Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAMULCOWE TYL P 06 044 BREMBO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 21282
Numer WVA: 21487
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zamkiem
System hamulcowy: Teves
Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużycia
Wysokość [mm]: 59,2
Szerokość [mm]: 123,2
Grubość [mm]: 17,2
Kody handlowe
21282, 21487, D683 7427
Kod EAN
8020584059920
Producent Kod OE
A.B.S. 36715
AISIN BPBM2007
AKEBONO AN4605K
AKEBONO AN4605KE
APEC braking PAD1431
APEC braking PD3199
ASHIKA 510LL00
ATE 13046070792
ATE 13047070792
ATE 607079
BARUM BA2167
BENDIX 510329
BENDIX 571918
BENDIX 571918B
BENDIX 571918BAS
BENDIX-AU DB1397
BLUE PRINT ADJ134218
BMW 34213403241
BMW 34216750160
BMW 34216761240
BMW 34216790071
BOSCH 0986424365
BOSCH 0986494006
BOSCH 0986TB2204
BOSCH 0986TB2205
BRECK 212820070200
CHAMPION 571918CH
CIFAM 8225600
COBREQ N1262
COMLINE ADB01205
COMLINE ADB01547
COMLINE CBP01205
COMLINE CBP01547
DELPHI LP1143
DELPHI LP1803
DELPHI LP846
DON PCP1180
FEBI BILSTEIN 16175
FEBI BILSTEIN 16549
FERODO FDB1483
FERODO FQT1483
FERODO FSL1483
FREMAX FBP1334
GALFER B1G10203672
GIRLING 6115272
HELLA PAGID 8DB355006681
HELLA PAGID 8DB355006691
HELLA PAGID 8DB355008091
ICER 181549400
ICER 181552
JAPANPARTS PPL00AF
JURATEK JCP1483
JURID 571918
JURID 571918J
KAWE 038120
KAWE 038130
LAND ROVER SFP000120
LAND ROVER SFP500210
LAND ROVER SFP500230
LPR 05P1231
MAGNETI MARELLI 363700201117
MAGNETI MARELLI 363700201563
MAGNETI MARELLI T1117MM
MAGNETI MARELLI T1563MM
MAPCO 6774
METZGER 1170121
MEYLE 0252148717
MEYLE 0252148717PD
MINTEX MDB2004
MINTEX MDB2534
NECTO FD6957A
NiBK PN0225
NiBK PN0225S
NiBK PN0225W
NK 221518
OPTIMAL 10101
OPTIMAL 12143
PAGID T1117
PAGID T1563
QUINTON HAZELL 2939
QUINTON HAZELL 7536
QUINTON HAZELL 7538
REMSA 038120
REMSA 038130
REMSA 38120
RHIAG 19561
RHIAG 41229
RHIAG 72269
ROADHOUSE 238120
ROADHOUSE 238130
ROADHOUSE 238150
sbs 1501221518
TEXTAR 2148701
TEXTAR 2148702
TEXTAR 2148703
TEXTAR 2148708
TEXTAR 2148781
TRISCAN 811011005
TRUSTING 5760
TRW GDB1304
TRW GDB1527
TRW GDB1530
VALEO 301580
VALEO 551752
VALEO 598580
VILLAR 6261231
WAGNER WBP21282A
WOKING P281320
WOKING P281330
ZIMMERMANN 214871701
ZIMMERMANN 214871702
ZIMMERMANN 214871709
ZIMMERMANN 214879701
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
BMW3 (E46)M54 B25 (256S5)325 i24941411922000.09 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 325 i 2000.09 - 2005.02
BMW3 (E46)M57 D30 (306D1)330 d29261351841999.10 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 d 1999.10 - 2005.02
BMW3 (E46)M57 D30 (306D1)330 xd29261351842000.01 - 2003.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 xd 2000.01 - 2003.02
BMW3 (E46)M54 B30 (306S3)330 xi29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 xi 2000.06 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 i 2000.06 - 2005.02
BMW3 (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791682282001.01 - 2005.04Informacje o BMW 3 (E46) 330 i 2001.01 - 2005.04
BMW3 (E46)M57 D30 (306D2)330 xd29931502042002.09 - 2004.12Informacje o BMW 3 (E46) 330 xd 2002.09 - 2004.12
BMW3 (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMW3 coupe (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791702312000.06 - 2006.05Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.05
BMW3 coupe (E46)M54 B30 (306S3)330 xi29791702312000.06 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 xi 2000.06 - 2006.07
BMW3 coupe (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042003.03 - 2006.07Informacje o BMW 3 coupe (E46) 330 Cd 2003.03 - 2006.07
BMW3 kabriolet (E46)M54 B30 (306S3)330 Ci29791702312000.06 - 2006.08Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci 2000.06 - 2006.08
BMW3 kabriolet (E46)M57 D30 (306D2)330 Cd29931502042005.08 - 2007.12Informacje o BMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd 2005.08 - 2007.12
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D1)330 d29261351841999.10 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 d 1999.10 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D1)330 xd29261351842000.01 - 2003.03Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2000.01 - 2003.03
BMW3 Touring (E46)M54 B30 (306S3)330 xi29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 xi 2000.06 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M54 B30 (306S3)330 i29791702312000.06 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 i 2000.06 - 2005.02
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D2)330 xd29931502042002.08 - 2005.05Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 xd 2002.08 - 2005.05
BMW3 Touring (E46)M57 D30 (306D2)330 d29931502042003.03 - 2005.02Informacje o BMW 3 Touring (E46) 330 d 2003.03 - 2005.02
BMWX3 (E83)M47 D20 (204D4)2.0 d19951101502004.09 - 2007.08Informacje o BMW X3 (E83) 2.0 d 2004.09 - 2007.08
BMWX3 (E83)N46 B20 B2.0 i19951101502005.07 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 2.0 i 2005.07 - 2008.08
BMWX3 (E83)N47 D20 A2.0 sd19951301772007.09 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 2.0 sd 2007.09 - 2008.08
BMWX3 (E83)N47 D20 A, N47 D20 CxDrive 20 d19951201632008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008.09 - 2010.08
BMWX3 (E83)N47 D20 A, N47 D20 CxDrive 20 d19951301772008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 20 d 2008.09 - 2010.08
BMWX3 (E83)N46 B20 BxDrive 20 i19951101502008.09 - 2011.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 20 i 2008.09 - 2011.08
BMWX3 (E83)N47 D20 CxDrive 18 d19951051432008.09 - 2011.12Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 18 d 2008.09 - 2011.12
BMWX3 (E83)N47 D20 CxDrive 18 d19951001362009.04 - 2011.12Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 18 d 2009.04 - 2011.12
BMWX3 (E83)M54 B25 (256S5)2.5 i24941411922004.03 - 2006.07Informacje o BMW X3 (E83) 2.5 i 2004.03 - 2006.07
BMWX3 (E83)N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BF2.5 si xDrive24971552112006.08 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 2.5 si xDrive 2006.08 - 2008.08
BMWX3 (E83)N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BF2.5 si24971602182006.08 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 2.5 si 2006.08 - 2008.08
BMWX3 (E83)N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BFxDrive 25 i24971602182008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 25 i 2008.09 - 2010.08
BMWX3 (E83)M54 B30 (306S3)3.0 i xDrive29791702312003.09 - 2006.07Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 2003.09 - 2006.07
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D2)3.0 d29931502042004.01 - 2005.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 d 2004.01 - 2005.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)3.0 d29931602182005.09 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 d 2005.09 - 2008.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)3.0 d29931552112005.09 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 d 2005.09 - 2008.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D5)3.0 sd29932102862006.09 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 sd 2006.09 - 2008.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)xDrive 30 d29931602182008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008.09 - 2010.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D3)xDrive 30 d29931552112008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 30 d 2008.09 - 2010.08
BMWX3 (E83)M57 D30 (306D5)xDrive 35 d29932102862008.09 - 2011.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 35 d 2008.09 - 2011.08
BMWX3 (E83)N52 B30 A, N52 B30 BF3.0 si29962002722006.08 - 2008.08Informacje o BMW X3 (E83) 3.0 si 2006.08 - 2008.08
BMWX3 (E83)N52 B30 AxDrive 30 i29961602182006.08 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 30 i 2006.08 - 2010.08
BMWX3 (E83)N52 B30 A, N52 B30 BFxDrive 30 i29962002722008.09 - 2010.08Informacje o BMW X3 (E83) xDrive 30 i 2008.09 - 2010.08
LAND ROVERRANGE ROVER III (L322)368DT3.6 D 4x436282002722006.04 - 2012.08Informacje o LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.6 D 4x4 2006.04 - 2012.08
LAND ROVERRANGE ROVER III (L322)448PN4.4 4x443942202992004.08 - 2012.08Informacje o LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 2004.08 - 2012.08
LAND ROVERRANGE ROVER III (L322)448PN4.4 4x443942253062005.05 - 2012.08Informacje o LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 2005.05 - 2012.08
LAND ROVERRANGE ROVER III (L322)M62 B444.4 4x443982102862002.03 - 2005.08Informacje o LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 2002.03 - 2005.08
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. BMW X5 00- TYL GDB1530/TRW KLOCKI HAM. BMW X5 00- TYL TRW 102,23 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16175/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 79,96 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. BMW X5 00- TYL 0986494006/BOH KLOCKI HAM. BMW X5 00- TYL BOSCH 117,33 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.BMW X5 E53 00- LP1803/DEL KLOCKI HAM.BMW X5 E53 00- DELPHI 104,51 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.BMW X5 E53 00- TYL 22-0560-0/MET KLOCKI HAM.BMW X5 E53 00- TYL METELLI 51,56 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL BMW 3 E46 99- 5 E39 98- B111217/DEC KLOCKI HAM.TYL BMW 3 E46 99- 5 E39 98- DENCKERMANN 52,39 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE TYL. JQ1012966/KAO KLOCKI HAMULCOWE TYL. KAMOKA 60,33 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. BMW X5 (E53)  00-  TYL P 06 020/BRE KLOCKI HAM. BMW X5 (E53) 00- TYL BREMBO 93,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.BMW 5 E39 96-03 13-19/TOM KLOCKI HAM.BMW 5 E39 96-03 TOMEX 61,65 PLN Dostępność: 3 sztuki
KLOCKI HAM. 16549/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 79,96 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.BMW 3/5/7 TYL LP1143/DEL KLOCKI HAM.BMW 3/5/7 TYL DELPHI 107,40 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.BMW 3 E46 TYL MA.0554.1/MAF KLOCKI HAM.BMW 3 E46 TYL MAFF 74,69 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. BMW TYL MDB2004/MIN KLOCKI HAM. BMW TYL MINTEX KLOCKI 96,91 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Brembo

Brembo to włoska firma kojarzona głównie z produkcją wysokiej jakości elementów układu hamulcowego. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwala na prowadzenie zaawansowanych badań nad udoskonalaniem części samochodowych. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 12 krajach całego świata, a główne oddziały handlowe można znaleźć we Francji, Szwecji oraz w Niemczech. Części produkowane przez firmę Brembo można nabyć w ponad 70 krajach. Zatrudnienie firmy w 2011 roku wynosiło ponad 6 tysięcy pracowników, z czego około 10% stanowią inżynierzy i specjaliści pracujący nad działaniami badawczo-rozwojowymi. Rok 2011 był niezwykle ważny dla...


Czytaj więcej o producencie Brembo