Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

LACZNIK STABI. FORD FOCUS II TYL 27299 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 76
Gwint zewn. [mm]: M10 x 1,25
Materiał: Stal
Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
Strona zabudowy: Tylna oś po obydwu stronach
Ciężar [kg]: 0,320
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z nakrętką
Kod EAN
4027816272991
Producent Kod OE
3RG 21310
4u MZ-F-19064
4U Autoparts F19064
4X4 ESTANFI EST-158-00-0305
A.B.S. 260422
AISIN JRSFD-019
ALANKO 10341440
APlus 15629AP
APlus 25604AP
ASHIKA 106-03-327
ASHUKI by Palidium M875-41
ASHUKI by Palidium PAL5-2038
ASMETAL 26FR1706
ASVA 0523-MZ3R
AUTLOG FT1820
AUTLOG FT2293
AUTLOG FT2460
AUTLOG FT2461
AUTOMEGA 110020010
AYD 9604518
AYD 9614493
AYD OE - Excellence 96-04518
AYD OE - Excellence 96-14493
BBR Automotive 001-10-19852
BENDIX 042613B
BGA LS2315
BGA LS5441
BGA LS9708
BIRTH BX5065
BLUE PRINT ADM58523
BORG & BECK BDL6672
BORG & BECK BDL6672HD
BORG & BECK BDL7189
BSG BSG 30-310-029
CAUTEX 080179
COMLINE CSL7071
CORTECO 49395299
CORTECO 49398462
CTE CSL03037
CTE CSL17021
CTR CLF-27
CTR CLMZ-40
DAKAtec 120150HQ
DELPHI TC1419
DENCKERMANN D140293
DITAS A2-6135
DJ PARTS DL1069
DJ PARTS DL1493
DJ PARTS DL1659
DODA 1050070052
DYS 30-63691
ETS 06.LB.318
ETS 14.LB.318
EUROREPAR 1634904480
EUROREPAR 1679761880
FAG 818 0349 10
FAI AutoParts BLR047
FAI AutoParts SS4073
FARE SA 10214
FAST FT20565
FEBEST 0523-MZ3R
FERRON TOP32290029
FINWHALE SL601
FIRST LINE FDL6672
FIRST LINE FDL6672HD
FIRST LINE FDL7189
FLENNOR FL0194-H
FORD 1 223 923
FORD 1 231 452
FORD 1 253 969
FORD 1 304 120
FORD 1 310 333
FORD 1 335 548
FORD 1 469 208
FORD 1 734 686
FORD USA 3M515C486BC
FORD USA 3M515C486BD
FORD USA 3M515C486BE
FORD USA 3M515C486BF
FORMPART 1508026
FORMPART 1588008
FRAP F5202
G.U.D. GSP301025
GMB 1003-0155
GOOM RS-0005
GSP S050145
GSP S990012SK
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4893015
HOLA LS20-029
JAPANPARTS SI-327
JAPKO 106327
JP GROUP 1550500700
KAGER 85-0166
KAGER 85-0317
KAGER 85-0318
KAGER 85-0521
KAMOKA 9030078
KAVO PARTS SLS-4515
KAWE 8500 10611
KEY PARTS KDL6672
KLAXCAR FRANCE 47367z
KRAFT AUTOMOTIVE 4302083
LEMFÖRDER 32010 01
LYNXauto C7006LR
MAGNETI MARELLI 301191621920
MAGNETI MARELLI 600000150940
MANDO MSC015503
MAPCO 51610HPS
MASTER-SPORT GERMANY 27299B-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 32010-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36894-KIT-MS
MASUMA ML-9206
MAXGEAR 72-1451
MAZDA BP4K-28-170A
MAZDA BP4K-28-170C
MAZDA BP4K-28-170D
MAZDA BP4K-28-170E
MAZDA BP4K-28-170F
MAZDA BP4K-28-170G
MAZDA BP4K-28-170H
Mchanix MZSLR-011
Mchanix MZSLR-013
MDR MSS-8327
MDR MSS-8E01
Metalcaucho 05292
METZGER 53022419
MEYLE 716 060 0015
MGA SA5242
MILES DB78006
MOBILAND 127202780
MONROE L10611
MOOG FD-LS-3662
MOTAQUIP LVSL949
NAPA NST4049
NIPPARTS J4893015
NK 5112522
NPS M405A17
NPS M405A24
OCAP 0502795
OCAP 0504290
OCAP 0508070
OMG SRL G21.1982
OPEN PARTS SSL1018.11
OPTIMAL G7-1205
ORIGINAL IMPERIUM 37166
OSSCA 12592
PATRON PS4141
PATRON PSE10740
PEMEBLA JAPSI-327
PROFIT 2305-0420
QH Talbros QLS3390S
QH Talbros QLS3475S
QUARO QS3102/HQ
QUICK STEER LS7175
QUINTON HAZELL QLS3390S
REINHOCH RH07-4010
RIDEX 3229S0056
RTS 97-90610
RUVILLE 916558
SASIC 2306030
SIDEM 3266
SKF VKDS 444002
SPIDAN CHASSIS PARTS 40555
Stark SKST-0230055
STARLINE 20.47.738
STC T405292
STELLOX 56-04518-SX
STELLOX 56-04518A-SX
STELLOX 56-71024-SX
SWAG 50 92 7299
SYD 2113002
TALOSA 50-09300
Technika RS14509
TEKNOROT FO-469
TOPRAN 302 217
TRICLO 788472
TRISCAN 8500 10611
TRW JTS1252
TRW JTS1308
TRW JTS7572
VAICO V25-0372
VEMA 22288
VOLVO 30639916
VOLVO 30666110
VOLVO 30666798
VOLVO 30683232
VOLVO 30714466
VOLVO 31212548
VOLVO 31329966
WILMINK GROUP WG2033566
WILMINK GROUP WG2040370
WOLVER SP409210
WXQP 54701
ZEKKERT SS-1145
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
FORDC-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD1.6 TDCi1560801092007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HHDA, HHDB, GPDA1.6 TDCi156066902007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)HXDA, HXDB, SIDA1.61596851162007.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.6 2007.04 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDB, QQDA1.81798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)QQDC1.81798901222007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)IXDA2.0 TDCi1997811102008.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2008.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452007.02 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 2007.02 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 LPG19991071452008.06 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 2008.06 - 2010.09
FORDC-MAX (DM2)SYDA2.0 CNG19991071452009.04 - 2010.09Informacje o FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 2009.04 - 2010.09
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HHDA, HHDB1.6 TDCi156066902005.02 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 2005.02 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)HXDA, SIDA1.6 Ti1596851152004.08 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 2004.08 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)KKDA, KKDB1.8 TDCi1753851152005.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi 2005.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)CSDA, CSDB1.81798881202003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252004.04 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2004.04 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)QQDC1.81798901222005.09 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 2005.09 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DC, G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362003.10 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 2003.10 - 2007.03
FORDFOCUS C-MAX (DM2)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.03 - 2007.03Informacje o FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 2004.03 - 2007.03
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)KKDA1.8 TDCi1753851152005.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi 2005.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDD1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)AODA, AODB, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)SYDA2.019991041402005.06 - 2008.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 2005.06 - 2008.09
FORDFOCUS II (DA_, HCP, DP)HYDA2.5 ST25221662252005.10 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 2005.10 - 2012.09
FORDFOCUS II kabrioletHWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 1.6 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletG6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 TDCi 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II kabrioletAODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452006.10 - 2010.09Informacje o FORD FOCUS II kabriolet 2.0 2006.10 - 2010.09
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiASDA, ASDB1.4138859802005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.4 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DA1.6 TDCi1560801092004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiG8DC, MTDA1.6 TDCi1560741012004.11 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 TDCi 2004.11 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHWDA1.61596741012005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II nadwozie zamknięte / kombiHXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti-VCT1596851162005.09 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II nadwozie zamknięte / kombi 1.6 Ti-VCT 2005.09 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)ASDA, ASDB1.4138859802005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)KKDA1.8 TDCi1753851152005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel1798961312005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.06 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 2006.06 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362005.04 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi 2005.04 - 2012.09
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452005.04 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 2005.04 - 2011.07
FORDFOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)SYDA2.019991041412005.06 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) 2.0 2005.06 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)ASDA, ASDB1.4138859802004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF1.6 TDCi1560801092004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DC, MTDA1.6 TDCi1560741002004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB1.6 TDCi156066902004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G8DA1.6 TDCi1560811102007.12 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi 2007.12 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC1.61596741002004.07 - 2011.07Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 2004.07 - 2011.07
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)HXDA, HXDB, SIDA1.6 Ti1596851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)KKDA1.8 TDCi1753851152004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel1798971322005.12 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2005.12 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.8 Flexifuel1798921252006.01 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 2006.01 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)QQDB, QQDA, Q7DA1.81798921252006.03 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 2006.03 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DE, G6DF2.0 TDCi1997981332004.07 - 2008.01Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2008.01
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)G6DA, G6DB, G6DD, G6DG2.0 TDCi19971001362004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi 2004.07 - 2012.09
FORDFOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)AODA, AODB, SYDA, AODE2.019991071452004.07 - 2012.09Informacje o FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 2004.07 - 2012.09
MAZDA2 (DE_, DH_)ZY66, ZY841.51498761032007.07 - 2015.06Informacje o MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 2007.07 - 2015.06
MAZDA2 (DE_, DH_)ZY051.5 Flex1498761032010.05 - 2014.11Informacje o MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 Flex 2010.05 - 2014.11
MAZDA2 sedan (DE_)ZY051.5 Flex1498761032010.05 - 2015.02Informacje o MAZDA 2 sedan (DE_) 1.5 Flex 2010.05 - 2015.02
MAZDA2 sedan (DE_)ZY-DE1.5 i1498761032010.05 - 2015.06Informacje o MAZDA 2 sedan (DE_) 1.5 i 2010.05 - 2015.06
MAZDA3 (BK)ZJ32, ZJ07, ZJ301.3 (BK14)134962842003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 (BK)Y4061.6 MZ-CD156066902006.06 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 MZ-CD 2006.06 - 2009.12
MAZDA3 (BK)Z601, Z6271.6 (BK14)1598771052003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK14)19981051432006.07 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 MZR-CD (BK14) 2006.07 - 2009.06
MAZDA3 (BK)LF722.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 (BK)L3-VE2.3 MZR22611151562003.10 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR 2003.10 - 2009.03
MAZDA3 (BK)L3YS, L3YT2.3 MZR Sport22611261712003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 MZR Sport 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 (BK)L3-VE2.322611161582007.09 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 (BK) 2.3 2007.09 - 2009.03
MAZDA3 (BL)Y6421.6 MZ-CD1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL14)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR (BL14) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 (BL)Z61.6 MZR1598791072010.01 - 2013.12Informacje o MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR 2010.01 - 2013.12
MAZDA3 (BL)PEY72.019981161582011.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 2011.09 - 2013.05
MAZDA3 (BL)LFZ22.0 MZR DISI19991111512008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991081472009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 (BL)LF5H2.019991081472010.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.0 2010.06 - 2013.05
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.01 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.05
MAZDA3 (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2013.10Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2013.10
MAZDA3 (BL)L5-VE2.524881221662009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.5 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 (BL)L5-Y32.524881231672009.09 - 2011.12Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.5 2009.09 - 2011.12
MAZDA3 (BL)L5-VE2.524881251702012.01 - 2013.12Informacje o MAZDA 3 (BL) 2.5 2012.01 - 2013.12
MAZDA3 sedan (BK)Y601, Y642, Y603, Y6051.6 DI Turbo (BK12Y)1560801092004.06 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) 2004.06 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)Z601, Z6271.61598771052004.02 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 1.6 2004.02 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)RF7J, RF8G2.0 MZR-CD (BK12)19981051432006.12 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 MZR-CD (BK12) 2006.12 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)LF722.019991041412003.10 - 2006.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2006.06
MAZDA3 sedan (BK)LFVE, LFDE, LF50, LF72, LFN7, LFN82.019991101502003.10 - 2009.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.0 2003.10 - 2009.12
MAZDA3 sedan (BK)L3-V2.322611191622003.09 - 2006.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2003.09 - 2006.12
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.3 SP2322611151562003.10 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 SP23 2003.10 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)L3-VDT2.3 MPS22611912602004.01 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 MPS 2004.01 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BK)L3-VE2.322611181602004.03 - 2009.03Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2004.03 - 2009.03
MAZDA3 sedan (BK)L3-V2.322611161582006.09 - 2009.06Informacje o MAZDA 3 sedan (BK) 2.3 2006.09 - 2009.06
MAZDA3 sedan (BL)Y6421.6 MZR CD (BL12)1560801092008.12 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12) 2008.12 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Y655, Y6501.6 MZR CD1560851162010.09 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR CD 2010.09 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)Z668, Z682, Z6831.6 MZR (BL12)1598771052008.12 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 1.6 MZR (BL12) 2008.12 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)PEY72.019981161582012.01 - 2014.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 2012.01 - 2014.12
MAZDA3 sedan (BL)LFZ22.0 MZR DISI (BL12)19991111512009.02 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) 2009.02 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR (BL12)19991101502009.03 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR (BL12) 2009.03 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LF5W, LF5H2.0 MZR19991081472009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 MZR 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)LF5H2.019991081472010.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.0 2010.06 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841101502009.01 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.01 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)R2AA2.2 MZR CD21841361852009.06 - 2013.05Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.2 MZR CD 2009.06 - 2013.05
MAZDA3 sedan (BL)L5-VE2.524881221662009.04 - 2014.09Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.5 2009.04 - 2014.09
MAZDA3 sedan (BL)L5-X2.524881251702010.01 - 2013.12Informacje o MAZDA 3 sedan (BL) 2.5 2010.01 - 2013.12
MAZDA5 (CR19)L8231.81798851162005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 1.8 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD19981051432005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)RF7J2.0 CD1998811102005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 CD 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)LFF72.019991071462005.02 - 2010.05Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.0 2005.02 - 2010.05
MAZDA5 (CR19)L3332.322611221662005.02 - 2008.09Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.3 2005.02 - 2008.09
MAZDA5 (CR19)L3-V, L3X2.322611141552006.09 - 2010.12Informacje o MAZDA 5 (CR19) 2.3 2006.09 - 2010.12
VOLVOC70 II kabriolet (542)D 5244 T8, D 5244 T13D524001321802006.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) D5 2006.03 - 2013.06
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S52.424351031402006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5244 S42.4 i24351251702006.03 - 2009.10Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 i 2006.03 - 2009.10
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T3T525211622202006.03 - 2007.02Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2006.03 - 2007.02
VOLVOC70 II kabriolet (542)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2013.06Informacje o VOLVO C70 II kabriolet (542) T5 2007.03 - 2013.06
VOLVOS40 II (544)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.6 D 2005.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252006.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 2006.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)D 4204 T2.0 D19981001362004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 D 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S52.424351031402004.01 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5244 S42.424351251702004.01 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) 2.4 2004.01 - 2012.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T525211622202004.01 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2004.01 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T3T5 AWD25211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2004.04 - 2007.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOS40 II (544)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO S40 II (544) T5 2007.03 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 4164 T1.6 D1560811102005.01 - 2011.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.6 D 2005.01 - 2011.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S111.81798921252004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 4184 S81.8 FlexFuel1798921252005.01 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 2005.01 - 2010.12
VOLVOV50 (545)D 4204 T2.0 D19981001362004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 D 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 4204 S32.019991071462006.10 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.0 2006.10 - 2012.12
VOLVOV50 (545)D 5244 T8, D 5244 T132.4 D524001321792006.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 D5 2006.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S52.424351031402004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5244 S42.424351251702004.04 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) 2.4 2004.04 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T3T525211622202004.04 - 2007.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2004.04 - 2007.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T5 AWD25211692302007.03 - 2010.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 AWD 2007.03 - 2010.12
VOLVOV50 (545)B 5254 T7T525211692302007.03 - 2012.12Informacje o VOLVO V50 (545) T5 2007.03 - 2012.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
LACZNIK STAB.TYL L/P FORD FOCUS II 04- 32010 01/LMI LACZNIK STAB.TYL L/P FORD FOCUS II 04- LEMF+ľRDER 51,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABI. 818034910/FAG LACZNIK STABI. FAG 52,71 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.MAZDA 3 03- TYL 106-03-327/ASH LACZNIK STAB.MAZDA 3 03- TYL ASHIKA 32,46 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STABILIZATORA 302 217/TOP LACZNIK STABILIZATORA TOPRAN 27,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.L/P FORD FOCUS II D140293 LACZNIK STAB.L/P FORD FOCUS II DENCKERMANN 33,28 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.FORD FOCUS II TYL TC1419/DEL LACZNIK STAB.FORD FOCUS II TYL DELPHI 54,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
LACZNIK STAB.TYL FORD FOCUS II 02- 09LS17/MOT LACZNIK STAB.TYL FORD FOCUS II 02- MOTOTECHNIKA 25,01 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STABI. 916558/RUV LACZNIK STABI. RUVILLE 43,39 PLN Dostępność: Brak
ŁĄCZNIK STAB. FORD T 97.90610/RTS ŁĄCZNIK STAB. FORD T RTS ZAWIESZENIE 59,81 PLN Dostępność: Brak
LACZNIK STABI. MAZDA 3 03- JTS7572/TRW LACZNIK STABI. MAZDA 3 03- TRW 48,03 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein