Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

LACZNIK STABI. SKODA FABIA JTS393 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkami
Długość [mm]: 270
rura Ø [mm]: 10
Wymiar gwintu: M10x1.5
Kod EAN
3322937336388
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
A.B.S. 260124
A.B.S. 260148
AKRON-MALÒ 27082
AUDI 2Q0 411 315
AUDI 6Q0 411 315 E
AUDI 6Q0 411 315 F
AUDI 6Q0 411 315 G
AUDI 6Q0 411 315 H
AUDI 6Q0 411 315 J
AUDI 6Q0 411 315 L
AUDI 6Q0 411 315 M
AUDI 6Q0 411 315 N
AUDI 6Q0 411 315 P
AUDI 6R0 411 315
AUDI 8Z0 411 315 D
BENDIX 042769B
BENDIX 042841B
BIRTH BX1390
BLUE PRINT ADV188501
BMW 1 095 694
BMW 31 35 1 095 694
BMW 31 35 6 780 847
BMW 6 780 847
BORG & BECK BDL6456
BORG & BECK BDL6456HD
BORG & BECK BDL6547
BORG & BECK BDL6547HD
BORG & BECK BDL7267
DELPHI TC1086
DELPHI TC932
DENCKERMANN D140092
DITAS A23265
DITAS A25808
DITAS DSR1047
DITAS DSR1114
DJ PARTS DL1136
FAI AutoParts SS1014
FEBI BILSTEIN 03222071
FEBI BILSTEIN 17377
FEBI BILSTEIN 19518
FIRST LINE FDL6456
FIRST LINE FDL6547
FLENNOR FL505H
FORTUNE LINE FZ7034
FRAP 2337
KAGER 850135
KAMOKA 9921163
LEMFÖRDER 25463
MAPCO 59812
MAPCO 59812HPS
METZGER 53006318
METZGER 53009918
METZGER 6511
METZGER 83006318
METZGER 83009918
MEYLE 116 060 0000/HD
MEYLE 1160600000
MEYLE 1160600045
MEYLE 316 060 4607/HD
MEYLE 3160600062
MGA SA5170
MGA SA5198
MONROE L11608
MONROE L29617
MOOG BM-LS-0434
MOOG VO-LS-0494
NK 5114719
OCAP 0501390
OCAP 0501835
OPTIMAL G7-734
ORIGINAL IMPERIUM 35268
PEX 1205399
PEX 1205400
QUINTON HAZELL QLS3224S
QUINTON HAZELL QLS3299S
RTS 97-05342
RTS 97-09506
RUVILLE 915062
RUVILLE 917814
sbs 19145111510
SEAT 2Q0 411 315
SEAT 6C0 411 315
SEAT 6Q0 411 315 E
SEAT 6Q0 411 315 F
SEAT 6Q0 411 315 G
SEAT 6Q0 411 315 H
SEAT 6Q0 411 315 J
SEAT 6Q0 411 315 L
SEAT 6Q0 411 315 M
SEAT 6Q0 411 315 N
SEAT 6Q0 411 315 P
SEAT 6R0 411 315
SEAT 8Z0 411 315 D
SIDEM 21163
SIDEM 57060
SKODA 2Q0 411 315
SKODA 6C0 411 315
SKODA 6Q0 411 315 E
SKODA 6Q0 411 315 F
SKODA 6Q0 411 315 G
SKODA 6Q0 411 315 H
SKODA 6Q0 411 315 J
SKODA 6Q0 411 315 L
SKODA 6Q0 411 315 M
SKODA 6Q0 411 315 N
SKODA 6Q0 411 315 P
SKODA 6R0 411 315
SKODA 8Z0 411 315 D
SPIDAN 45176
SPIDAN 45223
SWAG 30919518
TALOSA 5002324
TALOSA 5003510
TALOSA 5003639
TRISCAN 850011608
TRISCAN 850029617
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0730151
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0831028
VAICO V2070891
VEMA 22342
VW 2Q0 411 315
VW 6C0 411 315
VW 6Q0 411 315 E
VW 6Q0 411 315 F
VW 6Q0 411 315 G
VW 6Q0 411 315 H
VW 6Q0 411 315 J
VW 6Q0 411 315 L
VW 6Q0 411 315 M
VW 6Q0 411 315 N
VW 6Q0 411 315 P
VW 6R0 411 315
VW 8Z0 411 315 D
VW (SVW) 6Q0 411 315 F
VW (SVW) 6Q0 411 315 N
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CBZA1.2 TFSI119763862010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2011.01 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYC1.6 TDI1598771052010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYB1.6 TDI159866902011.03 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2011.03 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CDLH2.0 TFSI quattro19841882562012.03 - 2012.11Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro 2012.03 - 2012.11
AUDIA1 (8X1, 8XK)CWZAS1 quattro19841702312014.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro 2014.03 - 2018.10
AUDIA1 CITY CARVER (GBH)DKRF, DKJA30 TFSI999851162019.07 - Informacje o AUDI A1 CITY CARVER (GBH) 30 TFSI 2019.07 -
AUDIA1 CITY CARVER (GBH)DKLA25 TFSI99970952019.07 - Informacje o AUDI A1 CITY CARVER (GBH) 25 TFSI 2019.07 -
AUDIA1 CITY CARVER (GBH)DPCA35 TFSI14951101502019.07 - Informacje o AUDI A1 CITY CARVER (GBH) 35 TFSI 2019.07 -
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CBZA1.2 TFSI119763862012.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI 2012.01 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYB1.6 TDI159866902011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYC1.6 TDI1598771052011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CWZAS1 quattro19841702312014.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro 2014.03 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (GBA)DKRF, DKJA30 TFSI999851162018.07 - Informacje o AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 2018.07 -
AUDIA1 Sportback (GBA)DKLA, DLAC25 TFSI99970952018.11 - Informacje o AUDI A1 Sportback (GBA) 25 TFSI 2018.11 -
AUDIA1 Sportback (GBA)DADA, DPCA35 TFSI14951101502018.09 - Informacje o AUDI A1 Sportback (GBA) 35 TFSI 2018.09 -
AUDIA1 Sportback (GBA)DKZC, CZPC40 TFSI19841472002018.09 - Informacje o AUDI A1 Sportback (GBA) 40 TFSI 2018.09 -
AUDIA2 (8Z0)AUA, BBY1.4139055752000.02 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 2000.02 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)AMF, BHC1.4 TDI142255752000.02 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 2000.02 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)ATL1.4 TDI142266902003.11 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 2003.11 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)BAD1.6 FSI1598811102002.05 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI 2002.05 - 2005.08
BMW3 (E46)M43 B16 (164E3)316 i1596771052000.04 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 2000.04 - 2005.02
BMW3 (E46)N40 B16 A, N45 B16 A316 i1596851152002.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 2002.06 - 2005.02
BMW3 (E46)N46 B18 A, N42 B18 A316 i1796851152002.02 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 2002.02 - 2005.02
BMW3 (E46)M43 B19 (194E1)318 i1895871181997.12 - 2001.09Informacje o BMW 3 (E46) 318 i 1997.12 - 2001.09
BMW3 (E46)M43 B19 (194E1)316 i1895771051998.12 - 2002.02Informacje o BMW 3 (E46) 316 i 1998.12 - 2002.02
BMW3 (E46)M47 D20 (204D1)320 d1951951291998.02 - 2001.08Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 1998.02 - 2001.08
BMW3 (E46)M47 D20 (204D1)320 d19511001361998.04 - 2001.09Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 1998.04 - 2001.09
BMW3 (E46)M47 D20 (204D1)318 d1951851162001.09 - 2003.03Informacje o BMW 3 (E46) 318 d 2001.09 - 2003.03
BMW3 (E46)M52 B20 (206S4)320 i19901101501998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 320 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 C318 i19951051432001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 318 i 2001.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.05Informacje o BMW 3 (E46) 320 d 2001.09 - 2005.05
BMW3 (E46)M47 D20 (204D4)318 d1995851162003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 318 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B22 (226S1)320 i21711251702000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 320 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M52 B25 (256S4)323 i24941251701998.03 - 2000.09Informacje o BMW 3 (E46) 323 i 1998.03 - 2000.09
BMW3 (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M52 B28 (286S2)328 i27931421931998.02 - 2000.06Informacje o BMW 3 (E46) 328 i 1998.02 - 2000.06
BMW3 (E46)M57 D30 (306D1)330 d29261351841999.10 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 d 1999.10 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 i 2000.06 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791682282001.01 - 2005.04Informacje o BMW 3 (E46) 330 i 2001.01 - 2005.04
BMW3 (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N40 B16 A316 ti1596771052002.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002.06 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N40 B16 A, N45 B16 A316 ti1596851152002.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2002.06 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N46 B18 A, N42 B18 A316 ti1796851152001.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 316 ti 2001.06 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)N42 B20 A, N46 B20 A318 ti19951001362001.03 - 2004.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001.03 - 2004.12
BMW3 Compact (E46)N42 B20 A, N46 B20 A318 ti19951051432001.03 - 2004.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 318 ti 2001.03 - 2004.12
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.09 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)320 td19951001362001.10 - 2002.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 320 td 2001.10 - 2002.12
BMW3 Compact (E46)M47 D20 (204D4)318 td1995851152003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Compact (E46) 318 td 2003.03 - 2005.02
BMW3 Compact (E46)M54 B25 (256S5)325 ti24941411922001.04 - 2004.12Informacje o BMW 3 Compact (E46) 325 ti 2001.04 - 2004.12
BMW3 coupe (E46)M43 B16 (164E3)316 Ci1596771052000.04 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2000.04 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)N45 B16 A316 Ci1596851152002.06 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 316 Ci 2002.06 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)M43 B19 (194E1)318 Ci1895871181999.12 - 2001.08Informacje o BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 1999.12 - 2001.08
BMW3 coupe (E46)M52 B20 (206S4)320 Ci19901101501999.02 - 2001.08Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 1999.02 - 2001.08
BMW3 coupe (E46)N42 B20 A318 Ci19951051432001.09 - 2004.02Informacje o BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2001.09 - 2004.02
BMW3 coupe (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502003.11 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Cd 2003.11 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)N46 B20 A, N46 B20 C318 Ci19951101502004.03 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 318 Ci 2004.03 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711251702000.01 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000.01 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711201632000.01 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 320 Ci 2000.01 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M52 B25 (256S4)323 Ci24941251701999.04 - 2000.09Informacje o BMW 3 coupe (E46) 323 Ci 1999.04 - 2000.09
BMW3 coupe (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941411922000.09 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M52 B28 (286S2)328 Ci27931421931998.12 - 2000.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 328 Ci 1998.12 - 2000.05
BMW3 coupe (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791702312000.06 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042003.03 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003.03 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)S54 B32 (326S4)M332462523432000.07 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) M3 2000.07 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)S54 B32 (326S4)M3 CSL32462653602003.05 - 2003.12Informacje o BMW 3 coupe (E46) M3 CSL 2003.05 - 2003.12
BMW3 kabriolet (E46)N42 B20 A, N46 B20 A318 Ci19951051432001.09 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2001.09 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)N46 B20 A, N46 B20 C318 Ci19951101502004.03 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci 2004.03 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)M47 D20 (204D4)320 Cd19951101502005.02 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd 2005.02 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711251702000.09 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2000.09 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M54 B22 (226S1)320 Ci21711201632006.01 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci 2006.01 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)M52 B25 (256S4)323 Ci24941251702000.04 - 2000.09Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci 2000.04 - 2000.09
BMW3 kabriolet (E46)M54 B25 (256S5)325 Ci24941411922000.09 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci 2000.09 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791702312000.06 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042005.08 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005.08 - 2007.12
BMW3 kabriolet (E46)S54 B32 (326S4)M332462523432001.03 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) M3 2001.03 - 2006.08
BMW3 Touring (E46)N46 B18 A, N42 B18 A316 i1796851152002.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 316 i 2002.03 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M43 B19 (194E1)318 i1895871181999.10 - 2001.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999.10 - 2001.09
BMW3 Touring (E46)M43 B19 (194E1)318 i1895851161999.10 - 2001.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 i 1999.10 - 2001.09
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D1)320 d19511001362000.03 - 2001.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 d 2000.03 - 2001.09
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D1)318 d1951851152002.10 - 2003.03Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 d 2002.10 - 2003.03
BMW3 Touring (E46)M52 B20 (206S4)320 i19901101501999.10 - 2000.09Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 i 1999.10 - 2000.09
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D4)320 d19951101502001.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 d 2001.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 C318 i19951051432001.09 - 2005.07Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 i 2001.09 - 2005.07
BMW3 Touring (E46)M47 D20 (204D4)318 d1995851162003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 318 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B22 (226S1)320 i21711251702000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 320 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M52 B28 (286S2)328 i27931421931999.06 - 2000.05Informacje o BMW 3 Touring (E46) 328 i 1999.06 - 2000.05
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D1)330 d29261351841999.10 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999.10 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000.06 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMWZ4 coupe (E86)N52 B30 A3.0 si29961952652006.04 - 2008.08Informacje o BMW Z4 coupe (E86) 3.0 si 2006.04 - 2008.08
BMWZ4 coupe (E86)S54 B32 (326S4)M32462523432006.04 - 2008.08Informacje o BMW Z4 coupe (E86) M 2006.04 - 2008.08
BMWZ4 Roadster (E85)N46 B20 B2.0 i19951101502005.03 - 2009.02Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i 2005.03 - 2009.02
BMWZ4 Roadster (E85)M54 B22 (226S1)2.2 i21711251702003.10 - 2005.10Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 2003.10 - 2005.10
BMWZ4 Roadster (E85)M54 B25 (256S5)2.5 i24941411922002.12 - 2005.12Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 2002.12 - 2005.12
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B25 A2.5 i24971301772005.09 - 2009.02Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 2005.09 - 2009.02
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B25 A2.5 si24971602182006.01 - 2008.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si 2006.01 - 2008.08
BMWZ4 Roadster (E85)M54 B30 (306S3)3.0 i29791702312002.12 - 2005.12Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 2002.12 - 2005.12
BMWZ4 Roadster (E85)N52 B30 A, N52 B30 BF3.0 si29961952652006.01 - 2008.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si 2006.01 - 2008.08
BMWZ4 Roadster (E85)S54 B32 (326S4)M32462523432006.01 - 2008.08Informacje o BMW Z4 Roadster (E85) M 2006.01 - 2008.08
BMW (BRILLIANCE)3 SERIES (E46)N46 B20 CA, N42 B20 BZ318 i19951051432004.06 - 2005.06Informacje o BMW (BRILLIANCE) 3 SERIES (E46) 318 i 2004.06 - 2005.06
SEATARONA (KJ7)CHZJ, DKJA, DKRF1.0 TSI999851152017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TSI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)CHZL, DKLA1.0 TSI99970952017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TSI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)DBYA1.0 TGi99966902018.11 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TGi 2018.11 -
SEATARONA (KJ7)DADA, DPCA1.5 TSI14951101502017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.5 TSI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)DGTA1.6 TDI1598851152017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.6 TDI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)CWVA1.6 SRE1598811102017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.6 SRE 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)DGTD1.6 TDI159870952017.11 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.6 TDI 2017.11 -
SEATCORDOBA (6L2)AZQ, BME1.2119847642002.10 - 2006.06Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 2002.10 - 2006.06
SEATCORDOBA (6L2)BXV1.2 12V119851702006.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V 2006.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BBY, BKY1.4 16V139055752002.09 - 2007.12Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.09 - 2007.12
SEATCORDOBA (6L2)BBZ1.4 16V1390741002002.10 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.10 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)AMF1.4 TDI142255752002.10 - 2005.12Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2002.10 - 2005.12
SEATCORDOBA (6L2)BNM1.4 TDI142251702005.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.06 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005.06 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BAH1.61598741012003.04 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 2003.04 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BTS1.6 16V1598771052006.11 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V 2006.11 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ASY1.9 SDI189647642002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741002002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ASZ, BLT1.9 TDI1896961312002.10 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002.10 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)AZL, BBX2.01984851152002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 2002.09 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)AZQ, BME1.2119847642002.02 - 2006.06Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 2002.02 - 2006.06
SEATIBIZA III (6L1)BXV1.2 12V119851702006.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V 2006.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BBM1.2119844602007.06 - 2008.05Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 2007.06 - 2008.05
SEATIBIZA III (6L1)BBY, BKY1.4 16V139055752002.02 - 2007.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2007.12
SEATIBIZA III (6L1)AUB, BBZ1.4 16V1390741002002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)AMF1.4 TDI142255752002.05 - 2005.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2002.05 - 2005.12
SEATIBIZA III (6L1)BNM1.4 TDI142251702005.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.06 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.06 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BAH1.61598741012003.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 2003.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BTS1.6 16V1598771052006.11 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V 2006.11 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BJX, BKV1.8 T FR17811101502003.12 - 2008.05Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR 2003.12 - 2008.05
SEATIBIZA III (6L1)BBU, BLZ1.8 T Cupra R17811321802004.01 - 2008.02Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R 2004.01 - 2008.02
SEATIBIZA III (6L1)ASY1.9 SDI189647642002.02 - 2005.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI 2002.02 - 2005.12
SEATIBIZA III (6L1)ASZ, BLT1.9 TDI1896961312002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741002002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BPX, BUK1.9 TDI Cupra R18961181602004.03 - 2008.02Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R 2004.03 - 2008.02
SEATIBIZA III (6L1)AZL, BBX2.01984851162002.04 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 2002.04 - 2009.11
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHYB1.099955752015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2012.03Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2010.09 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CBZA1.2 TSI119763862012.08 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2012.08 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2015.09 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BZG, CGPA, CJLB1.2119851702008.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 2008.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CGPB1.2119844602009.07 - 2011.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 2009.07 - 2011.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CFWA1.2 TDI119955752010.06 - 2012.03Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TDI 2010.06 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXW, CGGB1.4139063852008.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 2008.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.06 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2009.06 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2015.11 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BTS1.61598771052008.05 - 2012.03Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 2008.05 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CNKA1.6 LPG159860812011.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG 2011.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CWVA1.61598811102015.07 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 2015.07 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BLS1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXJ1.9 TDI189666902008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CHYB1.099955752015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CBZA1.2 TSI119763862012.08 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2012.08 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2015.09 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BZG, CGPA1.2119851702008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CGPB1.2119844602009.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 2009.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI 2010.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BXW, CGGB1.4139063852008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2009.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAVE, CTHE, CTJC1.4 TSI Cupra13901321802009.06 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI Cupra 2009.06 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2015.11 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BTS1.61598771052008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CNKA1.6 LPG159860812011.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 LPG 2011.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CWVA1.61598811102015.07 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 2015.07 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)DAJA1.8 TSI Cupra17981411922015.11 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra 2015.11 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BXJ1.9 TDI189666902008.06 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.06 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BLS1.9 TDI1896771052008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHYB1.099955752015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CBZA1.2 TSI119763862012.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2012.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2015.09 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)BZG, CGPA, CJLB1.2119851702010.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 2010.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CGPB1.2119844602010.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 2010.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CFWA1.2 TDI119955752010.04 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TDI 2010.04 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CGGB1.4139063852010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502012.02 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2012.02 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2015.11 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)BTS1.61598771052012.02 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 2012.02 - 2015.05
SEATIBIZA V (KJ1)CHYB1.099955752017.01 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 2017.01 -
SEATIBIZA V (KJ1)CHZJ, DKJA, DKRF1.0 TSI999851152017.01 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 TSI 2017.01 -
SEATIBIZA V (KJ1)CHZL, DKLA1.0 TSI99970952017.01 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 TSI 2017.01 -
SEATIBIZA V (KJ1)CHYC, DFNB1.099948652017.07 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 2017.07 -
SEATIBIZA V (KJ1)DADA1.5 TSI14951101502017.07 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.5 TSI 2017.07 -
SEATIBIZA V (KJ1)CWVA1.61598811102017.05 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 2017.05 -
SEATIBIZA V (KJ1)DGTD1.6 TDI159870952017.09 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI 2017.09 -
SEATMii (KF1, KE1)CHYA1.099944602011.10 - 2019.07Informacje o SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 2011.10 - 2019.07
SEATMii (KF1, KE1)CHYB1.099955752011.10 - 2019.07Informacje o SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 2011.10 - 2019.07
SEATMii (KF1, KE1)CPGA1.0 EcoFuel99950682012.10 - 2019.07Informacje o SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 EcoFuel 2012.10 - 2019.07
SEATTOLEDO IV (KG3)CHZB, DKLD1.0 TSI99970952017.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.0 TSI 2017.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CHZC, DKRC1.0 TSI999811102017.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.0 TSI 2017.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CBZB1.2 TSI1197771052012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CBZA1.2 TSI119763862012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CJZD1.2 TSI1197811102015.05 - 2017.05Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.05
SEATTOLEDO IV (KG3)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2017.05Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.05
SEATTOLEDO IV (KG3)CGPC1.2119855752012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CAXA1.4 TSI1390901222012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TDI 2015.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYB1.6 TDI159866902013.06 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2013.06 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CFNA1.61598771052013.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 2013.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CWVA1.61598811102015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 2015.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.04
SKODACITIGO (NF1)CHYB1.099955752011.10 - 2019.08Informacje o SKODA CITIGO (NF1) 1.0 2011.10 - 2019.08
SKODACITIGO (NF1)CHYA1.099944602011.10 - 2019.08Informacje o SKODA CITIGO (NF1) 1.0 2011.10 - 2019.08
SKODACITIGO (NF1)CPGA1.0 CNG99950682012.11 - 2019.08Informacje o SKODA CITIGO (NF1) 1.0 CNG 2012.11 - 2019.08
SKODAFABIA I (6Y2)ARV, AQV1.099637501999.12 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.0 1999.12 - 2002.08
SKODAFABIA I (6Y2)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.04Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 2001.07 - 2007.04
SKODAFABIA I (6Y2)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 2003.01 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BUD1.4139059802006.02 - 2006.10Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 2006.02 - 2006.10
SKODAFABIA I (6Y2)ATZ, AME, AQW1.4139750681999.08 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 1999.08 - 2003.05
SKODAFABIA I (6Y2)AZE, AZF1.4139744602000.08 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 2000.08 - 2002.08
SKODAFABIA I (6Y2)AMF1.4 TDI142255752003.04 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2003.04 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)ASY1.9 SDI189647641999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.01 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI 2000.01 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)ASZ, BLT1.9 TDI RS1896961302003.06 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS 2003.06 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AZL2.01984851161999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 2.0 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ARV1.099637502000.11 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.0 2000.11 - 2002.08
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 2003.01 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUB, BBZ1.4 16V1390741002000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055752000.05 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.05 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BUD1.4 16V139059802006.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2006.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2003.03Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ATZ, AME, AQW1.4139750682000.04 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 2000.04 - 2003.05
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AMF1.4 TDI142255752003.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2003.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ASY1.9 SDI189647642000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AZL2.01984851162000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.0 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 2003.01 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)ATZ, AME, AQW1.4139750682001.07 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 2001.07 - 2003.05
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)ASY1.9 SDI189647642001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ARV, AQV1.099637502000.11 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.0 2000.11 - 2002.08
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AWY, BMD1.2119840542001.07 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.2 2001.07 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AZQ, BME1.2119847642003.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.2 2003.01 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.12 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BUD1.4 16V139059802006.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 2006.04 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AZE, AZF1.4139744602000.04 - 2002.08Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 2000.04 - 2002.08
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ATZ, AME, AQW1.4139750682001.07 - 2003.05Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 2001.07 - 2003.05
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AMF1.4 TDI142255752003.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2003.04 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ASY1.9 SDI189647641999.11 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.9 SDI 1999.11 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.01 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.9 TDI 2000.01 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AZL2.01984851161999.12 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 2.0 1999.12 - 2007.12
SKODAFABIA II (542)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 TSI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CBZB1.2 TSI1197771052010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 TSI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BBM, CHFA1.2119844602006.12 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 2006.12 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BZG, CEVA, CGPA, CHTA1.2119851702007.01 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 2007.01 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CGPA1.2 LPG119851692007.07 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 LPG 2007.07 - 2014.11
SKODAFABIA II (542)CHFA1.2 LPG119844602009.03 - 2011.11Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 LPG 2009.03 - 2011.11
SKODAFABIA II (542)CJLA1.2 12V119855752010.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 12V 2010.10 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CGPB1.2 12V119844602011.11 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 12V 2011.11 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 TDI 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BXW, CGGB1.4 LPG139063862007.01 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 LPG 2007.01 - 2014.11
SKODAFABIA II (542)BXW, CGGB1.4139063862007.01 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 2007.01 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAVE, CTHE1.4 TSI RS13901321802010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.01 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.01 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)BNM1.4 TDI142251702007.02 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.02 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)BTS, CFNA, CLSA1.61598771052007.04 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 2007.04 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAYA1.6 TDI159855752010.04 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI 2010.04 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BLS, BSW1.9 TDI1896771052007.04 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI 2007.04 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CBZB1.2 TSI1197771052010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BBM, CHFA1.2119844602007.10 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 2007.10 - 2014.11
SKODAFABIA II Combi (545)CGPA1.2 LPG119851692007.10 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 LPG 2007.10 - 2014.11
SKODAFABIA II Combi (545)BZG, CEVA, CGPA, CHTA1.2119851702007.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 2007.10 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CHFA1.2 LPG119844602009.03 - 2011.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 LPG 2009.03 - 2011.11
SKODAFABIA II Combi (545)CGPB1.2 12V119844602011.11 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 12V 2011.11 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BXW, CGGB1.4 LPG139063862007.10 - 2014.11Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 LPG 2007.10 - 2014.11
SKODAFABIA II Combi (545)BXW, CGGB1.4139063862007.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 2007.10 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CAVE, CTHE1.4 TSI RS13901321802010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BNM1.4 TDI142251702007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BTS, CFNA1.61598771052007.10 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 2007.10 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CAYA1.6 TDI159855752010.04 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI 2010.04 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BLS, BSW1.9 TDI1896771052007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA III (NJ3)CHZB, DKLD1.0 TSI99970952014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CHYB1.099955752014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CHYA, CHYE1.099944602014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CHZC, DKRC1.0 TSI999811102014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CJZC1.2 TSI119766902014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CJZD1.2 TSI1197811102014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CZCA1.4 TSI R51395921252018.02 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TSI R5 2018.02 -
SKODAFABIA III (NJ3)CUTA1.4 TDI1422771052014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CUSB1.4 TDI142266902014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI 2015.05 -
SKODAFABIA III (NJ3)CWVB1.6159866902014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.6 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CWVA1.61598811102015.01 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.6 2015.01 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CHZC, DKRC1.0 TSI999811102014.08 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CHZB, DKLD1.0 TSI99970952014.08 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CHYB1.099955752014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CHYA, CHYE1.099944602014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CJZD1.2 TSI1197811102014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CJZC1.2 TSI119766902014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CUTA1.4 TDI1422771052014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CUSB1.4 TDI142266902014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI 2015.05 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CWVB1.6159866902014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.6 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CWVA1.61598811102015.01 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.6 2015.01 -
SKODAKAMIQ (NW4)DKRF1.0 TSI999851152019.07 - Informacje o SKODA KAMIQ (NW4) 1.0 TSI 2019.07 -
SKODAKAMIQ (NW4)DKLA, DLAC1.0 TSI99970952019.07 - Informacje o SKODA KAMIQ (NW4) 1.0 TSI 2019.07 -
SKODAKAMIQ (NW4)DBYA1.0 TGI CNG99966902019.11 - Informacje o SKODA KAMIQ (NW4) 1.0 TGI CNG 2019.11 -
SKODAKAMIQ (NW4)DADA, DPCA1.5 TSI14951101502019.07 - Informacje o SKODA KAMIQ (NW4) 1.5 TSI 2019.07 -
SKODAKAMIQ (NW4)DGTA1.6 TDI1598851152019.07 - Informacje o SKODA KAMIQ (NW4) 1.6 TDI 2019.07 -
SKODARAPID (NH3)CHZC, DKRC1.0 TSI999811102017.06 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.0 TSI 2017.06 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CHZB, DKLD1.0 TSI99970952017.06 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.0 TSI 2017.06 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CBZA1.2 LPG119763862012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 LPG 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID (NH3)CBZB1.2 TSI1197771052012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID (NH3)CBZA1.2 TSI119763862012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID (NH3)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CJZD1.2 TSI1197811102015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CGPC1.2 LPG119855752012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 LPG 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID (NH3)CGPC1.2119855752012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID (NH3)CAXA1.4 TSI1390901222012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID (NH3)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.4 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CFNA1.61598771052012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID (NH3)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2012.07 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CAYB1.6 TDI159866902013.08 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2013.08 - 2015.05
SKODARAPID (NH3)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CWVA1.61598811102015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CWVB1.6 SRE159866902015.06 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 SRE 2015.06 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CHZC, DKRC1.0 TSI999811102017.06 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI 2017.06 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CHZB, DKLD1.0 TSI99970952017.06 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.0 TSI 2017.06 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CBZB1.2 TSI1197771052012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)CBZA1.2 TSI119763862012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)CBZA1.2 LPG119763862012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 LPG 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CJZD1.2 TSI1197811102015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CGPC1.2119855752012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID Spaceback (NH1)CGPC1.2 LPG119855752012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 LPG 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID Spaceback (NH1)CAXA1.4 TSI1390901222012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID Spaceback (NH1)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CFNA1.61598771052012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID Spaceback (NH1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI 2012.07 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CAYB1.6 TDI159866902013.08 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI 2013.08 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)CWVA1.6 SRE1598811102015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 SRE 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODAROOMSTER (5J7)CBZB1.2 TSI1197771052010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BME1.2119847642006.05 - 2007.01Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 2006.05 - 2007.01
SKODAROOMSTER (5J7)BZG, CGPA1.2119851702007.01 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 2007.01 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BXW, CGGB1.4139063862006.09 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 2006.09 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BNM1.4 TDI142251702006.07 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.07 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)BNV, BMS1.4 TDI142259802006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)BTS, CFNA1.61598771052006.09 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 2006.09 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)AXR1.9 TDI1896741012006.03 - 2006.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006.03 - 2006.05
SKODAROOMSTER (5J7)BLS, BSW1.9 TDI1896771052006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BZG, CGPA1.2119851702007.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 2007.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BXW, CGGB1.4139063862007.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 2007.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNM1.4 TDI142251702007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODASCALA (NW1)DKLA1.0 TSI99970952019.02 - Informacje o SKODA SCALA (NW1) 1.0 TSI 2019.02 -
SKODASCALA (NW1)DKRF1.0 TSI999851162019.02 - Informacje o SKODA SCALA (NW1) 1.0 TSI 2019.02 -
SKODASCALA (NW1)DADA, DPCA1.5 TSI14951101502019.02 - Informacje o SKODA SCALA (NW1) 1.5 TSI 2019.02 -
SKODASCALA (NW1)DGTA1.6 TDI1598851162019.02 - Informacje o SKODA SCALA (NW1) 1.6 TDI 2019.02 -
SKODA (SVW)FABIA (551)CDDA, CLPA1.4139063862008.12 - 2015.12Informacje o SKODA (SVW) FABIA (551) 1.4 2008.12 - 2015.12
SKODA (SVW)FABIA (551)CPJA, CDEA, CLSA1.61598771052008.12 - 2015.12Informacje o SKODA (SVW) FABIA (551) 1.6 2008.12 - 2015.12
SKODA (SVW)RAPID sedan (NG2, NG4, NG5)CKAA1.4139566902013.04 - Informacje o SKODA (SVW) RAPID sedan (NG2, NG4, NG5) 1.4 2013.04 -
SKODA (SVW)RAPID sedan (NG2, NG4, NG5)CPDA1.61598811102013.04 - Informacje o SKODA (SVW) RAPID sedan (NG2, NG4, NG5) 1.6 2013.04 -
SKODA (SVW)RAPID Spaceback (0G3, 0G4, 0G5)CSTA1.4 TSi1395961312014.04 - Informacje o SKODA (SVW) RAPID Spaceback (0G3, 0G4, 0G5) 1.4 TSi 2014.04 -
SKODA (SVW)RAPID Spaceback (0G3, 0G4, 0G5)CKAA1.4139566902015.09 - Informacje o SKODA (SVW) RAPID Spaceback (0G3, 0G4, 0G5) 1.4 2015.09 -
SKODA (SVW)RAPID Spaceback (0G3, 0G4, 0G5)CPDA1.61598811102014.04 - Informacje o SKODA (SVW) RAPID Spaceback (0G3, 0G4, 0G5) 1.6 2014.04 -
VWAMEO (631)CHYD1.099956762018.09 - 2020.04Informacje o VW AMEO (631) 1.0 2018.09 - 2020.04
VWAMEO (631)CJLA1.2119855752016.05 - 2018.01Informacje o VW AMEO (631) 1.2 2016.05 - 2018.01
VWAMEO (631)CWXC1.5 TDI1498811102016.08 - 2020.04Informacje o VW AMEO (631) 1.5 TDI 2016.08 - 2020.04
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)AQZ, BJE1.0 Total Flex99953722003.08 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 Total Flex 2003.08 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)AQZ, BNX1.099953722003.08 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 2003.08 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CCNA, CPBA1.0 Total Flex99956762005.05 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 Total Flex 2005.05 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CCNA1.099954732008.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 2008.04 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BNX1.0 City Total Flex99954732009.11 - 2014.10Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 City Total Flex 2009.11 - 2014.10
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CSEA1.0 Bluemotion Total Flex99960822013.07 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.0 Bluemotion Total Flex 2013.07 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BMD, CHFB1.2119840552005.04 - 2011.07Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.2 2005.04 - 2011.07
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CHFA1.2119844602010.09 - 2011.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.2 2010.09 - 2011.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BKR1.4139055752005.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 2005.04 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BNM1.4 TDI142251702005.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BPA, BJA1.6 Plus Total Flex1598771052003.10 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Plus Total Flex 2003.10 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BPA, CCRA, BJA1.6 Total Flex1598741012003.10 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Total Flex 2003.10 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BAH, BPA, BLH, BJA, CFZA1.61598741012003.10 - 2014.08Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 2003.10 - 2014.08
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BPA1.6 Total Flex159873982007.09 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Total Flex 2007.09 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)CCRA1.6 Rock in Rio Plus Total Flex1598771052009.11 - 2014.10Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.6 Rock in Rio Plus Total Flex 2009.11 - 2014.10
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)ASY1.9 D189647642007.12 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.9 D 2007.12 - 2009.12
VWLOAD UP (121, 122, BL1, BL2)EABAe-Load Up 60822014.12 - Informacje o VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) e-Load Up 2014.12 -
VWLOAD UP (121, 122, BL1, BL2)CHYA, DAFA1.099944602014.12 - 2019.11Informacje o VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.0 2014.12 - 2019.11
VWLOAD UP (121, 122, BL1, BL2)CPGA1.0 EcoFuel99950682014.12 - 2020.08Informacje o VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.0 EcoFuel 2014.12 - 2020.08
VWLOAD UP (121, 122, BL1, BL2)CHZA1.0 TSi BlueMotion99966902016.05 - 2018.09Informacje o VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.0 TSi BlueMotion 2016.05 - 2018.09
VWLOAD UP (121, 122, BL1, BL2)CHYB1.0 BlueMotion99955752016.05 - 2019.11Informacje o VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.0 BlueMotion 2016.05 - 2019.11
VWPOLO (9N_)AZQ, BME1.2 12V119847642001.10 - 2007.07Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 12V 2001.10 - 2007.07
VWPOLO (9N_)AWY, BMD1.2119840542002.01 - 2007.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 2002.01 - 2007.05
VWPOLO (9N_)BZG1.2 12V119851692007.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 12V 2007.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BBM1.2119844602007.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.2 2007.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055752001.10 - 2008.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2001.10 - 2008.05
VWPOLO (9N_)AUB, BBZ1.4 16V1390741012001.10 - 2008.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2001.10 - 2008.05
VWPOLO (9N_)AXU1.4 FSI139063862002.02 - 2006.07Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 FSI 2002.02 - 2006.07
VWPOLO (9N_)BLM1.4139061832002.08 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 2002.08 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)AMF, BAY1.4 TDI142255752001.10 - 2005.06Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2001.10 - 2005.06
VWPOLO (9N_)BNM, BWB1.4 TDI142251702005.04 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.04 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BAH1.61598741012002.08 - 2005.05Informacje o VW POLO (9N_) 1.6 2002.08 - 2005.05
VWPOLO (9N_)BTS1.6 16V1598771052006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.6 16V 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BJX1.8 GTI17811101502005.09 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.8 GTI 2005.09 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BBU1.8 GTi Cup Edition17811321802006.05 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.8 GTi Cup Edition 2006.05 - 2009.11
VWPOLO (9N_)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741012001.10 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.9 TDI 2001.10 - 2009.11
VWPOLO (9N_)ASY1.9 SDI189647642001.10 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.9 SDI 2001.10 - 2009.11
VWPOLO (9N_)ASZ, BLT1.9 TDI1896961302003.11 - 2009.11Informacje o VW POLO (9N_) 1.9 TDI 2003.11 - 2009.11
VWPOLO (9N_)BBX2.01984851152004.10 - 2012.01Informacje o VW POLO (9N_) 2.0 2004.10 - 2012.01
VWPOLO III CLASSIC (6V2)BAH, CCRA1.61598741012002.11 - 2006.07Informacje o VW POLO III CLASSIC (6V2) 1.6 2002.11 - 2006.07
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)ARA1.099958792003.02 - 2003.10Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.0 2003.02 - 2003.10
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBY, BKY1.4139055752002.11 - 2012.04Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2002.11 - 2012.04
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBZ1.41390741012003.11 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2003.11 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BLM1.4139061832003.12 - 2010.08Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 2003.12 - 2010.08
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BAY1.4 TDI142255752003.07 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI 2003.07 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BAH, CCRA, CFZA1.61598741012002.09 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 2002.09 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BPA, CCRA1.6 Total Flex1598741012004.10 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.6 Total Flex 2004.10 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)ATD1.9 TDi1896741012002.09 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 TDi 2002.09 -
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)ASY1.9 SDI189647642002.09 - 2012.04Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 SDI 2002.09 - 2012.04
VWPOLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)BBX, CFEA2.01984851152002.09 - Informacje o VW POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2.0 2002.09 -
VWPOLO sedan (602, 604, 612, 614)CFNA, CLSA1.61598771052010.05 - Informacje o VW POLO sedan (602, 604, 612, 614) 1.6 2010.05 -
VWPOLO sedan (602, 604, 612, 614)CFNB1.6159863862010.11 - Informacje o VW POLO sedan (602, 604, 612, 614) 1.6 2010.11 -
VWPOLO sedan (602, 604, 612, 614)CWVA1.61598811102015.05 - Informacje o VW POLO sedan (602, 604, 612, 614) 1.6 2015.05 -
VWPOLO sedan (9N4)ATD1.9 TDI1896741012003.07 - 2010.12Informacje o VW POLO sedan (9N4) 1.9 TDI 2003.07 - 2010.12
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHYB1.099955752014.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 2014.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHYA1.099944602014.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 2014.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHZB1.0 TSI99970952014.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI 2014.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHZC1.0 TSI999811102014.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI 2014.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CBZB1.2 TSI1197771052009.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 2009.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CBZC1.2 TSI119766902011.05 - 2014.05Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 2011.05 - 2014.05
VWPOLO V (6R1, 6C1)CJZD1.2 TSI1197811102014.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 2014.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CJZC1.2 TSI 16V119766902014.02 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V 2014.02 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CGPA1.2119851702009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CGPB1.2119844602009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CFWA1.2 TDI119955752009.10 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TDI 2009.10 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CGGB, CDDA, CLPA1.4 (6R1)139063852009.03 - 2014.05Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 (6R1) 2009.03 - 2014.05
VWPOLO V (6R1, 6C1)CMAA1.4 BiFuel139060822010.03 - 2011.01Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel 2010.03 - 2011.01
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAVE, CTHE1.4 GTI13901321802010.05 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI 2010.05 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CPTA1.4 TSI13951031402012.10 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI 2012.10 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI 2014.05 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CUSB1.4 TDI142266902014.02 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI 2014.02 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CUSA, CYZB1.4 TDI142255752014.03 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI 2014.03 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CYZA, CUTA1.4 TDI1422771052014.05 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI 2014.05 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAYB1.6 TDI159866902009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAYA1.6 TDI159855752009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CNKA1.6 BiFuel159860822011.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel 2011.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CWVB1.6159866902014.07 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 2014.07 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CWVA1.61598811102014.07 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 2014.07 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)DAJB, DAJA1.8 GTI17981411922014.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.8 GTI 2014.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CDLJ2.0 R WRC19841622202013.08 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC 2013.08 -
VWPOLO Van (6R)CHYB1.099955752014.01 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.0 2014.01 -
VWPOLO Van (6R)CHYA1.099944602014.01 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.0 2014.01 -
VWPOLO Van (6R)CHZB1.0 TSI99970952014.11 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.0 TSI 2014.11 -
VWPOLO Van (6R)CJZD1.2 TSI1197811102014.01 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.2 TSI 2014.01 -
VWPOLO Van (6R)CJZC1.2 TSI119766902014.02 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.2 TSI 2014.02 -
VWPOLO Van (6R)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.4 TSI 2014.05 -
VWPOLO Van (6R)CUSB1.4 TDI142266902014.02 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.4 TDI 2014.02 -
VWPOLO Van (6R)CUSA, CYZB1.4 TDI142255752014.03 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.4 TDI 2014.03 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CHZL, DKLA, DLAC1.0 TSI99970952017.06 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 TSI 2017.06 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CHYB1.099955752017.06 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 2017.06 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CHYC, DFNB1.099948652017.08 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 2017.08 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)DBYA1.0 TGI99966902017.09 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 TGI 2017.09 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CHZJ, DKJA, DKRF1.0 TSI999851152017.09 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 TSI 2017.09 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)DHSB1.0 TSI Flex999941282017.09 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 TSI Flex 2017.09 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CSEB1.0 MPI Flex99962842017.09 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.0 MPI Flex 2017.09 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CWSA1.6 MSi1598811102017.09 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.6 MSi 2017.09 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CNXC1.6 MSI Flex1598861172017.09 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.6 MSI Flex 2017.09 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)DGTC1.6 TDI159859802017.11 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.6 TDI 2017.11 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)DGTD1.6 TDI159870952017.11 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.6 TDI 2017.11 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CWVB1.6 MPi159866902017.12 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.6 MPi 2017.12 -
VWPOLO VI (AW1, BZ1)CZPC, DKZC2.0 GTI19841472002017.11 - Informacje o VW POLO VI (AW1, BZ1) 2.0 GTI 2017.11 -
VWT-CROSS (C11)DKJA, DKRF1.0 TSi999851162018.12 - Informacje o VW T-CROSS (C11) 1.0 TSi 2018.12 -
VWT-CROSS (C11)CHZL, DKLA, DLAC1.0 TSi99970952018.12 - Informacje o VW T-CROSS (C11) 1.0 TSi 2018.12 -
VWT-CROSS (C11)DGTD1.6 TDi159870952018.12 - Informacje o VW T-CROSS (C11) 1.6 TDi 2018.12 -
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)EABAe-Up 60822013.07 - Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up 2013.07 -
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)EBMAe-Up 61832013.07 - Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up 2013.07 -
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CHYB, CWRA1.099955752011.08 - 2019.11Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 2011.08 - 2019.11
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CHYA, DAFA, CHYE1.099944602011.08 - 2020.08Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 2011.08 - 2020.08
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CPGA1.0 EcoFuel99950682012.11 - Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 EcoFuel 2012.11 -
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CSEA, CSEZ1.0 Flex99962842013.09 - 2016.12Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 Flex 2013.09 - 2016.12
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CSEA, CSEZ1.0 Flex99960822014.11 - Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 Flex 2014.11 -
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CYTA1.0 TSI Flex999771052015.08 - Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSI Flex 2015.08 -
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CHZA, DKLC1.0 TSI99966902016.05 - 2018.09Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSI 2016.05 - 2018.09
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)CYTC, DNBA1.0 TSi999741012017.01 - Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSi 2017.01 -
VWUP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)DKRA1.0 GTI999851152017.11 - Informacje o VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 GTI 2017.11 -
VW (FAW)JETTA (BS2, BS4)CKAA1.4139566902013.03 - 2019.07Informacje o VW (FAW) JETTA (BS2, BS4) 1.4 2013.03 - 2019.07
VW (FAW)JETTA (BS2, BS4)CSTA1.41395961312014.10 - 2019.07Informacje o VW (FAW) JETTA (BS2, BS4) 1.4 2014.10 - 2019.07
VW (FAW)JETTA (BS2, BS4)CPDA1.61598811102013.03 - 2019.07Informacje o VW (FAW) JETTA (BS2, BS4) 1.6 2013.03 - 2019.07
VW (SVW)GRAN SANTANA (BR1)CSTA1.4 230 TSI1395961312015.06 - Informacje o VW (SVW) GRAN SANTANA (BR1) 1.4 230 TSI 2015.06 -
VW (SVW)GRAN SANTANA (BR1)CKAA1.4139566902017.03 - Informacje o VW (SVW) GRAN SANTANA (BR1) 1.4 2017.03 -
VW (SVW)GRAN SANTANA (BR1)CPDA1.61598811102015.09 - Informacje o VW (SVW) GRAN SANTANA (BR1) 1.6 2015.09 -
VW (SVW)POLO CROSS (621)DAHA1.4139566902016.01 - Informacje o VW (SVW) POLO CROSS (621) 1.4 2016.01 -
VW (SVW)POLO CROSS (621)CPJA1.61598771052012.03 - 2014.12Informacje o VW (SVW) POLO CROSS (621) 1.6 2012.03 - 2014.12
VW (SVW)POLO CROSS (621)CSRA1.61598811102014.05 - Informacje o VW (SVW) POLO CROSS (621) 1.6 2014.05 -
VW (SVW)POLO CROSS (9J3)CDE1.61598771052007.12 - 2012.03Informacje o VW (SVW) POLO CROSS (9J3) 1.6 2007.12 - 2012.03
VW (SVW)POLO JINQING (9J3)BMG1.4139055752006.06 - 2008.12Informacje o VW (SVW) POLO JINQING (9J3) 1.4 2006.06 - 2008.12
VW (SVW)POLO JINQING (9J3)CDD1.4139063862007.12 - 2012.12Informacje o VW (SVW) POLO JINQING (9J3) 1.4 2007.12 - 2012.12
VW (SVW)POLO JINQING (9J3)BMH, CDEA1.61598771052006.06 - 2012.12Informacje o VW (SVW) POLO JINQING (9J3) 1.6 2006.06 - 2012.12
VW (SVW)POLO JINQU (9J4)BMG1.4139055752006.06 - 2008.12Informacje o VW (SVW) POLO JINQU (9J4) 1.4 2006.06 - 2008.12
VW (SVW)POLO JINQU (9J4)CDD1.4139063862007.12 - 2012.12Informacje o VW (SVW) POLO JINQU (9J4) 1.4 2007.12 - 2012.12
VW (SVW)POLO JINQU (9J4)CDE, BMH1.61598771052006.06 - 2012.12Informacje o VW (SVW) POLO JINQU (9J4) 1.6 2006.06 - 2012.12
VW (SVW)POLO liftback (621)CLPA1.4139063862010.12 - 2014.12Informacje o VW (SVW) POLO liftback (621) 1.4 2010.12 - 2014.12
VW (SVW)POLO liftback (621)CFBA1.4 GTI1390961312012.09 - 2015.12Informacje o VW (SVW) POLO liftback (621) 1.4 GTI 2012.09 - 2015.12
VW (SVW)POLO liftback (621)DAHA1.4139566902014.02 - Informacje o VW (SVW) POLO liftback (621) 1.4 2014.02 -
VW (SVW)POLO liftback (621)CSSA1.4 GTI13951101502015.05 - Informacje o VW (SVW) POLO liftback (621) 1.4 GTI 2015.05 -
VW (SVW)POLO liftback (621)CPJA, CLSA1.61598771052010.12 - 2014.12Informacje o VW (SVW) POLO liftback (621) 1.6 2010.12 - 2014.12
VW (SVW)POLO liftback (621)CSRA1.61598811102014.02 - Informacje o VW (SVW) POLO liftback (621) 1.6 2014.02 -
VW (SVW)POLO liftback (9J1)BCC1.4139055742002.01 - 2006.03Informacje o VW (SVW) POLO liftback (9J1) 1.4 2002.01 - 2006.03
VW (SVW)POLO liftback (9J1)BCD1.61595741012002.01 - 2006.01Informacje o VW (SVW) POLO liftback (9J1) 1.6 2002.01 - 2006.01
VW (SVW)POLO sedan (9J2)BCC1.4139055742003.06 - 2006.03Informacje o VW (SVW) POLO sedan (9J2) 1.4 2003.06 - 2006.03
VW (SVW)POLO sedan (9J2)BCD1.6159574992002.01 - 2006.01Informacje o VW (SVW) POLO sedan (9J2) 1.6 2002.01 - 2006.01
VW (SVW)SANTANA sedan (BR2, BR4)CKA1.4139566902012.12 - Informacje o VW (SVW) SANTANA sedan (BR2, BR4) 1.4 2012.12 -
VW (SVW)SANTANA sedan (BR2, BR4)CST1.4 TSI1395961312014.08 - Informacje o VW (SVW) SANTANA sedan (BR2, BR4) 1.4 TSI 2014.08 -
VW (SVW)SANTANA sedan (BR2, BR4)CPD1.61598811102012.12 - 2018.12Informacje o VW (SVW) SANTANA sedan (BR2, BR4) 1.6 2012.12 - 2018.12
VW (SVW)SANTANA sedan (BR2, BR4)CUC1.6 CNG1598811102013.05 - 2016.12Informacje o VW (SVW) SANTANA sedan (BR2, BR4) 1.6 CNG 2013.05 - 2016.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
LACZNIK STABI. BMW 3 E46 17377 LACZNIK STABI. BMW 3 E46 FEBI BILSTEIN 37,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABI. AUDI 25463 02/LMI LACZNIK STABI. AUDI LEMF+ľRDER 57,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABI. SKODA/VW 19518 LACZNIK STABI. SKODA/VW FEBI BILSTEIN 32,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.BMW 3 E46 04LS02/MOT LACZNIK STAB.BMW 3 E46 MOTOTECHNIKA 19,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- 109 136/TOP LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- TOPRAN 28,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABI. BMW 17981 02/LMI LACZNIK STABI. BMW LEMF+ľRDER 69,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.SKODA FABIA 21LS01/MOT LACZNIK STAB.SKODA FABIA MOTOTECHNIKA 17,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- 9005089/SAS LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- SASIC 26,78 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- POLO D140043/DEC LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- POLO DENCKERMANN 17,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.L/P BMW 3 E46 98- D140092/DEC LACZNIK STAB.L/P BMW 3 E46 98- DENCKERMANN 17,10 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB. TC1086/DEL LACZNIK STAB. DELPHI 36,36 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.BMW E46 PRZOD TC932/DEL LACZNIK STAB.BMW E46 PRZOD DELPHI 42,71 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABI. 818007010/FAG LACZNIK STABI. FAG 40,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABILIZATORA 110064610 LACZNIK STABILIZATORA AUTOMEGA 20,68 PLN Dostępność: 2 sztuki
LACZNIK STAB.VW UP AUDI A1 SEAT MII 22LS13/MOT LACZNIK STAB.VW UP AUDI A1 SEAT MII MOTOTECHNIKA 22,52 PLN Dostępność: 1 sztuka
LACZNIK STABI. 818006310/FAG LACZNIK STABI. FAG 42,95 PLN Dostępność: 1 sztuka
LACZNIK STABILIZATORA 6R0411315/HPS LACZNIK STABILIZATORA HANS 45,44 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99-  OE 6R0411315/OEM LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- OE OE 46,49 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STABI. 915062/RUV LACZNIK STABI. RUVILLE 36,26 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STABI. 917814/RUV LACZNIK STABI. RUVILLE 32,12 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STABIL.PRZED.BMW 3 E46 9921163/KAO LACZNIK STABIL.PRZED.BMW 3 E46 KAMOKA 16,89 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STABIL.PRZED.SKODA FABIA 9957060/KAO LACZNIK STABIL.PRZED.SKODA FABIA KAMOKA 20,32 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STAB.L/P BMW 3 E46 G7616/OPT LACZNIK STAB.L/P BMW 3 E46 OPTIMAL 33,12 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- G7734/OPT LACZNIK STAB.L/P SKODA FABIA 99- OPTIMAL 29,41 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW