Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. LP1721 DELPHI

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 23708 23709 23710 23
System hamulcowy: Bosch
Długość [mm]: 137
Długość 2 [mm]: 137
Wysokość [mm]: 57
Wysokość 2 [mm]: 57
Grubość 1 [mm]: 19
Grubość 2 [mm]: 19
Kod EAN
5012759226940
Producent Kod OE
A.B.S. 37282
ABARTH 71770086
ABARTH 77363958
ABARTH 77365026
ABARTH 77365113
ACDelco AC600281D
AKEBONO AN-4286WK
APEC braking PAD1293
APEC braking PAD1550
APEC braking PAD1630
APEC braking PAD2109
APEC braking PD3164
APEC braking PD3218
APEC braking PD3237
ATE-CN 13-0460-3817-2-02
ATE-CN 13-0460-3827-2-02
ATE-CN 13-0460-3983-2-02
ATE-CN 13.0460-3817.2
ATE-CN 13.0460-3827.2
ATE-CN 13.0460-3864.2
ATE-CN 13.0460-3983.2
ATE-CN 13.0470-3827.2
ATE-CN 13.0470-3983.2
ATE-CN 23708
ATE-CN 603817
ATE-CN 603827
ATE-CN 603983
BARUM BA2299
BENDIX 573075
BENDIX 573075B
BENDIX 573165B
BLUE PRINT ADL144202
BLUE PRINT ADL144211
BORG & BECK BBP1717
BOSCH 0 986 424 596
BOSCH 0 986 495 086
BOSCH BP338
BREMBO 07.B314.40
BREMBO P 23 087
BREMBO P 23 120
BREMBO P 23 137
CIFAM 822-322-0
CIFAM 822-706-0
COMLINE ADB11038
COMLINE CBP11038
E.T.F. 12-0943
FERODO FDB1467
FERODO FDS1467
FERODO FQT1467
FERODO FSL1467
FIAT 51928528
FIAT 6001073136
FIAT 71752990
FIAT 71754803
FIAT 71770012
FIAT 71770122
FIAT 71770981
FIAT 71772222
FIAT 71772521
FIAT 71773152
FIAT 77362092
FIAT 77362195
FIAT 77362710
FIAT 77362712
FIAT 77362743
FIAT 77363420
FIAT 77363958
FIAT 77364473
FIAT 77364599
FIAT 77364875
FIAT 77365026
FIAT 77365113
FIAT 77365379
FIAT 77365623
FIAT 77365716
FIAT 77365810
FIAT 77365865
FIAT 9949276
FMSI-VERBAND 23708
FMSI-VERBAND 23709
FMSI-VERBAND 23710
FMSI-VERBAND 23978
FMSI-VERBAND 23981
fri.tech. 331.0
GALFER 20503
GALFER 20614
GALFER 20703
GALFER 20738
GIRLING 6114834
GIRLING 6116554
HP (ZEBRA) 7417
HP (ZEBRA) 7748
ICER 181440
ICER 181440-701
JURATEK JCP1467
JURID 573075J
KAGER 35-0542
LANCIA 77362743
LANCIA 77364473
LANCIA 77364599
LANCIA 77365623
LANCIA 77365810
LPR 05P764
MAGNETI MARELLI 363702161161
MAGNETI MARELLI 363702161402
METELLI 22-0322-0
METELLI 22-0706-0
MEYLE 025 237 0919/W
MGA 1064
MGA 565
MINTEX MDB2240
MINTEX MDB3015
MINTEX MDB3155
MOTAQUIP VXL1040
MOTRIO 8671 005 944
NECTO FD6917A
NK 222364
NK 222377
OPEL 1605181
OPEL 95515027
OPTIMAL 85901
PAGID T5163
PEX 7.622
QUINTON HAZELL BP1318
REMSA 859.01
REMSA 859.11
REMSA 859.80
ROADHOUSE 2859.01
ROADHOUSE 2859.11
ROULUNDS BRAKING 600281
ROULUNDS BRAKING 700281
sbs 1501222377
TEXTAR 23708 182 0 4 T4047
TEXTAR 23708 182 1 5 T4047
TEXTAR 2370802
TRISCAN 8110 15020
TRUSTING 331.0
TRW GDB1483
TRW GDB1655
TRW GDB1750
TRW GDB1878
TRW GDB1879
TRW GDB2001
UNIPART GBP1453AF
VALEO 597371
VALEO 598427
VALEO 598721
VAUXHALL 95515027
WOKING P9593.01
WOKING P9593.11
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ABARTH500 / 595 / 695 (312_)312 A1.0001.4 (312.AXD1A)1368991352008.08 - Informacje o ABARTH 500 / 595 / 695 (312_) 1.4 (312.AXD1A) 2008.08 -
CITROËNC4 coupe (LA_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.4 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)5FX (EP6DT)1.6 THP 15015981101502008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 THP 150 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362004.11 - 2007.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V 2004.11 - 2007.07
CITROËNC4 coupe (LA_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 I (LC_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)NFU (TU5JP4)1.6 16V Bio-Flex1587801092007.09 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex 2007.09 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)5FT (EP6DT)1.6 THP 14015981031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 140 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)5FX (EP6DT)1.6 THP 15015981101502008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362004.11 - 2007.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2007.07
CITROËNC4 I (LC_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2011.07
FIATBRAVO II (198_)198 A4.0001.4 T-Jet (198AXG1B)1368881202007.10 - 2014.12Informacje o FIAT BRAVO II (198_) 1.4 T-Jet (198AXG1B) 2007.10 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)198 A3.000, 844 A3.0001.6 D Multijet (198AXH1B)1598771052007.09 - 2014.12Informacje o FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXH1B) 2007.09 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)198 A2.0001.6 D Multijet (198AXL1B)1598881202008.03 - 2014.12Informacje o FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXL1B) 2008.03 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)198 A6.0001.6 D Multijet (198AXM1B)159866902008.03 - 2014.12Informacje o FIAT BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXM1B) 2008.03 - 2014.12
FIATBRAVO II (198_)192 A1.000, 192 B4.0001.9 D Multijet (198AXD1A)1910851162006.11 - 2009.12Informacje o FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXD1A) 2006.11 - 2009.12
FIATBRAVO II (198_)192 B5.0001.9 D Multijet (198AXE1A)191066902007.04 - 2008.12Informacje o FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXE1A) 2007.04 - 2008.12
FIATBRAVO II (198_)192 A8.0001.9 D Multijet (198AXB1A)1910881202007.04 - 2014.12Informacje o FIAT BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXB1A) 2007.04 - 2014.12
FIATBRAVO Van (198)198 A3.0001.6 JTD Multijet (198AXH1B)1598771052008.03 - 2014.12Informacje o FIAT BRAVO Van (198) 1.6 JTD Multijet (198AXH1B) 2008.03 - 2014.12
FIATDOBLO Cargo (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A6.0001.3 D Multijet124855752013.11 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet 2013.11 -
FIATDOBLO Cargo (263_)843 A1.0001.4136870952010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)198 A4.0001.4 Natural Power1368881202010.06 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power 2010.06 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A4.000, 263 A5.0001.6 D Multijet159866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)198 A3.000, 263 A8.0001.6 D Multijet1598771052010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A3.000, 263 A9.0001.6 D Multijet1598741002010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A7.0001.6 D Multijet (263ZXR1B)159870952015.03 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263ZXR1B) 2015.03 -
FIATDOBLO Cargo (263_)263 A1.0002.0 D Multijet1956991352010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Cargo (263_) 2.0 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)188 A9.000, 188 A8.0001.3 JTD 16V124851702004.05 - 2006.12Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 JTD 16V 2004.05 - 2006.12
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)199 A2.0001.3 D Multijet124855752005.10 - 2010.01Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 D Multijet 2005.10 - 2010.01
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)223 A9.0001.3 JTD 16V Multijet124862842006.08 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.3 JTD 16V Multijet 2006.08 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)350 A1.0001.4136857772005.10 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.4 2005.10 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)182 B6.0001.6 16V (223ZXD1A)1596761032001.10 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.6 16V (223ZXD1A) 2001.10 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)182 B6.0001.6 Natural Power1596761032002.09 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.6 Natural Power 2002.09 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)182 B9.0001.9 JTD (223ZXE1A)1910741002001.10 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A) 2001.10 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)223 A7.000, 223 B1.0001.9 JTD1910771052003.07 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.9 JTD 2003.07 -
FIATDOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_)186 A9.0001.9 JTD Multijet1910881202006.12 - Informacje o FIAT DOBLO Nadwozie pełne/minivan (223_) 1.9 JTD Multijet 2006.12 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)199 A2.0001.3 JTD124855752005.05 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.3 JTD 2005.05 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)223 A9.0001.3 D Multijet124862842005.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.3 D Multijet 2005.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)350 A1.0001.4136857772005.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.4 2005.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B6.0001.6 16V (223AXD1A)1596761032001.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A) 2001.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B6.0001.6 Natural Power1596761032002.09 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.6 Natural Power 2002.09 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)182 B9.000, 223 B2.0001.9 JTD (223AXE1A)1910741002001.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A) 2001.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)223 A7.000, 223 B1.0001.9 JTD1910771052003.07 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 JTD 2003.07 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_)186 A9.0001.9 D Multijet1910881202005.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (119_, 223_) 1.9 D Multijet 2005.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet (263AXC1A)124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.3 D Multijet (263AXC1A) 2010.02 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)198 A4.0001.4 Natural Power (263AXG1B)1368881202010.02 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.4 Natural Power (263AXG1B) 2010.02 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)843 A1.0001.4 (263AXA1A)136870952010.02 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.4 (263AXA1A) 2010.02 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)198 A4.0001.4 (263AXG1B, 263AXG1A)1368881202011.10 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.4 (263AXG1B, 263AXG1A) 2011.10 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)198 A3.000, 263 A8.0001.6 D Multijet (263AXD1B)1598771052010.01 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.6 D Multijet (263AXD1B) 2010.01 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)263 A4.0001.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B)159866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B) 2010.02 -
FIATDOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_)263 A1.0002.0 D Multijet (263AXF1B)1956991352010.01 - Informacje o FIAT DOBLO nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (263_) 2.0 D Multijet (263AXF1B) 2010.01 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)199 A3.000, 263 A2.0001.3 D Multijet124866902010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)330 A1.0001.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A)124870952016.03 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A) 2016.03 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)843 A1.0001.4136870952010.04 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.4 2010.04 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)198 A3.000, 263 A8.0001.6 D Multijet1598771052010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet 2010.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)940 C1.0001.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B)1598881202016.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B) 2016.02 -
FIATDOBLO Platforma / podwozie (263_)263 A1.0002.0 D Multijet1956991352010.02 - Informacje o FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 2.0 D Multijet 2010.02 -
FIATDUCATO Autobus (250_, 290_)F1CE0441A, F1CFA401A140 Natural Power29991001362009.04 - Informacje o FIAT DUCATO Autobus (250_, 290_) 140 Natural Power 2009.04 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)199 A3.0001.3 D Multijet (199.AXD11, 199.AXD1A, 199.AXD1B,...124866902005.10 - 2010.12Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet (199.AXD11, 199.AXD1A, 199.AXD1B,... 2005.10 - 2010.12
FIATGRANDE PUNTO (199_)223 A9.000, 199 B4.0001.3 D Multijet124862842010.04 - Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 2010.04 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)198 A4.0001.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A)1368881202007.09 - Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) 2007.09 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)199 A5.0001.9 D Multijet1910961302005.10 - Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2005.10 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)939 A1.0001.9 D Multijet1910881202005.10 - Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2005.10 -
FIATGRANDE PUNTO (199_)939 A7.0001.9 D Multijet1910851162006.06 - 2009.12Informacje o FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 2006.06 - 2009.12
FIATIDEA (350_)199 B1.0001.3 D Multijet124870952008.05 - 2012.12Informacje o FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet 2008.05 - 2012.12
FIATIDEA (350_)350 A2.0001.6 D Multijet1598881202008.05 - Informacje o FIAT IDEA (350_) 1.6 D Multijet 2008.05 -
FIATIDEA (350_)188 B2.0001.9 JTD1910741012004.01 - Informacje o FIAT IDEA (350_) 1.9 JTD 2004.01 -
FIATLINEA (323_, 110_)198 A4.0001.4 T-Jet (323AXC1A)1368881202007.05 - Informacje o FIAT LINEA (323_, 110_) 1.4 T-Jet (323AXC1A) 2007.05 -
FIATLINEA (323_, 110_)198 A3.0001.6 D Multijet1598771052009.06 - Informacje o FIAT LINEA (323_, 110_) 1.6 D Multijet 2009.06 -
FIATLINEA (323_, 110_)310 A5.0111.6 (323.AXF1A)1598811102011.10 - Informacje o FIAT LINEA (323_, 110_) 1.6 (323.AXF1A) 2011.10 -
FIATMULTIPLA (186_)186 A4.0001.6 16V Bipower (186AMB1A)1581761031999.04 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Bipower (186AMB1A) 1999.04 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)186 A3.0001.6 16V Blupower (186AMA1A)158170951999.04 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Blupower (186AMA1A) 1999.04 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)182 A4.0001.6 100 16V (186AXA1A)1581761031999.04 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 100 16V (186AXA1A) 1999.04 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)182 B6.0001.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A)1596761032000.09 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A) 2000.09 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)182 B6.0001.6 (186AXC1A)1596741012001.03 - 2005.08Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 (186AXC1A) 2001.03 - 2005.08
FIATMULTIPLA (186_)182 B6.0001.6 16V GPL1596761032001.10 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V GPL 2001.10 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)182 B6.0001.6 16V Bipower (186AXC1A)1596761032001.10 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Bipower (186AXC1A) 2001.10 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)182 B6.0001.6 16V (186AGB1A)159670952002.04 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V (186AGB1A) 2002.04 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)182 B6.0001.6159668922004.05 - 2005.08Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 2004.05 - 2005.08
FIATMULTIPLA (186_)182 B6.0001.6 Natural Power (186AGB1A05)1596771052008.11 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 Natural Power (186AGB1A05) 2008.11 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)182 B4.0001.9 JTD 105 (186AXB1A)1910771051999.04 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 105 (186AXB1A) 1999.04 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)186 A6.0001.9 JTD 1101910811102001.03 - 2002.07Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 110 2001.03 - 2002.07
FIATMULTIPLA (186_)186 A9.0001.9 JTD (186AXE1A)1910881202002.04 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD (186AXE1A) 2002.04 - 2010.06
FIATMULTIPLA (186_)186 A8.0001.9 JTD 1151910851152002.07 - 2010.06Informacje o FIAT MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 115 2002.07 - 2010.06
FIATQUBO (225_)225 A2.0001.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11)124859802015.03 - Informacje o FIAT QUBO (225_) 1.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11) 2015.03 -
FIATSTILO (192_)192 A4.0001.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A)1747981332001.10 - 2007.04Informacje o FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 2001.10 - 2007.04
FIATSTILO (192_)192 A1.000, 937 A7.0001.9 JTD (192_XE1A)1910851152001.10 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XE1A) 2001.10 - 2006.11
FIATSTILO (192_)192 A3.0001.9 JTD (192_XF1A)191059802002.02 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192_XF1A) 2002.02 - 2006.11
FIATSTILO (192_)937 A4.0001.9 JTD1910931262003.09 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 JTD 2003.09 - 2006.11
FIATSTILO (192_)192 A5.0001.9 JTD19101031402004.01 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 JTD 2004.01 - 2006.11
FIATSTILO (192_)192 B5.0001.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B)191066902004.09 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) 2004.09 - 2006.11
FIATSTILO (192_)937 A5.0001.9 D Multijet19101101502005.09 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 2005.09 - 2006.11
FIATSTILO (192_)192 A8.0001.9 D Multijet1910881202005.09 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 2005.09 - 2006.11
FIATSTILO (192_)192 A9.0001.9 D Multijet1910741002005.09 - 2006.11Informacje o FIAT STILO (192_) 1.9 D Multijet 2005.09 - 2006.11
FIATSTILO Multi Wagon (192_)843 A1.0001.4 16V136870952004.01 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 2004.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 B2.0001.4 16V136866902005.03 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 2005.03 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)182 B6.0001.6 16V1596761032003.01 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V 2003.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 B3.0001.6 16V1598771052005.03 - 2007.12Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V 2005.03 - 2007.12
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 A4.0001.8 16V1747981332003.01 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 2003.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 A3.0001.9 JTD191059802003.01 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2003.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 A1.000, 937 A7.0001.9 JTD1910851152003.01 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2003.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 A5.0001.9 JTD19101031402004.01 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2004.01 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 B1.0001.9 JTD19101001362004.04 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD 2004.04 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 B5.0001.9 D191066902004.09 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D 2004.09 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)937 A5.0001.9 D Multijet (192DXT1B)19101101502005.09 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet (192DXT1B) 2005.09 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 A8.0001.9 D Multijet1910881202005.09 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 2005.09 - 2008.08
FIATSTILO Multi Wagon (192_)192 A9.0001.9 D Multijet1910741002005.09 - 2008.08Informacje o FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet 2005.09 - 2008.08
FIATSTILO VAN (192_)843 A1.0001.4 (192DXH1B)136870952004.01 - 2008.08Informacje o FIAT STILO VAN (192_) 1.4 (192DXH1B) 2004.01 - 2008.08
FIATSTILO VAN (192_)182 B6.0001.6 (192DXB1A)15961001362005.04 - 2008.08Informacje o FIAT STILO VAN (192_) 1.6 (192DXB1A) 2005.04 - 2008.08
FIATSTILO VAN (192_)192 B3.0001.6 (192DXR1A)1598771052005.04 - 2008.08Informacje o FIAT STILO VAN (192_) 1.6 (192DXR1A) 2005.04 - 2008.08
FIATSTILO VAN (192_)192 A3.0001.9 JTD (192DXF1A)191059802001.10 - 2005.08Informacje o FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXF1A) 2001.10 - 2005.08
FIATSTILO VAN (192_)192 A1.0001.9 JTD (192DXE1A)1910851162001.10 - 2005.08Informacje o FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXE1A) 2001.10 - 2005.08
FIATSTILO VAN (192_)192 A8.0001.9 JTD (192DXS1A)1910881202005.09 - 2008.08Informacje o FIAT STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXS1A) 2005.09 - 2008.08
LANCIADELTA III (844_)198 A4.0001.4 (844.AXA1A)1368881202008.09 - 2014.08Informacje o LANCIA DELTA III (844_) 1.4 (844.AXA1A) 2008.09 - 2014.08
LANCIADELTA III (844_)198 A4.0001.4 Bifuel (844.AXA1A)1368881202011.07 - 2014.08Informacje o LANCIA DELTA III (844_) 1.4 Bifuel (844.AXA1A) 2011.07 - 2014.08
LANCIADELTA III (844_)955 A4.0001.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A)1598851162008.08 - 2014.08Informacje o LANCIA DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) 2008.08 - 2014.08
LANCIADELTA III (844_)198 A2.0001.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A)1598881202008.09 - 2014.08Informacje o LANCIA DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A) 2008.09 - 2014.08
LANCIAMUSA (350_)199 B1.0001.3 D Multijet (350.AXM11, 350.AXM1A, 350.AXI1A)124870952009.03 - 2012.09Informacje o LANCIA MUSA (350_) 1.3 D Multijet (350.AXM11, 350.AXM1A, 350.AXI1A) 2009.03 - 2012.09
LANCIAMUSA (350_)350 A2.000, 350 A3.0001.6 D Multijet (350.AXL1A, 350.AXH1A)1598851162008.07 - 2012.09Informacje o LANCIA MUSA (350_) 1.6 D Multijet (350.AXL1A, 350.AXH1A) 2008.07 - 2012.09
LANCIAMUSA (350_)350 A2.0001.6 D Multijet (350.AXH1A)1598881202008.07 - 2012.09Informacje o LANCIA MUSA (350_) 1.6 D Multijet (350.AXH1A) 2008.07 - 2012.09
LANCIAMUSA (350_)188 B2.0001.9 D Multijet (350.AXC1A)1910741012004.10 - 2012.09Informacje o LANCIA MUSA (350_) 1.9 D Multijet (350.AXC1A) 2004.10 - 2012.09
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTI (B05)124866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FC1.4 (B05)1368881202012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FP1.4 (B05)136870952012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FC1.4 CNG (B05)1368881202012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 CNG (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (B05)159866902012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDL1.6 CDTI (B05)1598741012012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDH1.6 CDTI (B05)1598771052012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTI (B05) 2012.02 -
OPELCOMBO Nadwozie pełne/minivan (X12)A 20 FD2.0 CDTI (B05)1956991352012.02 - Informacje o OPEL COMBO Nadwozie pełne/minivan (X12) 2.0 CDTI (B05) 2012.02 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 13 FD1.3 CDTi124866902011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.3 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 14 FP1.4136870952011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.4 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDH1.6 CDTi1598771052011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDL1.6 CDTi159866902011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 16 FDH1.6 CDTi1598741012011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 1.6 CDTi 2011.11 -
VAUXHALLCOMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12)A 20 FD2.0 CDTi1956991352011.11 - Informacje o VAUXHALL COMBO Mk III (D) Nadwozie pełne/minivan (X12) 2.0 CDTi 2011.11 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. FIAT MULTIPLA/DOBLO 0986424596/BOH KLOCKI HAM. FIAT MULTIPLA/DOBLO BOSCH 103,75 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FIAT BRAVO/LINEA/STILO 2370802/TEX KLOCKI HAM. FIAT BRAVO/LINEA/STILO TEXTAR 111,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FIAT DOBLO GDB1483 KLOCKI HAM. FIAT DOBLO TRW 92,61 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD FIAT -08 CZUJ 13.0470-3983.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD FIAT -08 CZUJ ATE 173,10 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FIAT STILO 1,8 -08 CZUJ 13.0460-3983.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD FIAT STILO 1,8 -08 CZUJ ATE 122,13 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FIAT STILO 12-49/TOM KLOCKI HAM.FIAT STILO TOMEX 43,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16554/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 68,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.FIAT STILO -08 1,9JTD CZUJ 22-0322-0/MET KLOCKI HAM.FIAT STILO -08 1,9JTD CZUJ METELLI 68,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD FIAT BRAVO II 07- B110186/DEC KLOCKI HAM.PRZOD FIAT BRAVO II 07- DENCKERMANN 58,33 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. FIAT MULTIPLA/DOBLO P 23 087/BRE KLOCKI HAM. FIAT MULTIPLA/DOBLO BREMBO 81,75 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494464. KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 119,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.FIAT STILO JQ1012934/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.FIAT STILO KAMOKA 63,58 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM.FIAT DOBLO 05- BRAVO Z CZUJNI MA.0761.0/MAF KLOCKI HAM.FIAT DOBLO 05- BRAVO Z CZUJNI MAFF 73,21 PLN Dostępność: 3 sztuki
KLOCKI H-CA STILO 1,9JTD  SAMKO 5SP764/6KL KLOCKI H-CA STILO 1,9JTD SAMKO FIAT 62,66 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. MDB2240/MIN KLOCKI HAM. MINTEX KLOCKI 71,76 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Delphi

Delphi od ponad stu lat opracowuje części samochodowe przeznaczone do seryjnej produkcji pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Firma jest stałym partnerem 25 czołowych producentów samochodowych, wykorzystujących części Delphi na tzw. "pierwszy montaż". Zatrudnienie w koncernie znajduje ponad 100 tysięcy pracowników w 270 ośrodkach i 24 centrach konstrukcyjnych ulokowanych w 32 krajach całego świata. Firma Delphi jest jednym z liderów w zakresie dostarczania urządzeń elektronicznych i technologii dla branży motoryzacyjnej. W przeciągu stu lat działalności firma zasłużyła się dla rynku motoryzacyjnego wprowadzając...


Czytaj więcej o producencie Delphi