Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

LOZYSKO AMORTYZATORA OPEL ASTRA H 27996 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Grubość [mm]: 33,0
Średnica wewnętrzna [mm]: 75,0
średnica zewnętrzna [mm]: 109,5
Materiał: Tworzywo sztuczne
Rodzaj łożyska: Łożysko stożkowe kulkowe
Strona zabudowy: Oś przednia po obydwu stronach
Ciężar [kg]: 0,160
Kod EAN
4027816279969
Producent Kod OE
3RG 45409
3RG 45904
3RG 45910
ACDelco 19372046
AIC 54542
AKRON-MALÒ 15670
ASHIKA SMA0175
ASHIKA SMA0177
AUTOMEGA 110151010
BENDIX 045574B
BENDIX 047076B
BENDIX 047077B
BENDIX 048201B
BGA SM2201
BGA SM9514
BIRTH 59073
BIRTH 59089
BIRTH 59147
BIRTH 59148
BIRTH 6359
BOGE 88-134-L
BORG & BECK BSM5206
BSG BSG 65-700-072
BSG BSG 65-700-073
CAUTEX 482514
CAUTEX 754807
CAUTEX 766471
COMLINE CTSM9101
CORTECO 49358166
CORTECO 80003825
DACO Germany 152703
DELPHI BSJ10092
DELPHI BSJ10093
DELPHI BSJ30018
DENCKERMANN D600013
DENCKERMANN D600087
DÜRER KBA521
DÜRER KBA522
DYS 73-24639
DYS 73-24640
FAG 713 0075 20
FAI AutoParts SS7512
FARE SA 10721
FARE SA 10724
FEBEST OPB-VECC
FENOX SMB24057
FIAT 51755689
FIRST LINE FSM5206
FORMPART 20421008/S
GABRIEL GK 432
GENERAL MOTORS 009191181
GENERAL MOTORS 013270705
GENERAL MOTORS 09191181
GENERAL MOTORS 093191295
GENERAL MOTORS 13270705
GENERAL MOTORS 9191181
GENERAL MOTORS 93191295
GOLD 9260970-1120259
GOOM SM-0008
GOOM SM-0410
GSP 519010
GSP 530588S
HUTCHINSON 200066
JAPANPARTS SM0175
JAPANPARTS SM0177
JAPKO SMJ0175
JAPKO SMJ0177
KAWE 8500 10914
KLAXCAR FRANCE 21634z
KLAXCAR FRANCE 21644z
KYB SM1310
KYB SM1311
LEMFÖRDER 31504 01
LYNXauto MA-5058LR
Magnum Technology A7X020MT
MANDO MCC015238
MAPCO 33059
MAPCO 33059/2
MAXGEAR 72-2093
Metalcaucho 56125
Metalcaucho 74067
METZGER 6490054
METZGER 6490055
METZGER 6490151
METZGER 6490298
METZGER WM-F 0126
MEYLE 614 641 0004
MONROE L10914
MONROE MK342
MONROE-AU MK342
MOOG OP-SB-10084
MOTAQUIP LVSM1003
NTY AD-PL-002
NTY AD-PL-009
OPEL 03 44 503
OPEL 03 44 625
OPEL 03 44 665
OPEL 3 44 503
OPEL 3 44 625
OPEL 3 44 665
OPEN PARTS SMK3001.00
OPEN PARTS SMK3014.00
OPTIMAL F8-7172
OPTIMAL F8-7328
OPTIMAL F8-7330
ORIGINAL IMPERIUM 25937
ORIGINAL IMPERIUM 25939
ORIGINAL IMPERIUM 25939/2
ORIGINAL IMPERIUM 32471
ORIGINAL IMPERIUM 32471/2
OSSCA 11522
PATRON PSE4248
PROFIT 2314-0502
QUINTON HAZELL EMA4996
QUINTON HAZELL EMA6118
QUINTON HAZELL QAM161
RIDEX 1626F0023
RUVILLE 865318
SAAB 13 270 705
SAAB 91 91 181
SAAB 93 191 295
SACHS 801 036
SATO tech BS21007
SATURN 13270705
SIAAM 7-0062-K
SIDEM 809401 KIT
SIDEM 809408 KIT
SIDEM 809415
SNR KB653.10
SNR KB653.11
SNR M253.09
SPIDAN CHASSIS PARTS 413235
SPIDAN CHASSIS PARTS 413284
SPIDAN CHASSIS PARTS 413338
Stark SKFB-1710022
Stark SKSS-0670202
STC T405889
STC T405892
STC T456125
STC T474067
STELLOX 12-17413-SX
STELLOX 26_17127-SX
STELLOX 26-17127-SX
SWAG 40 92 7996
TALOSA 63-04906
TALOSA 63-09564
Technika KSU6421
Technika KSU6422
TOOR SU00295
TOOR SU00710
TOPRAN 206 450
TRICLO 788926
TRISCAN 8500 10914
TRW JFB111
UNIGOM 391580C
VAICO V40-4125
VAUXHALL 013270705
VAUXHALL 093191295
VAUXHALL 13270705
VAUXHALL 93191295
VEMA 44061
VEMA 44076
VEMA 44077
VEMA 44123
VEMA 44126
VEMA VE6359
WILMINK GROUP WG1755378
WILMINK GROUP WG1795633
WILMINK GROUP WG1994804
WILMINK GROUP WG1994928
WXQP 560475
ZEKKERT GM-9536
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FIATCROMA (194_)939 A4.0001.8 16V17961031402005.12 - Informacje o FIAT CROMA (194_) 1.8 16V 2005.12 -
FIATCROMA (194_)939 A7.0001.9 D Multijet1910851152005.06 - Informacje o FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet 2005.06 -
FIATCROMA (194_)939 A2.0001.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12)19101101502005.06 - 2011.12Informacje o FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12) 2005.06 - 2011.12
FIATCROMA (194_)939 A1.0001.9 D Multijet (194AXB1B)1910881202005.06 - 2011.12Informacje o FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B) 2005.06 - 2011.12
FIATCROMA (194_)939 A8.0001.9 D Multijet19101001362005.12 - Informacje o FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet 2005.12 -
FIATCROMA (194_)194 A1.0002.2 16V21981081472005.06 - Informacje o FIAT CROMA (194_) 2.2 16V 2005.06 -
FIATCROMA (194_)939 A3.0002.4 D Multijet23871472002005.06 - Informacje o FIAT CROMA (194_) 2.4 D Multijet 2005.06 -
FIATCROMA nadwozie zamknięte / kombi (194_)939 A1.0001.9 MJTD (194AXB1B)1910881202006.04 - 2011.12Informacje o FIAT CROMA nadwozie zamknięte / kombi (194_) 1.9 MJTD (194AXB1B) 2006.04 - 2011.12
OPELASTRA G CLASSIC (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI (F08, F48)168659802004.06 - 2009.07Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 2004.06 - 2009.07
OPELASTRA G CLASSIC Caravan (F35)Z 17 DTL1.7 CDTI168659802004.05 - 2009.07Informacje o OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI 2004.05 - 2009.07
OPELASTRA H (A04)Z 12 XEP1.2 (L48)122959802005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136459802004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEL1.4 (L48)136455752004.04 - 2004.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 2004.04 - 2004.10
OPELASTRA H (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L48)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L48)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L48)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.04 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.06 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.06 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L48)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L48)19981772402005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H CLASSIC Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC liftback (A04)Z 16 XER1.6 (L48)1598851162009.01 - Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 2009.01 -
OPELASTRA H CLASSIC sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162009.01 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H CLASSIC sedan (A04) 1.6 (L69) 2009.01 - 2014.05
OPELASTRA H GTC (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L08)124866902005.04 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 2005.04 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEP1.4 (L08)136466902005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 14 XEL1.4 (L08)136455752005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L08)1598771052005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 XER1.6 (L08)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L08)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741012005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L08)168659802005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L08)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L08)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 18 XER1.8 (L08)17961031402006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L08)1910881202005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L08)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L08)1910741012006.01 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 2006.01 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L08)19981472002005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.03 - 2010.10
OPELASTRA H GTC (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L08)19981772402005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L35)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEL1.4 (L35)136455752004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 LPG (L35)136466902009.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 2009.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L35)1598851162006.12 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 (L35) 2006.12 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L35)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L35)1686741012004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L35)1686921252007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L35)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.08 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.08 - 2014.05
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L35)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L35)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L35)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 19 DTL1.9 CDTI (L35)1910741002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 13 DTH1.3 CDTI (L70)124866902005.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.3 CDTI (L70) 2005.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 14 XEP1.4 EcoTec (L70)136466902004.12 - 2012.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.4 EcoTec (L70) 2004.12 - 2012.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XEP1.6 EcoTec (L70)1598761032004.02 - 2004.11Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2004.02 - 2004.11
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 16 XER1.6 EcoTec (L70)1598851162006.10 - 2010.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.6 EcoTec (L70) 2006.10 - 2010.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTH1.7 CDTI (L70)1686741012004.03 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.03 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTL1.7 CDTI (L70)168659802004.12 - 2007.07Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2004.12 - 2007.07
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 17 DTR, A 17 DTR1.7 CDTI (L70)1686921252007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (L70)1686811102007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L70)1910881202004.08 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 2004.08 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTH1.9 CDTI (L70)19101101502004.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2004.09 - 2010.10
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DTL1.9 CDTI (L70)1910741012005.08 - 2012.12Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.08 - 2012.12
OPELASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70)Z 19 DT1.9 CDTI (L70)1910881202005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H nadwozie zamknięte / kombi (L70) 1.9 CDTI (L70) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L69)124866902007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 14 XEP1.4 (L69)136466902007.02 - 2010.06Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.4 (L69) 2007.02 - 2010.06
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XEP1.6 (L69)1598771052007.02 - 2010.06Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2010.06
OPELASTRA H sedan (A04)Z 16 XER1.6 (L69)1598851162007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L69)1686741012007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H sedan (A04)Z 17 DTJ1.7 CDTi (L69)1686811102007.02 - 2014.05Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 2007.02 - 2014.05
OPELASTRA H sedan (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L69)17961031402007.02 - 2012.09Informacje o OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 2007.02 - 2012.09
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 14 XEP1.4 (L67)136466902005.10 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.4 (L67) 2005.10 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 XER1.6 (L67)1598851162006.12 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2006.12 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L67)15981321802007.02 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 2007.02 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 18 XE1.8 (L67)1796921252005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L67)19981251702005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELASTRA H TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002005.09 - 2010.10Informacje o OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2005.09 - 2010.10
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 18 XE1.8 (F48)1796901222003.05 - 2005.07Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.8 (F48) 2003.05 - 2005.07
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 18 XER1.8 (F48)17961031402005.09 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.8 (F48) 2005.09 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 19 DTH1.9 CDTI (F48)19101101502004.04 - 2008.02Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 2004.04 - 2008.02
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 19 DT1.9 CDTI (F48)1910881202004.04 - 2008.02Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 2004.04 - 2008.02
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 19 DTL1.9 CDTI (F48)1910741002005.08 - 2008.02Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) 2005.08 - 2008.02
OPELSIGNUM liftback (Z03)Y 20 DTH2.0 DTI (F48)1995741002003.05 - 2004.04Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.0 DTI (F48) 2003.05 - 2004.04
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 20 NET2.0 Turbo (F48)19981291752003.05 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.0 Turbo (F48) 2003.05 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Y 22 DTR2.2 DTI (F48)2172921252003.05 - 2004.04Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.2 DTI (F48) 2003.05 - 2004.04
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 22 YH2.2 direct (F48)21981141552003.05 - 2008.09Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.2 direct (F48) 2003.05 - 2008.09
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo (F48)27921692302005.09 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48) 2005.09 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F48)27921842502006.01 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.8 V6 Turbo (F48) 2006.01 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Y 30 DT3.0 V6 CDTI (F48)29581301772003.05 - 2005.07Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) 2003.05 - 2005.07
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 30 DT3.0 V6 CDTI (F48)29581351842005.09 - 2008.12Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) 2005.09 - 2008.12
OPELSIGNUM liftback (Z03)Z 32 SE3.2 V6 (F48)31751552112003.05 - 2005.07Informacje o OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.2 V6 (F48) 2003.05 - 2005.07
OPELVECTRA C (Z02)Z 16 XE1.6 16V (F69)1598741002004.07 - 2005.10Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69) 2004.07 - 2005.10
OPELVECTRA C (Z02)Z 16 XEP1.6 (F69)1598771052005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.6 (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 18 XEL1.8 (F69)1796811102002.04 - 2008.07Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69) 2002.04 - 2008.07
OPELVECTRA C (Z02)Z 18 XE1.8 16V1796901222002.04 - 2008.09Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V 2002.04 - 2008.09
OPELVECTRA C (Z02)Z 18 XER1.8 (F69)17961031402005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI (F69)19101101502004.04 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) 2004.04 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI (F69)1910881202004.04 - 2009.01Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) 2004.04 - 2009.01
OPELVECTRA C (Z02)Z 19 DTL1.9 CDTI (F69)1910741002005.10 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) 2005.10 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F69)1995741012002.04 - 2006.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69) 2002.04 - 2006.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo (F69)19981291752003.03 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 16V Turbo (F69) 2003.03 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F69)2172921252002.04 - 2004.07Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) 2002.04 - 2004.07
OPELVECTRA C (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F69)2172861172002.04 - 2004.12Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) 2002.04 - 2004.12
OPELVECTRA C (Z02)Z 22 SE2.2 16V (F69)21981081472002.04 - 2008.12Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69) 2002.04 - 2008.12
OPELVECTRA C (Z02)Z 22 YH2.2 DGi (F69)21981141552003.10 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69) 2003.10 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F69)27921882552005.08 - 2006.09Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69) 2005.08 - 2006.09
OPELVECTRA C (Z02)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo (F69)27921692302005.08 - 2006.10Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69) 2005.08 - 2006.10
OPELVECTRA C (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F69)27921842502005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo OPC (F69)27922062802006.09 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo OPC (F69) 2006.09 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Y 30 DT3.0 CDTI (F69)29581301772003.02 - 2005.07Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTI (F69) 2003.02 - 2005.07
OPELVECTRA C (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi (F69)29581351842005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTi (F69) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C (Z02)Z 32 SE3.2 V6 (F69)31751552112002.08 - 2006.07Informacje o OPEL VECTRA C (Z02) 3.2 V6 (F69) 2002.08 - 2006.07
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 16 XE1.6 (F68)1598741002005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 16 XEP1.6 (F68)1598771052006.01 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68) 2006.01 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 18 XEL1.8 16V (F68)1796811102002.08 - 2006.12Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68) 2002.08 - 2006.12
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 18 XE1.8 16V (F68)1796901222002.08 - 2008.09Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68) 2002.08 - 2008.09
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 18 XER1.8 (F68)17961031402005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI (F68)19101101502004.04 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) 2004.04 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI (F68)1910881202004.04 - 2009.01Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) 2004.04 - 2009.01
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 19 DTL1.9 CDTI (F68)1910741002005.06 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) 2005.06 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI 16V (F68)1995741012002.08 - 2005.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68) 2002.08 - 2005.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo (F68)19981291752003.03 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 16V Turbo (F68) 2003.03 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F68)2172921252002.08 - 2006.07Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 2002.08 - 2006.07
OPELVECTRA C GTS (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V (F68)2172861172002.08 - 2008.06Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) 2002.08 - 2008.06
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 22 SE2.2 16V (F68)21981081472002.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68) 2002.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 22 YH2.2 DGi (F68)21981141552003.10 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DGi (F68) 2003.10 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F68)27921842502005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo (F68)27921692302005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F68)27921882552005.08 - 2008.09Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68) 2005.08 - 2008.09
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F68)27922062802006.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68) 2006.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Y 30 DT3.0 CDTI (F68)29581301772003.06 - 2005.07Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTI (F68) 2003.06 - 2005.07
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi (F68)29581351842005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTi (F68) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C GTS (Z02)Z 32 SE3.2 V6 (F68)31751552112002.08 - 2006.07Informacje o OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68) 2002.08 - 2006.07
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 16 XE1.6 16V (F35)1598741002004.06 - 2005.09Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.6 16V (F35) 2004.06 - 2005.09
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 16 XEP1.6 (F35)1598771052005.12 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.6 (F35) 2005.12 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 18 XE1.8 (F35)1796901222003.10 - 2006.09Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.8 (F35) 2003.10 - 2006.09
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 18 XER1.8 (F35)17961031402005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.8 (F35) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI (F35)19101101502004.04 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) 2004.04 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI (F35)1910881202004.04 - 2009.01Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) 2004.04 - 2009.01
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 19 DTL1.9 CDTI (F35)1910741002005.06 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) 2005.06 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI (F35)1995741002003.10 - 2005.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35) 2003.10 - 2005.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 20 NET2.0 Turbo (F35)19981291752003.10 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 Turbo (F35) 2003.10 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI (F35)2172921252003.10 - 2005.12Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.2 DTI (F35) 2003.10 - 2005.12
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 22 YH2.2 direct (F35)21981141552003.10 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.2 direct (F35) 2003.10 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F35)27921842502005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F35)27921882552005.08 - 2008.09Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35) 2005.08 - 2008.09
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo (F35)27921692302005.08 - 2008.10Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35) 2005.08 - 2008.10
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo (F35)27922062802006.07 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35) 2006.07 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Y 30 DT3.0 V6 CDTI (F35)29581301772003.10 - 2005.07Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35) 2003.10 - 2005.07
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 30 DT3.0 V6 CDTI (F35)29581351842005.08 - 2008.08Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35) 2005.08 - 2008.08
OPELVECTRA C Kombi (Z02)Z 32 SE3.2 V6 (F35)31751552112003.10 - 2005.07Informacje o OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.2 V6 (F35) 2003.10 - 2005.07
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (M75)1598771052005.07 - 2012.09Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2005.07 - 2012.09
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 YNG1.6 CNG (M75)159869942005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (M75)1598851152008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XER1.6 FlexFuel (M75)1598851162008.08 - 2012.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 FlexFuel (M75) 2008.08 - 2012.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 16 XNT, A 16 XNT1.6 CNG Turbo (M75)15981101502010.04 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75) 2010.04 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 17 DTR1.7 CDTI (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 18 XER1.8 LPG (M75)17961031402009.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75) 2009.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)A 18 XEL1.8 (M75)1796881202013.06 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 2013.06 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTL1.9 CDTI (M75)1910741002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DT1.9 CDTI (M75)1910881202005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI (M75)19101101502005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 20 LER2.0 (M75)19981472002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 20 LEH2.0 (M75)19981772412006.01 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) 2006.01 - 2010.12
OPELZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)Z 22 YH2.2 (M75)21981101502005.07 - 2012.12Informacje o OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75) 2005.07 - 2012.12
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 16 YNG1.6 CNG VAN (M75)159869942005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.6 CNG VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 16 XNT, A 16 XNT1.6 CNG Turbo VAN (M75)15981101502009.02 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.6 CNG Turbo VAN (M75) 2009.02 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTR1.7 CDTI VAN (M75)1686921252008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)A 17 DTJ, Z 17 DTJ1.7 CDTI VAN (M75)1686811102008.01 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) 2008.01 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.8 VAN (M75)17961031402005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.8 VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 19 DT1.9 CDTI VAN (M75)1910881202005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI VAN (M75)19101101502005.07 - 2015.04Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) 2005.07 - 2015.04
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 20 LER2.0 VAN (M75)19981472002005.07 - 2010.12Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 2.0 VAN (M75) 2005.07 - 2010.12
OPELZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05)Z 22 YH2.2 DGi VAN (M75)21981101502005.07 - 2011.12Informacje o OPEL ZAFIRA B Nadwozie pełne/minivan (A05) 2.2 DGi VAN (M75) 2005.07 - 2011.12
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 18 XE1.8 i1796901222004.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i 2004.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 19 DTH1.9 TiD19101101502004.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD 2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 19 DT1.9 TiD1910881202004.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD 2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 19 DTR1.9 TTiD19101181602007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 19 DTR1.9 TTiD1910961302007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)Z 19 DTR, A 19 DTR1.9 TTiD19101321802007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207E1,8t19981101502002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t BioPower19981542102002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207L2.0 t19981291752002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t19981542102002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 Turbo Performance19981852522004.04 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo Performance 2004.04 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 T1619981431942006.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 T16 2006.06 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207H2.0 t Bio Power19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207E1,8t BioPower19981101502007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207G2.0 t XWD19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207G2.0 t19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207L2.0 t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t BioPower19981451972007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t BioPower XWD19981542102008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t XWD19981622202008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 Turbo XWD19981542102008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207H2.0 t BioPower XWD19981201632008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t BioPower XWD19981622202008.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD 2008.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t XWD19981772412009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207M2.0 t BioPower19981472002009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B207R2.0 t19981772412009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t Bio Power19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)A 20 NFT2.0 t19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)D223L2.2 TiD2171921252002.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD 2002.09 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B284L2.8 Turbo V627921882562007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B284L2.8 Turbo V627922032762008.04 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 2008.04 - 2015.02
SAAB9-3 (YS3F, E79, D79, D75)B284R2.8 Turbo V6 XWD27922062802008.05 - 2011.12Informacje o SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 XWD 2008.05 - 2011.12
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)Z 18 XE1.8 i1796901222004.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.8 i 2004.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)Z 19 DT1.9 TiD1910881202004.09 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD 2004.09 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)Z 19 DTH1.9 TiD19101101502006.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD 2006.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 19 DTR1.9 TTiD19101181602007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 19 DTR1.9 TTiD1910961302007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)Z 19 DTR, A 19 DTR1.9 TTiD19101321802007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207R2.0 t19981542102003.08 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2003.08 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207L2.0 t19981291752003.08 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2003.08 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207E1,8t19981101502003.08 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t 2003.08 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207R2.0 Turbo Performance19981852522004.04 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 Turbo Performance 2004.04 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207L2.019981431942006.04 - 2007.09Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 2006.04 - 2007.09
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207L2.0 t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207L1,8t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207E1,8t BioPower19981101502007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 T BioPower19981451972007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 T BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207M2.0 t BioPower19981472002007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 20 NFT2.0 t19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207H2.0 t BioPower19981201632011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B207G2.0 t19981201632011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)A 20 NFT2.0 t BioPower19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B284L2.827921862532005.09 - 2009.12Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 2005.09 - 2009.12
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B284L2.8 Turbo V627921882562007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B284R2.8 Turbo V627922032762009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 kabriolet (YS3F)B284R2.8 Turbo V627922062802009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 18 XE1.8 i1796901222005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8 i 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 19 DTH1.9 TiD19101101502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 19 DT1.9 TiD1910881202005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 19 DTR1.9 TTiD1910961302007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)Z 19 DTR1.9 TTiD19101321802007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 19 DTR1.9 TTiD19101181602007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t19981542092005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207L2.0 t19981291752005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207E2.0 t19981101502005.03 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2005.03 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207L2.0 T1619981431942006.04 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 T16 2006.04 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207L2.0 t BioPower19981291752007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207H2.0 t BioPower XWD19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207E2.0 t BioPower19981101502007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207G2.0 t19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207G2.0 t XWD19981201632007.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD 2007.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t BioPower19981451972007.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2007.06 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t XWD19981542092008.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD 2008.06 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t Bio Power XWD19981542092008.06 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power XWD 2008.06 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207M2.0 t19981472002009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207M2.0 t Bio Power19981472002009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207R2.0 t19981772412009.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2009.05 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B207H2.0 t BioPower19981201632011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t BioPower19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t XWD19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t BioPower XWD19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)A 20 NFT2.0 t19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t 2011.01 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B284L2.8 Turbo V627921882562007.12 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 2007.12 - 2015.02
SAAB9-3 Kombi (E50)B284R2.8 Turbo V6 XWD27922062802008.05 - 2011.12Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 XWD 2008.05 - 2011.12
SAAB9-3 Kombi (E50)B284R2.8 Turbo V627922032762008.05 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 2008.05 - 2015.02
SAAB9-3X (YS3)Z 19 DTR, A 19 DTR1.9 TTiD AWD19101321802009.02 - 2012.12Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 1.9 TTiD AWD 2009.02 - 2012.12
SAAB9-3X (YS3)B207R2.0 t BioPower XWD19981542092009.02 - 2012.12Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD 2009.02 - 2012.12
SAAB9-3X (YS3)B207R2.0 t XWD19981542092009.02 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t XWD 2009.02 - 2015.02
SAAB9-3X (YS3)A 20 NFT2.0 t BioPower XWD19981622202011.01 - 2012.12Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD 2011.01 - 2012.12
SAAB9-3X (YS3)A 20 NFT2.0 T16 XWD19981622202011.01 - 2015.02Informacje o SAAB 9-3X (YS3) 2.0 T16 XWD 2011.01 - 2015.02
SATURNASTRA2H01.817961041412007.09 - 2009.12Informacje o SATURN ASTRA 1.8 2007.09 - 2009.12
VAUXHALLASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98)Z 16 XEP1.6 16V1598761032003.03 - 2005.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (T98) 1.6 16V 2003.03 - 2005.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 13 DTH1.3 CDTI (L48)124866902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.3 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 14 XEP1.4 (L48)136466902004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.4 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 (L48)1598851152004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L48)1598771052004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 Turbo (L48)15981321802006.09 - 2009.09Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.6 Turbo (L48) 2006.09 - 2009.09
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L48)168659802004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L48)1686811102004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTi (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI (L48)1686741002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.7 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L48)17961031402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 18 XE1.8 (L48)1796921252004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.8 (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DT1.9 CDTI (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTI 16V (L48)1910881202004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 19 DTH1.9 CDTI (L48)19101101502004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 1.9 CDTI (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L48)19981472002004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEH2.0 Turbo (L48)19981772402004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L48)19981251702004.01 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04) 2.0 Turbo (L48) 2004.01 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L35)124866902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.3 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 14 XEP1.4 (L35)136466902004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.4 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.6 (L35)1598771052004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L35)15981321802004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 16 XER1.6 (L35)1598851152004.08 - 2011.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.6 (L35) 2004.08 - 2011.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L35)1686741002004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTL1.7 CDTI (L35)168659802004.08 - 2009.05Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 2004.08 - 2009.05
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi (L35)1686811102004.08 - 2012.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 2004.08 - 2012.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XE1.8 (L35)1796921252004.10 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2004.10 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L35)17961031402005.12 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.8 (L35) 2005.12 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTJ1.9 CDTi 16V (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi 16V (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L35)19101101502004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L35)1910881202004.08 - 2009.03Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 1.9 CDTi (L35) 2004.08 - 2009.03
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L35)19981472002004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Kombi (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L35)19981251702004.08 - 2010.10Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 2004.08 - 2010.10
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi (L08)124866902005.04 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.3 CDTi (L08) 2005.04 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 14 XEP1.4 i 16V (L08)136466902005.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.4 i 16V (L08) 2005.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XEP1.6 (L08)1598771052005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 LET, A 16 LET1.6 (L08)15981321792006.10 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 (L08) 2006.10 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L08)1598851162006.12 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.6 i 16V (L08) 2006.12 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 17 DTH1.7 CDTi (L08)1686741002005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.7 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XE1.8 (L08)1796921252005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 i 16V (L08)17961031402007.03 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.8 i 16V (L08) 2007.03 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L08)19101101502005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DT1.9 CDTi (L08)1910881202005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 19 DTL1.9 CDTi (L08)1910741012005.08 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 1.9 CDTi (L08) 2005.08 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 20 LEL2.0 Turbo (L08)19981251702005.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 Turbo (L08) 2005.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)Z 20 LEH2.0 VXR (L08)19981762402009.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04) 2.0 VXR (L08) 2009.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XEP1.6 (L67)1598771052005.09 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 (L67) 2005.09 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 16 XER, A 16 XER1.6 i 16V (L67)1598851162006.10 - 2011.08Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.6 i 16V (L67) 2006.10 - 2011.08
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 18 XER, A 18 XER1.8 (L67)17961031402008.05 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.8 (L67) 2008.05 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi (L67)19101101502006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LER2.0 Turbo (L67)19981472002006.01 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 2006.01 - 2010.11
VAUXHALLASTRA Mk V (H) TwinTop (A04)Z 20 LEL2.0 (L67)19981251702006.02 - 2010.11Informacje o VAUXHALL ASTRA Mk V (H) TwinTop (A04) 2.0 (L67) 2006.02 - 2010.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 16 XEP1.6 Dualfuel 16V1598771052004.10 - 2005.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.6 Dualfuel 16V 2004.10 - 2005.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98)Z 17 DTL1.7 CDTI168659802003.07 - 2006.08Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) nadwozie zamknięte / kombi (T98) 1.7 CDTI 2003.07 - 2006.08
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 13 DTH1.3 CDTi124866902005.08 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.3 CDTi 2005.08 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 14 XEP1.4 i136466902005.03 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.4 i 2005.03 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 16 XEP, Z 16 XE11.61598761032005.03 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.6 2005.03 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTH1.7 CDTI1686741012005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTI 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTi1686811102011.06 - 2013.12Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2011.06 - 2013.12
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)A 17 DTR, Z 17 DTR1.7 CDTi1686921252011.11 - Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.7 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DTH1.9 CDTi19101101502005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04)Z 19 DT1.9 CDTi1910881202005.03 - 2011.11Informacje o VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) nadwozie zamknięte / kombi (A04) 1.9 CDTi 2005.03 - 2011.11
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 18 XE1.81796901222003.06 - 2005.07Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 1.8 2003.06 - 2005.07
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 18 XER1.817961031402005.08 - 2008.05Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 1.8 2005.08 - 2008.05
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202004.04 - 2008.03Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 1.9 CDTI 2004.04 - 2008.03
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 19 DTH1.9 CDTI 16V19101101502004.04 - 2008.03Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 1.9 CDTI 16V 2004.04 - 2008.03
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Y 20 DTH2.0 DTI1994741002003.05 - 2004.04Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2.0 DTI 2003.05 - 2004.04
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 20 NET2.0 i Turbo19981291752003.03 - 2008.10Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2.0 i Turbo 2003.03 - 2008.10
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Y 22 DTR2.2 DTI2172921252003.05 - 2008.05Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2.2 DTI 2003.05 - 2008.05
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 22 YH2.2 i21981141552003.05 - 2008.05Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2.2 i 2003.05 - 2008.05
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo27921692302005.07 - 2008.05Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2.8 V6 Turbo 2005.07 - 2008.05
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27921842502007.05 - 2008.10Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 2.8 V6 Turbo 2007.05 - 2008.10
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Y 30 DT3.0 CDTi29581301772003.05 - 2008.05Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 3.0 CDTi 2003.05 - 2008.05
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 30 DT3.0 V6 CDTI29591351842005.07 - 2008.06Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 3.0 V6 CDTI 2005.07 - 2008.06
VAUXHALLSIGNUM (Z03)Z 32 SE3.2 V631751552112003.05 - 2008.05Informacje o VAUXHALL SIGNUM (Z03) 3.2 V6 2003.05 - 2008.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 18 XE1.8 16V1796901222002.04 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.8 16V 2002.04 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796901222002.04 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.8 16V Dualfuel 2002.04 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 18 XER1.817961031402006.01 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.8 2006.01 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202002.04 - 2008.09Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.9 CDTI 2002.04 - 2008.09
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI 16V19101101502004.04 - 2008.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 1.9 CDTI 16V 2004.04 - 2008.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741012002.04 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.0 DTI 16V 2002.04 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo19981291752000.01 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.0 16V Turbo 2000.01 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V2172921252002.04 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.2 DTI 16V 2002.04 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 22 SE2.2 16V21981081472002.01 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.2 16V 2002.01 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 22 YH2.2 direct21981141552002.01 - 2008.10Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 2.2 direct 2002.01 - 2008.10
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Y 30 DT3.0 V6 CDTI29581301772003.06 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 3.0 V6 CDTI 2003.06 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi29581351842005.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 3.0 CDTi 2005.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) (Z02)Z 32 SE3.2 V631751552112003.06 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02) 3.2 V6 2003.06 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 18 XE1.8 16V1796901222002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.8 16V 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 18 XE1.8 16V Dualfuel1796901222002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.8 16V Dualfuel 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 18 XER1.817961031402006.01 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.8 2006.01 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.9 CDTI 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI 16V19101101502004.04 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 1.9 CDTI 16V 2004.04 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741012002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.0 DTI 16V 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo19981291752003.03 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.0 16V Turbo 2003.03 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V2172921252002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.2 DTI 16V 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 22 SE2.2 16V21981081472002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.2 16V 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 22 YH2.2 direct21981141552003.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.2 direct 2003.10 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27921882552005.08 - 2006.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo 2005.08 - 2006.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo27921692302005.08 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo 2005.08 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27921842502006.02 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo 2006.02 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27922062802006.10 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo 2006.10 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Y 30 DT3.0 V6 CDTI29581301772003.06 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 3.0 V6 CDTI 2003.06 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi29581351842005.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 3.0 CDTi 2005.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS (Z02)Z 32 SE3.2 V631751552112002.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02) 3.2 V6 2002.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 18 XE1.8 16V1796901222003.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 1.8 16V 2003.10 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 18 XER1.817961031402006.01 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 1.8 2006.01 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202004.04 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 1.9 CDTI 2004.04 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 19 DTH1.9 CDTI 16V19101101502004.04 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 1.9 CDTI 16V 2004.04 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Y 20 DTH2.0 DTI 16V1995741012003.10 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 2.0 DTI 16V 2003.10 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 20 NET2.0 16V Turbo19981291752003.10 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 2.0 16V Turbo 2003.10 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Y 22 DTR2.2 DTI 16V2172921252003.10 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 2.2 DTI 16V 2003.10 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 22 YH2.2 direct21981141552003.10 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 2.2 direct 2003.10 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 28 NEL2.8 V6 Turbo27921692302005.08 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo 2005.08 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27921882552006.08 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo 2006.08 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 28 NET2.8 V6 Turbo27922062802006.10 - 2009.05Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo 2006.10 - 2009.05
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Y 30 DT3.0 V6 CDTI29581301772003.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 3.0 V6 CDTI 2003.10 - 2005.08
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 30 DT3.0 CDTi29581351842005.08 - 2008.07Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 3.0 CDTi 2005.08 - 2008.07
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi (Z02)Z 32 SE3.2 V631751552112003.10 - 2005.08Informacje o VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Kombi (Z02) 3.2 V6 2003.10 - 2005.08
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 16 XEP, Z 16 XE11.61598771052005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 16 XER, A 16 XER1.61598851152007.12 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.6 2007.12 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)A 17 DTR1.7 CDTI1686921252008.01 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI 2008.01 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 17 DTJ, A 17 DTJ1.7 CDTI1686811102009.04 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.7 CDTI 2009.04 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 18 XER, A 18 XER1.817961031402005.04 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.8 2005.04 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 19 DT1.9 CDTI1910881202005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 19 DTH1.9 CDTI19101101502005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 1.9 CDTI 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 20 LER2.019981472002005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.0 2005.07 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 20 LEH2.019981762402006.01 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.0 2006.01 - 2014.11
VAUXHALLZAFIRA Mk II (B) (A05)Z 22 YH2.221981101502005.07 - 2014.11Informacje o VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (A05) 2.2 2005.07 - 2014.11
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
LOZYSKO AMOR. PRZOD L/P 31504 01/LMI LOZYSKO AMOR. PRZOD L/P LEMF+ľRDER 38,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LOZYSKO AMORT.PRZOD L/P 801 036/SAC LOZYSKO AMORT.PRZOD L/P SACHS 38,12 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LOZYSKO AMORT. M253.09/SNR LOZYSKO AMORT. SNR 28,87 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LOZYSKO AMORTYZATORA PRZOD OPEL 0344503/HPS LOZYSKO AMORTYZATORA PRZOD OPEL HANS 76,46 PLN Dostępność: Brak
LOZYSKO AMORT.PRZOD OPEL AST H VEC C 0344665/HPS LOZYSKO AMORT.PRZOD OPEL AST H VEC C HANS 27,76 PLN Dostępność: Brak
LOZYSKO AMORTYZATORA 713007500/FAG LOZYSKO AMORTYZATORA FAG 26,41 PLN Dostępność: Brak
LOZYSKO AMORTYZATORA 713007520/FAG LOZYSKO AMORTYZATORA FAG 27,17 PLN Dostępność: Brak
LOZYSKO AMORTYZATORA 865318/RUV LOZYSKO AMORTYZATORA RUVILLE 33,51 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein