Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

LACZNIK STABI. FORD FOCUS II TYL 27299 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 76
Gwint zewn. [mm]: M10 x 1,25
Materiał: Stal
Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
Strona zabudowy: Tylna oś po obydwu stronach
Ciężar [kg]: 0,320
Kod EAN
4027816272991
Producent Kod OE
3RG 21310
4u MZ-F-19064
A.B.S. 260422
AISIN JRSFD-019
ALANKO 10341440
APlus 15629AP
APlus 25604AP
ASHIKA 106-03-327
ASHIKA 158-00-0305
ASHUKI M875-41
ASHUKI PAL5-2038
ASMETAL 26FR1706
ASVA 0523-MZ3R
AUTLOG FT1820
AUTLOG FT2293
AUTLOG FT2460
AUTLOG FT2461
AUTOMEGA 110020010
AYD 9604518
AYD 9614493
AYD OE - Excellence 96-04518
AYD OE - Excellence 96-14493
BBR Automotive 001-10-19852
BENDIX 042613B
BGA LS2315
BGA LS5441
BGA LS9708
BIRTH BX5065
BLUE PRINT ADM58523
BORG & BECK BDL6672
BORG & BECK BDL6672HD
BORG & BECK BDL7189
BSG BSG 30-310-029
CAUTEX 080179
CAUTEX 750128
COMLINE CSL7071
CORTECO 49395299
CORTECO 49398462
CTE CSL03037
CTE CSL17021
CTR CLF-27
CTR CLMZ-40
CTR CN CLMZ-40
DAKAtec 120150HQ
DELPHI TC1419
DENCKERMANN D140293
DITAS A2-6135
DJ PARTS DL1069
DJ PARTS DL1493
DJ PARTS DL1659
DODA 1050070052
DYS 30-63691
ETS 06.LB.318
ETS 14.LB.318
EUROREPAR 1634904480
FAG 818 0349 10
FAI AutoParts BLR047
FAI AutoParts SS4073
FARE SA 10214
FAST FT20565
FEBEST 0523-MZ3R
FERRON TOP32290029
FINWHALE SL601
FIRST LINE FDL6672
FIRST LINE FDL6672HD
FIRST LINE FDL7189
FLENNOR FL0194-H
FORD 1 223 923
FORD 1 231 452
FORD 1 253 969
FORD 1 304 120
FORD 1 310 333
FORD 1 335 548
FORD 1 469 208
FORD 1 734 686
FORD USA 3M515C486BC
FORD USA 3M515C486BD
FORD USA 3M515C486BE
FORD USA 3M515C486BF
FORMPART 1508026
FORMPART 1588008
FORTUNE LINE FZ7719
G.U.D. GSP301025
GMB 1003-0155
GOOM RS-0005
GSP S050145
GSP S990012SK
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4893015
JAPANPARTS SI-327
JAPANPARTS SKS-0305
JAPKO 106327
JAPKO 1580305
JP GROUP 1550500700
KAGER 85-0166
KAGER 85-0317
KAGER 85-0318
KAGER 85-0521
KAMOKA 9030078
KAVO PARTS SLS-4515
KAWE 8500 10611
KEY PARTS KDL6672
KLAXCAR FRANCE 47367z
KRAFT AUTOMOTIVE 4302083
LEMFÖRDER 32010 01
LYNXauto C7006LR
MAGNETI MARELLI 301191621920
MAGNETI MARELLI 600000150940
MANDO MSC015503
MAPCO 51610HPS
MASTER-SPORT GERMANY 27299B-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 32010-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36894-KIT-MS
MASUMA ML-9206
MAXGEAR 72-1451
MAZDA BP4K-28-170A
MAZDA BP4K-28-170C
MAZDA BP4K-28-170D
MAZDA BP4K-28-170E
MAZDA BP4K-28-170F
MAZDA BP4K-28-170G
MAZDA BP4K-28-170H
MDR MSS-8327
MDR MSS-8E01
Metalcaucho 05292
Metalcaucho 06799
METZGER 53022419
MEYLE 716 060 0015
MGA SA5242
MILES DB78006
MOBILAND 127202780
MONROE L10611
MOOG FD-LS-3662
MOTAQUIP LVSL949
NAPA NST4049
NIPPARTS J4893015
NK 5112522
NPS M405A17
NPS M405A24
OCAP 0502795
OCAP 0504290
OCAP 0508070
OMG SRL 1982
OPEN PARTS SSL1018.11
OPTIMAL G7-1205
ORIGINAL IMPERIUM 37166
OSSCA 12592
PATRON PS4141
PATRON PSE10740
PEMEBLA JAPSI-327
PROFIT 2305-0420
QH Talbros QLS3390S
QH Talbros QLS3475S
QUARO QS3102/HQ
QUATTRO FRENI QF17D00058
QUICK STEER LS7175
QUINTON HAZELL QLS3390S
RIDEX 3229S0056
RTS 97-90610
RUVILLE 916558
SASIC 2306030
SIDEM 3266
SKF VKDS 444002
SPIDAN CHASSIS PARTS 40555
Stark SKST-0230055
STARLINE 20.47.738
STC T405292
STC T406799
STELLOX 56-04518-SX
STELLOX 56-04518A-SX
STELLOX 56-71024-SX
SWAG 50 92 7299
SYD 2113002
TALOSA 50-09300
Technika RS14509
TEKNOROT FO-469
TOPRAN 302 217
TRICLO 788472
TRISCAN 8500 10611
TRW JTS1252
TRW JTS1308
TRW JTS7572
VAICO V25-0372
VEMA 22288
VOLVO 30639916
VOLVO 30666110
VOLVO 30666798
VOLVO 30683232
VOLVO 30714466
VOLVO 31212548
VOLVO 31329966
WILMINK GROUP WG1992565
WILMINK GROUP WG2033566
WILMINK GROUP WG2040370
WOLVER SP409210
WXQP 54701
ZEKKERT SS-1145
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDC-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD1.6 TDCi1560801092007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HHDA, HHDB, GPDA1.6 TDCi156066902007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HXDA, HXDB, SIDA1.61596851162007.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.04 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDB, QQDA1.81798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDC1.81798901222007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2008.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 2008.06 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 2009.04 - 2010.09
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HHDA, HHDB1.6 TDCi156066902005.02 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HXDA, SIDA1.6 Ti1596851152004.08 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 2004.08 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152005.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2005.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)CSDA, CSDB1.81798881202003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252004.04 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2004.04 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDC1.81798901222005.09 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2005.09 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.03 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 2004.03 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)KKDA1.8 TDCi1753851152005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDD1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)AODA, AODB, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.019991041402005.06 - 2008.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2005.06 - 2008.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HYDA2.5 ST25221662252005.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 2005.10 - 2012.09
FORDFOCUS II kabrioletHWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 1.6 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletG6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletAODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiASDA, ASDB1.4138859802005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.4 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DA1.6 TDCi1560801092004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012004.11 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.11 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHWDA1.61596741012005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti-VCT1596851162005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 Ti-VCT 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)ASDA, ASDB1.4138859802005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)KKDA1.8 TDCi1753851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2006.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452005.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 2005.04 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.019991041412005.06 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 2005.06 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA1.6 TDCi1560811102007.12 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2007.12 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)KKDA1.8 TDCi1753851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel1798971322005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 2004.07 - 2012.09
MAZDA2 (DE_, DH_) 1.5 Flex1498761032010.05 - 2014.11Informacje o MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 Flex 2010.05 - 2014.11
MAZDA2 sedan (DE_) 1.5 Flex1498761032010.05 - 2015.02Informacje o MAZDA 2 sedan (DE_) 1.5 Flex 2010.05 - 2015.02
MAZDA2 sedan (DE_)ZY-DE1.5 i1498761032010.05 - 2015.06Informacje o MAZDA 2 sedan (DE_) 1.5 i 2010.05 - 2015.06
MAZDA3 (BK)ZJ32, ZJ07, ZJ301.3 (BK14)134962842003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y4061.6 MZ-CD156066902006.06 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD 2006.06 - 2009.12
MAZDA3 (BK)Z601, Z6271.6 (BK14)1598771052003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK14)19981051432006.07 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 MZR-CD (BK14) 2006.07 - 2009.06
MAZDA3 (BK)LF172.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 (BK)L3-VE2.3 MZR22611151562003.10 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR 2003.10 - 2009.03
MAZDA3 (BK)L3YS, L3YT2.3 MZR Sport22611261712003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR Sport 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)L3-VE2.322611161582007.09 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 2007.09 - 2009.03
MAZDA3 (BL)Y6421.6 MZ-CD1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL14)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR (BL14) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LFZ22.0 MZR DISI19991111512008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991081472009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LF5H2.019991081472010.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 2010.06 - 2013.05
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.01 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.05
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2013.10Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.10
MAZDA3 (BL)L5-VE2.524881221662009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.5 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 (BL)L5-Y32.524881231672009.09 - 2011.12Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.5 2009.09 - 2011.12
MAZDA3 (BL)L5-VE2.524881251702012.01 - 2013.12Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.5 2012.01 - 2013.12
MAZDA3 sedan (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo (BK12Y)1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)Z601, Z6271.61598771052004.02 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 2004.02 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK12)19981051432006.12 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 MZR-CD (BK12) 2006.12 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)LF172.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 sedan (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 sedan (BK) 2.322601191622003.09 - 2006.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2003.09 - 2006.12
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.3 SP2322611151562003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 SP23 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)L3-VDT2.3 MPS22611912602004.01 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 MPS 2004.01 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.322611181602004.03 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2004.03 - 2009.03
MAZDA3 sedan (BK)L3-V2.322611161582006.09 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2006.09 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BL)Y6421.6 MZR CD (BL12)1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12) 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL12)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR (BL12) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)PEY72.019981161582012.01 - 2014.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 2012.01 - 2014.12
MAZDA3 sedan (BL)LFZ22.0 MZR DISI (BL12)19991111512009.02 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) 2009.02 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR (BL12)19991101502009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR (BL12) 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991081472009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LF5H2.019991081472010.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 2010.06 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.06 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)L5-VE2.524881221662009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.5 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)L5-X2.524881251702010.01 - 2013.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.5 2010.01 - 2013.12
MAZDA5 (CR19)L8231.81798851162005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 1.8 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD19981051432005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD1998811102005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)LFF72.019991071462005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19) 2.322611221662005.02 - 2008.09Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.3 2005.02 - 2008.09
MAZDA5 (CR19)L3-V, L3X2.322611141552006.09 - 2010.12Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.3 2006.09 - 2010.12
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D5 2006.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S52.424351031402006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S42.4 i24351251702006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 i 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T3T525211622202006.03 - 2007.02Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2006.03 - 2007.02
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2007.03 - 2009.10
VOLVOS40 II (544)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252006.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 2006.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T2.0 D19981001362004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 D 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S52.424351031402004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S42.424351251702004.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T525211622202004.01 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2004.01 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T5 AWD25211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2004.04 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2011.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.01 - 2011.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252005.01 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 2005.01 - 2010.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T2.0 D19981001362004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S52.424351031402004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S42.424351251702004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T3T525211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2004.04 - 2007.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2007.03 - 2012.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
LACZNIK STAB.FORD FOCUS II TYL TC1419/DEL LACZNIK STAB.FORD FOCUS II TYL DELPHI 53,54 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.TYL L/P FORD FOCUS II 04- 32010 01/LMI LACZNIK STAB.TYL L/P FORD FOCUS II 04- LEMF+ľRDER 51,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.L/P FORD FOCUS II D140293 LACZNIK STAB.L/P FORD FOCUS II DENCKERMANN 28,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.MAZDA 3 03- TYL 106-03-327/ASH LACZNIK STAB.MAZDA 3 03- TYL ASHIKA 26,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABILIZATORA 302 217/TOP LACZNIK STABILIZATORA TOPRAN 25,67 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABI. 818034910/FAG LACZNIK STABI. FAG 50,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.TYL FORD FOCUS II 02- 09LS17/MOT LACZNIK STAB.TYL FORD FOCUS II 02- MOTOTECHNIKA 25,01 PLN Dostępność: 5 sztuk
LACZNIK STABI. MAZDA 3 03- JTS7572/TRW LACZNIK STABI. MAZDA 3 03- TRW 47,51 PLN Dostępność: 5 sztuk
LACZNIK STABI. 916558/RUV LACZNIK STABI. RUVILLE 43,39 PLN Dostępność: Brak
ŁĄCZNIK STAB. FORD T 97.90610/RTS ŁĄCZNIK STAB. FORD T RTS ZAWIESZENIE 59,81 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein