Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM.VW GOLF V 13-11/TOM TOMEX

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś przednia
Grubość [mm]: 20,3
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1
Wysokość 1 [mm]: 71,4
Wysokość 2 [mm]: 66
Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużycia
Układ hamulcowy: nie dla tarcz hamulcowych węglowo-ceramicznych
Układ hamulcowy: tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi
System hamulcowy: ATE
Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155
Ciężar [kg]: 2,05
Szerokość 1 [mm]: 156,4
Szerokość 2 [mm]: 155,2
Kody handlowe
13-11, 23587, 23588, 23589
Kod EAN
5906485555552
Producent Kod OE
A.B.S. 37414
A.B.S. 37414 OE
ABE C1A024ABE
ATE 13.0470-7184.2
AUDI 1K0698151
AUDI 1K0698151C
AUDI 1K0698151E
AUDI 3C0698151
AUDI 3C0698151A
AUDI 3C0698151B
AUDI 3C0698151C
AUDI 5K0698151
AUDI 5K0698151A
AUDI 8J0698151
AUDI JZW698151B
BOSCH 0986424797
BOSCH 0986494525
BOSCH 0986AB2960
BOSCH 0986AB3948
BOSCH 0986TB2457
BOSCH F03B150155
DELPHI LP1904
FEBI BILSTEIN 16502
FERODO FDB1641
FERODO FSL1641
HELLA 8DB 355 010-581
HELLA 8DB 355 014-511
ICER 181567
JURID 573128J
JURID 573128J-AS
JURID 573128JC
KRAFT AUTOMOTIVE K6000425
METELLI 22-0548-0
METZGER 1030.01
MEYLE 025 235 8720/PD
MEYLE 025 235 8720/W
MINTEX MDB2604
NK 224770
PAGID T1376
PAGID T1841
REMSA 1030.01
RUVILLE D11078212
SEAT 1K0698151
SEAT 1K0698151C
SEAT 1K0698151E
SEAT 3C0698151
SEAT 3C0698151A
SEAT 3C0698151B
SEAT 3C0698151C
SEAT 5K0698151
SEAT 5K0698151A
SEAT 8J0698151
SEAT JZW698151B
SKODA 1K0698151
SKODA 1K0698151C
SKODA 1K0698151E
SKODA 3C0698151
SKODA 3C0698151A
SKODA 3C0698151B
SKODA 3C0698151C
SKODA 5K0698151
SKODA 5K0698151A
SKODA 8J0698151
SKODA JZW698151B
SPIDAN 32738
TEXTAR 2358701
TEXTAR 2358704
TEXTAR 2358708
TEXTAR 2358709
TEXTAR 2358781
TEXTAR 2358782
TEXTAR 2469602
TEXTAR 2469682
TRISCAN 8110 29051
TRW GDB1550
TRW GDB1550DTE
TRW GDB1807
VAG 1K0698151
VAG 1K0698151C
VAG 1K0698151E
VAG 3C0698151
VAG 3C0698151A
VAG 3C0698151B
VAG 3C0698151C
VAG 5K0698151
VAG 5K0698151A
VAG 8J0698151
VAG JZW698151B
VAICO V10-8172
VAICO V10-8172-1
VW 1K0698151
VW 1K0698151C
VW 1K0698151E
VW 3C0698151
VW 3C0698151A
VW 3C0698151B
VW 3C0698151C
VW 5K0698151
VW 5K0698151A
VW 8J0698151
VW JZW698151B
WAGNER WBP23587A
ZIMMERMANN 23587.200.1
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CBZA1.2 TFSI119763862010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2011.01 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYC1.6 TDI1598771052010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYB1.6 TDI159866902011.03 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2011.03 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CDLH2.0 TFSI quattro19841882562012.03 - 2012.11Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro 2012.03 - 2012.11
AUDIA1 (8X1, 8XK)CWZAS1 quattro19841702312014.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro 2014.03 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CBZA1.2 TFSI119763862012.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI 2012.01 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYC1.6 TDI1598771052011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYB1.6 TDI159866902011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CWZAS1 quattro19841702312014.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro 2014.03 - 2018.10
AUDIA3 (8P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI 2010.04 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI 2007.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power 2011.01 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BAG, BLP, BLF1.6 FSI1598851152003.08 - 2007.09Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI 2003.08 - 2007.09
AUDIA3 (8P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BPU1.8 T17811101502006.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 T 2006.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.05 - 2010.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003.05 - 2010.05
AUDIA3 (8P1)AZV2.0 TDI quattro19681001362003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402004.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro 2004.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BZC, CDLCS3 quattro19841882562007.02 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2007.02 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502003.07 - 2009.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro 2003.07 - 2009.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBZB1.2 TFSI1197771052010.03 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI 2010.03 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAXC1.4 TFSI1390921252011.02 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI 2011.02 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BSE1.61595751022008.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 2008.09 - 2010.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BLS1.9 TDI1896771052008.04 - 2009.10Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008.04 - 2009.10
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI 2010.04 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI 2007.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power 2011.01 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BLP, BLF1.6 FSI1598851152004.09 - 2007.09Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI 2004.09 - 2007.09
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI 2006.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.05
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402005.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro 2005.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.09 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI 2004.09 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652008.06 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.06 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDLCS3 quattro19841882562008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502004.09 - 2009.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro 2004.09 - 2009.05
AUDITT (8J3)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2006.08 - 2010.06
AUDITT (8J3)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT (8J3)CESA, CETA2.0 TFSI quattro19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro 2010.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro 2006.08 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2007.03 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CESA, CETA2.0 TFSI quattro19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro 2010.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro 2007.03 - 2010.06
SEATALTEA (5P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA (5P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.05 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V 2006.05 -
SEATALTEA (5P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA (5P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA (5P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA (5P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA (5P1)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004.04 -
SEATALTEA (5P1)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA (5P1)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)AZV2.0 TDI19681001362004.03 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2004.03 - 2009.05
SEATALTEA (5P1)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005.11 -
SEATALTEA (5P1)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2006.03 -
SEATALTEA (5P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.05 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI 2004.05 - 2009.03
SEATALTEA (5P1)BWA2.0 TFSI19841472002006.04 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI 2006.04 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.6 Multifuel1595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BLS1.9 TDI 4x41896771052009.06 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4 2009.06 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)AZV2.0 TDI19681001362006.11 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.11 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI 4x419681031402007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CFHC2.0 TDI 16V 4x419681031402010.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.10 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI 2006.10 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI19841472002006.10 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 2006.10 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI 4x419841472002007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CCZB2.0 TFSI 4x419841552112009.05 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2009.05 -
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHYB1.099955752015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2015.09 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.06 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2009.06 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2015.11 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BLS1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CHYB1.099955752015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CBZA1.2 TSI119763862012.08 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2012.08 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2015.09 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2009.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CAVE, CTHE, CTJC1.4 TSI Cupra13901321802009.06 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI Cupra 2009.06 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2015.11 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)BLS1.9 TDI1896771052008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SC (6J1, 6P5)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHYB1.099955752015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2015.09 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502012.02 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2012.02 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2015.11 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATLEON (1P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI 2007.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, BSF, CCSA1.61595751022005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022005.07 - 2013.08Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel 2005.07 - 2013.08
SEATLEON (1P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.12 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG 2009.12 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI 2007.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)AZV2.0 TDI19681001362005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
SEATLEON (1P1)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI19681251702006.05 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2006.05 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BWA2.0 TFSI19841472002005.05 - 2009.03Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.05 - 2009.03
SEATLEON (1P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BWA12.0 TFSI19841361852005.09 - 2006.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.09 - 2006.05
SEATLEON (1P1)CCZB2.0 TFSI19841552112009.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2009.06 - 2012.12
SEATTOLEDO III (5P2)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI 2007.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKD2.0 TDI 16V19681031402004.04 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V 2004.04 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BWA2.0 TFSI19841472002005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI 2005.11 - 2009.05
SEATTOLEDO IV (KG3)CHZB, DKLD1.0 TSI99970952017.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.0 TSI 2017.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CBZA1.2 TSI119763862012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CBZB1.2 TSI1197771052012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CJZD1.2 TSI1197811102015.05 - 2017.05Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.05
SEATTOLEDO IV (KG3)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2017.05Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.05
SEATTOLEDO IV (KG3)CGPC1.2119855752012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CAXA1.4 TSI1390901222012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TDI 2015.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2012.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CAYB1.6 TDI159866902013.06 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2013.06 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CFNA1.61598771052013.07 - 2015.06Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 2013.07 - 2015.06
SEATTOLEDO IV (KG3)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.04
SEATTOLEDO IV (KG3)CWVA1.61598811102015.05 - 2019.04Informacje o SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 2015.05 - 2019.04
SKODAFABIA II (542)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.2 TDI 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAVE, CTHE1.4 TSI RS13901321802010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II (542)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II (542) 1.6 TDI 2010.03 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA II Combi (545)CAVE, CTHE1.4 TSI RS13901321802010.05 - 2014.12Informacje o SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS 2010.05 - 2014.12
SKODAFABIA III (NJ3)CHYB1.099955752014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CHYA, CHYE1.099944602014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.0 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CJZD1.2 TSI1197811102014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CJZC1.2 TSI119766902014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.2 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CUTA1.4 TDI1422771052014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CUSB1.4 TDI142266902014.08 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI 2014.08 -
SKODAFABIA III (NJ3)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.4 TDI 2015.05 -
SKODAFABIA III (NJ3)CWVA1.61598811102015.01 - Informacje o SKODA FABIA III (NJ3) 1.6 2015.01 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CHZB, DKLD1.0 TSI99970952014.08 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 TSI 2014.08 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CHYA, CHYE1.099944602014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CHYB1.099955752014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.0 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CJZD1.2 TSI1197811102014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CJZC1.2 TSI119766902014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.2 TSI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CUSB1.4 TDI142266902014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CUTA1.4 TDI1422771052014.10 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI 2014.10 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.4 TDI 2015.05 -
SKODAFABIA III Kombi (NJ5)CWVA1.61598811102015.01 - Informacje o SKODA FABIA III Kombi (NJ5) 1.6 2015.01 -
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BUD, CGGA1.4139059802004.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.4 2004.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III (1Z3)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III (1Z3)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.06 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.9 TDI 2004.06 - 2010.12
SKODAOCTAVIA III (1Z3)AZV2.0 TDI19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III (1Z3)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BUD, CGGA1.4139059802006.05 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.4 2006.05 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI 4x41598771052009.06 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4 2009.06 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602008.11 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2008.11 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.03 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2009.03 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4x41896771052004.11 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 2004.11 - 2010.12
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)AZV2.0 TDI 16V19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BMM2.0 TDI 4x419681031402006.07 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2006.07 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 2010.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.05 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.05 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CFHF2.0 TDI 4x41968811102011.05 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2011.05 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BLY, BLX, BVX2.0 FSI 4x419841101502004.11 - 2009.04Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4 2004.11 - 2009.04
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODARAPID (NH3)CBZB1.2 TSI1197771052012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID (NH3)CBZA1.2 TSI119763862012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID (NH3)CJZD1.2 TSI1197811102015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CGPC1.2119855752012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.2 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID (NH3)CAXA1.4 TSI1390901222012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID (NH3)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.4 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CFNA1.61598771052012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID (NH3)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2012.07 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CAYB1.6 TDI159866902013.08 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2013.08 - 2015.05
SKODARAPID (NH3)CWVA1.61598811102015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID (NH3)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID (NH3) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CBZB1.2 TSI1197771052012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)CBZA1.2 TSI119763862012.07 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2012.07 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)CJZD1.2 TSI1197811102015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CGPC1.2119855752012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID Spaceback (NH1)CAXA1.4 TSI1390901222012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID Spaceback (NH1)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CFNA1.61598771052012.07 - 2015.06Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 2012.07 - 2015.06
SKODARAPID Spaceback (NH1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052012.07 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI 2012.07 - 2019.12
SKODARAPID Spaceback (NH1)CAYB1.6 TDI159866902013.08 - 2015.05Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI 2013.08 - 2015.05
SKODARAPID Spaceback (NH1)CXMA1.6 TDI1598851152015.05 - 2019.12Informacje o SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI 2015.05 - 2019.12
SKODAROOMSTER (5J7)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CBZB1.2 TSI1197771052010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CAYC1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER (5J7)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CBZA1.2 TSI119763862010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CFWA1.2 TDI119955752010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODAROOMSTER Praktik (5J)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CAXC1.4 TSI1390921252008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602008.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 2008.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAA1.8 TSI 4x417981181602008.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 2008.11 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 2009.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 2009.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BLS, BXE1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.11
SKODASUPERB II (3T4)BMP2.0 TDI19681031402008.03 - 2010.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.03 - 2010.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702008.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 2008.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.01 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 2009.01 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAXC1.4 TSI1390921252009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI17981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI17981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052009.10 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI 2009.10 - 2010.11
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BMP2.0 TDI19681031402009.10 - 2010.03Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2010.03
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CBZB1.2 TSI1197771052009.09 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 2009.09 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CYVB1.2 TSI1197811102015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CAXA1.4 TSI1390901222010.06 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2010.06 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CZDA1.4 TSI 4x413951101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CZCA1.4 TSI1395921252015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CAYC1.6 TDI1598771052010.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 TDI 2010.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CWVA1.61598811102014.04 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 2014.04 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CBDB, CFHC, CLCB2.0 TDI 4x419681031402009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702009.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CFHF, DFSA, CUUA2.0 TDI 4x41968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHC, CLCB2.0 TDI19681031402011.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2011.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CUUB, DFSB2.0 TDI 4x419681101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2015.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CUUB, DFSB2.0 TDI19681101502015.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2015.05 - 2017.12
VWBEETLE (5C1, 5C2)CBZB1.2 TSI1197771052011.07 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 2011.07 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CYVD1.2 TSI 16V1197771052014.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI 16V 2014.12 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.10 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI 2011.10 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CZDA1.4 TSI13951101502014.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI 2014.12 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CAYC1.6 TDI1598771052011.10 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI 2011.10 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402011.04 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2011.04 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CUUA2.0 TDI1968811102014.06 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2014.06 - 2018.09
VWBEETLE (5C1, 5C2)CUUB, CVCA, DELA2.0 TDI19681101502014.07 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 2014.07 - 2018.09
VWBEETLE (5C1, 5C2)CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002011.04 - 2016.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI 2011.04 - 2016.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CPLA, CPPA2.0 TSI19841552112012.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI 2012.12 - 2019.07
VWBEETLE (5C1, 5C2)CULC2.0 TSI19841622202014.12 - 2018.09Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI 2014.12 - 2018.09
VWBEETLE (5C1, 5C2)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702011.04 - 2019.07Informacje o VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5 2011.04 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CBZB1.2 TSI1197771052011.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 2011.12 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CYVD1.2 TSI 16V1197771052014.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI 16V 2014.12 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.12 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI 2011.12 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CZDA1.4 TSI13951101502014.12 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI 2014.12 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CAYC1.6 TDI1598771052011.12 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI 2011.12 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402012.04 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2012.04 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CUUA2.0 TDI1968811102014.06 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2014.06 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CUUB, CVCA, DELA2.0 TDI19681101502014.09 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI 2014.09 - 2018.09
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002011.12 - 2016.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI 2011.12 - 2016.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CPLA, CPPA2.0 TSI19841552102012.12 - 2019.07Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI 2012.12 - 2019.07
VWBEETLE kabriolet (5C7, 5C8)CULC2.0 TSI19841622202014.12 - 2018.09Informacje o VW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI 2014.12 - 2018.09
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.11 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion 2008.11 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI196862852010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFHE2.0 TDI 4motion196862852010.12 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 4motion 2010.12 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CFJA2.0 TDI19681251702012.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZA1.2 TSI119763862010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.61595741012005.03 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 2005.03 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CHGA1.6 BiFuel1595751022011.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 BiFuel 2011.05 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 4motion 2008.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CLCA2.0 TDI1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHF2.0 TDI 4motion1968811102010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFHC2.0 TDI 16V 4motion19681031402010.11 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 16V 4motion 2010.11 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CFJA2.0 TDI19681251702012.05 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2012.05 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCC (358)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.4 TSI MultiFuel 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CTHD1.4 TSI13901181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.4 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CZDA1.4 TSI13951101502015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.4 TSI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CDAA1.8 TSI17981181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.8 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CDAB1.8 TSI17981121522011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.8 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702011.11 - 2013.01Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2013.01
VWCC (358)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFB2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFA2.0 TDI19681001362011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2012.12 - 2016.12
VWCC (358)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2012.12 - 2016.12
VWCC (358)CUWA2.0 TDI19681351842015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CUVC2.0 TDI19681101502015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CCTA, CBFA2.0 TSI19841472002011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CCZB2.0 TSI19841552102011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 3.6 FSI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWEOS (1F7, 1F8)CAXA1.4 TSI1390901222007.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2007.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CAVD, CTHD1.4 TSI13901181602008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BLF1.6 FSI1598851152006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BMM2.0 TDI19681031402006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)CBAB, CFFB2.0 TDI 16V19681031402008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CFFA2.0 TDI19681001362010.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.03 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI 2006.03 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TFSI19841472002006.03 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI 2006.03 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI 2009.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BUB, CBRA3.2 V631891842502006.06 - 2009.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 2006.06 - 2009.05
VWEOS (1F7, 1F8)CDVA3.6 V635971912602009.05 - 2010.11Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 2009.05 - 2010.11
VWGOLF IV (1J1)AHW, AKQ, APE, AXP, BCA1.4 16V139055751997.10 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V 1997.10 - 2004.05
VWGOLF IV (1J1)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.6 2000.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)BAD1.6 FSI1598811102002.01 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.6 FSI 2002.01 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AGU, AUM, ARZ, AWW, AWD, AQA1.8 T17811101501997.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.8 T 1997.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AGP, AQM1.9 SDI189650681997.08 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 1.9 SDI 1997.08 - 2005.06
VWGOLF IV (1J1)AQY, APK, AEG, AZG, AZJ, BER, BEV, AVH2.01984851151998.07 - 2004.05Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.0 1998.07 - 2004.05
VWGOLF IV (1J1)AZH, AZJ2.0 4motion1984851152000.10 - 2005.06Informacje o VW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion 2000.10 - 2005.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AHW, AKQ, APE, AXP, BCA1.4 16V139055751999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 2000.08 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ATN, AUS, AZD, BCB1.6 16V1598771052000.02 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V 2000.02 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)BAD1.6 FSI1598811102002.01 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 FSI 2002.01 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AGR, ALH1.9 TDI189666901999.05 - 2006.05Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 1999.05 - 2006.05
VWGOLF IV Variant (1J5)AGP, AQM1.9 SDI189650681999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI 1999.05 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)ATD, AXR1.9 TDI1896741012000.09 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 2000.09 - 2006.06
VWGOLF IV Variant (1J5)AQY, APK, AZJ2.01984851151999.05 - 2006.06Informacje o VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 1999.05 - 2006.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBZB1.2 TSI1197771052009.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI 2009.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBZA1.2 TSI119763862010.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI 2010.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BCA1.4 16V139055752005.01 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2005.01 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLN1.4 FSI139066902005.07 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI 2005.07 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BMY1.4 TSI13901031402006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLG1.4 TSI13901251702006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BUD, CGGA1.4 16V139059802006.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2006.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2007.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2008.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022007.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel 2007.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLF1.6 FSI1598851152004.12 - 2008.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI 2004.12 - 2008.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAYC1.6 TDI1598771052009.03 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.03 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.01 - 2009.01Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.01 - 2009.01
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902005.05 - 2008.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.05 - 2008.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKD, CBDB, CFHC2.0 TDI 16V19681031402005.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V 2005.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BEE2.0 TDI1968961312005.05 - 2007.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2007.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)AZV, CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BMM2.0 TDI19681031402005.12 - 2011.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.12 - 2011.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102009.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2009.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI 2005.05 - 2008.06
VWGOLF V (1K1)BCA1.4 16V139055752003.10 - 2006.05Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2003.10 - 2006.05
VWGOLF V (1K1)BKG, BLN1.4 FSI139066902003.10 - 2006.07Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI 2003.10 - 2006.07
VWGOLF V (1K1)BLG1.4 TSI13901251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMY1.4 TSI13901031402006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BUD1.4 16V139059802006.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 16V 2006.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2007.05 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BAG, BLF, BLP1.6 FSI1598851152003.10 - 2008.07Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI 2003.10 - 2008.07
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4motion1896771052004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AZV2.0 TDI19681001362003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V19681031402003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BDK2.0 SDI196855752004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V 4motion19681031402004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI19681031402004.12 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2004.12 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMN2.0 TDI19681251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI 4motion19681031402007.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion 2007.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ, BVX2.0 FSI19841101502004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BLX, BVX2.0 FSI 4motion19841101502004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 GTI19841472002004.10 - 2009.02Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2004.10 - 2009.02
VWGOLF V (1K1)BYD2.0 GTI19841692302006.09 - 2008.12Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2006.09 - 2008.12
VWGOLF V (1K1)BUB, CBRA3.2 R32 4motion31891842502005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V Variant (1K5)BMY1.4 TSI13901031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BUD1.4139059802007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLG1.4 TSI13901251702007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CAVD1.4 TSI13901181602008.07 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2008.07 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BSE, BSF, CCSA1.61595751022007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CCSA1.6 MultiFuel1595751022007.11 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel 2007.11 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.01 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion 2008.01 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)AZV2.0 TDI19681001362007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BKD, CBDB2.0 TDI 16V19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BMM2.0 TDI19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BWA, CAWB, CCTA, CBFA2.019841472002007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 2007.06 - 2009.07
VWGOLF VI (5K1)CBZB1.2 TSI1197771052008.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2008.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBZA1.2 TSI119763862010.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2010.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CGGA1.4139059802008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAXA1.4 TSI1390901222008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.03 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel 2009.03 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYB1.6 TDI159866902009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYC1.6 TDI1598771052009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDAA1.8 TSI17981181602009.06 - 2011.01Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI 2009.06 - 2011.01
VWGOLF VI (5K1)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAB, CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402008.10 - 2013.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2013.05
VWGOLF VI (5K1)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAB, CFFB2.0 TDI 4motion19681031402009.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCZB2.0 GTi19841552102009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCTA, CBFA, CCZA2.0 GTi19841472002009.06 - 2013.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2009.06 - 2013.11
VWGOLF VI (5K1)CDLA2.0 R 4motion19841952652009.11 - 2011.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2011.05
VWGOLF VI (5K1)CDLF2.0 R 4motion19841992702009.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDLG2.0 GTi19841732352011.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2011.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBTA, CBUA2.524801251702009.07 - 2013.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.5 2009.07 - 2013.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CBZB1.2 TSI1197771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CJZA, CYVD1.2 TSI 16V1197771052013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 16V 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAXA1.4 TSI1390901222011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CHPB, CZDA1.4 TSI13951101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAYC1.6 TDI1598771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CFHC2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUA2.0 TDI1968811102013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CCZB2.0 GTI19841552112012.05 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 GTI 2012.05 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CDLA2.0 R19841952652013.01 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 R 2013.01 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBZB1.2 TSI1197771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBZA1.2 TSI119763862010.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI 2010.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)BUD, CGGA1.4139059802009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAXA1.4 TSI1390901222009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)BSE, BSF, CCSA1.61595751022009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CMXA1.6 MultiFuel1595751022010.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel 2010.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYC1.6 TDI 4motion1598771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYC1.6 TDI1598771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYB1.6 TDI159866902009.12 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 2009.12 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBDB, CJAA, CFHC2.0 TDI19681031402009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CLCA2.0 TDI1968811102010.01 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2010.01 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CCZA2.0 TSI19841472002009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TSI 2009.07 - 2013.07
VWJETTA III (1K2)BLG1.4 TSI13901251702006.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2006.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMY1.4 TSI13901031402006.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2006.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAVD1.4 TSI13901181602008.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2008.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BKD, CBDB, CBEA, CJAA2.0 TDI 16V19681031402005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)AZV, CBDA2.0 TDI19681001362005.09 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2005.09 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2006.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 TFSI19841472002005.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI 2005.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BTK, BGP, BGQ2.524801101502006.01 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.5 2006.01 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702008.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.5 2008.07 - 2010.10
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CBZB1.2 TSI1197771052010.10 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI 2010.10 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAVD, CTHD1.4 TSI13901181602011.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.04 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAVA, CTHA1.4 TSI13901101502011.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.04 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAXA, CMSB1.4 TSI1390901222011.05 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2011.05 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CNLA, CRJA1.4 TSI Hybrid13951101502011.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid 2011.04 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CZDA, CZTA1.4 TSI13951101502014.08 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2014.08 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CZCA1.4 TSI1395921252014.08 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI 2014.08 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CAYC1.6 TDI1598771052010.04 - 2015.07Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI 2010.04 - 2015.07
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CFNA, CLRA1.61598771052011.12 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 2011.12 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CFNB1.6159863862013.03 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 2013.03 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CPKA, CPRA1.8 TSI17981251702014.07 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI 2014.07 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CLCA, CUUA2.0 TDI1968811102010.10 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2010.10 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CFFB, CJAA, CFHC, CLCB2.0 TDI19681031402011.02 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2011.02 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CUUB, CVCA, DELA, DGMA2.0 TDI19681101502014.07 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI 2014.07 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CBPA, CKJA2.01984851152010.06 - 2017.12Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 2010.06 - 2017.12
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002010.12 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI 2010.12 -
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CPLA, CPPA2.0 TSI19841552112012.12 - 2017.12Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI 2012.12 - 2017.12
VWJETTA IV (162, 163, AV3, AV2)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702010.04 - Informacje o VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5 2010.04 -
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CDAB1.8 TSI17981121522012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 1.8 TSI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CDAA1.8 TSI17981181602012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 1.8 TSI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CCZB2.0 TSI 4motion19841552102012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TSI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT B6 (3C2)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.01 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel 2009.01 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BSE, BSF1.61595751022005.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 2005.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLF1.6 FSI1598851152005.03 - 2008.06Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI 2005.03 - 2008.06
VWPASSAT B6 (3C2)CAYC1.6 TDI1598771052009.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI 2009.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 2007.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522009.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 2009.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.03 - 2010.08Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.03 - 2010.08
VWPASSAT B6 (3C2)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.03 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.07
VWPASSAT B6 (3C2)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 (3C2)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 FSI19841472002005.07 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLX, BLY, BVX2.0 FSI 4motion19841101502005.09 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion 2005.09 - 2010.07
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BSE, BSF1.61595751022005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLF1.6 FSI1598851152005.08 - 2008.06Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI 2005.08 - 2008.06
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CAYC1.6 TDI1598771052009.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI 2009.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.05 - 2011.10Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI 2007.05 - 2011.10
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522009.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI 2009.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.02Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.02
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 FSI19841472002005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLX, BLY, BVX2.0 FSI 4motion19841101502005.09 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion 2005.09 - 2010.11
VWPASSAT B7 (362)CAXA1.4 TSI1390901222010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CTHD1.4 TSI13901181602012.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI 2012.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CAYC1.6 TDI1598771052010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDAA1.8 TSI17981181602010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDAB1.8 TSI17981121522011.02 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI 2011.02 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 (362)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CCZB2.0 TSI19841552102010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CAXA1.4 TSI1390901222010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CTHD1.4 TSI13901181602012.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI 2012.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CAYC1.6 TDI1598771052010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDAA1.8 TSI17981181602010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDAB1.8 TSI17981121522011.02 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI 2011.02 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CCZB2.0 TSI19841552102010.11 - 2015.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI 2010.11 - 2015.12
VWPASSAT B7 Variant (365)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT CC B6 (357)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602011.01 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel 2011.01 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522008.11 - 2010.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI 2008.11 - 2010.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBBA2.0 TDI19681201632008.05 - 2011.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.05 - 2011.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.06 - 2011.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2011.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBBB, CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI 2009.05 - 2010.11
VWPASSAT CC B6 (357)CBAB, CFFB2.0 TDI 4motion19681031402009.08 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion 2009.08 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBBB, CFGB2.0 TDI 4motion19681251702009.11 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion 2009.11 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CCZB2.0 TSI19841552112010.11 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI 2010.11 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BLV, CNNA3.6 FSI 4motion35802062802008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BWS3.6 FSI 4motion35972203002008.02 - 2011.12Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion 2008.02 - 2011.12
VWPOLO sedan (602, 604, 612, 614)CFNA, CLSA1.61598771052010.05 - Informacje o VW POLO sedan (602, 604, 612, 614) 1.6 2010.05 -
VWPOLO sedan (602, 604, 612, 614)CFNB1.6159863862010.11 - Informacje o VW POLO sedan (602, 604, 612, 614) 1.6 2010.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHYB1.099955752014.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 2014.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHYA1.099944602014.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 2014.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHZC1.0 TSI999811102014.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI 2014.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CHZB1.0 TSI99970952014.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.0 TSI 2014.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CBZB1.2 TSI1197771052009.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 2009.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CJZD1.2 TSI1197811102014.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 2014.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CJZC1.2 TSI 16V119766902014.02 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI 16V 2014.02 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CGPB1.2119844602009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CGPA1.2119851702009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CFWA1.2 TDI119955752009.10 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TDI 2009.10 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CGGB, CDDA, CLPA1.4 (6R1)139063852009.03 - 2014.05Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 (6R1) 2009.03 - 2014.05
VWPOLO V (6R1, 6C1)CMAA1.4 BiFuel139060822010.03 - 2011.01Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel 2010.03 - 2011.01
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAVE, CTHE1.4 GTI13901321802010.05 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI 2010.05 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CPTA1.4 TSI13951031402012.10 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI 2012.10 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI 2014.05 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CUSB1.4 TDI142266902014.02 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI 2014.02 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CUSA, CYZB1.4 TDI142255752014.03 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI 2014.03 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CYZA, CUTA1.4 TDI1422771052014.05 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI 2014.05 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAYB1.6 TDI159866902009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAYA1.6 TDI159855752009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052009.06 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI 2009.06 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CFNA, CLSA1.61598771052010.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 2010.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CNKA1.6 BiFuel159860822011.01 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel 2011.01 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CWVB1.6159866902014.07 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 2014.07 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CWVA1.61598811102014.07 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 2014.07 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)DAJB, DAJA1.8 GTI17981411922014.11 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 1.8 GTI 2014.11 -
VWPOLO V (6R1, 6C1)CDLJ2.0 R WRC19841622202013.08 - Informacje o VW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC 2013.08 -
VWPOLO Van (6R)CHYA1.099944602014.01 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.0 2014.01 -
VWPOLO Van (6R)CHYB1.099955752014.01 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.0 2014.01 -
VWPOLO Van (6R)CHZB1.0 TSI99970952014.11 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.0 TSI 2014.11 -
VWPOLO Van (6R)CJZD1.2 TSI1197811102014.01 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.2 TSI 2014.01 -
VWPOLO Van (6R)CJZC1.2 TSI119766902014.02 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.2 TSI 2014.02 -
VWPOLO Van (6R)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.4 TSI 2014.05 -
VWPOLO Van (6R)CUSB1.4 TDI142266902014.02 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.4 TDI 2014.02 -
VWPOLO Van (6R)CUSA, CYZB1.4 TDI142255752014.03 - Informacje o VW POLO Van (6R) 1.4 TDI 2014.03 -
VWSCIROCCO III (137, 138)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602008.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAXA, CMSB1.4 TSI1390901222008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBDB, CFHC2.0 TDI19681031402008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2009.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFHB2.0 TDI19681001362010.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2010.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFGC2.0 TDI19681301772013.01 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.01 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUWA, CUXA2.0 TDI19681351842014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2014.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAWB2.0 TSI19841472002008.05 - 2009.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2008.05 - 2009.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLA2.0 R19841952652009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULA2.0 TSI19841321802013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLK2.0 R19842062802014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2014.05 - 2017.11
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMY, CAVC1.4 TSI13901031402006.02 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI 2006.02 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BLG, CAVB1.4 TSI13901251702006.11 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI 2006.11 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.05 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel 2009.05 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.07 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 2003.07 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BAG, BLF, BLP1.6 FSI1598851152003.02 - 2007.01Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI 2003.02 - 2007.01
VWTOURAN (1T1, 1T2)AVQ1.9 TDI1896741002003.02 - 2004.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.02 - 2004.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.08 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.08 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902004.11 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2004.11 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)AZV2.0 TDI19681001362003.02 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2003.02 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BKD2.0 TDI 16V19681031402003.08 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V 2003.08 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMN, CFJA2.0 TDI19681251702005.12 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2005.12 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMM2.0 TDI19681031402005.12 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2005.12 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.10 - 2007.01Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI 2003.10 - 2007.01
VWTOURAN (1T1, 1T2)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.02 - 2009.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel 2006.02 - 2009.05
VWTOURAN (1T3)CBZB1.2 TSI1197771052010.05 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 1.2 TSI 2010.05 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CAVC, CTHC1.4 TSI13901031402010.05 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI 2010.05 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CAVB, CTHB1.4 TSI13901251702010.05 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI 2010.05 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502010.05 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 1.4 TSI EcoFuel 2010.05 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CAYB1.6 TDI159866902010.05 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI 2010.05 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CAYC1.6 TDI1598771052010.05 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI 2010.05 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CFJA2.0 TDI19681251702010.05 - 2013.01Informacje o VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI 2010.05 - 2013.01
VWTOURAN (1T3)CFHC2.0 TDI19681031402010.05 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI 2010.05 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CFHF, CLCA2.0 TDI1968811102010.11 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI 2010.11 - 2015.05
VWTOURAN (1T3)CFJB2.0 TDI19681301772013.01 - 2015.05Informacje o VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI 2013.01 - 2015.05
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM.PRZOD 0986424797/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 123,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD VW TOURAN 03- CZUJ 13.0460-7184.2 KLOCKI HAM.PRZOD VW TOURAN 03- CZUJ ATE 157,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD VW TOURAN 03-CZ 13.0470-7184.2 KLOCKI HAM.CERAMIC PRZOD VW TOURAN 03-CZ ATE 225,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A3 SKODA OCTAVIA 2358701 KLOCKI HAM. AUDI A3 SKODA OCTAVIA TEXTAR 132,27 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16502/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 104,45 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW TOURAN 03- CZUJ 22-0548-0/MET KLOCKI HAM.VW TOURAN 03- CZUJ METELLI 81,34 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE FIRST 301635/VAL KLOCKI HAMULCOWE FIRST VALEO 80,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 50-00-0047/ASH KLOCKI HAM. ASHIKA 69,83 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD AUDI A3 03- PASSAT 05- B110858/DEC KLOCKI HAM.PRZOD AUDI A3 03- PASSAT 05- DENCKERMANN 81,12 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. GDB1550/TRW KLOCKI HAM. TRW 118,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. LP1837/DEL KLOCKI HAM. DELPHI 103,98 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A3 Z CZUJ P 85 075/BRE KLOCKI HAM. AUDI A3 Z CZUJ BREMBO 111,93 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD P 85 075X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA PRZOD BREMBO 194,65 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE Z NRS 598635/VAL KLOCKI HAMULCOWE Z NRS VALEO 106,99 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW GOLF IV P 85 105/BRE KLOCKI HAM. VW GOLF IV BREMBO 132,80 PLN Dostępność: 4 sztuki
KLOCKI HAM.VW GOLF V 03- MA.0817.0/MAF KLOCKI HAM.VW GOLF V 03- MAFF 86,35 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM VAG OEM 5K0698151/OEM KLOCKI HAM VAG OEM ORYGINAL 411,68 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. VW GOLF V 83.817.0/RAI KLOCKI HAM. VW GOLF V RAICAM KLOCKI 75,09 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.AUDI/VW JQ1013282/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.AUDI/VW KAMOKA 81,38 PLN Dostępność: Brak
WYCOFANO LP1904/DEL WYCOFANO DELPHI 106,74 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. AUDI A3 MDB2604/MIN KLOCKI HAM. AUDI A3 MINTEX KLOCKI 104,96 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. VW GOLF VI MDB3022/MIN KLOCKI HAM. VW GOLF VI MINTEX KLOCKI 65,50 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu