Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KOLO PASOWE ALTERNATORA 588001 VALEO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Średnica [mm]: 55,8
Szerokość [mm]: 41,15
Wymiar gwintu: M16
Ilość żeber: 6
Głębokość [mm]: 11,1
otwór Ø [mm]: 17
Kształt łba śruby / nakrętki: Torx
Kierunek obrotów: zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: wymagane narzędzie specjalne do montażu
Ciężar [kg]: 0,56
Kod EAN
3276425880016
Producent Kod OE
AUDI 022903119A
AUDI 022903119C
AUDI 022903119D
AUDI 028903119AM
AUDI 038903119A
AUDI 038903119B
AUDI 038903119S
AUDI 038903119T
AUDI 06B903119A
AUDI 06F903119A
AUDI 22903119A
AUDI 22903119C
AUDI 22903119D
AUDI 28903119AM
AUDI 38903119A
AUDI 38903119B
AUDI 38903119S
AUDI 38903119T
AUDI 6B903119A
AUDI 6F903119A
AUTEX 621015
BOSCH F 00M 147 600
BOSCH F 00M 147 737
BOSCH F 00M 147 801
BOSCH F 00M 991 002
BOSCH F 00M 991 122
BOSCH F 00M 991 206
BOSCH F 00M 991 284
BOSCH F00M147600
BOSCH F00M147737
BOSCH F00M147801
BOSCH F00M991002
BOSCH F00M991122
BOSCH F00M991206
BOSCH F00M991284
BREDA LORETT CR 3162
BREDA LORETT CR3162
CASCO CCP10105
CASCO CCP90109
CAUTEX 460970
CONTINENTAL CTAM AP9001
DAYCO ALP2335
ERA ZN5378
FEBI BILSTEIN 15262
FORD 1469755
FORD 1669971
FORD 6M21-10344-BA
FORD 6M2110344BA
FORD 95VW-10344-CA
FORD 95VW10344CA
FRIESEN 1010146
GATES OAP7013
GEBE 3 3520 1
GEBE 335201
HEPU 12-0010
HEPU 120010
INA 535 0012 10
INA 535001210
INA F-227628
INA F-227628.10
INA F-227628.11
INA F-227628.12
INA F-227628.4
INA F-227628.5
INA F-227628.6
INA F-227628.7
INA F-553470
INA F-553470.01
INA F-553470.02
INA F-553470.04
INA F-553470.05
INA F-553470.06
INA F-553470.07
INA F-553470.08
INA F227628
INA F22762810
INA F22762811
INA F22762812
INA F2276284
INA F2276285
INA F2276286
INA F2276287
INA F553470
INA F55347001
INA F55347002
INA F55347004
INA F55347005
INA F55347006
INA F55347007
INA F55347008
RUVILLE 55472
SEAT 022903119A
SEAT 022903119C
SEAT 022903119D
SEAT 038903119A
SEAT 038903119B
SEAT 038903119S
SEAT 038903119T
SEAT 06B903119A
SEAT 06F903119A
SEAT 22903119A
SEAT 22903119C
SEAT 22903119D
SEAT 38903119A
SEAT 38903119B
SEAT 38903119S
SEAT 38903119T
SEAT 6B903119A
SEAT 6F903119A
SKF VKM 03100
SKF VKM03100
SKODA 022903119A
SKODA 022903119C
SKODA 022903119D
SKODA 038903119A
SKODA 038903119B
SKODA 038903119S
SKODA 038903119T
SKODA 06B903119A
SKODA 06F903119A
SKODA 22903119A
SKODA 22903119C
SKODA 22903119D
SKODA 38903119A
SKODA 38903119B
SKODA 38903119S
SKODA 38903119T
SKODA 6B903119A
SKODA 6F903119A
SNR GA754.05
SNR GA75405
SWAG 30140008
VW 021903119G
VW 022903119A
VW 022903119C
VW 022903119D
VW 038903119A
VW 038903119B
VW 038903119S
VW 038903119T
VW 06B903119A
VW 06F903119A
VW 21903119G
VW 22903119A
VW 22903119C
VW 22903119D
VW 38903119A
VW 38903119B
VW 38903119S
VW 38903119T
VW 6B903119A
VW 6F903119A
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYC1.6 TDI1598771052010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYB1.6 TDI159866902011.03 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2011.03 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CDLH2.0 TFSI quattro19841882562012.03 - 2012.11Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro 2012.03 - 2012.11
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYC1.6 TDI1598771052011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYB1.6 TDI159866902011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA2 (8Z0)ANY1.2 TDI119145612001.03 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.2 TDI 2001.03 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)AUA, BBY1.4139055752000.02 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 2000.02 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)AMF, BHC1.4 TDI142255752000.02 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 2000.02 - 2005.08
AUDIA3 (8L1)AEH, AKL, APF1.61595741011996.09 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.6 1996.09 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.6 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGN, APG1.81781921251996.09 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 1996.09 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGU, AQA, ARZ, AUM1.8 T17811101501996.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T 1996.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGU, AQA, ARX1.8 T quattro17811101501996.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 1996.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AJQ, ARY1.8 T quattro17811321801998.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 1998.10 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AJQ, APP, ARY, AUQ1.8 T17811321801998.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T 1998.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)APY, AMK, AULS3 quattro17811542101999.03 - 2002.04Informacje o AUDI A3 (8L1) S3 quattro 1999.03 - 2002.04
AUDIA3 (8L1)BAMS3 quattro17811652242001.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) S3 quattro 2001.10 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGR, ALH1.9 TDI189666901996.09 - 2001.07Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 1996.09 - 2001.07
AUDIA3 (8L1)AHF, ASV1.9 TDI1896811101997.08 - 2001.07Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 1997.08 - 2001.07
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI quattro1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.10 - 2003.05
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.05 - 2010.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003.05 - 2010.05
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402004.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro 2004.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BZC, CDLCS3 quattro19841882562007.02 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2007.02 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502003.07 - 2009.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro 2003.07 - 2009.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BLS1.9 TDI1896771052008.04 - 2009.10Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008.04 - 2009.10
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI 2006.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.05
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402005.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro 2005.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.09 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI 2004.09 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652008.06 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.06 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDLCS3 quattro19841882562008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502004.09 - 2009.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro 2004.09 - 2009.05
AUDIA4 (8D2, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 1994.11 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251994.11 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1994.11 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.81781851151995.04 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1995.04 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101995.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM, ATJ1.9 TDI quattro1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8E2, B6)ALZ1.61595751022000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AMB, AWM1.8 T quattro17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMB1.8 T17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ALT2.01984961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBK, BHFS4 quattro41632533442003.03 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) S4 quattro 2003.03 - 2004.12
AUDIA4 (8EC, B7)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 (8EC, B7)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 (8EC, B7)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI quattro19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BUL2.0 TFSI quattro19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI quattro 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BUL2.0 TFSI19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 (8EC, B7)BSG2.7 TDI26981201632005.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.7 TDI 2005.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BKN3.0 TDI quattro29671502042004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.0 TDI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BBJ3.029761602182004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.0 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 (8EC, B7)BBJ3.0 quattro29761602182004.11 - 2006.07Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.0 quattro 2004.11 - 2006.07
AUDIA4 (8EC, B7)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.2 FSI quattro 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)AUK3.2 FSI31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) 3.2 FSI 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 (8EC, B7)BBK, BHFS4 quattro41632533442004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 (8EC, B7) S4 quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 1994.11 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 2000.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.81781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AHU1.9 DUO189666901998.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO 1998.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATJ1.9 TDI quattro1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALZ1.61595751022001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AMB1.8 T quattro17811251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALT2.01984961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBK, BHFS4 quattro41632533442003.03 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) S4 quattro 2003.03 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8ED, B7)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVA2.0 TDI quattro19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BGB, BWE, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)ALT2.01984961302004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI quattro19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BUL2.0 TFSI19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BUL2.0 TFSI quattro19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI quattro 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BSG2.7 TDi26981201632005.11 - 2008.03Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDi 2005.11 - 2008.03
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BKN3.0 TDI quattro29671502042004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BBJ3.029761602182004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BBJ3.0 quattro29761602182004.11 - 2006.07Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 quattro 2004.11 - 2006.07
AUDIA4 Avant (8ED, B7)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.2 FSI quattro 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)AUK3.2 FSI31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.2 FSI 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 Avant (8ED, B7)BBK, BHFS4 quattro41632533442004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 Avant (8ED, B7) S4 quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002.07 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T quattro17811201632003.05 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BRC2.0 TDI19681001362006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BPW2.0 TDI19681031402006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ALT2.01984961302004.09 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BWE, BWT2.0 TFSI 16V19841472002006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TFSI 16V 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BDV2.423931251702002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AMM2.423931201632002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BBJ3.029761602182002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK, BGN3.029761622202002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BBK, BHFS4 quattro41632533442004.03 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) S4 quattro 2004.03 - 2009.03
AUDIA6 (4A2, C4)ADR1.8 quattro1781921251995.12 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 1.8 quattro 1995.12 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)ADR1.81781921251995.12 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 1.8 1995.12 - 1997.10
AUDIA6 (4A2, C4)1Z, AHU1.9 TDI189666901994.06 - 1997.10Informacje o AUDI A6 (4A2, C4) 1.9 TDI 1994.06 - 1997.10
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.01 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.01 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFY1.81781851161997.05 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.05 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.04 - 2000.10Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 1997.04 - 2000.10
AUDIA6 (4B2, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.423931151561997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 1999.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 1999.07
AUDIA6 (4B2, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.8 quattro27711421931997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.827711421931997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.827711321801997.10 - 2000.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.10 - 2000.05
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.8 quattro27711321801998.01 - 2000.04Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1998.01 - 2000.04
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.8 quattro27711401901999.07 - 2001.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1999.07 - 2001.05
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ARS, AWN, ASG, ART4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ANK, AQJS6 quattro41722503401999.09 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) S6 quattro 1999.09 - 2005.01
AUDIA6 (4F2, C6)BLB, BRE2.0 TDI19681031402004.07 - 2008.10Informacje o AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TDI 2004.07 - 2008.10
AUDIA6 (4F2, C6)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362004.07 - 2011.03Informacje o AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TDI 2004.07 - 2011.03
AUDIA6 (4F2, C6)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.06Informacje o AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.06
AUDIA6 (4F2, C6)BSG, CANB2.7 TDI26981201632004.11 - 2011.03Informacje o AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI 2004.11 - 2011.03
AUDIA6 (4F2, C6)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632005.06 - 2011.03Informacje o AUDI A6 (4F2, C6) 2.7 TDI quattro 2005.06 - 2011.03
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ADR1.8 quattro1781921251995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 quattro 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)ADR1.81781921251995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.8 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4A5, C4)1Z, AHU1.9 TDI189666901994.06 - 1997.12Informacje o AUDI A6 Avant (4A5, C4) 1.9 TDI 1994.06 - 1997.12
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFY1.81781851161998.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1998.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T17811321801999.04 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1999.04 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.02 - 2001.04Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 1998.02 - 2001.04
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALT2.01984961302001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.0 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.423931151561997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 2001.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 2001.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGE2.827711321801997.12 - 2000.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2000.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.8 quattro27711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARS, ASG4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ANK, AQJ, BBDS6 quattro41722503401999.09 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) S6 quattro 1999.09 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4F5, C6)BLB, BRE2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.10
AUDIA6 Avant (4F5, C6)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 Avant (4F5, C6)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.06Informacje o AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.06
AUDIA6 Avant (4F5, C6)BSG, CANB2.7 TDI26981201632005.03 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI 2005.03 - 2011.08
AUDIA6 Avant (4F5, C6)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Avant (4F5, C6) 2.7 TDI quattro 2005.06 - 2011.08
AUDIA8 (4D2, 4D8)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.8 quattro27711421931996.04 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 1996.04 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931996.04 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 1996.04 - 2002.09
AUDIALLROAD (4BH, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 T quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGC2.0 TDI19681301772011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGD2.0 TDI quattro19681201632011.06 - 2015.04Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2011.06 - 2015.04
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFGC, CLLB2.0 TDI quattro19681301772011.06 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2011.06 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFB, CLJA2.0 TDI19681031402011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFA, DFTB, CUVB2.0 TDI19681001362011.09 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 2011.09 - 2018.10
AUDIQ3 (8UB, 8UG)CFFB2.0 TDI quattro19681031402012.01 - 2018.10Informacje o AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 2012.01 - 2018.10
AUDITT (8J3)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2006.08 - 2010.06
AUDITT (8J3)CDLB2.0 TTS quattro19842002722008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CDLA, CDMA2.0 TTS quattro19841952652008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT (8J3)CEPA2.5 RS quattro24802503402009.07 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro 2009.07 - 2014.06
AUDITT (8J3)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro 2006.08 - 2010.06
AUDITT (8N3)APX, BAM, BEA1.8 T quattro17811652241998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AJQ, ARY, AUQ, ATC1.8 T quattro17811321801998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AJQ, APP, AUQ, ATC1.8 T17811321801998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AUM1.8 T17811101502002.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2002.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BFV1.8 T quattro17811802452005.03 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 2005.03 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVP1.8 T17811201632005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVR1.8 T17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVR1.8 T quattro17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BHE, BPF3.2 VR6 quattro31891842502003.07 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro 2003.07 - 2006.06
AUDITT Roadster (8J9)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2007.03 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CDLA, CDMA2.0 TTS quattro19841952652008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CDLB2.0 TTS quattro19842002722008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CEPA2.5 RS quattro24802503402009.07 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro 2009.07 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro 2007.03 - 2010.06
AUDITT Roadster (8N9)AJQ, APP, AUQ, AWP, ATC1.8 T17811321801999.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 1999.10 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)APX, BAM, BEA1.8 T quattro17811652241999.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 1999.10 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)AJQ, ARY, AUQ1.8 T quattro17811321802000.02 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 2000.02 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)AUM1.8 T17811101502001.01 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2001.01 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVR1.8 T quattro17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVR1.8 T17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVP1.8 T17811201632005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BHE, BPF3.2 VR6 quattro31891842502003.07 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro 2003.07 - 2006.06
FORDGALAXY (WGR)AHU, 1Z, ANU1.9 TDI189666901995.03 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 1995.03 - 2006.05
FORDGALAXY (WGR)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.08 - 2000.04Informacje o FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 1997.08 - 2000.04
FORDGALAXY (WGR)AUY1.9 TDI1896851152000.04 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 2000.04 - 2006.05
FORDGALAXY (WGR)ASZ1.9 TDI1896961302003.02 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 2003.02 - 2006.05
FORDGALAXY (WGR)BTB1.9 TDI18961101502005.05 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 2005.05 - 2006.05
FORDGALAXY (WGR)AAA, AMY2.8 i V627921281741995.11 - 2000.04Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 1995.11 - 2000.04
FORDGALAXY (WGR)AAA, AMY2.8 i V6 4x427921281741996.04 - 2000.04Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x4 1996.04 - 2000.04
FORDGALAXY (WGR)AYL2.8 V627921502042000.04 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.8 V6 2000.04 - 2006.05
MITSUBISHIGRANDIS (NA_W)BSY2.0 DI-D (NA8W)19681001362005.09 - 2010.03Informacje o MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W) 2005.09 - 2010.03
MITSUBISHIGRANDIS (NA_W)BWC2.0 DI-D (NA8W)19681031402007.02 - 2010.03Informacje o MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.0 DI-D (NA8W) 2007.02 - 2010.03
MITSUBISHILANCER VIII (CY_A, CZ_A)BKD, BWC2.0 DI-D19681031402008.01 - Informacje o MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 DI-D 2008.01 -
MITSUBISHILANCER VIII Sportback (CX_A)BKD, BWC2.0 DI-D19681031402008.06 - Informacje o MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 DI-D 2008.06 -
MITSUBISHIOUTLANDER II (CW_W)BSY2.0 DI-D19681031402007.02 - 2012.11Informacje o MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D 2007.02 - 2012.11
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFB2.0 TDI19681031402010.06 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFGB2.0 TDI19681251702010.06 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFA2.0 TDI19681001362010.06 - 2011.05Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2010.06 - 2011.05
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFB2.0 TDI 4Drive19681031402011.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 2011.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFFE, CUVA, DFLD, DLTC2.0 TDI1968851152011.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2011.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CFGC, DLUB2.0 TDI19681301772012.11 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2012.11 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CUVC, DFLA, DLTA2.0 TDI19681101502015.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2015.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)CUWA, DFMA2.0 TDI19681351842015.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 2015.05 -
SEATALHAMBRA (710, 711)DFMA2.0 TDI 4Drive19681351842016.05 - Informacje o SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 2016.05 -
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AWC, AJH1.8 T 20V17811101501997.10 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 1997.10 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)1Z, AHU, ANU1.9 TDI189666901996.04 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1996.04 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.08 - 2000.06Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1996.08 - 2000.06
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AUY, BVK1.9 TDI1896851152000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2000.06 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AUY, BVK1.9 TDI 4motion1896851152000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 2000.06 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)ASZ1.9 TDI1896961312002.11 - 2008.11Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2002.11 - 2008.11
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)BTB1.9 TDI18961101502005.05 - 2007.05Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 2005.05 - 2007.05
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)BRT2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)ADY, ATM2.0 i1984851151996.04 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 1996.04 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AYL, AUE2.8 V627921502042000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 2000.06 - 2010.03
SEATALHAMBRA (7V8, 7V9)AYL, AUE2.8 V6 4motion27921502042000.06 - 2010.03Informacje o SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion 2000.06 - 2010.03
SEATALTEA (5P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA (5P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.05 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V 2006.05 -
SEATALTEA (5P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA (5P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA (5P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA (5P1)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004.04 -
SEATALTEA (5P1)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA (5P1)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)AZV2.0 TDI19681001362004.03 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2004.03 - 2009.05
SEATALTEA (5P1)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005.11 -
SEATALTEA (5P1)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2006.03 -
SEATALTEA (5P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.05 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI 2004.05 - 2009.03
SEATALTEA (5P1)BWA2.0 TFSI19841472002006.04 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI 2006.04 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)AZV2.0 TDI19681001362006.11 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.11 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI 4x419681031402007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CFHC2.0 TDI 16V 4x419681031402010.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.10 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI 2006.10 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI19841472002006.10 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 2006.10 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI 4x419841472002007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATAROSA (6H)AER, ANV, ALD, ALL, AUC1.099937501997.05 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H) 1.0 1997.05 - 2004.06
SEATAROSA (6H)AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD1.4138944601997.05 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H) 1.4 1997.05 - 2004.06
SEATAROSA (6H)AFK, AQQ, AUB1.4 16V1390741002000.01 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H) 1.4 16V 2000.01 - 2004.06
SEATAROSA (6H)AMF1.4 TDI142255752000.01 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H) 1.4 TDI 2000.01 - 2004.06
SEATAROSA (6H)AKU1.7 SDI171644601997.08 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H) 1.7 SDI 1997.08 - 2004.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AER, ANV, ALD, AUC1.0 i99937501996.09 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i 1996.09 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AVZ, AST1.099951692001.06 - 2002.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 2001.06 - 2002.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD1.4 i138944601994.06 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 1994.06 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFH, AQQ, AUB1.4 i 16V1390741011996.09 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V 1996.09 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)APE, AUA1.4 16V139055752000.05 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V 2000.05 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1F1.6 i159555751994.05 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1994.05 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.07 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1996.07 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751993.02 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 1993.02 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.02 - 2002.09Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 1993.02 - 2002.09
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AAZ1.9 TD189655751993.02 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD 1993.02 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1Y1.9 D189650681993.02 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 1993.02 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1Y1.9 D189647641996.01 - 1996.08Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 1996.01 - 1996.08
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AEY1.9 SDI189647641996.08 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI 1996.08 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)1Z, AHU, ALH, AGR1.9 TDI189666901996.08 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI 1996.08 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.03 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI 1997.03 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.06 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI 1999.06 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)2E, AGG2.0 i1984851151993.02 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 1993.02 - 1999.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.06
SEATCORDOBA (6L2)BBY, BKY1.4 16V139055752002.09 - 2007.12Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.09 - 2007.12
SEATCORDOBA (6L2)BBZ1.4 16V1390741002002.10 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.10 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)AMF1.4 TDI142255752002.10 - 2005.12Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2002.10 - 2005.12
SEATCORDOBA (6L2)BNM1.4 TDI142251702005.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.06 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005.06 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BAH1.61598741012003.04 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 2003.04 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ASY1.9 SDI189647642002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741002002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ASZ, BLT1.9 TDI1896961312002.10 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002.10 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)AZL, BBX2.01984851152002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA Vario (6K5)AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD1.4 i138944601996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i 1996.09 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)APE, AUA1.4 16V139055751999.06 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V 1999.06 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1996.09 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)1F1.6 i159555751997.05 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1997.05 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751996.09 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 1996.09 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)1Z, AHU, ALH, AGR1.9 TDI189666901996.08 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 1996.08 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AEY1.9 SDI189647641996.09 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 1996.09 - 1999.06
SEATCORDOBA Vario (6K5)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.07 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 1997.07 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.06 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 1999.06 - 2002.12
SEATEXEO (3R2)ALZ1.61595751022009.03 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.6 2009.03 - 2010.09
SEATEXEO (3R2)CFMA1.8 T17811101502008.12 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 T 2008.12 - 2010.05
SEATEXEO (3R2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.02 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2009.02 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)BWE2.0 TFSI19841472002009.03 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2009.03 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)ALZ1.61595751022009.06 - 2010.09Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 2009.06 - 2010.09
SEATEXEO ST (3R5)CFMA1.8 T17811101502009.06 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T 2009.06 - 2010.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202009.07 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)BWE2.0 TFSI19841472002009.06 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 2009.06 - 2013.05
SEATIBIZA II (6K1)AER, ANV, ALD, AUC1.0 i99937501996.09 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i 1996.09 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AVZ, AST1.0 16V99951691999.10 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 16V 1999.10 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABD, AEX, AKV, APQ, ANW, AKK, AUD1.4 i138944601993.09 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 1993.09 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AFH, AQQ, AUB1.4 i 16V1390741011997.06 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V 1997.06 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)APE, AUA1.4 16V139055752000.05 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V 2000.05 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AFT, AEH, AKL, APF, AUR1.6 i1595741011996.04 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1996.04 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABU, AEE, ALM1.6 i159855751993.03 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i 1993.03 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABS, ADZ, ACC1.8 i178166901993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 1993.03 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)AAZ1.9 TD189655751993.03 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD 1993.03 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)1Y1.9 D189647641993.04 - 1996.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D 1993.04 - 1996.08
SEATIBIZA II (6K1)AEY1.9 SDI189647641996.08 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI 1996.08 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)1Z, AHU, ALH, AGR1.9 TDI189666901996.08 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI 1996.08 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AFN, ASV1.9 TDI1896811101997.02 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI 1997.02 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.08 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI 1999.08 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)2E, AGG2.0 i1984851151993.03 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 1993.03 - 1999.08
SEATIBIZA II (6K1)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.08
SEATIBIZA III (6L1)BBY, BKY1.4 16V139055752002.02 - 2007.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2007.12
SEATIBIZA III (6L1)AUB, BBZ1.4 16V1390741002002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)AMF1.4 TDI142255752002.05 - 2005.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2002.05 - 2005.12
SEATIBIZA III (6L1)BNM1.4 TDI142251702005.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.06 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.06 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BAH1.61598741012003.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 2003.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BJX, BKV1.8 T FR17811101502003.12 - 2008.05Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR 2003.12 - 2008.05
SEATIBIZA III (6L1)ASY1.9 SDI189647642002.02 - 2005.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI 2002.02 - 2005.12
SEATIBIZA III (6L1)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741002002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)ASZ, BLT1.9 TDI1896961312002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)AZL, BBX2.01984851162002.04 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 2002.04 - 2009.11
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2012.03Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2010.09 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXW, CGGB1.4139063852008.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 2008.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.06 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2009.06 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CNKA1.6 LPG159860812011.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG 2011.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BLS1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXJ1.9 TDI189666902008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 TDI 2010.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BXW, CGGB1.4139063852008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2009.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CNKA1.6 LPG159860812011.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 LPG 2011.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BXJ1.9 TDI189666902008.06 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.06 - 2010.06
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BLS1.9 TDI1896771052008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CFWA1.2 TDI119955752010.04 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TDI 2010.04 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CGGB1.4139063852010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATINCA (6K9)AEX, AKV, APQ, AUD1.4 i138944601995.11 - 2003.06Informacje o SEAT INCA (6K9) 1.4 i 1995.11 - 2003.06
SEATINCA (6K9)AUA1.4 16V139055752000.04 - 2003.06Informacje o SEAT INCA (6K9) 1.4 16V 2000.04 - 2003.06
SEATINCA (6K9)AHB1.7 D171542571996.09 - 2003.06Informacje o SEAT INCA (6K9) 1.7 D 1996.09 - 2003.06
SEATINCA (6K9)AEY, AYQ1.9 SDI189647641995.11 - 2003.06Informacje o SEAT INCA (6K9) 1.9 SDI 1995.11 - 2003.06
SEATLEON (1M1)APE, AHW, AXP, BCA1.4 16V139055751999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.4 16V 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AEH, AKL1.61595741001999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.6 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)BFQ1.61595751022005.10 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.6 2005.10 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AUS, AZD, BCB1.6 16 V1598771052000.09 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V 2000.09 - 2006.06
SEATLEON (1M1)APP, AUQ1.8 20V T17811321801999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ARY, AJQ1.8 20V T 417811321801999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AGN, APG1.8 20V1781921251999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 20V 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AMK1.8 T Cupra R17811542092002.02 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R 2002.02 - 2006.06
SEATLEON (1M1)BAM1.8 T Cupra R17811652252003.07 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R 2003.07 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AHF, ASV1.9 TDI1896811101999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ALH, AGR1.9 TDI189666901999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AQM1.9 SDI189650681999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 SDI 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ARL1.9 TDI18961101502000.09 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2000.09 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ARL1.9 TDI Syncro18961101502002.05 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro 2002.05 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ASZ1.9 TDI1896961302003.05 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2003.05 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AXR1.9 TDI1896741002005.10 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2005.10 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AUE, BDE2.8 Cupra 427921502042001.02 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 2001.02 - 2006.06
SEATLEON (1P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI 2007.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, BSF, CCSA1.61595751022005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.12 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG 2009.12 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYC1.6 TDI1598771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI 2007.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.07 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2005.07 - 2010.12
SEATLEON (1P1)BXF1.9 TDI189666902007.06 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2007.06 - 2010.12
SEATLEON (1P1)AZV2.0 TDI19681001362005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
SEATLEON (1P1)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI19681251702006.05 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2006.05 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BWA2.0 TFSI19841472002005.05 - 2009.03Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.05 - 2009.03
SEATLEON (1P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BWA12.0 TFSI19841361852005.09 - 2006.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.09 - 2006.05
SEATLEON (1P1)BWJ, CDLD2.0 TFSI19841772402006.11 - 2011.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2006.11 - 2011.05
SEATLEON (1P1)CDLA2.0 Cupra R19841952652009.09 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R 2009.09 - 2012.12
SEATLEON (5F1)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON (5F1)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CKFC, CRMB, DFFA2.0 TDI19681101502012.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.10 -
SEATLEON (5F1)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON SC (5F5)DDYA1.6 TDI1598851152016.11 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 2016.11 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CKFC, CRMB2.0 TDI19681101502013.02 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.02 -
SEATLEON SC (5F5)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.03 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.03 -
SEATLEON SC (5F5)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON ST (5F8)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON ST (5F8)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842013.08 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.08 -
SEATLEON ST (5F8)CRVC2.0 TDI19681051432013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CKFC, CRMB, CRLB, CRBC, DFFA, DFGA2.0 TDI19681101502013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CRVA2.0 TDI1968811102013.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 2013.11 -
SEATLEON ST (5F8)CUNA, DJGA2.0 TDI 4Drive19681351842014.11 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 2014.11 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CUPA, CUNA2.0 TDI19681351842013.08 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 TDI 2013.08 -
SEATTOLEDO I (1L)1F1.6 i159552711991.05 - 1993.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i 1991.05 - 1993.12
SEATTOLEDO I (1L)EZ, ABN1.6 i159554731991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)RP1.8 i178165881991.05 - 1996.12Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 i 1991.05 - 1996.12
SEATTOLEDO I (1L)AAZ1.9 TD189655751991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)1Y1.9 D189650681991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)1Z, AHU1.9 TDI189666901995.08 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI 1995.08 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)1Y1.9 D189647641995.12 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D 1995.12 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)AFN1.9 TDI1896811101996.11 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TDI 1996.11 - 1999.03
SEATTOLEDO I (1L)2E, AGG2.0 i1984851151991.05 - 1999.03Informacje o SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 1991.05 - 1999.03
SEATTOLEDO II (1M2)APE, AHW, AXP, BCA1.4 16V139055752000.01 - 2002.05Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V 2000.01 - 2002.05
SEATTOLEDO II (1M2)AEH, AKL1.61595741001998.10 - 2004.07Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 1998.10 - 2004.07
SEATTOLEDO II (1M2)AUS, AZD, BCB1.6 16V1598771052000.06 - 2006.05Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V 2000.06 - 2006.05
SEATTOLEDO II (1M2)AGN, APG1.8 20V1781921251998.10 - 2004.07Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V 1998.10 - 2004.07
SEATTOLEDO II (1M2)APP, AUQ, ARY1.8 20VT17811321802000.09 - 2004.07Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT 2000.09 - 2004.07
SEATTOLEDO II (1M2)AHF, ASV1.9 TDI1896811101998.10 - 2004.07Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 1998.10 - 2004.07
SEATTOLEDO II (1M2)ALH, AGR1.9 TDI189666901999.03 - 2004.07Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 1999.03 - 2004.07
SEATTOLEDO II (1M2)ARL1.9 TDI18961101502000.10 - 2004.07Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 2000.10 - 2004.07
SEATTOLEDO II (1M2)ASZ1.9 TDI1896961302003.05 - 2006.05Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 2003.05 - 2006.05
SEATTOLEDO II (1M2)AGZ2.3 V523241101501998.10 - 2000.11Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 1998.10 - 2000.11
SEATTOLEDO II (1M2)AQN2.3 V5 20V23241251702000.09 - 2003.11Informacje o SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V 2000.09 - 2003.11
SEATTOLEDO III (5P2)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI 2007.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKD2.0 TDI 16V19681031402004.04 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V 2004.04 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)AZV2.0 TDI19681001362004.09 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2004.09 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2005.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BWA2.0 TFSI19841472002005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI 2005.11 - 2009.05
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYB1.6 TDI159866902013.06 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2013.06 - 2015.06
SKODAFABIA I (6Y2)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.12 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V 1999.12 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I (6Y2)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2008.03Informacje o SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUB, BBZ1.4 16V1390741002000.04 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.04 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055752000.05 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V 2000.05 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Combi (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I Praktik (6Y5)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUA, BBY, BKY1.4 16V139055751999.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)AUB, BBZ1.4 16V1390741001999.12 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 16V 1999.12 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNV1.4 TDI142259802005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA I sedan (6Y3)BNM1.4 TDI142251702005.10 - 2007.12Informacje o SKODA FABIA I sedan (6Y3) 1.4 TDI 2005.10 - 2007.12
SKODAFABIA II (542)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 TDI 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.01 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.01 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)BNM1.4 TDI142251702007.02 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI 2007.02 - 2010.03
SKODAFABIA II (542)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAYA1.6 TDI159855752010.04 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI 2010.04 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)BNM1.4 TDI142251702007.10 - 2010.03Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI 2007.10 - 2010.03
SKODAFABIA II Combi (545)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CAYA1.6 TDI159855752010.04 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI 2010.04 - 2014.12
SKODAFELICIA I (6U1)AEE1.6 LX159855751995.08 - 1998.03Informacje o SKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX 1995.08 - 1998.03
SKODAFELICIA I (6U1)AEF1.9 D189647641995.10 - 1998.03Informacje o SKODA FELICIA I (6U1) 1.9 D 1995.10 - 1998.03
SKODAFELICIA I Kombi (6U5)AEE1.6 GLX159855751995.08 - 1998.03Informacje o SKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.6 GLX 1995.08 - 1998.03
SKODAFELICIA I Kombi (6U5)AEF1.9 D189647641995.10 - 1998.03Informacje o SKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.9 D 1995.10 - 1998.03
SKODAFELICIA I pick-up (6UF, 6U7)AEE1.6159855751997.06 - 2002.04Informacje o SKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.6 1997.06 - 2002.04
SKODAFELICIA I pick-up (6UF, 6U7)AEF1.9 D189647641997.06 - 2002.04Informacje o SKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.9 D 1997.06 - 2002.04
SKODAFELICIA II (6U1)AEE1.6159855751998.01 - 2001.06Informacje o SKODA FELICIA II (6U1) 1.6 1998.01 - 2001.06
SKODAFELICIA II (6U1)AEF1.9 D189647641998.01 - 2001.06Informacje o SKODA FELICIA II (6U1) 1.9 D 1998.01 - 2001.06
SKODAFELICIA II Kombi (6U5)AEE1.6159855751998.01 - 2001.06Informacje o SKODA FELICIA II Kombi (6U5) 1.6 1998.01 - 2001.06
SKODAFELICIA II Kombi (6U5)AEF1.9 D189647641998.01 - 2001.06Informacje o SKODA FELICIA II Kombi (6U5) 1.9 D 1998.01 - 2001.06
SKODAOCTAVIA I (1U2)AEH, AKL1.61595741011997.02 - 2007.12Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 1997.02 - 2007.12
SKODAOCTAVIA I (1U2)AVU, BFQ1.61595751022000.11 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 2000.11 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I (1U2)AEE1.6159855751996.09 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 1996.09 - 2004.09
SKODAOCTAVIA I (1U2)AGN1.81781921251996.09 - 2000.07Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 1996.09 - 2000.07
SKODAOCTAVIA I (1U2)AGU, ARZ, ARX, AUM1.8 T17811101501997.08 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 1997.08 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I (1U2)AUQRS 1.8 T17811321802001.05 - 2006.01Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) RS 1.8 T 2001.05 - 2006.01
SKODAOCTAVIA I (1U2)ARX1.8 T 4x417811101502001.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x4 2001.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA I (1U2)ALH, AGR1.9 TDI189666901996.09 - 2010.03Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI 1996.09 - 2010.03
SKODAOCTAVIA I (1U2)AQM, AGP1.9 SDI189650681997.06 - 2003.12Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 SDI 1997.06 - 2003.12
SKODAOCTAVIA I (1U2)ASV, AHF1.9 TDI1896811101997.08 - 2006.01Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI 1997.08 - 2006.01
SKODAOCTAVIA I (1U2)ASZ1.9 TDI1896961302002.09 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI 2002.09 - 2004.09
SKODAOCTAVIA I (1U2)AXR1.9 TDI1896741002005.10 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI 2005.10 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I (1U2)AQY, APK, AZH, AEG, AZJ2.01984851161999.04 - 2007.05Informacje o SKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0 1999.04 - 2007.05
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AEH, AKL1.61595741011998.07 - 2007.12Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 1998.07 - 2007.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AVU, BFQ1.61595751022000.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 2000.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AEE1.6159855751998.07 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 1998.07 - 2004.09
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AGN1.8 20V1781921251998.07 - 2000.07Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V 1998.07 - 2000.07
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AGU, ARZ, ARX, AUM1.8 T17811101501998.07 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 1998.07 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)ARX1.8 T 4x417811101502001.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 4x4 2001.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AUQRS 1.8 T17811321802002.08 - 2006.01Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) RS 1.8 T 2002.08 - 2006.01
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AQM, AGP1.9 SDI189650681998.07 - 2003.12Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 SDI 1998.07 - 2003.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)ASV, AHF1.9 TDI1896811101998.07 - 2006.01Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 1998.07 - 2006.01
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)ALH, AGR1.9 TDI189666901998.07 - 2010.03Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 1998.07 - 2010.03
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AGR1.9 TDI 4x4189666901999.11 - 2006.02Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 1999.11 - 2006.02
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AXR1.9 TDI1896741002000.08 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 2000.08 - 2010.12
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)ATD1.9 TDI 4x41896741002000.09 - 2006.01Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 2000.09 - 2006.01
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)ASZ1.9 TDI1896961302002.09 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 2002.09 - 2004.09
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AQY, APK, AZH, AEG, AZJ2.01984851161999.04 - 2007.05Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 1999.04 - 2007.05
SKODAOCTAVIA I Combi (1U5)AZH, AZJ2.0 4x41984851162000.08 - 2004.09Informacje o SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4 2000.08 - 2004.09
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BUD, CGGA1.4139059802004.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 2004.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.06 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 2004.06 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.06 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI 2004.06 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II (1Z3)AZV2.0 TDI19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II (1Z3)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II (1Z3)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BUD, CGGA1.4139059802006.05 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 2006.05 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.09 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 2004.09 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI 4x41598771052009.06 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4 2009.06 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602008.11 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2008.11 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.03 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2009.03 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4x41896771052004.11 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 2004.11 - 2010.12
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)AZV2.0 TDI 16V19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BMM2.0 TDI 4x419681031402006.07 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2006.07 - 2010.05
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.05 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.05 - 2013.02
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BLY, BLX, BVX2.0 FSI 4x419841101502004.11 - 2009.04Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4 2004.11 - 2009.04
SKODAOCTAVIA II Combi (1Z5)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODARAPID (NH3)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2012.07 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODAROOMSTER (5J7)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)BNM1.4 TDI142251702006.07 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.07 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)BNV, BMS1.4 TDI142259802006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER (5J7)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)AXR1.9 TDI1896741012006.03 - 2006.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006.03 - 2006.05
SKODAROOMSTER (5J7)BLS, BSW1.9 TDI1896771052006.09 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI 2006.09 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNM1.4 TDI142251702007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)BNV, BMS1.4 TDI142259802007.03 - 2010.03Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI 2007.03 - 2010.03
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODASUPERB I (3U4)AWT1.8 T17811101502001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AWX, AVF1.9 TDI1896961302001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AVB1.9 TDI1896741012002.08 - 2005.10Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2002.08 - 2005.10
SKODASUPERB I (3U4)BSV1.9 TDI1896771052005.10 - 2007.05Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2005.10 - 2007.05
SKODASUPERB I (3U4)BPZ1.9 TDI1896851152007.01 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2007.01 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)BSS2.0 TDI19681031402005.10 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODASUPERB II (3T4)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602008.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 2008.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BLS, BXE1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.11
SKODASUPERB II (3T4)BMP2.0 TDI19681031402008.03 - 2010.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.03 - 2010.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702008.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 2008.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.01 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 2009.01 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI17981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI17981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052009.10 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI 2009.10 - 2010.11
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BMP2.0 TDI19681031402009.10 - 2010.03Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2010.03
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 2009.10 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CBZB1.2 TSI1197771052009.09 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 2009.09 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CYVB1.2 TSI1197811102015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CAXA1.4 TSI1390901222010.06 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2010.06 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CZDA1.4 TSI 4x413951101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CAYC1.6 TDI1598771052010.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 TDI 2010.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CWVA1.61598811102014.04 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 2014.04 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CBDB, CFHC, CLCB2.0 TDI 4x419681031402009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702009.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CFHA, CLCA, DFSA, CUUA2.0 TDI1968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHF, DFSA, CUUA2.0 TDI 4x41968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHC, CLCB2.0 TDI19681031402011.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2011.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CUUB, DFSB2.0 TDI 4x419681101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2015.05 - 2017.12
VWBEETLE (5C1, 5C2)CZDA1.4 TSI13951101502014.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI 2014.12 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CAYC1.6 TDI1598771052011.10 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI 2011.10 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CUUB, CVCA, DELA2.0 TDI19681101502014.07 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2014.07 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CZDA1.4 TSI13951101502014.12 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI 2014.12 - 2018.09
VWBORA (1J2)AEH, AKL, APF1.61595741011998.10 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.6 1998.10 - 2005.05
VWBORA (1J2)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.6 2000.08 - 2005.05
VWBORA (1J2)ATN, AUS, AZD, BCB1.6 16V1598771052000.05 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.6 16V 2000.05 - 2005.05
VWBORA (1J2)BAD1.6 FSI1598811102002.01 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.6 FSI 2002.01 - 2005.05
VWBORA (1J2)AGN, BAF1.81781921251998.10 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.8 1998.10 - 2005.05
VWBORA (1J2)AGN1.8 4motion1781921251999.02 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.8 4motion 1999.02 - 2005.05
VWBORA (1J2)AGU, ARX, AUM, AWW, AWD1.8 T17811101502000.05 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.8 T 2000.05 - 2005.05
VWBORA (1J2)AUQ, AWP1.8 T17811321802002.03 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.8 T 2002.03 - 2005.05
VWBORA (1J2)AHF, ASV1.9 TDI1896811101998.10 - 2001.06Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 1998.10 - 2001.06
VWBORA (1J2)AGP, AQM1.9 SDI189650681998.10 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 SDI 1998.10 - 2005.05
VWBORA (1J2)AGR, ALH1.9 TDI189666901998.10 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 1998.10 - 2005.05
VWBORA (1J2)AGR1.9 TDI 4motion189666901998.11 - 2002.04Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 1998.11 - 2002.04
VWBORA (1J2)AJM, AUY1.9 TDI1896851151998.12 - 2002.01Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 1998.12 - 2002.01
VWBORA (1J2)AJM, AUY1.9 TDI 4motion1896851151999.02 - 2001.06Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 1999.02 - 2001.06
VWBORA (1J2)ARL1.9 TDI 4motion18961101502000.05 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000.05 - 2005.05
VWBORA (1J2)ARL1.9 TDI18961101502000.05 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 2000.05 - 2005.05
VWBORA (1J2)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2005.05
VWBORA (1J2)ATD, AXR, BEW1.9 TDI1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 2000.09 - 2005.05
VWBORA (1J2)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWBORA (1J2)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWBORA (1J2)AQY, APK, AEG, AZG, AZH, AZJ, BER, BEV, AVH, BHP, CBPA, BBW, CFEA2.01984851151998.10 - 2013.12Informacje o VW BORA (1J2) 2.0 1998.10 - 2013.12
VWBORA (1J2)AZH, AZJ2.0 4motion1984851152000.04 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 2.0 4motion 2000.04 - 2005.05
VWBORA (1J2)AGZ2.3 V523241101501998.10 - 2000.10Informacje o VW BORA (1J2) 2.3 V5 1998.10 - 2000.10
VWBORA (1J2)AGZ2.3 V5 4motion23241101501998.12 - 2000.10Informacje o VW BORA (1J2) 2.3 V5 4motion 1998.12 - 2000.10
VWBORA (1J2)AQN2.3 V5 4motion23241251702000.10 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 2.3 V5 4motion 2000.10 - 2005.05
VWBORA (1J2)AQN2.3 V523241251702000.10 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 2.3 V5 2000.10 - 2005.05
VWBORA (1J2)AQP, AUE, BDE2.8 V6 4motion27921502041999.03 - 2005.05Informacje o VW BORA (1J2) 2.8 V6 4motion 1999.03 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AEH, AKL, APF1.61595741001999.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.6 1999.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.6 2000.08 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ATN, AUS, AZD, BCB1.6 16V1598771052000.02 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.6 16V 2000.02 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)BAD1.6 FSI1598811102002.01 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.6 FSI 2002.01 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AGN1.8 4motion1781921251999.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion 1999.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AGU, ARX, AUM, AWW, AWD1.8 T17811101502000.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.8 T 2000.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AUQ, AWP1.8 T17811321802002.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.8 T 2002.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AJM, AUY1.9 TDI1896851151999.05 - 2001.06Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 1999.05 - 2001.06
VWBORA Variant (1J6)AHF, ASV1.9 TDI1896811101999.05 - 2001.06Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 1999.05 - 2001.06
VWBORA Variant (1J6)AJM, AUY1.9 TDI 4motion1896851151999.05 - 2001.06Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 1999.05 - 2001.06
VWBORA Variant (1J6)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ATD, AXR, BEW1.9 TDI1896741012000.09 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2000.09 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ARL1.9 TDI18961101502001.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2001.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)ARL1.9 TDI 4motion18961101502001.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion 2001.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AGR, ALH1.9 TDI189666902004.07 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 2004.07 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AQY, APK, AZG, AZH, AZJ, BEV, AVH2.01984851151999.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 2.0 1999.05 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AZH, AZJ2.0 4motion1984851152000.04 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion 2000.04 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AGZ2.3 V5 4motion23241101501999.05 - 2000.10Informacje o VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion 1999.05 - 2000.10
VWBORA Variant (1J6)AGZ2.3 V523241101501999.05 - 2000.10Informacje o VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 1999.05 - 2000.10
VWBORA Variant (1J6)AQN2.3 V5 4motion23241251702000.10 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion 2000.10 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AQN2.3 V523241251702000.10 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 2000.10 - 2005.05
VWBORA Variant (1J6)AQP, AUE, BDE2.8 V6 4motion27921502041999.05 - 2005.05Informacje o VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion 1999.05 - 2005.05
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)AEX, AUD, APQ60 1.4139044601995.11 - 2004.01Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 60 1.4 1995.11 - 2004.01
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)1F75 1.6159555751995.11 - 1997.05Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 75 1.6 1995.11 - 1997.05
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)AHB1.7 SDI171542571996.07 - 2000.09Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 1.7 SDI 1996.07 - 2000.09
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)1Y1.9 D189647641995.11 - 2004.01Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 1.9 D 1995.11 - 2004.01
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)AEY, AYQ1.9 SDI189647641995.11 - 2004.01Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 1.9 SDI 1995.11 - 2004.01
VWCADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A)1Z, AHU, ALH, ALE1.9 TDI189666901996.09 - 2004.01Informacje o VW CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A) 1.9 TDI 1996.09 - 2004.01
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)AEX, AKV, AUD, APQ1.4139044601995.11 - 2003.06Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.4 1995.11 - 2003.06
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)1F1.6159555751995.11 - 1997.05Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.6 1995.11 - 1997.05
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)AHB1.7 SDI171542571996.07 - 2000.09Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.7 SDI 1996.07 - 2000.09
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)AEY, AYQ1.9 SDI189647641995.11 - 2004.01Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.9 SDI 1995.11 - 2004.01
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)1Y1.9 D189647641995.11 - 2004.01Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.9 D 1995.11 - 2004.01
VWCADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B)1Z, AHU, ALH, ALE1.9 TDI189666901996.10 - 2004.01Informacje o VW CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B) 1.9 TDI 1996.10 - 2004.01
VWCADDY II pick-up (9U7)AEF1.9 D189647641996.06 - 2000.12Informacje o VW CADDY II pick-up (9U7) 1.9 D 1996.06 - 2000.12
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.11 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion 2008.11 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI196862852010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI 4motion196862852010.12 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.12 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFJA2.0 TDI19681251702012.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 4motion 2008.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFJA2.0 TDI19681251702012.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2012.05 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCORRADO (53I)2E, ADY2.0 i1984851151993.04 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.0 i 1993.04 - 1995.12
VWCORRADO (53I)ABV2.9 VR628611401901991.08 - 1995.12Informacje o VW CORRADO (53I) 2.9 VR6 1991.08 - 1995.12
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)BJM, CECB2.5 TDI24611201632006.04 - 2011.07Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2011.07
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)BJJ, CEBA2.5 TDI246165882006.04 - 2011.07Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2011.07
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)BJL, CECA2.5 TDI24611001362006.04 - 2013.05Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2013.05
VWCRAFTER 30-35 Autobus (2E_)BJK, CEBB2.5 TDI2461801092006.04 - 2013.05Informacje o VW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2013.05
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CKTB, CSLA2.0 TDI1968801092011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)CKUB, CSNA2.0 TDI19681201632011.07 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 2011.07 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)BJM, CECB2.5 TDI24611201632006.04 - 2011.07Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.5 TDI 2006.04 - 2011.07
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)BJJ, CEBA2.5 TDI246165882006.04 - 2011.07Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.5 TDI 2006.04 - 2011.07
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)BJL, CECA2.5 TDI24611001362006.04 - 2013.05Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.5 TDI 2006.04 - 2013.05
VWCRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_)BJK, CEBB2.5 TDI2461801092006.04 - 2013.05Informacje o VW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.5 TDI 2006.04 - 2013.05
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CKTB, CSLA2.0 TDI1968801092011.05 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2011.05 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)CKUB, CSNA2.0 TDI19681201632011.07 - 2016.12Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.0 TDI 2011.07 - 2016.12
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)BJM, CECB2.5 TDI24611201632006.04 - 2011.07Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2011.07
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)BJJ, CEBA2.5 TDI246165882006.04 - 2011.07Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2011.07
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)BJL, CECA2.5 TDI24611001362006.04 - 2013.05Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2013.05
VWCRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_)BJK, CEBB2.5 TDI2461801092006.04 - 2013.05Informacje o VW CRAFTER 30-50 Skrzynia (2E_) 2.5 TDI 2006.04 - 2013.05
VWEOS (1F7, 1F8)BMM2.0 TDI19681031402006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)CBAB, CFFB2.0 TDI 16V19681031402008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CFFA2.0 TDI19681001362010.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.03 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI 2006.03 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TFSI19841472002006.03 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI 2006.03 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BUB, CBRA3.2 V631891842502006.06 - 2009.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 2006.06 - 2009.05
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BKR1.4139055752005.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 2005.04 - 2009.12
VWFOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)BNM1.4 TDI142251702005.04 - 2009.12Informacje o VW FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4) 1.4 TDI 2005.04 - 2009.12
VWGOLF ALLTRACK VII (BA5, BV5)CRKB, CXXB1.6 TDI 4motion1598811102014.12 - Informacje o VW GOLF ALLTRACK VII (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion 2014.12 -
VWGOLF ALLTRACK VII (BA5, BV5)CUNA, DGCA, DJGA2.0 TDI 4motion19681351842014.12 - Informacje o VW GOLF ALLTRACK VII (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion 2014.12 -
VWGOLF III (1H1)ABD, AEX1.4139044601991.10 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.4 1991.10 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABD, AEX1.4139040551991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.4 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEK, AFT, AKS1.61595741011995.07 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1995.07 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEA, ABU, AEE1.6159855751992.09 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.6 1992.09 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ACC, ABS, ADZ, ADD1.8178166901991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAM1.8178155751991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.8 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)1Y1.9 D189647641991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 D 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AAZ1.9 TD,GTD189655751991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901993.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI 1993.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEY1.9 SDI189647641995.07 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI 1995.07 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)1Z, AHU, ALE1.9 TDI Syncro (1HX1)189666901995.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1) 1995.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AFN1.9 TDI1896811101996.04 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI 1996.04 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)2E, ADY, AGG, AKR, ADC, ABA2.01984851151991.11 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 1991.11 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)ABF2.0 GTI 16V19841101501992.08 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V 1992.08 - 1997.08
VWGOLF III (1H1)AEP2.0 GL1984791071995.08 - 1997.09Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.0 GL 1995.08 - 1997.09
VWGOLF III (1H1)ABV2.9 VR6 Syncro (1HX1)28611401901994.10 - 1997.08Informacje o VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) 1994.10 - 1997.08
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AEK, AFT, AKS1.61595741011994.10 - 1998.02Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6 1994.10 - 1998.02
VWGOLF III Cabriolet (1E7)ABS, ADZ1.8178166901993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AAM1.8178155751993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901995.08 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1995.08 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)AFN1.9 TDI1896811101996.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1996.07 - 1998.05
VWGOLF III Cabriolet (1E7)2E, ADY, AGG, AKR, ABA2.01984851151993.07 - 1998.05Informacje o VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 1993.07 - 1998.05
VWGOLF III Variant (1H5)ABD, AEX, APQ1.4139044601993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AEK, AFT, AKS1.61595741011994.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 1994.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AAM, ANN1.8178155751993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)ABS, ADZ, ANP1.8178166901993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AAZ1.9 TD189655751993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Y1.9 D189647641993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D 1993.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Z, AHU, ALE1.9 TDI189666901994.03 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI 1994.03 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AEY1.9 SDI189647641995.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI 1995.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)1Z, AHU, ALE1.9 TDI Syncro189666901995.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro 1995.07 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)AFN1.9 TDI1896811101996.04 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI 1996.04 - 1999.04
VWGOLF III Variant (1H5)2E, ADY, AGG, AKR2.01984851151993.07 - 1999.04Informacje o VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 1993.07 - 1999.04
VWGOLF IV (1J1)AHW, AKQ, APE, AXP, BCA1.4 16V139055751997.10 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V 1997.10 - 2004.05
VWGOLF IV (1J1)AEH, AKL, APF1.61595741001997.08 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.6 1997.08 - 2004.05
VWGOLF IV (1J1)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.6 2000.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ATN, AUS, AZD, BCB1.6 16V1598771052000.02 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.6 16V 2000.02 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)BAD1.6 FSI1598811102002.01 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.6 FSI 2002.01 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AGU, AUM, ARZ, AWW, AWD, AQA1.8 T17811101501997.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.8 T 1997.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AGN1.81781921251997.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.8 1997.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AGN1.8 4motion1781921251998.05 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion 1998.05 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AUQ, AWP1.8 T GTI17811321802001.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI 2001.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AHF, ASV1.9 TDI1896811101997.08 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 1997.08 - 2004.05
VWGOLF IV (1J1)AGP, AQM1.9 SDI189650681997.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 SDI 1997.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AGR, ALH1.9 TDI189666901997.10 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 1997.10 - 2004.05
VWGOLF IV (1J1)AGR1.9 TDI 4motion189666901998.07 - 2002.04Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 1998.07 - 2002.04
VWGOLF IV (1J1)AJM, AUY1.9 TDI1896851151998.12 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 1998.12 - 2001.06
VWGOLF IV (1J1)AJM, AUY1.9 TDI 4motion1896851151999.09 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 1999.09 - 2001.06
VWGOLF IV (1J1)ARL1.9 TDI 4motion18961101502000.02 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000.02 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ARL1.9 TDI18961101502000.05 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000.05 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ATD, AXR, BEW1.9 TDI1896741012000.09 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000.09 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 2000.11 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AQY, APK, AEG, AZG, AZJ, BER, BEV, AVH2.01984851151998.07 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.0 1998.07 - 2004.05
VWGOLF IV (1J1)AZH, AZJ2.0 4motion1984851152000.10 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion 2000.10 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AGZ2.3 V523241101501997.08 - 2000.10Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 1997.08 - 2000.10
VWGOLF IV (1J1)AGZ2.3 V5 4motion23241101501998.12 - 2000.10Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion 1998.12 - 2000.10
VWGOLF IV (1J1)AQN2.3 V523241251702000.10 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 2000.10 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AQN2.3 V5 4motion23241251702000.10 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion 2000.10 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AQP, AUE, BDE2.8 VR6 4motion27921502041999.03 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion 1999.03 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)BFH, BML, BJS3.2 R32 4motion31891772412002.09 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion 2002.09 - 2005.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AFT, AKS1.61595741001998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)ADZ, ANP1.8178166901998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AAM, ANN1.8178155751998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AHU, ALE1.9 TDI189666901998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Cabriolet (1E7)AGG, AKR, AWF, AWG, ATU, ABA2.01984851151998.06 - 2002.06Informacje o VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0 1998.06 - 2002.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AHW, AKQ, APE, AXP, BCA1.4 16V139055751999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AEH, AKL, APF1.61595741011999.05 - 2002.04Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 1999.05 - 2002.04
VWGOLF IV Variant (1J5)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 2000.08 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ATN, AUS, AZD, BCB1.6 16V1598771052000.02 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V 2000.02 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)BAD1.6 FSI1598811102002.01 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 FSI 2002.01 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AGN1.8 4motion1781921251999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AGU, AUM, ARZ1.8 T17811101502000.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T 2000.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AJM1.9 TDI 4motion1896851151999.05 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 1999.05 - 2001.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AHF, ASV1.9 TDI1896811101999.05 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 1999.05 - 2001.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AGR1.9 TDI 4motion189666901999.05 - 2002.04Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 1999.05 - 2002.04
VWGOLF IV Variant (1J5)AGR, ALH1.9 TDI189666901999.05 - 2006.05Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 1999.05 - 2006.05
VWGOLF IV Variant (1J5)AGP, AQM1.9 SDI189650681999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AJM, AUY1.9 TDI1896851151999.08 - 2001.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 1999.08 - 2001.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ATD1.9 TDI 4motion1896741012000.09 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2000.09 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ATD, AXR1.9 TDI1896741012000.09 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2000.09 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ASZ1.9 TDI1896961302000.11 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2000.11 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ASZ1.9 TDI 4motion1896961302000.11 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2000.11 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ARL1.9 TDI18961101502001.06 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2001.06 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ARL1.9 TDI 4motion18961101502002.05 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 2002.05 - 2005.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AQY, APK, AZJ2.01984851151999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AZH, AZJ2.0 4motion1984851152000.10 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion 2000.10 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)BEH2.0 Bi-Fuel1984851162002.02 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 Bi-Fuel 2002.02 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AGZ2.3 V5 4motion23241101501999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AGZ2.3 V523241101501999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AQN2.3 V5 4motion23241251702000.10 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion 2000.10 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AQN2.3 V523241251702000.10 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 2000.10 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AQP, AUE, BDE2.8 V6 4motion27921502041999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion 1999.05 - 2006.06
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BCA1.4 16V139055752005.01 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V 2005.01 - 2006.11
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BUD, CGGA1.4 16V139059802006.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.4 16V 2006.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 BiFuel 2009.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)CAYB1.6 TDI159866902009.02 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.02 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)CAYC1.6 TDI1598771052009.03 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.03 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.01 - 2009.01Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.01 - 2009.01
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902005.05 - 2008.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.05 - 2008.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BKD, CBDB, CFHC2.0 TDI 16V19681031402005.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 16V 2005.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BEE2.0 TDI1968961312005.05 - 2007.05Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2007.05
VWGOLF PLUS (5M1, 521)AZV, CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BMM2.0 TDI19681031402005.12 - 2011.05Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.12 - 2011.05
VWGOLF PLUS (5M1, 521)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102009.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 TDI 2009.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS (5M1, 521)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS (5M1, 521) 2.0 FSI 2005.05 - 2008.06
VWGOLF SPORTSVAN (AM1, AN1)CRLB, DFGA, DCYA2.0 TDI19681101502014.02 - Informacje o VW GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) 2.0 TDI 2014.02 -
VWGOLF SPORTSVAN (AM1, AN1)CRVA, CRLD, DCYB2.0 TDI1968811102014.05 - 2017.11Informacje o VW GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) 2.0 TDI 2014.05 - 2017.11
VWGOLF V (1K1)BLG1.4 TSI13901251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2007.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902004.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2004.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4motion1896771052004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V19681031402003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AZV2.0 TDI19681001362003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BDK2.0 SDI196855752004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V 4motion19681031402004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI19681031402004.12 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2004.12 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMN2.0 TDI19681251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI 4motion19681031402007.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion 2007.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ, BVX2.0 FSI19841101502004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BLX, BVX2.0 FSI 4motion19841101502004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 GTI19841472002004.10 - 2009.02Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2004.10 - 2009.02
VWGOLF V (1K1)BYD2.0 GTI19841692302006.09 - 2008.12Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2006.09 - 2008.12
VWGOLF V (1K1)BUB, CBRA3.2 R32 4motion31891842502005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V Variant (1K5)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BSE, BSF, CCSA1.61595751022007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.01 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion 2008.01 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BMM2.0 TDI19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)AZV2.0 TDI19681001362007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BKD, CBDB2.0 TDI 16V19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BWA, CAWB, CCTA, CBFA2.019841472002007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 2007.06 - 2009.07
VWGOLF VI (5K1)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.03 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel 2009.03 - 2012.11
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
SPRZEGLO ALT. 535001210 SPRZEGLO ALT. INA 72,88 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AFP0010/AST KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AUTO 63,12 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZGELO ALT. VW GOLF IV 1.9TDI 15262/FEB SPRZGELO ALT. VW GOLF IV 1.9TDI FEBI BILSTEIN 78,36 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO ALTERNATORA VKM03100/SKF SPRZEGLO ALTERNATORA SKF 95,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AFP0010(INA)/AST KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AUTO 65,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
SPRZEGLO ALT. VW AUDI GA754.05/SNR SPRZEGLO ALT. VW AUDI SNR 71,66 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AFP0010(V)/AST KOLO PASOWE WOLNOBIEZNE ALTERNATORA AUTO 83,06 PLN Dostępność: 3 sztuki
SPRZEGLO ALTERNATORA 09-008/DEX SPRZEGLO ALTERNATORA DEX 94,37 PLN Dostępność: Brak
SPRZEGLO  ALT. ALP2335/DAY SPRZEGLO ALT. DAYCO 126,81 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Kilka informacji o Valeo

Firma Valeo wywodzi się z podparyskiej miejscowości Saint-Ouen na północ od Paryża. 1923 roku Eugene Buisson otworzył fabrykę pod nazwą SAF, produkującą klocki hamulcowe oraz okładziny sprzęgieł. 1932 roku rozszerza ofertę produktów o sprzęgła. Firma SAF po drugiej wojnie światowej rozwija się prężnie, wykupując inne firmy między innymi Sofica oraz SEV-Marchal. Był to przełomowy moment otwierający drzwi do systemów elektrycznych i elektroniki samochodowej. Niebawem do asortymentu dołączyły systemy grzewcze i chłodnicze. Nazwa firmy została wymyślona w 1964 roku. Słowo „Valeo” po łacinie znaczy „czuję się dobrze”, łatwe do wypowiedzenia we...


Czytaj więcej o producencie Valeo