9 VR628611401901991.08 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.9 VR6 1991.08 - 1995.12
VWDERBY III sedan (6K2)BUR1.8178172982005.10 - 2008.12Informacje o VW DERBY III sedan (6K2) 1.8 2005.10 - 2008.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)AQZ, BNX1.099953722003.08 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 2003.08 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)AQZ, BJE1.0 Total Flex99953722003.08 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 Total Flex 2003.08 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CCNA, CPBA1.0 Total Flex99956762005.05 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 Total Flex 2005.05 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CCNA1.099954732008.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 2008.04 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BNX1.0 City Total Flex99954732009.11 - 2014.10Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 City Total Flex 2009.11 - 2014.10
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CSEA1.0 Bluemotion Total Flex99960822013.07 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 Bluemotion Total Flex 2013.07 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BMD, CHFB1.2119840552005.04 - 2011.07Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.2 2005.04 - 2011.07
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CHFA1.2119844602010.09 - 2011.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.2 2010.09 - 2011.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BKR1.4139055752005.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 2005.04 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BNM1.4 TDI142251702005.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BPA, BJA1.6 Plus Total Flex1598771052003.10 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Plus Total Flex 2003.10 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BAH, BPA, BLH, BJA, CFZA1.61598741012003.10 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 2003.10 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BPA, CCRA, BJA1.6 Total Flex1598741012003.10 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Total Flex 2003.10 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BPA1.6 Total Flex159873982007.09 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Total Flex 2007.09 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CCRA1.6 Rock in Rio Plus Total Flex1598771052009.11 - 2014.10Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Rock in Rio Plus Total Flex 2009.11 - 2014.10
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)ASY1.9 D189647642007.12 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.9 D 2007.12 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z5)CWSA1.61598811102014.09 - 2017.09Informacje o VW FOX liftback (5Z5) 1.6 2014.09 - 2017.09
VWFOX Van (5Z1)CHFA1.2119844602010.09 - 2011.12Informacje o VW FOX Van (5Z1) 1.2 2010.09 - 2011.12
VWGOLF I (17)GG, FA1.1109337501974.04 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.1 1974.04 - 1983.07
VWGOLF I (17)FJ1.1109338521976.08 - 1980.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.1 1976.08 - 1980.07
VWGOLF I (17)GF1.3127244601979.08 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.3 1979.08 - 1983.07
VWGOLF I (17)GS1.3127243581982.08 - 1983.12Informacje o VW GOLF I (17) 1.3 1982.08 - 1983.12
VWGOLF I (17)JB1.5145751701977.08 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.5 1977.08 - 1983.07
VWGOLF I (17)FH1.5147151701974.04 - 1975.12Informacje o VW GOLF I (17) 1.5 1974.04 - 1975.12
VWGOLF I (17)CK1.5 D147137501976.08 - 1980.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.5 D 1976.08 - 1980.07
VWGOLF I (17)FT1.6158851701975.08 - 1977.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 1975.08 - 1977.07
VWGOLF I (17)EM, FN, FP1.6158855751975.08 - 1984.02Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 1975.08 - 1984.02
VWGOLF I (17)EG1.6 GTI1588811101976.08 - 1982.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 GTI 1976.08 - 1982.07
VWGOLF I (17)CR, JK1.6 D158840541980.08 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 D 1980.08 - 1983.07
VWGOLF I (17)CY1.6 TD158851701982.03 - 1983.07Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 TD 1982.03 - 1983.07
VWGOLF I (17)EW, HN1.6159555751983.01 - 1984.02Informacje o VW GOLF I (17) 1.6 1983.01 - 1984.02
VWGOLF I (17)DX, JJ1.8 GTI1781821121982.08 - 1983.12Informacje o VW GOLF I (17) 1.8 GTI 1982.08 - 1983.12
VWGOLF I Cabriolet (155)HK1.3127240541983.08 - 1986.07Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.3 1983.08 - 1986.07
VWGOLF I Cabriolet (155)JB1.5145751701979.01 - 1983.11Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.5 1979.01 - 1983.11
VWGOLF I Cabriolet (155)EJ1.6158861831979.01 - 1980.08Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1979.01 - 1980.08
VWGOLF I Cabriolet (155)EG1.61588811101979.08 - 1982.07Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1979.08 - 1982.07
VWGOLF I Cabriolet (155)EM1.6158855751979.08 - 1983.07Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1979.08 - 1983.07
VWGOLF I Cabriolet (155)EW, HN1.6159555751983.08 - 1992.04Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1983.08 - 1992.04
VWGOLF I Cabriolet (155)RE1.6159553721986.04 - 1990.02Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.6 1986.04 - 1990.02
VWGOLF I Cabriolet (155)DX, EV, KT, PB1.81781821121982.08 - 1989.12Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1982.08 - 1989.12
VWGOLF I Cabriolet (155)EX1.8178166901983.08 - 1992.09Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1983.08 - 1992.09
VWGOLF I Cabriolet (155)JH1.8178170951983.08 - 1993.04Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1983.08 - 1993.04
VWGOLF I Cabriolet (155)2H1.8178172981989.08 - 1993.03Informacje o VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 1989.08 - 1993.03
VWGOLF II (19E, 1G1)GN1.0104333451983.11 - 1985.08Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.0 1983.11 - 1985.08
VWGOLF II (19E, 1G1)HZ1.0104337501985.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.0 1985.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)GT1.3127243581983.08 - 1986.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 1983.08 - 1986.10
VWGOLF II (19E, 1G1)MH, HK1.3127240551983.08 - 1987.06Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 1983.08 - 1987.06
VWGOLF II (19E, 1G1)NU1.3127237501985.08 - 1987.12Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 1985.08 - 1987.12
VWGOLF II (19E, 1G1)MH, NZ, 2G1.3 Cat127240551986.06 - 1992.12Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat 1986.06 - 1992.12
VWGOLF II (19E, 1G1)JP, ME1.6 D158840541983.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D 1983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)JR, MF1.6 TD158851701983.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 1983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)EZ, ABN, HM1.6159555751983.08 - 1992.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1983.08 - 1992.07
VWGOLF II (19E, 1G1)RF1.6159553721986.02 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1986.02 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)EZA, PN1.6159551691986.08 - 1991.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1986.08 - 1991.07
VWGOLF II (19E, 1G1)PN1.6159551701986.10 - 1992.12Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 1986.10 - 1992.12
VWGOLF II (19E, 1G1)DX, EV, GZ, PB1.8 GTI1781821121983.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1983.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, HV, GU1.8178166901984.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 1984.08 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)HT, RV1.8 GTI1781771051985.01 - 1985.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1985.01 - 1985.07
VWGOLF II (19E, 1G1)RD1.8 GTI1781791071985.08 - 1987.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 1985.08 - 1987.10
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, GU1.8 Syncro178166901986.02 - 1991.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro 1986.02 - 1991.07
VWGOLF II (19E, 1G1)PL1.8 GTI 16V1781951291986.02 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V 1986.02 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)KR1.8 GTI 16V17811001361986.08 - 1988.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V 1986.08 - 1988.07
VWGOLF II (19E, 1G1)RH1.8178162841986.08 - 1990.01Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 1986.08 - 1990.01
VWGOLF II (19E, 1G1)PF1.8 GTI Cat1781791071987.01 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat 1987.01 - 1991.10
VWGOLF II (19E, 1G1)RH1.8 Syncro178162841987.08 - 1988.07Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro 1987.08 - 1988.07
VWGOLF II (19E, 1G1)GX, RP1.8 i Cat178166901987.08 - 1991.10Informacje o VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat 1987.08 - 1991.10
VWGOLF III (1H1) Citystromer 20271994.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) Citystromer 1994.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABD, AEX1.4139044601991.10 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.4 1991.10 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABD, AEX1.4139040551991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.4 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEK, AFT, AKS1.61595741011995.07 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1995.07 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEA, ABU, AEE1.6159855751992.09 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1992.09 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ACC, ABS, ADZ, ADD1.8178166901991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAM1.8178155751991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABS, ADZ1.8 Syncro (1HX1)178166901993.01 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1) 1993.01 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAZ1.9 TD,GTD189655751991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)1Y1.9 D189647641991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 D 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901993.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI 1993.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEY1.9 SDI189647641995.07 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI 1995.07 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)1Z, AHU, ALE1.9 TDI Syncro (1HX1)189666901995.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1) 1995.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AFN1.9 TDI1896811101996.04 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI 1996.04 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)2E, ADY, AGG, AKR, ADC, ABA2.01984851151991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABF2.0 GTI 16V19841101501992.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V 1992.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AGG2.0 Syncro (1HX1)1984851151995.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1) 1995.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEP2.0 GL1984791071995.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 GL 1995.08 - 1997.09
VWGOLF III (1H1)AAA2.8 VR627921281741992.01 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 1992.01 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAA2.8 VR627921201631995.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 1995.08 - 1997.09
VWGOLF III (1H1)ABV2.9 VR6 Syncro (1HX1)28611401901994.10 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) 1994.10 - 1997.08
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AEK, AFT, AKS1.61595741011994.10 - 1998.02Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6 1994.10 - 1998.02
VWGOLF III Cabriolet (1E7)ABS, ADZ1.8178166901993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AAM1.8178155751993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901995.08 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1995.08 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AFN1.9 TDI1896811101996.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1996.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)2E, ADY, AGG, AKR, ABA2.01984851151993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Van (1H1)ABD, AEX1.4139044601991.08 - 1996.05Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 1.4 1991.08 - 1996.05
VWGOLF III Van (1H1)ABS, ADZ1.8178166901991.08 - 1997.12Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 1.8 1991.08 - 1997.12
VWGOLF III Van (1H1) 1.9 D189655751991.08 - 1995.07Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 1.9 D 1991.08 - 1995.07
VWGOLF III Van (1H1)1Z1.9 TDI189666901991.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 1.9 TDI 1991.08 - 1997.09
VWGOLF III Van (1H1)AEY1.9 SDI189647641995.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 1.9 SDI 1995.08 - 1997.09
VWGOLF III Van (1H1)ABF2.0 GTI19841101501991.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 2.0 GTI 1991.08 - 1997.09
VWGOLF III Van (1H1)AGG2.01984851161995.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III Van (1H1) 2.0 1995.08 - 1997.09
VWGOLF III Variant (1H5)ABD1.4139040551993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ABD, AEX, APQ1.4139044601993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AEK, AFT, AKS1.61595741011994.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 1994.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ABS, ADZ, ANP1.8178166901993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AAM, ANN1.8178155751993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ADZ1.8 Syncro178166901994.10 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro 1994.10 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AAZ1.9 TD189655751993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Y1.9 D189647641993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901994.03 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI 1994.03 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AEY1.9 SDI189647641995.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI 1995.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Z, AHU, ALE1.9 TDI Syncro189666901995.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro 1995.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AFN1.9 TDI1896811101996.04 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI 1996.04 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)2E, ADY, AGG, AKR2.01984851151993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AEP2.01984791071995.08 - 1996.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 1995.08 - 1996.04
VWGOLF III Variant (1H5)AGG2.0 Syncro1984851151995.08 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro 1995.08 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ABV2.9 VR6 Syncro28611401901994.10 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro 1994.10 - 1999.04
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AFT, AKS1.61595741001998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AAM, ANN1.8178155751998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)ADZ, ANP1.8178166901998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AHU, ALE1.9 TDI189666901998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AGG, AKR, AWF, AWG, ATU, ABA2.01984851151998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 1998.06 - 2002.06
VWGOLF Van III Variant (1H5)ABD, AEX1.4139044601993.05 - 1995.07Informacje o VW GOLF Van III Variant (1H5) 1.4 1993.05 - 1995.07
VWGOLF Van III Variant (1H5)AAM1.8178155751993.07 - 1999.02Informacje o VW GOLF Van III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.02
VWGOLF Van III Variant (1H5)ABS, ADZ1.8178166901993.08 - 1999.12Informacje o VW GOLF Van III Variant (1H5) 1.8 1993.08 - 1999.12
VWGOLF Van III Variant (1H5)1Y1.9189647641993.08 - 1999.02Informacje o VW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 1993.08 - 1999.02
VWGOLF Van III Variant (1H5)1Z, AHU1.9 TDI189666901993.08 - 1999.12Informacje o VW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 TDI 1993.08 - 1999.12
VWGOLF Van III Variant (1H5)AEY1.9 SDI189647641995.07 - 1999.02Informacje o VW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 SDI 1995.07 - 1999.02
VWGOLF Van III Variant (1H5)AFN1.9 TDI1896811101996.05 - 1999.02Informacje o VW GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 TDI 1996.05 - 1999.02
VWJETTA I (16)GG1.1109337501979.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.1 1979.08 - 1984.02
VWJETTA I (16)GF1.3127244601979.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.3 1979.08 - 1984.02
VWJETTA I (16)GS1.3127243581982.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.3 1982.08 - 1984.02
VWJETTA I (16)JB1.5145751701978.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.5 1978.08 - 1984.02
VWJETTA I (16)EG1.6 GLI1588811101978.08 - 1982.07Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 GLI 1978.08 - 1982.07
VWJETTA I (16)FR1.6158863851978.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 1978.08 - 1984.02
VWJETTA I (16)EM1.6158855751981.08 - 1983.07Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 1981.08 - 1983.07
VWJETTA I (16)EW1.6159555751982.08 - 1983.07Informacje o VW JETTA I (16) 1.6 1982.08 - 1983.07
VWJETTA I (16)DX, JJ1.81781821121982.08 - 1984.02Informacje o VW JETTA I (16) 1.8 1982.08 - 1984.02
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GT1.3127243581984.01 - 1986.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 1984.01 - 1986.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)MH, HK1.3127240551984.01 - 1987.06Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 1984.01 - 1987.06
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)MH, NZ, 2G1.3 Cat127240551987.06 - 1991.12Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat 1987.06 - 1991.12
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)JR, MF1.6 TD158851701984.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 1984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)JP, ME1.6 D158840541984.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D 1984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)EZ, ABN, HM1.6159555751984.01 - 1992.07Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 1984.01 - 1992.07
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RF1.6159553721986.03 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 1986.03 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PN1.6159551701986.10 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 1986.10 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)EV, GZ, PB1.81781821121984.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1984.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GX, HV, GU1.8178166901984.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1984.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)RD1.81781791071985.08 - 1987.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 1985.08 - 1987.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PL1.8 16V1781951291986.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V 1986.08 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)PF1.8 Cat1781791071987.01 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat 1987.01 - 1991.10
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)KR1.8 16V17811021401987.06 - 1989.12Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V 1987.06 - 1989.12
VWJETTA II (19E, 1G2, 165)GX, RP1.8 Cat178166901987.08 - 1991.10Informacje o VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat 1987.08 - 1991.10
VWPASSAT B2 (32B)FY1.3127240551980.08 - 1983.07Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.3 1980.08 - 1983.07
VWPASSAT B2 (32B)FZ1.3127244601980.08 - 1986.07Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.3 1980.08 - 1986.07
VWPASSAT B2 (32B)EP, EU1.3129744601980.08 - 1986.07Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.3 1980.08 - 1986.07
VWPASSAT B2 (32B)WV, YN, WY1.6158855751979.09 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 1979.09 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)CR, JK1.6 D158840541980.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 D 1980.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)YP1.6158863851981.01 - 1983.02Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 1981.01 - 1983.02
VWPASSAT B2 (32B)CY1.6 TD158851701982.04 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 TD 1982.04 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)RA1.6 TD158859801986.05 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 TD 1986.05 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)DT1.6159555751980.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 1980.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)RL1.6159553721986.02 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 1986.02 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)PP, DTA1.6159551701986.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.6 1986.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)DS, JN, JV1.8178166901983.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.8 1983.01 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)DZ1.81781821121983.12 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.8 1983.12 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)RM1.8178164871986.05 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.8 1986.05 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)WN1.91921851151981.01 - 1983.07Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 1.9 1981.01 - 1983.07
VWPASSAT B2 (32B)JS, HP2.01994851151983.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 2.0 1983.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)WE2.12144851151981.01 - 1983.12Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 2.1 1981.01 - 1983.12
VWPASSAT B2 (32B)KV2.222261001361985.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 2.2 1985.01 - 1988.03
VWPASSAT B2 (32B)KX2.22226851151985.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 (32B) 2.2 1985.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)JK1.6 D158840541984.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 1.6 D 1984.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)CY1.6 TD158851701985.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 1.6 TD 1985.01 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)DT, JU1.6159555751984.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 1.6 1984.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)RL1.6159553721985.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 1.6 1985.01 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)PP, DTA1.6159551701986.08 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 1.6 1986.08 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)DS, JN1.8178166901985.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 1.8 1985.01 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)RM1.8178164871986.05 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 1.8 1986.05 - 1988.03
VWPASSAT B2 sedan (32B)JS, HP2.01994851161984.08 - 1985.07Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 2.0 1984.08 - 1985.07
VWPASSAT B2 sedan (32B)KX2.22226851151985.01 - 1988.03Informacje o VW PASSAT B2 sedan (32B) 2.2 1985.01 - 1988.03
VWPASSAT B3/B4 (315, 3A5)AAM1.8178155751993.10 - 1996.12Informacje o VW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 1.8 1993.10 - 1996.12
VWPASSAT B3/B4 (315, 3A5)AAZ1.9 TD189655751993.10 - 1996.12Informacje o VW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 1.9 TD 1993.10 - 1996.12
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)RA, SB1.6 TD158859801988.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD 1988.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)EZ, 1F, ABN1.6159555751988.04 - 1992.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 1988.04 - 1992.07
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AEK, AFT1.61595741011994.10 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 1994.10 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)ABS, ADZ, RP1.8178166901988.02 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1988.02 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)KR1.8 16V17811001361988.04 - 1989.12Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V 1988.04 - 1989.12
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)PB1.81781821121988.04 - 1992.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1988.04 - 1992.07
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)PF1.81781791071988.04 - 1993.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1988.04 - 1993.07
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AAM1.8178155751990.08 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 1990.08 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)KR1.8 GL17811021391991.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 GL 1991.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)1Y1.9 D189650681989.05 - 1993.10Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 D 1989.05 - 1993.10
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AAZ1.9 TD189655751991.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD 1991.03 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)1Z, AHU1.9 TDI189666901993.10 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI 1993.10 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AFN1.9 TDI1896811101996.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI 1996.03 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)9A2.0 16V19841001361988.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V 1988.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)2E, ADY, AGG, ABA2.01984851151990.02 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 1990.02 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)ABF2.0 16V19841101501994.01 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V 1994.01 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AEP2.01984791071995.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 1995.03 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 (3A2, 35I)AAA2.8 VR627921281741991.06 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6 1991.06 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)RA, SB1.6 TD158859801988.08 - 1993.10Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 TD 1988.08 - 1993.10
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)RF1.6159553721988.04 - 1989.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 1988.04 - 1989.07
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)EZ, 1F1.6159555751988.04 - 1991.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 1988.04 - 1991.07
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AEK, AFT1.61595741011994.07 - 1995.12Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 1994.07 - 1995.12
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)ABS, ADZ, RP1.8178166901988.02 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.02 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)KR1.8 16V17811001361988.04 - 1989.12Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 16V 1988.04 - 1989.12
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)PF1.81781791071988.04 - 1990.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.04 - 1990.07
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)PB1.81781821121988.04 - 1992.07Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1988.04 - 1992.07
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AAM1.8178155751990.08 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 1990.08 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)1Y1.9 D189650681989.05 - 1993.10Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 D 1989.05 - 1993.10
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AAZ1.9 TD189655751991.03 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TD 1991.03 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)1Z, AHU1.9 TDI189666901993.10 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI 1993.10 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AFN1.9 TDI1896811101996.03 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI 1996.03 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)9A2.0 16V19841001361988.08 - 1993.09Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V 1988.08 - 1993.09
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)2E, ADY, AGG2.01984851151990.02 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 1990.02 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)ABF2.0 16V19841101501994.01 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V 1994.01 - 1997.05
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AEP2.01984791071995.03 - 1996.08Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 1995.03 - 1996.08
VWPASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)AAA2.8 VR627921281741991.06 - 1997.05Informacje o VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6 1991.06 - 1997.05
VWPOLO (6N2)ALD, AUC1.099937501999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.0 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AKK, AUD1.4139044601999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AHW, APE, AUA1.4 16V139055751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AFK, AQQ, AUB1.4 16V1390741011999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AKP, ANX1.4139040541999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AMF1.4 TDI142255751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 TDI 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)ATL1.4 TDi142266902000.01 - 2000.10Informacje o VW POLO (6N2) 1.4 TDi 2000.01 - 2000.10
VWPOLO (6N2)ARC, AVY1.6 16V GTI1598921251999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.6 16V GTI 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AKU1.7 SDI171644601999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.7 SDI 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AEF1.9 D189647641999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.9 D 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (6N2)AGD, ASX1.9 SDI189647641999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO (6N2) 1.9 SDI 1999.10 - 2001.09
VWPOLO (9N_)AZQ, BME1.2 12V119847642001.10 - 2007.07Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 12V 2001.10 - 2007.07
VWPOLO (9N_)AWY, BMD1.2119840542002.01 - 2007.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 2002.01 - 2007.05
VWPOLO (9N_)BBM1.2119844602007.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 2007.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BZG1.2 12V119851692007.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 12V 2007.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055752001.10 - 2008.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2001.10 - 2008.05
VWPOLO (9N_)AUB, BBZ1.4 16V1390741012001.10 - 2008.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2001.10 - 2008.05
VWPOLO (9N_)AXU1.4 FSI139063862002.02 - 2006.07Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 FSI 2002.02 - 2006.07
VWPOLO (9N_)BLM1.4139061832002.08 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 2002.08 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BUD1.4 BiFuel139060822006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 BiFuel 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)AMF, BAY1.4 TDI142255752001.10 - 2005.06Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2001.10 - 2005.06
VWPOLO (9N_)BNM, BWB1.4 TDI142251702005.04 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.04 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BAH1.61598741012002.08 - 2005.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.6 2002.08 - 2005.05
VWPOLO (9N_)BTS1.6 16V1598771052006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.6 16V 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BJX1.8 GTI17811101502005.09 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.8 GTI 2005.09 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BBU1.8 GTi Cup Edition17811321802006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.8 GTi Cup Edition 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)ASY1.9 SDI189647642001.10 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.9 SDI 2001.10 - 2009.11
VWPOLO (9N_)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741012001.10 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.9 TDI 2001.10 - 2009.11
VWPOLO (9N_)ASZ, BLT1.9 TDI1896961302003.11 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.9 TDI 2003.11 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BBX2.01984851152004.10 - 2012.01Informacje o VW POLO (9N_) 2.0 2004.10 - 2012.01
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AEX, AKV, AKK, AUD, ANW, APQ60 1.4139044601995.12 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4 1995.12 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AGY1.4139062841996.05 - 2002.07Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.4 1996.05 - 2002.07
VWPOLO III CLASSIC (6V2)ANX54 1.4139040541998.01 - 1999.08Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 54 1.4 1998.01 - 1999.08
VWPOLO III CLASSIC (6V2)APE, AUA75 1.4 16V139055751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)1F75 1.6159555751995.11 - 1997.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6 1995.11 - 1997.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AFT, AEH, AKL, APF, AUR100 1.61595741001995.12 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6 1995.12 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2) 1.6159565881996.05 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.6 1996.05 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AEE, ALM75 1.6159855751995.11 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6 1995.11 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AKW57 1.7 SDI171542571997.07 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 57 1.7 SDI 1997.07 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2) 1.8178173991996.05 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.8 1996.05 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)ABS, ADZ, ADD90 1.8178166901997.01 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.8 1997.01 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)USF1.81781771051998.03 - 2001.05Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.8 1998.03 - 2001.05
VWPOLO III CLASSIC (6V2) 1.81781751021998.06 - 2003.12Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.8 1998.06 - 2003.12
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AFV1.81781821112000.08 - 2002.07Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.8 2000.08 - 2002.07
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AEY64 1.9 SDI189647641995.12 - 1999.08Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 64 1.9 SDI 1995.12 - 1999.08
VWPOLO III CLASSIC (6V2)1Y64 1,9 D189647641996.01 - 1996.10Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 64 1,9 D 1996.01 - 1996.10
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AEY1.9 SDI189648651996.06 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.9 SDI 1996.06 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AHU, AGR, ALH, ALE90 1.9 TDI189666901996.09 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI 1996.09 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AHU1.9 TDI189667911997.01 - 1999.08Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.9 TDI 1997.01 - 1999.08
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AFN, ASV110 1.9 TDI1896811101998.06 - 2002.01Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 110 1.9 TDI 1998.06 - 2002.01
VWPOLO III CLASSIC (6V2)AGP, AQM68 1.9 SDI189650681999.08 - 2002.01Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 68 1.9 SDI 1999.08 - 2002.01
VWPOLO III CLASSIC (6V2)ADC2.01984851161999.08 - 2001.09Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 2.0 1999.08 - 2001.09
VWPOLO III CLASSIC (6V2)ADC2.01984811102002.01 - 2003.12Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 2.0 2002.01 - 2003.12
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)ARA1.099958792003.02 - 2003.10Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.0 2003.02 - 2003.10
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBY, BKY1.4139055752002.11 - 2012.04Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2002.11 - 2012.04
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBZ1.41390741012003.11 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2003.11 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BLM1.4139061832003.12 - 2010.08Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2003.12 - 2010.08
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BAY1.4 TDI142255752003.07 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI 2003.07 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BAH, CCRA, CFZA1.61598741012002.09 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 2002.09 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BPA, CCRA1.6 Total Flex1598741012004.10 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 Total Flex 2004.10 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BPA1.6 Flex1598761032004.12 - 2008.04Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 Flex 2004.12 - 2008.04
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)ATD1.9 TDi1896741012002.09 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 TDi 2002.09 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)ASY1.9 SDI189647642002.09 - 2012.04Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 SDI 2002.09 - 2012.04
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBX, CFEA2.01984851152002.09 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2.0 2002.09 -
VWPOLO sedan (9N4)BLM1.4139061832003.01 - 2010.12Informacje o VW POLO sedan (9N4) 1.4 2003.01 - 2010.12
VWPOLO sedan (9N4)AMF1.4 TDi142255752003.01 - 2007.12Informacje o VW POLO sedan (9N4) 1.4 TDi 2003.01 - 2007.12
VWPOLO sedan (9N4)BCD1.6 Classic1595741012004.09 - 2006.12Informacje o VW POLO sedan (9N4) 1.6 Classic 2004.09 - 2006.12
VWPOLO sedan (9N4)BAH1.61598741012002.09 - 2005.05Informacje o VW POLO sedan (9N4) 1.6 2002.09 - 2005.05
VWPOLO sedan (9N4)BTS1.61598771052007.01 - 2010.12Informacje o VW POLO sedan (9N4) 1.6 2007.01 - 2010.12
VWPOLO sedan (9N4)ATD1.9 TDI1896741012003.07 - 2010.12Informacje o VW POLO sedan (9N4) 1.9 TDI 2003.07 - 2010.12
VWPOLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5)AEX1.4139044601997.08 - 1999.12Informacje o VW POLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5) 1.4 1997.08 - 1999.12
VWPOLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5)AUA1.4139055752000.06 - 2001.09Informacje o VW POLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5) 1.4 2000.06 - 2001.09
VWPOLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5)AEE1.6159855751997.09 - 1998.12Informacje o VW POLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5) 1.6 1997.09 - 1998.12
VWPOLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5)AKU1.7 SDI171644601997.08 - 1999.12Informacje o VW POLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5) 1.7 SDI 1997.08 - 1999.12
VWPOLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5)AEY1.9 SDI189647641996.05 - 1996.08Informacje o VW POLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5) 1.9 SDI 1996.05 - 1996.08
VWPOLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5)AGP, AQM1.9 SDI189650681999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO Van nadwozie zamknięte / kombi (6V5) 1.9 SDI 1999.10 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AEX, AKV, AKK, AUD, ANW, APQ1.4139044601997.05 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.4 1997.05 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AKP1.4139040541998.12 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.4 1998.12 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)APE, AUA1.4 16V139055751999.10 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.4 16V 1999.10 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.61595741011997.05 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.6 1997.05 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AEE, ALM1.6159855751997.05 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.6 1997.05 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AKW1.7 SDI171542571997.08 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.7 SDI 1997.08 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)ADZ1.8178166901997.05 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.8 1997.05 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AHU, AGR, ALH, ALE1.9 TDI189666901997.05 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI 1997.05 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AEY1.9 SDI189647641997.06 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.9 SDI 1997.06 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AFN, ASV1.9 TDI1896811101998.06 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI 1998.06 - 2001.09
VWPOLO Variant (6V5)AGP, AQM1.9 SDI189650681999.08 - 2001.09Informacje o VW POLO Variant (6V5) 1.9 SDI 1999.08 - 2001.09
VWSANTANADSN1.8 GL178172981984.08 - 1994.07Informacje o VW SANTANA 1.8 GL 1984.08 - 1994.07
VWSANTANA (32B)FZ1.3127244601981.08 - 1983.07Informacje o VW SANTANA (32B) 1.3 1981.08 - 1983.07
VWSANTANA (32B)YP1.6158863851981.08 - 1982.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.6 1981.08 - 1982.12
VWSANTANA (32B)CR, JK1.6 D158840541981.08 - 1984.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.6 D 1981.08 - 1984.12
VWSANTANA (32B)WV1.6158855751981.08 - 1984.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.6 1981.08 - 1984.12
VWSANTANA (32B)CY1.6 TD158851701981.12 - 1984.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.6 TD 1981.12 - 1984.12
VWSANTANA (32B)DT1.6159555751981.08 - 1984.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.6 1981.08 - 1984.12
VWSANTANA (32B)DS1.8178166901983.01 - 1984.12Informacje o VW SANTANA (32B) 1.8 1983.01 - 1984.12
VWSANTANA (32B)WN1.91921851151981.08 - 1983.07Informacje o VW SANTANA (32B) 1.9 1981.08 - 1983.07
VWSANTANA (32B)JS, HP2.01994851151983.08 - 1984.12Informacje o VW SANTANA (32B) 2.0 1983.08 - 1984.12
VWSANTANA (32B)WE2.12144851151982.08 - 1983.12Informacje o VW SANTANA (32B) 2.1 1982.08 - 1983.12
VWSCIROCCO (53)FA1.1109337501974.04 - 1979.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.1 1974.04 - 1979.07
VWSCIROCCO (53)GF1.3127244601979.08 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.3 1979.08 - 1980.07
VWSCIROCCO (53)JB1.5145751701977.08 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.5 1977.08 - 1980.07
VWSCIROCCO (53)EH1.5145757771977.09 - 1978.12Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.5 1977.09 - 1978.12
VWSCIROCCO (53)FH1.5147151701974.02 - 1975.12Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.5 1974.02 - 1975.12
VWSCIROCCO (53)FT1.6158851701975.08 - 1977.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1975.08 - 1977.07
VWSCIROCCO (53)FN, FP1.6158855751975.08 - 1979.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1975.08 - 1979.07
VWSCIROCCO (53)FR1.6158863851975.08 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1975.08 - 1980.07
VWSCIROCCO (53)EG1.61588811101976.06 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1976.06 - 1980.07
VWSCIROCCO (53)EJ1.6158861831978.08 - 1980.07Informacje o VW SCIROCCO (53) 1.6 1978.08 - 1980.07
VWSCIROCCO (53B)GF1.3127244601980.08 - 1983.12Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.3 1980.08 - 1983.12
VWSCIROCCO (53B)HK1.3127240551983.08 - 1984.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.3 1983.08 - 1984.07
VWSCIROCCO (53B)JB1.5145751701980.08 - 1983.12Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.5 1980.08 - 1983.12
VWSCIROCCO (53B)EG1.61588811101980.08 - 1982.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1980.08 - 1982.07
VWSCIROCCO (53B)FR1.6158863851980.08 - 1984.04Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1980.08 - 1984.04
VWSCIROCCO (53B)EW1.6159555751983.01 - 1989.12Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1983.01 - 1989.12
VWSCIROCCO (53B)EWA1.6159551701983.08 - 1984.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1983.08 - 1984.07
VWSCIROCCO (53B)RE1.6159553721986.04 - 1990.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.6 1986.04 - 1990.07
VWSCIROCCO (53B)EN1.7171557771980.08 - 1983.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.7 1980.08 - 1983.07
VWSCIROCCO (53B)DX, EV, JJ, PB1.81781821121982.08 - 1989.12Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 1982.08 - 1989.12
VWSCIROCCO (53B)EX1.8178166901983.08 - 1992.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 1983.08 - 1992.07
VWSCIROCCO (53B)KR1.8 16V17811021391985.10 - 1989.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 1985.10 - 1989.07
VWSCIROCCO (53B)JH1.8178170951985.11 - 1992.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 1985.11 - 1992.07
VWSCIROCCO (53B)PL1.8 16V1781951291986.03 - 1992.07Informacje o VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V 1986.03 - 1992.07
VWSPACEFOX / SPACE CROSSCFZA1.6 MSI1598741012015.10 - Informacje o VW SPACEFOX / SPACE CROSS 1.6 MSI 2015.10 -
VWSPACEFOX / SPACE CROSS (5Z6, 5Z7, 5Z9)BPA, CCRA1.6 Total Flex1598761032006.03 - Informacje o VW SPACEFOX / SPACE CROSS (5Z6, 5Z7, 5Z9) 1.6 Total Flex 2006.03 -
VWSPACEFOX / SPACE CROSS (5Z6, 5Z7, 5Z9)CNXA1.6 Total Flex 16V1598881202014.10 - 2018.12Informacje o VW SPACEFOX / SPACE CROSS (5Z6, 5Z7, 5Z9) 1.6 Total Flex 16V 2014.10 - 2018.12
VWSPACEFOX / SPACE CROSS (5Z6, 5Z7, 5Z9)CWSA1.6 MSI1598811102015.04 - Informacje o VW SPACEFOX / SPACE CROSS (5Z6, 5Z7, 5Z9) 1.6 MSI 2015.04 -
VWVENTO (1H2)AAA2.8 VR627921281741992.01 - 1998.09Informacje o VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 1992.01 - 1998.09
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
OSLONY/ODBOJE PRZOD 900 002/SAC OSLONY/ODBOJE PRZOD SACHS 43,86 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY I ODBOJE 910088 OSLONY I ODBOJE KYB 28,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW OCHRONNY AMORTYZATORA PRZED. 2019007/KAO ZESTAW OCHRONNY AMORTYZATORA PRZED. KAMOKA 30,06 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY/ODB.AMOR.PRZOD VW GOLF 76-98 D500001/DEC OSLONY/ODB.AMOR.PRZOD VW GOLF 76-98 DENCKERMANN 31,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY/ODB.AMOR.PRZOD AUDI 80 73-95 D500002/DEC OSLONY/ODB.AMOR.PRZOD AUDI 80 73-95 DENCKERMANN 36,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY I ODBOJE AMORTYZATORA DS.101/STA OSLONY I ODBOJE AMORTYZATORA STATIM 28,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY I ODBOJE AMORTYZATORA DS.146/STA OSLONY I ODBOJE AMORTYZATORA STATIM 22,61 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY I ODBOJE AMORTYZATORA DS.238/STA OSLONY I ODBOJE AMORTYZATORA STATIM 22,88 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY+ODB.AMORT.GOLF,PASSAT PK001/MON OSLONY+ODB.AMORT.GOLF,PASSAT MONROE 30,12 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY+ODB.AMORT.AUDI 80/90 PK047/MON OSLONY+ODB.AMORT.AUDI 80/90 MONROE 36,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY/ODBOJE 900 001/SAC OSLONY/ODBOJE SACHS 41,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
OSLONY I ODBOJE 910024/KYB OSLONY I ODBOJE KYB 42,61 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
ZESTAW OCHRONNY AMORTYZATORA PRZED. 2019019/KAO ZESTAW OCHRONNY AMORTYZATORA PRZED. KAMOKA 27,29 PLN Dostępność: 5 sztuk
OSLONY+ODB.AMORT.MAZDA 323 PK120/MON OSLONY+ODB.AMORT.MAZDA 323 MONROE 48,29 PLN Dostępność: 5 sztuk
OSLONY/ODB.AMOR.PRZOD FIAT PUNTO I 93- D500022/DEC OSLONY/ODB.AMOR.PRZOD FIAT PUNTO I 93- DENCKERMANN 30,96 PLN Dostępność: 4 sztuki
OSLONA AMORT. PRZOD PUNTO 93-Z ODB.26863 FT12032/6OS OSLONA AMORT. PRZOD PUNTO 93-Z ODB.26863 FIAT 10,20 PLN Dostępność: 3 sztuki
OSLONY I ODBOJE LADA SAMARA PRZ 913147/KYB OSLONY I ODBOJE LADA SAMARA PRZ KYB 43,86 PLN Dostępność: 2 sztuki
ZESTAW OCHRONNY AMORTYZATORA PRZED. 2019027/KAO ZESTAW OCHRONNY AMORTYZATORA PRZED. KAMOKA 30,77 PLN Dostępność: 1 sztuka
ODBOJ+MIESZEK PRZOD VW/SEAT/AUDI 2STRONY 469/HPS ODBOJ+MIESZEK PRZOD VW/SEAT/AUDI 2STRONY HANS 19,00 PLN Dostępność: 1 sztuka
OSLONA AMORTYZATORA PRZOD VW GOLF II III 12901/QAP OSLONA AMORTYZATORA PRZOD VW GOLF II III QAP 33,68 PLN Dostępność: Brak
OSLONA AMORT. PRZOD PUNTO Z ODBOJ.GUMOW. 619/6OS OSLONA AMORT. PRZOD PUNTO Z ODBOJ.GUMOW. FIAT 25,89 PLN Dostępność: Brak
OSLONY+ODB.AMORT.PUNTO 93-99 PK070/MON OSLONY+ODB.AMORT.PUNTO 93-99 MONROE 37,70 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein