Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

LACZNIK STABI. CITROEN BERLINGO 08- 36440. FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 335
Gwint zewn. [mm]: M10 x 1,5
Rozmiar klucza: 17
Kolor: srebrny
Materiał: Aluminium
Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy
Strona zabudowy: Oś przednia po obydwu stronach
Ciężar [kg]: 0,30
Kod EAN
4027816364405
Producent Kod OE
3RG 21214
3RG 21214LD
4u CI-F-10755
4u PU-F-92324
4U Autoparts F10755
A.B.S. 260242
A.B.S. 260626
A.B.S. 260649
AIC 54368
AISIN JRSPS-002
AISIN JRSPS-020
ALANKO 10341717
ALANKO 10341722
APlus 13086AP
APlus 21254AP
ASAM 70625
ASHUKI PAL5-2016
ASMETAL 26PE0800
ASMETAL 26PE1105
AUTLOG FT1208
AUTOMEGA 110134810
AUTOMEGA 110135310
AUTOMEGA 110136010
Automotive RYME 4409045
Automotive RYME 4409046
Automotive RYME 4409047
AYD 9601975
AYD 9610143
AYD OE - Excellence 96-01975
AYD OE - Excellence 96-10143
BBR Automotive 001-10-19680
BENDIX 042678B
BENDIX 048619B
BGA KS6700
BGA KS6701
BGA KS6702
BGA LS1405
BGA LS1410
BGA LS6702
BGA LS6720
BIRTH BX0025
BIRTH BX5105
BORG & BECK BDL6582
BORG & BECK BDL6582HD
BORG & BECK BDL7136
BORG & BECK BDL7154
BSG BSG 70-310-033
BSG BSG 70-310-040
CAUTEX 03.0329
CAUTEX 031476
CITROËN 16 109 302 80
CITROËN 16 142 811 80
CITROËN 5087.57
CITROËN 5087.62
CITROËN 98 049 474 80
COGEFA France 750.8750
COGEFA France 750.8757
COMLINE CSL7008
COMLINE CSL7085
COMLINE CSL7297
COMLINE CSL7320
CORTECO 49395191
CORTECO 49398706
CPB 506370
CTE CSL16013
CTR CLPU-5
CTR CN CLPU-5
DAKAtec 120103HQ
DELPHI TC1023
DELPHI TC2168
DELPHI TC2438
DENCKERMANN D140050
DENCKERMANN D140287
DITAS A2-6012
DITAS DSR1316
DJ PARTS DL1162
DJ PARTS DL1745
DODA 1050070062
DS 16 142 811 80
DS 5087.57
DS 98 049 474 80
DÜRER BS20210
DÜRER BS20232
DYNAMATRIX DS19397
DYS 30-58878
DYS 30-76652
DYS 30-76652-5
DYS 30-76878
ESEN SKV 04SKV384
ETS 04.LB.408
ETS 20.LB.512
ETS 20.LB.535
EUROREPAR 1634890780
FAG 818 0243 10
FAI AutoParts BLR057
FAI AutoParts SS1188
FAI AutoParts SS7028
FAI AutoParts SS8247
FARE SA 10742
FARE SA F0656P
FAST FT20172
FAST FT20558
FAST FT20590
FEBEST 2523-307F
FENOX LS11170
FERRON TOP32290003
FERRON TOP32290004
FINWHALE SL635
FIRST LINE FDL6582
FIRST LINE FDL6582HD
FIRST LINE FDL7136
FIRST LINE FDL7154
FLENNOR FL0175-H
FORMPART 1308008
FORMPART 1308008-XL
FORMPART 1308011
FORMPART 2108013
FORMPART 2108013-XL
FORMPART 2108023
FORMPART 2108023-XL
FR REDAELLI P-505
FR REDAELLI P-505K
FRAP F2343
G.U.D. GSP301027
G.U.D. GSP301100
GOOM RS-0064
GSP S050109
JP GROUP 4140401100
JP GROUP 4140401200
KAGER 85-0826
KAMOKA 9030256
KAMOKA 9030258
KAWE 8500 28624
KEY PARTS KDL6582
KEY PARTS KDL7136
KLAXCAR FRANCE 47025z
KLAXCAR FRANCE 47392z
KRAFT AUTOMOTIVE 4305532
KRAFT AUTOMOTIVE 4306150
LEMFÖRDER 26653 02
LYNXauto C7071LR
LYNXauto C7356LR
MAGNETI MARELLI 301191625000
MAGNETI MARELLI 301191625010
MAGNETI MARELLI 301191625020
MAGNETI MARELLI 301191625090
MAGNETI MARELLI 301191625100
MANDO MSC015190
MANDO MSC015515
MANDO MSC015637
MAPCO 19375HPS
MASTER-SPORT GERMANY 26653-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 33725-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36440B-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36873-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY 36929/2-KIT-MS
MAXGEAR 72-2953
Metalcaucho 05911
METZGER 53047418
METZGER 53060018
METZGER 83047418
MEYLE 11-16 060 0000/HD
MEYLE 11-16 060 0025
MEYLE 11-16 060 0028
MGA SA5195
MGA SA5389
MONROE L28609
MONROE L28621
MOOG CI-LS-7236
MOOG PE-LS-0799
MOOG PE-LS-3817
MOTAQUIP LVSL909
MOTAQUIP VSL732A
NAPA NST4014
NAPA NST4066
NAPA NST4244
NK 5111914
NK 5113710
NK 5113710PRO
NPS P405A02
NTY ZLP-PE-002
OCAP 0501855
OCAP 0502663
OCAP 501855
OMG SRL 1842
OMG SRL 5860
OMG SRL 5878
Omnicraft 2394499
Omnicraft 2394501
Omnicraft 2394507
OPEN PARTS SSL1023.11
OPTIMAL G7-1286
OPTIMAL G7-1556
ORIGINAL IMPERIUM 32898
ORIGINAL IMPERIUM 36461
OSSCA 03790
PATRON PS4021-HD
PATRON PS4370
PATRON PS4370-HD
PEUGEOT 16 109 302 80
PEUGEOT 16 142 811 80
PEUGEOT 5087.57
PEUGEOT 5087.62
PEUGEOT 98 049 474 80
PROFIT 2305-0359
QH Talbros QLS3294S
QH Talbros QLS3549S
QUARO QS2614/HQ
QUATTRO FRENI QF13D00004
QUICK STEER LS7040
QUINTON HAZELL EMBK2655
QUINTON HAZELL EMBK2656
QUINTON HAZELL QLS3294S
QUINTON HAZELL QLS3549S
QUINTON HAZELL QLS3558S
RIDEX 3229S0006
RTS 97-00597
RTS 97-00713
RUVILLE 915954
SASIC 2300019
SASIC 2300030
SIDEM 53068
SIDEM 53569
SIDEM 53663
SKF VKDS 343003
SKF Brazil VKDS 6157
SKF Brazil VKDS 6158
SPIDAN CHASSIS PARTS 50291
SPIDAN CHASSIS PARTS 50578
SPIDAN CHASSIS PARTS 51007
Stark SKST-0230005
STARLINE 34.47.735
STARLINE 34.47.736
STARLINE 34.53.735
STC T405911
STELLOX 56-00642A-SX
STELLOX 56-01975-SX
STELLOX 56-01975A-SX
SWAG 62 93 6440
SYD 2117002
TALOSA 50-01371
TALOSA 50-03486
TALOSA 50-07109
TALOSA 50-08519
Technika RS10286
Technika RS11994
Technika RS588
TEKNOROT P-430
TEKNOROT P-430A
TEKNOROT P-430XD
TEKNOROT P-656
TEKNOROT P-656SA
TOPRAN 720 273
TOPRAN 722 544
TRICLO 781140
TRISCAN 8500 28609
TRISCAN 8500 28621
TRISCAN 8500 28624
TRW JTS408
TRW JTS566
TRW JTS603
TRW JTS642
VAICO V22-0161
VAICO V42-0026
VAICO V42-4175
VEMA 23044
VEMA 26033
WILMINK GROUP WG1992525
WILMINK GROUP WG1992529
WILMINK GROUP WG1992989
WILMINK GROUP WG2035149
WILMINK GROUP WG2035345
WILMINK GROUP WG2040237
WILMINK GROUP WG2040639
WOLVER SP401800
WOLVER SP407770
WOLVER SP408760
WOLVER SP412570
ZEKKERT SS-1100
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) Electric 42572011.01 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) Electric 2011.01 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A)1.4 i (MBKFX, MBKFW)136055751996.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 1996.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFW (TU3JP)1.4 bivalent136048652002.11 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 bivalent 2002.11 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)156066902005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC)136055751996.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) 1996.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFW (TU3JP)1.4 bivalent136048652002.11 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 bivalent 2002.11 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)HNZ (EB2DT)1.2 PureTech 1101199811102016.02 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.2 PureTech 110 2016.02 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HT (DV6BTED4)1.6 HDi 75 16V156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HN (DV6ETED), BHW (DV6FE)1.6 HDi 75 / BlueHDi 75156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B)1.6 HDi 90156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)9HR (DV6C)1.6 HDi 1151560841142010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 115 2010.07 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 120 2014.12 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 100 2014.12 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)NFU (TU5JP4)1.61587801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)NFR (TU5JP4B)1.6158766902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120 2009.11 -
CITROËNBERLINGO MULTISPACE (B9)5FK (EP6CB)1.6 VTi 95159872982010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 95 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)Y4F1Electric 35482013.01 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) Electric 2013.01 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)Y4F1Electric 49672014.03 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) Electric 2014.03 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 110 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HX (DV6AUTED4), 9HS (DV6TED4BU)1.6 HDi 90 16V156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HT (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4)1.6 HDi 75156055752008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 75 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HR (DV6C), 9HL (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 110 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HL (DV6C)1.6 HDi 1151560841142010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 115 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HN (DV6ETED), BHW (DV6FE)1.6 HDi / BlueHDi 75156055752010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HF (DV6DTED), 9HE (DV6DBM)1.6 HDi 90156066902010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 115 4x41560841142012.02 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 115 4x4 2012.02 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HF (DV6DTED)1.6 HDi 90 4x4156066902012.02 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 90 4x4 2012.02 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)9HN (DV6ETED)1.6 HDi 75 4x4156055752012.02 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 HDi 75 4x4 2012.02 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 BlueHDi 120 2014.12 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100 4x4156073992014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 BlueHDi 100 4x4 2014.12 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 BlueHDi 100 2014.12 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)NFU (TU5JP4)1.61587801092008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)NFR (TU5JP4B)1.6158766902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 VTi 120 2009.11 -
CITROËNBERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)5FK (EP6CB)1.6 VTi 95159872982010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9) 1.6 VTi 95 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90 16V156066902008.04 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90 16V 2008.04 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 92156068922010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 92 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)9HF (DV6DTED)1.6 HDi 90156066902010.07 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 HDi 90 2010.07 -
CITROËNBERLINGO Platforma / podwozie (B9)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.12 - Informacje o CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9) 1.6 BlueHDi 100 2014.12 -
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.10 - 2011.06Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 2006.10 - 2011.06
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 110 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FT (EP6DT)1.6 16V15981031402008.07 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V 2008.07 - 2010.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502008.10 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V 2008.10 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 THP 155 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)6FY (EW7A)1.8 i 16V1749921252006.10 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V 2006.10 - 2010.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)6FY (EW7A)1.8 i 16V Flex1749861172009.06 - 2013.01Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V Flex 2009.06 - 2013.01
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RFJ (EW10A)2.0 i 16V19971031402006.10 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V 2006.10 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHJ (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13819971001362006.10 - 2013.12Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138 2006.10 - 2013.12
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi 15019971101502009.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150 2009.07 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RFJ (EW10A)2.0 i 16V19971051432010.01 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V 2010.01 - 2013.08
CITROËNC4 GRAND PICASSO I (UA_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 I sedanNFU (TU5JP4)1.61587811102011.03 - Informacje o CITROËN C4 I sedan 1.6 2011.03 -
CITROËNC4 II (B7)HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302014.04 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.2 THP 130 2014.04 -
CITROËNC4 II (B7)HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102015.02 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.2 THP 110 2015.02 -
CITROËNC4 II (B7)8FP (EP3C)1.4 VTi 95139770952009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.4 VTi 95 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 110 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 90 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.07 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 115 2012.07 -
CITROËNC4 II (B7)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 100 2014.07 -
CITROËNC4 II (B7)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1151560851152014.08 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 115 2014.08 -
CITROËNC4 II (B7)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.02 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 120 2015.02 -
CITROËNC4 II (B7)N6A (TU5JP4)1.6 Flex1587831132009.02 - 2015.12Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 Flex 2009.02 - 2015.12
CITROËNC4 II (B7) 1.61587811102010.01 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 2010.01 -
CITROËNC4 II (B7)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562009.11 - 2016.12Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 155 2009.11 - 2016.12
CITROËNC4 II (B7)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - 2016.12Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 2009.11 - 2016.12
CITROËNC4 II (B7)5FS (EP6C)1.6 VTi 120 LPG1598881202011.09 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 LPG 2011.09 -
CITROËNC4 II (B7) 2.0 Flex19971091482009.02 - 2013.07Informacje o CITROËN C4 II (B7) 2.0 Flex 2009.02 - 2013.07
CITROËNC4 II (B7)RHE (DW10CTED4), AHR (DW10FD)2.0 HDi / BlueHDi 15019971101502009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 150 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi / BlueHDi 16019971201632010.10 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 160 2010.10 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821112009.11 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 HDi 2009.11 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922010.06 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 HDi 2010.06 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi156073992014.07 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 BlueHDi 2014.07 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi1560881202015.02 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 BlueHDi 2015.02 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)NFP (EC5)1.61587851162013.01 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 1.6 2013.01 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)5FE (EP6CDTMD)1.6 THP15981101502013.01 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 1.6 THP 2013.01 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)5FS (EP6C)1.61598881202013.01 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 1.6 2013.01 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971051432013.09 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 2.0 16V 2013.09 -
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.02 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 HDi 2007.02 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 HDi 110 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FT (EP6DT)1.6 THP 14015981031402008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 THP 140 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 16V 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.6 THP 155 2010.09 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)6FY (EW7A)1.8 i 16V1749921252007.02 - 2011.12Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.8 i 16V 2007.02 - 2011.12
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)6FY (EW7A)1.8 Bifuel1749921252009.01 - 2012.10Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 1.8 Bifuel 2009.01 - 2012.10
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHJ (DW10BTED4), RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13819971001362006.10 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 138 2006.10 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RFJ (EW10A)2.0 i 16V19971031402007.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 i 16V 2007.09 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi 15019971101502009.07 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 150 2009.07 - 2013.08
CITROËNC4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632010.09 - 2013.08Informacje o CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_) 2.0 HDi 165 2010.09 - 2013.08
CITROËNDS4HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.2 THP 130 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS49HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 110 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS49HP (DV6DTED)1.6 HDi 90156068922011.05 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 90 2011.05 - 2015.07
CITROËNDS49HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 115 2012.08 - 2015.07
CITROËNDS4BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 BlueHDi 120 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS4BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1151560851152014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 BlueHDi 115 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS45FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 155 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 VTi 120 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FE (EP6CDTMD)1.6 THP 15015981101502011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 150 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FU (EP6DTX)1.6 THP 20015981472002011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 200 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45GZ (EP6FDT), 5FM (EP6CDTM)1.6 THP 16515981211652012.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 165 2012.01 - 2015.07
CITROËNDS45FM (EP6CDTM)1.6 THP 16015981201632012.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 160 2012.04 - 2015.07
CITROËNDS4RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 HDi 165 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS4AHV (DW10FD), RHD (DW10CTED4), RHD (DW10CB), AHS (DW10FD)2.0 HDi / BlueHDi 13519971001362011.09 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 HDi / BlueHDi 135 2011.09 - 2015.07
CITROËNDS4AHX (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 BlueHDi 150 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS4AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 BlueHDi 180 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS59HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 HDi 110 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS59HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.06 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 HDi 115 2012.06 - 2015.07
CITROËNDS5BHX (DV6FC)1.6 HDi1560851152013.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 HDi 2013.11 - 2015.07
CITROËNDS5BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 BlueHDi 120 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS55FU (EP6DTX)1.6 THP 20015981472002011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 200 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS55FE (EP6CDTMD)1.6 THP 15015981101502011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 150 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS55FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 155 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS55FM (EP6DT), 5GZ (EP6FDT), 5FM (EP6CDTM)1.6 THP 16515981211652012.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 165 2012.01 - 2015.07
CITROËNDS55GZ (EP6FDT)1.6 THP 165 Hybrid15981211652012.06 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 1.6 THP 165 Hybrid 2012.06 - 2015.07
CITROËNDS5RHD (DW10CB)2.0 HDi 13519971001362011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 HDi 135 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS5RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632011.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 HDi 165 2011.11 - 2015.07
CITROËNDS5RHC (DW10CTED4)2.0 HDi 165 Hybrid4 4x419971201632011.12 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 HDi 165 Hybrid4 4x4 2011.12 - 2015.07
CITROËNDS5AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802013.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 BlueHDi 180 2013.08 - 2015.07
CITROËNDS5AHX (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS5 2.0 BlueHDi 150 2014.07 - 2015.07
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)HNY (EB2DTS)1.2 THP 130 (NXHNYM)1199961302015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.2 THP 130 (NXHNYM) 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1151560851162015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 115 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)9HD (DV6C)1.6 e-HDi 1151560841142015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 e-HDi 115 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992016.04 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 100 2016.04 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5FM (EP6CDTM)1.6 THP 16015981201632015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 160 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5FS (EP6C)1.6 VTi1598881202015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 VTi 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5GM (EP6FDTX)1.6 THP 21015981552102015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 210 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 165 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5FE (EP6CDTMD)1.6 THP 15015981101502016.10 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 150 2016.10 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5GR (EP6FDTX)1.6 THP 20815981532082017.03 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 208 2017.03 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 180 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)AHR (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 150 2015.07 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)BHX (DV6C)1.6 BlueHDi 1151560851162015.06 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 115 2015.06 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.06 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 120 2015.06 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)5GM (EP6FDTX)1.6 THP 21015981552102015.04 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 1.6 THP 210 2015.04 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 165 (KF5GZT)15981211652015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 1.6 THP 165 (KF5GZT) 2015.07 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)5FM (EP6CDTM)1.6 THP 16015981201632015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 1.6 THP 160 2015.07 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)AHR (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502015.04 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 150 2015.04 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)RHC (DW10CTED4)2.0 Hybrid4 4x419971201632015.04 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 Hybrid4 4x4 2015.04 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802015.04 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 180 2015.04 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)AHV (DW10FDD)2.0 BlueHDi 13519971001362015.06 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 BlueHDi 135 2015.06 - 2018.12
DSDS 5 (KF_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632017.06 - 2018.12Informacje o DS DS 5 (KF_) 2.0 HDi 165 2017.06 - 2018.12
PEUGEOT3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)RHC (DW10CTED4)2.0 HDi Hybrid419971201632011.02 - 2016.08Informacje o PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_) 2.0 HDi Hybrid4 2011.02 - 2016.08
PEUGEOT307 (3A/C)KFW (TU3JP)1.4136055752000.08 - 2003.09Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 2000.08 - 2003.09
PEUGEOT307 (3A/C)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882003.11 - 2007.07Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V 2003.11 - 2007.07
PEUGEOT307 (3A/C)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682001.10 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi 2001.10 - 2005.06
PEUGEOT307 (3A/C)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2009.03
PEUGEOT307 (3A/C)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 2005.04 - 2009.03
PEUGEOT307 (3A/C)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092000.08 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V 2000.08 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)NFU (TU5JP4)1.61587811102006.07 - 2012.04Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 2006.07 - 2012.04
PEUGEOT307 (3A/C)N6A (TU5JP4)1.6 Flex1587831132006.07 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 Flex 2006.07 - 2012.12
PEUGEOT307 (3A/C)NFU (TU5JP4)1.6 BioFlex1587801092007.09 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 BioFlex 2007.09 - 2009.04
PEUGEOT307 (3A/C)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362000.08 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 2000.08 - 2005.06
PEUGEOT307 (3A/C)RHS (DW10ATED)2.0 HDi 1101997791072000.08 - 2007.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 2000.08 - 2007.03
PEUGEOT307 (3A/C)RHY (DW10TD)2.0 HDi 90199766902000.08 - 2007.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 2000.08 - 2007.03
PEUGEOT307 (3A/C)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362003.10 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 2003.10 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.03 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 2005.03 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772005.06 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 2005.06 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)RFN (EW10J4), RFJ (EW10A)2.019971051432008.08 - 2011.12Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 2008.08 - 2011.12
PEUGEOT307 (3A/C) 2.0 Flex19971111512008.08 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 Flex 2008.08 - 2012.12
PEUGEOT307 Break (3E)KFW (TU3JP)1.4136055752002.04 - 2003.09Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 2002.04 - 2003.09
PEUGEOT307 Break (3E)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882003.11 - 2007.07Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V 2003.11 - 2007.07
PEUGEOT307 Break (3E)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682002.03 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi 2002.03 - 2005.06
PEUGEOT307 Break (3E)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)NFU (TU5JP4)1.6 BioFlex1587801092007.09 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 BioFlex 2007.09 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RFN (EW10J4)2.019971001362002.03 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 2002.03 - 2005.06
PEUGEOT307 Break (3E)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766902002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RHS (DW10ATED)2.0 HDI 1101997791072002.03 - 2009.12Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 2002.03 - 2009.12
PEUGEOT307 Break (3E)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V 2005.03 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772005.06 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V 2005.06 - 2008.04
PEUGEOT307 CC (3B)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801102003.03 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V 2003.03 - 2009.04
PEUGEOT307 CC (3B)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362003.10 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2003.10 - 2005.06
PEUGEOT307 CC (3B)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772003.10 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2003.10 - 2009.04
PEUGEOT307 CC (3B)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402004.12 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2004.12 - 2009.04
PEUGEOT307 CC (3B)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971321802005.04 - 2009.06Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2005.04 - 2009.06
PEUGEOT307 CC (3B)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362005.06 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 2005.06 - 2009.04
PEUGEOT307 sedanNFU (TU5JP4)1.6 Flex1587831132006.08 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 307 sedan 1.6 Flex 2006.08 - 2012.12
PEUGEOT307 sedanNFU (TU5JP4)1.61587811102006.08 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 307 sedan 1.6 2006.08 - 2012.12
PEUGEOT307 sedanRFJ (EW10A)2.019971051432004.03 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 sedan 2.0 2004.03 - 2009.04
PEUGEOT307 sedan 2.019971031402006.09 - 2008.12Informacje o PEUGEOT 307 sedan 2.0 2006.09 - 2008.12
PEUGEOT307 sedanRHY (DW10TD)2.0 HDi199766902006.09 - 2010.10Informacje o PEUGEOT 307 sedan 2.0 HDi 2006.09 - 2010.10
PEUGEOT307 sedanRHZ (DW10ATED)2.0 HDi1997801092006.09 - 2012.03Informacje o PEUGEOT 307 sedan 2.0 HDi 2006.09 - 2012.03
PEUGEOT307 sedanRFJ (EW10A)2.0 Flex19971051432008.08 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 sedan 2.0 Flex 2008.08 - 2009.04
PEUGEOT307 sedan 2.0 Flex19971111512008.08 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 307 sedan 2.0 Flex 2008.08 - 2012.12
PEUGEOT307 SW (3H)KFW (TU3JP)1.4136055752002.04 - 2003.09Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 2002.04 - 2003.09
PEUGEOT307 SW (3H)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882003.11 - 2007.07Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V 2003.11 - 2007.07
PEUGEOT307 SW (3H)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDI 1101560801092003.11 - 2007.12Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 2003.11 - 2007.12
PEUGEOT307 SW (3H)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDI 90156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)NFU (TU5JP4)1.6 BioFlex1587801092007.09 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 BioFlex 2007.09 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362002.03 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 2002.03 - 2005.06
PEUGEOT307 SW (3H)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766902002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RHS (DW10ATED)2.0 HDI 1101997791072002.03 - 2009.12Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 2002.03 - 2009.12
PEUGEOT307 SW (3H)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 2005.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139851692002.04 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 1.4 HDi 2002.04 - 2005.06
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902006.04 - 2008.10Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 1.6 HDi 2006.04 - 2008.10
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi1997791072003.01 - 2009.12Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2003.01 - 2009.12
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766902003.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2003.04 - 2008.04
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.04 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2004.04 - 2007.11
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801102009.09 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi 2009.09 - 2017.03
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122010.08 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 HDi 2010.08 - 2017.03
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)5FV (EP6CDT)1.6 16V15981151562009.09 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V 2009.09 - 2017.03
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)EP6, 5FS (EP6C), 5FW (EP6)1.6 16V1598881202009.09 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V 2009.09 - 2017.03
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16315981201632012.02 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 163 2012.02 - 2017.03
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)RHE (DW10CTED4), AHX (DW10FD)2.0 HDi 150 / BlueHDi 15019971101502009.06 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 2009.06 - 2017.03
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.09 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 2009.09 - 2017.03
PEUGEOT5008 (0U_, 0E_)RHD (DW10CTED4), AHV (DW10FD), RHD (DW10CB)2.0 HDi 136 / BlueHDi 13619971001362012.02 - 2017.03Informacje o PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 2.0 HDi 136 / BlueHDi 136 2012.02 - 2017.03
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan Électrique 49672013.06 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan Électrique 2013.06 -
PEUGEOTPARTNER TEPEEHNZ (EB2DT), HNV (EB2DTM)1.2 THP1199811102016.02 - Informacje o PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.2 THP 2016.02 -
PEUGEOTRCZ5FV (EP6CDT)1.6 16V15981151562010.03 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 16V 2010.03 - 2015.12
PEUGEOTRCZEP6CDTX1.6 16V15981502042010.06 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 16V 2010.06 - 2015.12
PEUGEOTRCZEP6CDTX1.6 16V15981472002010.06 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 16V 2010.06 - 2015.12
PEUGEOTRCZ5FM (EP6CDTM)1.6 16V15981211652011.01 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 16V 2011.01 - 2015.12
PEUGEOTRCZ5FE (EP6CDTMD)1.6 THP 15015981101502011.03 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 THP 150 2011.03 - 2015.12
PEUGEOTRCZ5FG (EP6CDTR)1.6 THP 27015981992702013.06 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 1.6 THP 270 2013.06 - 2015.12
PEUGEOTRCZRHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632010.03 - 2015.12Informacje o PEUGEOT RCZ 2.0 HDi 2010.03 - 2015.12
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
LACZNIK STAB.BERLINGO 08- 9953663/KAO LACZNIK STAB.BERLINGO 08- KAMOKA 27,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein