Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. 16462 FEBI BILSTEIN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Długość [mm]: 156,2
Długość [mm]: 155,2
Szerokość [mm]: 75,0
Szerokość [mm]: 73,2
Oznaczenie kontrolne: ECE R90 Approved
Strona zabudowy: Oś przednia
Grubość 1 [mm]: 18,5
Grubość 1 [mm]: 19,8
Ciężar [kg]: 2,41
Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużycia
Kody handlowe
23746, 23747, 23749
Kod EAN
4027816164623
Producent Kod OE
4U Autoparts 22512VV
4U Autoparts 22513VV
A.B.S. 37416
A.B.S. P85081
A.B.S. P85106
ABE C1W045ABE
AISIN BPVW-1032
AISIN BPVW-1056
AKEBONO AN-4555K
AKEBONO AN-4556K
AKRON-MALÒ 1050249
AP XENERGY X40901
APEC braking PAD1336
APEC braking PD3166
ASAM 71730
ASHIKA 50-00-0954
ASHUKI P1-1048
ASIMCO KD7011F
ASIMCO KD7396
ASVA AKD-0353
ATE 13.0460-7236.2
AUTOMEGA 120043610
AUTOMOTOR France PBP0112
BARUM BA2242
BENDIX 510479
BENDIX 510669
BENDIX-AU DB1947 HD
BLUE PRINT ADV184236
BORG & BECK BBP2108
BORG & BECK BBP2143
BOSCH 0 986 494 107
BOSCH 0 986 TB2 864
Brake ENGINEERING PA1569
BRAXIS AB0099
BRECK 23746 10 703 10
BREMBO P 85 081
BREMBO P 85 106
BREMBO P85081N
BREMSI BP3134
BREMSI BP3508
BSF 10783
BSG BSG 90-200-018
BSG BSG 90-202-007
CASALS BKM746
CHAMPION 573159CH
CIFAM 822-552-0
CIFAM 822-552-3
COMLINE ADB11311
COMLINE ADB11312
COMLINE CBP11311
COMLINE CBP11312
CPB 508480
DACO Germany 324762
DANAHER DBP1913
DANAHER DBP1914
DEEVO BP58120
DEEVO BP58440
DELPHI LP1913
DELPHI LP2224
DENCKERMANN B110920
DIAMAX N09480
DIAMAX N09485
DJ PARTS BP2233
DON PCP1684
DON PCP1687
DOYEN RBP152
Dr!ve+ DP1010.10.0777
Dr!ve+ DP1010.10.0891
DURON DBP391642
DYNAMATRIX DBP1642
E.T.F. 12-1508
EDR RAP1033
EUROBRAKE 5502224761
EUROREPAR 1639373880
EUROREPAR 1639375680
FBK FD26028M
FEBEST 2301-T5F
FENOX BP43115
FERODO FSL1642
FERODO FVR1642
FI.BA FBP4018
FIT FP1174E
FOMAR Friction FO 871081
FREMAX FBP-1366-01
fri.tech. 568.0
fri.tech. 568.3
FTE BL1870A1
G.U.D. GBP104511
GALFER B1.G102-0707.2
GIRLING 6115552
HELLA 8DB 355 011-441
HELLA 8DB 355 013-821
HELLA PAGID 8DB 355 011-441
HELLA PAGID 8DB 355 013-821
HSB GOLD HP8542
ICER 181778
ICER 181779
JAPANPARTS PA-0954AF
JAPKO 500954
JP GROUP 1163604010
JP GROUP 1163609010
JURATEK JCP1642
JURID 573159J
JURID 573159JC
KAGER 35-0956
KAISHIN FK20115
KALE 23746 180 05
KALE 23746 201 05
KAMOKA JQ101205
KAMOKA JQ101308
KAMOKA JQ1013286
KAWE 1045 11
KAWE 810082
KAWE 810086
KEY PARTS KBP2143
KLAXCAR FRANCE 24068z
KRAFT AUTOMOTIVE 6000194
KRAFT AUTOMOTIVE 6011155
LPR 05P1526
LPR 05P1536
LYNXauto BD-8001
MAGNETI MARELLI 323700002700
MAGNETI MARELLI 323700002800
MAGNETI MARELLI 323700029900
MAGNETI MARELLI 363700201432
MAGNETI MARELLI 363700201755
MAGNETI MARELLI 363700485081
MAGNETI MARELLI 363700485082
MAGNETI MARELLI 363700485106
MAGNETI MARELLI 363802161103
MAGNETI MARELLI 363802161110
MAGNETI MARELLI 363916060413
MANDO MBF015228
MAPCO 6772/1
MAPCO 6772/1HPS
MASTER-SPORT GERMANY 13-0460-7192-2N-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 13-0460-7236-2N-SET-MS
MASUMA MS-E0221
MAXGEAR 19-1822
MAXGEAR 19-2962
METELLI 22-0552-0
METELLI 22-0552-3
METZGER 1170068
MEYLE 025 237 4619/PD
MEYLE 025 237 4619/W
MGA 910
MILES E100116
MILES E400116
MILES E500116
MINTEX MDB2642
MINTEX MDB2664
MINTEX MDB2943
MOTAQUIP LVXL1170
NATIONAL NP2167
NECTO FD7156V
NEW BLOX NB23748S02
NiBK PN0353W
NK 224761
Omnicraft 2134916
OPEN PARTS BPA1045.01
OPTIMAL 12390
OPTIMAL BP-12390
OSSCA 09434
PAGID T1457
PAGID T1755
PATRON PBP037
PROCODIS FRANCE PF1393
PROFIT 5000-1642
PROFIT 5000-1642 C
PROFIT 5005-1642
PROTECHNIC PRP0337
PROTECHNIC PRP1412
PROTECHNIC PRP1412-3M
QH Benelux 7577
QUARO QP1985
QUARO QP7582
QUARO QP7582C
QUINTON HAZELL BP1455
R BRAKE RB1778
R BRAKE RB1779
RAICAM RA.0857.0
RAICAM RA.0857.5
REMSA 1045.11
REMY RAP1033
RIDEX 402B0157
ROADHOUSE 21045.11
RUVILLE D00013360
SAMKO 5SP1526
SAMKO 5SP1536
sbs 1501224761
SIGMAUTO SPB134
SIGMAUTO SPB508
ST-TEMPLIN 03.120.8700.950
Stark SKBK-1090136
Stark SKBK-1090346
Stark SKBK-1090360
Stark SKBP-0010157
STARLINE BD S325P
STELLOX 001 085-SX
STELLOX 001 085B-SX
STELLOX 1056 011-SX
STELLOX 1056 011L-SX
SWAG 30 91 6462
Technika 01683A
Technika 01684
TEXTAR 2374601
TEXTAR 2374602
TEXTAR 2374702
TOMEX Brakes TX 13-93
TOPRAN 110 540
TREVI AUTOMOTIVE PF1637
TRISCAN 8110 29084
TRISCAN 8110 29167
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.248
TRUSTING 568.0
TRUSTING 568.3
TRW GDB1555
VAICO V10-2456
VAICO V10-8175
VAICO V10-8175-1
VALEO 302041
VALEO 598651
VALEO 670651
VALEO 873746
VAN HECK 101441299
VIKA 66981046101
VIKA 66981106101
VILLAR 626.1526
VILLAR 626.1536
VW 7H0 698 151
VW 7H0 698 151 B
VW 7H0 698 151 D
WAGNER WBP23746A
WEEN 151-1944
WOKING P11453.11
WXQP 140245
WXQP 140635
WXQP 340143
WXQP 340189
ZEKKERT BS-2797
ZIMMERMANN 23746.185.1
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)AXC1.9 TDI189663852003.04 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)AXB1.9 TDI1896771052003.04 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)BRR1.9 TDI189662842006.01 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2006.01 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)BRS1.9 TDI1896751022006.06 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI 2006.06 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAE, CCHB2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)AXA2.01984851152003.11 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 2003.11 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CJKA2.0 TSI19841502042011.05 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI 2011.05 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CJKA2.0 TSI 4motion19841502042011.07 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI 4motion 2011.07 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)CJKB2.0 TSI19841101502012.07 - 2015.08Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI 2012.07 - 2015.08
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)AXE, BPC2.5 TDI24611281742003.04 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)AXD, BNZ2.5 TDI2461961302003.04 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)BLJ2.5 TDI24611201632003.11 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 2003.11 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)AXE, BPC2.5 TDI 4motion24611281742004.07 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion 2004.07 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)AXD, BNZ2.5 TDI 4motion2461961302004.07 - 2009.11Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion 2004.07 - 2009.11
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)BDL3.2 V631891702312004.02 - 2004.06Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V6 2004.02 - 2004.06
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)BKK, CFLA3.2 V631891732352004.02 - 2009.12Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V6 2004.02 - 2009.12
VWMULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)BKK, CFLA3.2 V6 4motion31891732352004.07 - 2009.12Informacje o VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 3.2 V6 4motion 2004.07 - 2009.12
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXFA, CXHA2.0 TDI19681101502015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXGA2.0 TDI196862842015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEB2.0 TDI 4motion19681502042015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEB2.0 TDI19681502042015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2015.06 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXFA, CXHA2.0 TDI 4motion19681101502015.08 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2015.08 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2016.05 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEC2.0 TDI19681461992018.11 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 2018.11 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CXEC2.0 TDI 4motion19681461992018.12 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 2018.12 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CJKA2.0 TSI19841502042015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CJKB2.0 TSI19841101502015.04 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI 2015.04 -
VWMULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)CJKA2.0 TSI 4motion19841502042015.06 - Informacje o VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXFA, CXHA2.0 TDI19681101502015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAA, CXGA2.0 TDI196862842015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEB2.0 TDI19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEB2.0 TDI 4motion19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXFA, CXHA2.0 TDI 4motion19681101502015.08 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2015.08 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEC2.0 TDI 4motion19681461992018.08 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 4motion 2018.08 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CXEC2.0 TDI19681461992018.11 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TDI 2018.11 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CJKA2.0 TSI19841502042015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TSI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CJKB2.0 TSI19841101502015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TSI 2015.04 -
VWTRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB,CJKA2.0 TSI 4motion19841502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, 2.0 TSI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXB1.9 TDI1896771052003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXC1.9 TDI189663852003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EBRR1.9 TDI189662842006.01 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2006.01 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EBRS1.9 TDI1896751022006.06 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 1.9 TDI 2006.06 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAE, CCHB2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECSDA2.0 TDI1968851162011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXA2.01984851152003.11 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 2003.11 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXA2.0 CNG1984851152006.01 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 CNG 2006.01 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECJKA2.0 TSI19841502042011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TSI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECJKA2.0 TSI 4motion19841502042011.07 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TSI 4motion 2011.07 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7ECJKB2.0 TSI19841101502012.07 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.0 TSI 2012.07 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXD, AXE, BNZ2.5 TDI2461961302003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXE, BPC2.5 TDI24611281742003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EBLJ2.5 TDi24611201632003.11 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.5 TDi 2003.11 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXE, BPC2.5 TDI 4motion24611281742004.07 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.5 TDI 4motion 2004.07 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EAXD, BNZ2.5 TDI 4motion2461961302004.07 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 2.5 TDI 4motion 2004.07 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EBDL3.2 V6 4motion31891702312003.11 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 3.2 V6 4motion 2003.11 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EBKK, CFLA3.2 V6 4motion31891732352003.11 - 2009.12Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 3.2 V6 4motion 2003.11 - 2009.12
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EBDL3.2 V631891702312004.02 - 2004.06Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 3.2 V6 2004.02 - 2004.06
VWTRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EBKK, CFLA3.2 V631891732352004.02 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7E 3.2 V6 2004.02 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXB1.9 TDI1896771052003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXC1.9 TDI189663852003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,BRR1.9 TDI189662842006.01 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2006.01 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,BRS1.9 TDI1896751022006.06 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 1.9 TDI 2006.06 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAE2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXA2.0 CNG1984851152003.11 - 2011.05Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 CNG 2003.11 - 2011.05
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXA2.01984851152003.11 - 2013.05Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 2003.11 - 2013.05
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,CJKB2.0 TSI19841101502012.07 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.0 TSI 2012.07 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXD, BNZ2.5 TDI2461961302003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXE, BPC2.5 TDI24611281742003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXE, BPC2.5 TDI 4motion24611281742004.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.5 TDI 4motion 2004.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,AXD, BNZ2.5 TDI 4motion2461961302004.07 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 2.5 TDI 4motion 2004.07 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,BKK3.2 V631891732352003.08 - 2006.05Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 3.2 V6 2003.08 - 2006.05
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,BDL3.2 4motion31891702312003.11 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 3.2 4motion 2003.11 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ,BDL3.2 V631891702312004.02 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 3.2 V6 2004.02 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXC1.9 TDI189663852003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXB1.9 TDI1896771052003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)BRR1.9 TDI189662842006.01 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2006.01 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)BRS1.9 TDI1896751022006.06 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI 2006.06 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CFCA2.0 BiTDI19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAA2.0 TDI196862842009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAC, CCHA2.0 TDI19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CFCA2.0 BiTDI 4motion19681321802009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAB2.0 TDI1968751022009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAC, CCHA2.0 TDI 4motion19681031402009.09 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion 2009.09 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAE, CCHB2.0 TDI 4motion19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAE, CCHB2.0 TDI19681001362010.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2010.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CAAD2.0 TDI1968841142011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXA2.01984851152003.11 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 2003.11 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXA2.0 BiFuel1984851152011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiFuel 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CJKA2.0 TSI19841502042011.05 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI 2011.05 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CJKA2.0 TSI 4motion19841502042011.07 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI 4motion 2011.07 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)CJKB2.0 TSI19841101502012.07 - 2015.08Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI 2012.07 - 2015.08
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXE, BPC2.5 TDI24611281742003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXD, BNZ2.5 TDI2461961302003.04 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 2003.04 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXE, BPC2.5 TDI 4motion24611281742004.07 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion 2004.07 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)AXD, BNZ2.5 TDI 4motion2461961302004.07 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion 2004.07 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)BDL3.2 V631891702312003.04 - 2005.06Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V6 2003.04 - 2005.06
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V6 4motion31891702312003.04 - 2005.06Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V6 4motion 2003.04 - 2005.06
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)BKK, CFLA3.2 4motion31891732352003.11 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 4motion 2003.11 - 2009.11
VWTRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)BKK, CFLA3.2 V631891732352004.02 - 2009.11Informacje o VW TRANSPORTER V Skrzynia (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 3.2 V6 2004.02 - 2009.11
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAA, CXGA2.0 TDI196862842015.04 - 2016.06Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.04 - 2016.06
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXHA2.0 TDI19681101502015.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2015.08 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXEB2.0 TDI19681502042016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXHA2.0 TDI 4motion19681101502016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCXEB2.0 TDI 4motion19681502042016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJDCJKB2.0 TSI19841101502015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TSI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAC2.0 TDI19681031402015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CFCA2.0 TDI19681321802015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXFA, CXHA2.0 TDI19681101502015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAB, CXGB2.0 TDI1968751022015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAA, CXGA2.0 TDI196862842015.04 - 2016.06Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.04 - 2016.06
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXEB2.0 TDI19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXEB2.0 TDI 4motion19681502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CAAC2.0 TDI 4motion19681031402015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CFCA2.0 TDI 4motion19681321802015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.06 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXFA, CXHA2.0 TDI 4motion19681101502015.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2015.08 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXHB2.0 TDI1968841142016.05 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 2016.05 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CXEC2.0 TDI 4motion19681461992018.08 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 2018.08 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CJKB2.0 TSI19841101502015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TSI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CJKA2.0 TSI19841502042015.04 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TSI 2015.04 -
VWTRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH)CJKA2.0 TSI 4motion19841502042015.06 - Informacje o VW TRANSPORTER VI Skrzynia (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TSI 4motion 2015.06 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. VW MULTIVAN T5 GDB1555/TRW KLOCKI HAM. VW MULTIVAN T5 TRW 138,44 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD VW T5 03- K.16 CZUJ 13.0460-7236.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD VW T5 03- K.16 CZUJ ATE 178,93 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW T5 PRZOD LP1913/DEL KLOCKI HAM.VW T5 PRZOD DELPHI 131,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TRANSPORTER T5 03- 2374602/TEX KLOCKI HAM. VW TRANSPORTER T5 03- TEXTAR 159,86 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD 0986494107/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 166,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TOUAREG 02-  Z CZUJ. GDB1651/TRW KLOCKI HAM. VW TOUAREG 02- Z CZUJ. TRW 172,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD VW TOUAREG 02- CZUJ 13.0460-7191.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD VW TOUAREG 02- CZUJ ATE 278,99 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD VW T5 03- KOLA 16'' B110920/DEC KLOCKI HAM.PRZOD VW T5 03- KOLA 16'' DENCKERMANN 77,50 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16733/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 117,51 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TOUAREG 03-10 2.5D R5 2374901/TEX KLOCKI HAM. VW TOUAREG 03-10 2.5D R5 TEXTAR 186,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TRANSPORTER T5 03- 16" 2374702/TEX KLOCKI HAM. VW TRANSPORTER T5 03- 16" TEXTAR 152,29 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD VW TOUAREG 02- B111132/DEC KLOCKI HAM.PRZOD VW TOUAREG 02- DENCKERMANN 89,67 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW T5 03- 16' 13-93/TOM KLOCKI HAM.VW T5 03- 16' TOMEX 79,35 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW T5 03- 16 +CZUJNIK 13-931/TOM KLOCKI HAM.VW T5 03- 16 +CZUJNIK TOMEX 72,15 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW T5 03- K.16 CZUJ 22-0552-0/MET KLOCKI HAM.VW T5 03- K.16 CZUJ METELLI 120,71 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW TOUAREG 02- CZUJ. 22-0552-2/MET KLOCKI HAM.VW TOUAREG 02- CZUJ. METELLI 108,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULTIVAN P 85 081/BRE KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULTIVAN BREMBO 137,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TOUAREG 02-  Z CZ P 85 090/BRE KLOCKI HAM. VW TOUAREG 02- Z CZ BREMBO 197,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULTIVAN P 85 106/BRE KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULTIVAN BREMBO 174,88 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TOUAREG 0986494164/BOH KLOCKI HAM. VW TOUAREG BOSCH 168,17 PLN Dostępność: 4 sztuki
KLOCKI HAM.VW T5 03- K.16 BEZ CZUJ. 22-0552-3/MET KLOCKI HAM.VW T5 03- K.16 BEZ CZUJ. METELLI 106,59 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAMULCOWE PRZED. JQ101213/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED. KAMOKA 80,27 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM.VW MULTIVAN V 06- 16" LP2224/DEL KLOCKI HAM.VW MULTIVAN V 06- 16" DELPHI 132,67 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM.VW TOUAREG MA.0857.1/MAF KLOCKI HAM.VW TOUAREG MAFF 172,97 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM. -> 0986494107 0986494202/BOH KLOCKI HAM. -> 0986494107 BOSCH 169,88 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULITVAN T5 83.857.1/RAI KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULITVAN T5 RAICAM KLOCKI 95,57 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULTIVAN T5 MDB2642/MIN KLOCKI HAM. VOLKSWAGEN MULTIVAN T5 MINTEX KLOCKI 139,48 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. VW TOUAREG MDB2745/MIN KLOCKI HAM. VW TOUAREG MINTEX KLOCKI 109,22 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o Febi Bilstein

Firma Febi została założona w 1844 roku przez Ferdinanda Bilstein. Na początku firma produkowała narzędzia. Wraz z rozwojem transportu towarowego firma zaczyna produkować pierwsze części do samochodów ciężarowych np. resory piórowe, sprężyny. 1956 roku stworzono niezależny oddział co przyczyniło się do rozszerzenia produkcji i nawiązania współpracy z innymi firmami motoryzacyjnymi. Obecnie niemiecka firma Febi jest jednym z największych dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Części eksportowane są do ponad 130 krajów na całym świece. Asortyment firmy to wysokiej jakości wahacze, sworznie wahacza...


Czytaj więcej o producencie Febi Bilstein