Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. 16744 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 123,1
Szerokość [mm]: 52,0
Oznaczenie kontrolne: ECE R90 Approved
Strona zabudowy: Oś tylna
Grubość 1 [mm]: 16,6
Ciężar [kg]: 1,01
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużycia
Kody handlowe
23482, 24137
Zastąpiony przez artykuły
Producent Kod OE
4U Autoparts 22564FR
4U Autoparts 22892JG
4U Autoparts 37716VL
A.B.S. 37216
A.B.S. 37477
A.B.S. P59042
A.B.S. P59044
ABE C2X013ABE
AISIN BPCI-2002
AKEBONO AN-7024K
AKEBONO AN-718K
AKEBONO AN-718KE
AKEBONO AN-8059K
AKEBONO AN-8059KE
AKEBONO AN-8121K
AKEBONO AN-8121KE
AKRON-MALÒ 1050118
AP XENERGY X40820
AP XENERGY X40821
AP XENERGY X41062
APEC braking PAD1448
APEC braking PD3061
ASAM 71311
ASAM 71324
ASHIKA 51-00-005
ASHUKI by Palidium M075-35
ASHUKI by Palidium N009-36
ASHUKI by Palidium P1-1021
ASHUKI by Palidium P1-1034
ASHUKI by Palidium P1-1107
ASIMCO KD1016
ASIMCO KD1514
ASIMCO KD6508
ASIMCO KD6508W
ASIMCO KD6708
ASIMCO KD7348
ASVA AKD-2220
ATE 13.0460-7194.2
ATE 13.0460-7195.2
ATE 13.0460-7251.2
ATE 13.0470-7194.2
ATE 13.0470-7195.2
ATE 13.0470-7251.2
AUTOMEGA 120009010
AUTOMEGA 120051110
AUTOMEGA 120072210
AUTOMOTOR France PBP2014
AUTOMOTOR France PBP7996
BARUM BA2235
BARUM BA2258
BENDIX 510481
BORG & BECK BBP1931
BORG & BECK BBP1943
BORG & BECK BBP2288
BORG & BECK BBP2303
BOSCH 0 986 494 127
BOSCH 0 986 494 528
BOSCH 0 986 495 055
BOSCH 0 986 495 216
BOSCH 0 986 BB0 954
BOSCH 0 986 TB3 028
BOSCH F 03B 150 360
Brake ENGINEERING PA1391
Brake ENGINEERING PA1660
BRAXIS AA0022
BRAXIS AA0068
BRECK 24137 00 702 00
BREMBO DP 24 024
BREMBO P 59 042
BREMBO P 59 044
BREMBO P59042N
BREMBO P59044N
BREMSI BP2980
BREMSI BP3091
BREMSI BP3217
BSF 10635
BSF 10843
BSG BSG 16-202-004
BSG BSG 30-200-010
BSG BSG 30-200-021
BSG BSG 30-202-007
BSG BSG 30-202-015
BSG BSG 65-200-003
CASALS BKM137
CHAMPION 573018CH
CHAMPION 573186CH
CHAMPION 573732CH
CIFAM 822-337-1
COBREQ N-187
COGEFA France 7.44.000.02R
COMLINE ADB01599
COMLINE CBP01599
CWORKS C12NR0015
DACO Germany 321014
DACO Germany 323030
DACO Germany 323629
DANAHER DBP1701
DANAHER DBP1870
DANAHER DBP1958
DANAHER DBP1958/1
DEEVO BP50340
DELPHI LP1701
DELPHI LP1958
DENCKERMANN B110650
DIAMAX N09018
DIAMAX N09191
DITAS DFB3667
DJ PARTS BP1715
DJ PARTS BP1957
DON PCP1012
DOYEN RBP036
Dr!ve+ DP1010.10.0394
DURON DBP241931
DURON DBP321766
DURON DBP351540
DYNAMATRIX DBP1540
DYNAMATRIX DBP1766
E.T.F. 12-0980
E.T.F. 12-1091
E.T.F. 12-1217
EBC Brakes DP1354
EBC Brakes DP1749
EBC Brakes DP21354
EBC Brakes DP21749
EBC Brakes DP31354C
EBC Brakes DP31749C
EBC Brakes DP41354R
EBC Brakes DP41749R
EBC Brakes DP51749NDX
EBC Brakes DP91749
EEC BRP1195
EUROBRAKE 5502222562
EUROREPAR 1617257880
EUROREPAR 1617257980
EUROREPAR A411000015
FBK FD20006
FBK FD3867
FEBEST 2101-CBSR
FENOX BP43028
FERODO FDB1540
FERODO FDB1675
FERODO FDB1766
FERODO FDB1931
FERODO FDB1931-D
FERODO FDB1931W
FERODO FSL1766
FERODO FSL1931
FERRON TOP04020007
FERRON TOP04020027
FI.BA FBP2091
FIT FP0973
FOMAR Friction FO 686781
FOMAR Friction FO 926381
FREMAX FBP-1254
FREMAX FBP-1254-01
FREMAX FBP-2506
fri.tech. 346.1
FRIGAIR PD07.509
FTE BL1966A1
FTE BL2506A1
G.U.D. GBP084220
GALFER B1.G102-0670.2
GALFER B1.G102-0727.2
GALFER B1.G102-0838.2
GENERAL MOTORS 013322091
GENERAL MOTORS 093172190
GENERAL MOTORS 093176116
GENERAL MOTORS 093183140
GENERAL MOTORS 093192623
GENERAL MOTORS 13322091
GENERAL MOTORS 93172190
GENERAL MOTORS 93176116
GENERAL MOTORS 93183140
GENERAL MOTORS 93192623
GIRLING 6114692
GIRLING 6116212
GOODWILL 2009 R
GOODWILL 2045 R
GOODWILL 2045/1 R
HELLA 8DB 355 011-731
HELLA 8DB 355 023-871
HELLA 8DB 355 029-631
HELLA 8DB 355 030-921
HELLA 8DB 355 032-531
HELLA PAGID 8DB 355 011-731
HELLA PAGID 8DB 355 023-871
HELLA PAGID 8DB 355 029-631
HELLA PAGID 8DB 355 030-921
HELLA PAGID 8DB 355 032-531
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3613019
Hi-Q SP2091
HOLA BD845
HSB GOLD HP5142
HSB GOLD HP8225
IAP QUALITY PARTS 704-04043
IAP QUALITY PARTS 704-11028
IAP QUALITY PARTS 704-11028P
IAP QUALITY PARTS 704-11028X
IAP QUALITY PARTS 704-13180
IAP QUALITY PARTS 704-13180P
IAP QUALITY PARTS 704-13180X
ICER 181651
JAPANPARTS PP-005AF
JAPKO 51005
JAPKO 51138
JP GROUP 1263700610
JP GROUP 1563701510
JP GROUP 1563701610
JURATEK JCP1766
JURID 573018J
JURID 573186D
JURID 573186J
JURID 573186J-D
JURID 573186JC
KAISHIN FK3132
KALE 24137 165 05
KAMOKA JQ1013080
KAMOKA JQ1013532
KAVO PARTS BP-6563
KAVO PARTS KBP-6554
KAWE 0842 20
KEY PARTS KBP1761
KEY PARTS KBP1931
KEY PARTS KBP1943
KLAXCAR FRANCE 24113z
KLAXCAR FRANCE 24919z
KRAFT AUTOMOTIVE 6011532
KSH EUROPE 1850.0058222
LPR 05P1236
LPR 05P815
LYNXauto BD-5901
LYNXauto BD-6302
MAGNETI MARELLI 323700000800
MAGNETI MARELLI 323700026300
MAGNETI MARELLI 363700201489
MAGNETI MARELLI 363700459042
MAGNETI MARELLI 363710201489
MAGNETI MARELLI 363802160551
MAGNETI MARELLI 363802160859
MAGNETI MARELLI 363916060243
MAGNETI MARELLI 363916060431
MAGNETI MARELLI 363916060796
MANDO MBF015203
MANDO RMPA08NS
MAPCO 6343
MAPCO 6698
MAPCO 6698HPS
MASTER-SPORT GERMANY 13-0460-7194-2N-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 13-0460-7195-2N-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 13046071752N-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 13046071952T-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 13046072512N-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY K6071942
MASUMA MS-5903
MAXGEAR 19-0523
MAXGEAR 19-0524
MDR MRP-2005
MDR MRP-2138
METELLI 22-0337-1
METZGER 1160105
METZGER 1170006
METZGER 1170343
MEYLE 025 241 3716
MEYLE 025 241 3716/PD
MEYLE 025 241 3717
MEYLE 025 241 3717/PD
MGA 806
MGA 816
MILES E110005
MILES E110113
MILES E410005
MILES E410113
MILES E510005
MINTEX MDB2686
MINTEX MDB82686
MK Kashiyama D3132H
MOBILAND 429202630
MOTAQUIP LVXL1118
MOTAQUIP LVXL1184
NATIONAL NP2020
NECTO FD7026A
NECTO FD7026N
NECTO FD7177A
NECTO FD7274A
NECTO FD7274N
NEW BLOX NB24137S01
NiBK PN2702
NiBK PN2702S
NISSHINBO NP5009
NK 222562
NPS N361N14
Omnicraft 2135591
Omnicraft 2135611
Omnicraft 2135668
OPEL 16 05 117
OPEL 16 05 200
OPEL 16 05 973
OPEL 16 05 993
OPEL 16 06 065
OPEN PARTS BPA0842.20
OPTIMAL 12352
OPTIMAL 12687
OPTIMAL 12708
OPTIMAL BP-12336
OPTIMAL BP-12352
OPTIMAL BP-12687
OPTIMAL BP-12708
OSSCA 04705
OSSCA 21344
PAGID T1489
PATRON PBP1540
PATRON PBP1766
PATRON PBP1766KOR
PEMEBLA JAPPP-005AF
PEMEBLA JAPPP-138AF
PROCODIS FRANCE PF1295
PROCODIS FRANCE PF1428
PROFIT 5000-1540
PROFIT 5000-1766
PROFIT 5000-1766 C
PROFIT 5000-1931
PROFIT 5000-1931 C
PROFIT 5005-1766
PROFIT 5005-1931
PROTECHNIC PRP1112
PROTECHNIC PRP1112-3M
QUARO QP2195
QUARO QP2195C
QUINTON HAZELL BP1498
R BRAKE RB1651
RAICAM RA.0769.2
RAICAM RA.0769.3
RAICAM RA.0769.6
RED-LINE 27CD007
RED-LINE 27MZ014
REMSA 0842.20
REMY RAP1007
RENAULT 44 06 000 02R
RENAULT 44 06 016 89R
RENAULT 86 71 016 711
RIDEX 402B0008
RIDEX 402B0145
ROADHOUSE 2842.20
SAAB 12 799 240
SAAB 13 322 091
SAAB 93 183 140
SAAB 93 190 338
SAKURA 601-30-3540
SAMKO 5SP1236
SAMKO 5SP815
SASIC 6210016
sbs 1501222562
SCT - MANNOL SP 357 PR
SCT - MANNOL SP 606 PR
SIGMAUTO SPA980
SIGMAUTO SPB091
SIGMAUTO SPB217
Stark SKBK-1090012
Stark SKBK-1090039
Stark SKBK-1090109
Stark SKBK-1090115
Stark SKBK-1090123
Stark SKBK-1090205
Stark SKBK-1090215
Stark SKBK-1090272
Stark SKBK-1090315
Stark SKBK-1090324
Stark SKBK-1090350
Stark SKBP-0010145
Stark SKFO-1007
STARLINE BD S253-1P
STELLOX 000 081B-SX
STELLOX 853 000-SX
STELLOX 853 020-SX
STELLOX 853 020B-SX
SWAG 40 91 6744
Technika 02168
TEXTAR 2413701
TEXTAR 2413703
TEXTAR 2413781
TEXTAR 89017600
TOMEX Brakes TX 12-95
TOMEX Brakes TX 14-28
TOPRAN 302 052
TRADEX FRANCE TBP345
TRADEX FRANCE TBP346
TREVI AUTOMOTIVE PF1158
TREVI AUTOMOTIVE PF1255
TRISCAN 8110 10570
TRUSTING 346.1
TRW GDB1621
TRW GDB1621DTE
TRW GDB2086
VAICO V25-0226
VAICO V25-0226-1
VAICO V40-8028-1
VALEO 301783
VALEO 598783
VALEO 670783
VAUXHALL 013322091
VAUXHALL 093172190
VAUXHALL 093176116
VAUXHALL 093183140
VAUXHALL 093192623
VAUXHALL 13322091
VAUXHALL 93172190
VAUXHALL 93176116
VAUXHALL 93183140
VAUXHALL 93192623
VILLAR 626.0815
VILLAR 626.1236
WAGNER WBP23482A
WAGNER WBP24136A
WAGNER WBP24137A
WEEN 151-1130
WOKING P9423.20
WXQP 40761
WXQP 540043
WXQP 560985
ZEKKERT BS-1474
ZEKKERT BS-1600
ZIMMERMANN 24137.168.1
ZIMMERMANN 24137.968.1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein