Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM.VW GOLF V TYL 13-95/TOM TOMEX

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś tylna
Grubość [mm]: 17
Wysokość [mm]: 56
Układ hamulcowy: tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi
Układ hamulcowy: nie dla tarcz hamulcowych węglowo-ceramicznych
System hamulcowy: TRW
Szerokość [mm]: 105,5
Ciężar [kg]: 1,05
Kody handlowe
13-95, 23914
Kod EAN
5906485556566
Producent Kod OE
A.B.S. 37411
A.B.S. 37411 OE
ABE C2W021ABE
ATE 13.0460-2880.2
ATE 13.0460-2887.2
ATE 13.0470-2880.2
ATE 13.0470-2887.2
AUDI 1K0698451
AUDI 1K0698451B
AUDI 1K0698451D
AUDI 1K0698451E
AUDI 1K0698451F
AUDI 1K0698451G
AUDI 1K0698451H
AUDI 1K0698451K
AUDI 3C0698451
AUDI 3C0698451A
AUDI 3C0698451B
AUDI 3C0698451C
AUDI 3C0698451D
AUDI 4F0698451A
AUDI 4F0698451B
AUDI 4F0698451D
AUDI 4F0698451E
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451F
AUDI 8E0698451J
AUDI 8E0698451M
AUDI JZW698451D
BOSCH 0986424796
BOSCH 0986424824
BOSCH 0986461769
BOSCH 0986494053
BOSCH 0986494062
BOSCH 0986494595
BOSCH 0986494626
BOSCH 0986494649
BOSCH 0986495054
BOSCH 0986TB2138
BOSCH 0986TB2139
BOSCH 0986TB2458
BOSCH F03B150218
BOSCH F03B150364
DELPHI LP1824
FEBI BILSTEIN 16342
FEBI BILSTEIN 16344
FEBI BILSTEIN 16346
FEBI BILSTEIN 16476
FEBI BILSTEIN 16478
FEBI BILSTEIN 16540
FERODO FDB1636
FERODO FDB4192
FERODO FSL1636
FERODO FSL4192
HELLA 8DB 355 010-601
HELLA 8DB 355 011-771
HELLA 8DB 355 013-331
HELLA 8DB 355 017-711
ICER 181600
ICER 181600-703
JURID 571906D
JURID 571906J
JURID 571906JC
JURID 573005JC
JURID 573158J
JURID 573158JC
JURID 573668J
KRAFT AUTOMOTIVE K6010090
METELLI 22-0553-0
METELLI 22-0806-0
METZGER 1031.00
MEYLE 025 209 6117
MEYLE 025 209 6117/PD
MEYLE 025 239 1417
MEYLE 025 239 1417/PD
MINTEX MDB2580
NK 224775
PAGID T1492
PAGID T1699
QUINTON HAZELL BP1420
REMSA 0263.03
REMSA 0263.05
REMSA 1031.00
RUVILLE D11088213
SEAT 1K0698451
SEAT 1K0698451B
SEAT 1K0698451D
SEAT 1K0698451E
SEAT 1K0698451F
SEAT 1K0698451G
SEAT 1K0698451H
SEAT 1K0698451K
SEAT 3C0698451
SEAT 3C0698451A
SEAT 3C0698451B
SEAT 3C0698451C
SEAT 3C0698451D
SEAT 4F0698451A
SEAT 4F0698451B
SEAT 4F0698451D
SEAT 4F0698451E
SEAT 8E0698451D
SEAT 8E0698451E
SEAT 8E0698451F
SEAT 8E0698451J
SEAT 8E0698451M
SEAT JZW698451D
SKODA 1K0698451
SKODA 1K0698451B
SKODA 1K0698451D
SKODA 1K0698451E
SKODA 1K0698451F
SKODA 1K0698451G
SKODA 1K0698451H
SKODA 1K0698451K
SKODA 3C0698451
SKODA 3C0698451A
SKODA 3C0698451B
SKODA 3C0698451C
SKODA 3C0698451D
SKODA 4F0698451A
SKODA 4F0698451B
SKODA 4F0698451D
SKODA 4F0698451E
SKODA 8E0698451D
SKODA 8E0698451E
SKODA 8E0698451F
SKODA 8E0698451J
SKODA 8E0698451M
SKODA JZW698451D
TEXTAR 2355482
TEXTAR 2391401
TEXTAR 2391402
TEXTAR 2391410
TEXTAR 2391481
TEXTAR 2391482
TEXTAR 2448302
TEXTAR 2448306
TEXTAR 2448381
TEXTAR 2448382
TRISCAN 8110 29052
TRW GDB1551
TRW GDB1622
TRW GDB1622DTE
VAG 1K0698451
VAG 1K0698451B
VAG 1K0698451D
VAG 1K0698451E
VAG 1K0698451F
VAG 1K0698451G
VAG 1K0698451H
VAG 1K0698451K
VAG 3C0698451
VAG 3C0698451A
VAG 3C0698451B
VAG 3C0698451C
VAG 3C0698451D
VAG 4F0698451A
VAG 4F0698451B
VAG 4F0698451D
VAG 4F0698451E
VAG 8E0698451D
VAG 8E0698451E
VAG 8E0698451F
VAG 8E0698451J
VAG 8E0698451M
VAG JZW698451D
VAICO V10-8173
VAICO V10-8173-1
VW 1K0698451
VW 1K0698451B
VW 1K0698451D
VW 1K0698451E
VW 1K0698451F
VW 1K0698451G
VW 1K0698451H
VW 1K0698451K
VW 3C0698451
VW 3C0698451A
VW 3C0698451B
VW 3C0698451C
VW 3C0698451D
VW 4F0698451A
VW 4F0698451B
VW 4F0698451D
VW 4F0698451E
VW 8E0698451D
VW 8E0698451E
VW 8E0698451F
VW 8E0698451J
VW 8E0698451M
VW JZW698451D
WAGNER WBP20961B
WAGNER WBP23914A
WAGNER WBP24483B
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA3 (8P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI 2010.04 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI 2007.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power 2011.01 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BAG, BLP, BLF1.6 FSI1598851152003.08 - 2007.09Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI 2003.08 - 2007.09
AUDIA3 (8P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.05 - 2010.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003.05 - 2010.05
AUDIA3 (8P1)AZV2.0 TDI quattro19681001362003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402004.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro 2004.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BZC, CDLCS3 quattro19841882562007.02 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) S3 quattro 2007.02 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502003.07 - 2009.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro 2003.07 - 2009.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBZB1.2 TFSI1197771052010.03 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI 2010.03 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAXC1.4 TFSI1390921252011.02 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI 2011.02 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BSE1.61595751022008.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 2008.09 - 2010.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BLS1.9 TDI1896771052008.04 - 2009.10Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008.04 - 2009.10
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI 2010.04 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI 2007.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power 2011.01 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BLP, BLF1.6 FSI1598851152004.09 - 2007.09Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI 2004.09 - 2007.09
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI 2006.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.05
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402005.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro 2005.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.09 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI 2004.09 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BHZ, CDLAS3 quattro19841952652008.06 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.06 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDLCS3 quattro19841882562008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CEPARS3 quattro24802503402011.01 - 2012.12Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro 2011.01 - 2012.12
AUDIA3 Sportback (8PA)BDB, BMJ, BUB3.2 V6 quattro31891842502004.09 - 2009.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro 2004.09 - 2009.05
AUDIA4 B6 kabriolet (8H7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2005.12Informacje o AUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T 2002.07 - 2005.12
AUDIA4 B7 (8EC)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BFB1.8 T17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BKE, BRB1.9 TDI1896851162004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 B7 (8EC)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 B7 (8EC)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI quattro19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BUL2.0 TFSI19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BUL2.0 TFSI quattro19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 (8EC)BSG2.7 TDI26981201632005.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI 2005.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BKN3.0 TDI quattro29671502042004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)BBJ3.029761602182004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 (8EC)BBJ3.0 quattro29761602182004.11 - 2006.07Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 quattro 2004.11 - 2006.07
AUDIA4 B7 (8EC)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 (8EC)AUK3.2 FSI31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)ALZ1.61595751022004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BFB1.8 T quattro17811201632004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BNA, BRF2.0 TDI19681001362004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPW2.0 TDI19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BLB, BRE2.0 TDI 16V19681031402004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.09Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.09
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVF2.0 TDI1968931262005.11 - 2006.11Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2005.11 - 2006.11
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPW2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BRD2.0 TDI quattro19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BVA2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BRD2.0 TDI19681251702006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BGB, BWE, BWT, BPG2.0 TFSI quattro19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BGB, BWE, BPG2.0 TFSI19841472002004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BUL2.0 TFSI quattro19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BUL2.0 TFSI19841622202005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 2005.06 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702006.10 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 2006.10 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BDG2.5 TDI24961201632004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BSG2.7 TDi26981201632005.11 - 2008.03Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDi 2005.11 - 2008.03
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BPP2.7 TDI26981321802006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDI 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BKN3.0 TDI quattro29671502042004.11 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro 2004.11 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BBJ3.029761602182004.11 - 2006.05Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 2004.11 - 2006.05
AUDIA4 B7 Avant (8ED)BBJ3.0 quattro29761602182004.11 - 2006.07Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro 2004.11 - 2006.07
AUDIA4 B7 Avant (8ED)AUK3.2 FSI31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 Avant (8ED)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.01 - 2008.06Informacje o AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro 2005.01 - 2008.06
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BPW2.0 TDI19681031402006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BRC2.0 TDI19681001362006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BWE, BWT2.0 TFSI 16V19841472002006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.0 TFSI 16V 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BPP2.7 TDI26981321802006.06 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 2.7 TDI 2006.06 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)BKN3.0 TDI quattro29671502042006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.2 FSI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 B7 kabriolet (8HE)AUK3.2 FSI31231882552006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 B7 kabriolet (8HE) 3.2 FSI 2006.01 - 2009.03
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BPP2.7 TDI quattro26981321802006.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro 2006.03 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632006.05 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro 2006.05 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)CANC2.7 TDI quattro26981401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro 2006.05 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BNG, CDYB3.0 TDI quattro29671552112006.05 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro 2006.05 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)CDYA, CDYC3.0 TDI quattro29671762402008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)CAJA3.0 TFSI quattro29952132902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)AUK3.2 FSI quattro31231882552006.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro 2006.05 - 2008.10
AUDIA6 Allroad C6 (4FH)BVJ4.2 FSI quattro41632573502006.05 - 2010.12Informacje o AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 4.2 FSI quattro 2006.05 - 2010.12
AUDIA6 C4 (4A2)ACK2.827711421931995.12 - 1997.10Informacje o AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 1995.12 - 1997.10
AUDIA6 C4 Avant (4A5)ACK2.827711421931995.12 - 1997.12Informacje o AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 1995.12 - 1997.12
AUDIA6 C5 Avant (4B5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 C6 (4F2)BLB, BRE2.0 TDI19681031402004.07 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2004.07 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362004.07 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2004.07 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.06Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.06
AUDIA6 C6 (4F2)CAHA2.0 TDI19681251702008.11 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2008.11 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CAHB2.0 TDI19681201632009.04 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI 2009.04 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BPJ, BYK2.0 TFSI19841251702005.06 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TFSI 2005.06 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BDW2.423931301772004.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 2004.05 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BDW2.4 quattro23931301772005.01 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro 2005.01 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BPP2.7 TDI26981321802004.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI 2004.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BPP2.7 TDI quattro26981321802004.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro 2004.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BSG, CANB2.7 TDI26981201632004.11 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI 2004.11 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632005.06 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro 2005.06 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CANC2.7 TDI quattro26981401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CANA2.7 TDI26981401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BDX2.8 FSI27731542102006.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI 2006.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BDX2.8 FSI quattro27731542102007.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro 2007.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)CCEA2.8 FSI27731622202008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CCEA2.8 FSI quattro27731622202008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CCDA2.8 FSI quattro27731401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CCDA2.8 FSI27731401902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BMK3.0 TDI quattro29671652252004.05 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2004.05 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)BNG, CDYB3.0 TDI quattro29671552112004.05 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2004.05 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)CDYA, CDYC3.0 TDI quattro29671762402008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)BBJ3.0 quattro29761602182004.05 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 quattro 2004.05 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)BBJ3.029761602182004.08 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 2004.08 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)CCAA3.0 TFSI quattro29952202992008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)CAJA3.0 TFSI quattro29952132902008.10 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.03
AUDIA6 C6 (4F2)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552004.05 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro 2004.05 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)AUK, BKH3.2 FSI31231882552004.05 - 2009.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI 2004.05 - 2009.05
AUDIA6 C6 (4F2)BYU3.2 FSI quattro31231832492006.09 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro 2006.09 - 2008.10
AUDIA6 C6 (4F2)BAT, BNK4.2 quattro41632463352004.05 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 quattro 2004.05 - 2006.05
AUDIA6 C6 (4F2)BVJ4.2 FSI quattro41632573502006.06 - 2011.03Informacje o AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 FSI quattro 2006.06 - 2011.03
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BLB, BRE2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BNA, BRF, CAGB2.0 TDI19681001362005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BVG2.0 TDI1968891212005.09 - 2006.06Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2005.09 - 2006.06
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAHA2.0 TDI19681251702008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAHB2.0 TDI19681201632009.04 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI 2009.04 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BPJ2.0 TFSI19841251702005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TFSI 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDW2.4 quattro23931301772005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDW2.423931301772005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BPP2.7 TDI quattro26981321802004.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro 2004.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BPP2.7 TDI26981321802005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BSG, CANB2.7 TDI26981201632005.03 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI 2005.03 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BSG, CAND2.7 TDI quattro26981201632005.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro 2005.06 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CANA2.7 TDI26981401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CANC2.7 TDI quattro26981401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDX2.8 FSI27731542102006.11 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI 2006.11 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BDX2.8 FSI quattro27731542102007.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro 2007.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCDA2.8 FSI quattro27731401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCEA2.8 FSI27731622202008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCDA2.8 FSI27731401902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCEA2.8 FSI quattro27731622202008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BMK3.0 TDI quattro29671652252005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BNG, CDYB3.0 TDI quattro29671552112005.03 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2005.03 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.06 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2006.06 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CDYA, CDYC3.0 TDI quattro29671762402008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BBJ3.0 quattro29761602182005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 quattro 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BBJ3.029761602182005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CCAA3.0 TFSI quattro29952202992008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)CAJA3.0 TFSI quattro29952132902008.10 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro 2008.10 - 2011.08
AUDIA6 C6 Avant (4F5)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)AUK3.2 FSI31231882552005.03 - 2008.10Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI 2005.03 - 2008.10
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BAT4.2 quattro41632463352005.03 - 2006.05Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 4.2 quattro 2005.03 - 2006.05
AUDIA6 C6 Avant (4F5)BVJ4.2 FSI quattro41632573502006.06 - 2011.08Informacje o AUDI A6 C6 Avant (4F5) 4.2 FSI quattro 2006.06 - 2011.08
AUDITT (8J3)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT (8J3)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2006.08 - 2010.06
AUDITT (8J3)CDLB2.0 TTS quattro19842002722008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CDLA, CDMA2.0 TTS quattro19841952652008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT (8J3)CESA, CETA2.0 TFSI quattro19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro 2010.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)CEPA2.5 RS quattro24802503402009.07 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro 2009.07 - 2014.06
AUDITT (8J3)CEPB2.5 RS quattro24802653602011.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro 2011.05 - 2014.06
AUDITT (8J3)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502006.08 - 2010.06Informacje o AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro 2006.08 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CDAA1.8 TFSI17981181602008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702008.06 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro 2008.06 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BWA, BPY, CCTA2.0 TFSI19841472002007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2007.03 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CDLA, CDMA2.0 TTS quattro19841952652008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CDLB2.0 TTS quattro19842002722008.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro 2008.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CCZA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002008.06 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro 2008.06 - 2010.06
AUDITT Roadster (8J9)CESA2.0 TFSI19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI 2010.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CESA, CETA2.0 TFSI quattro19841552112010.05 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro 2010.05 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CEPA2.5 RS quattro24802503402009.07 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro 2009.07 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)CEPB2.5 RS quattro24802653602012.03 - 2014.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro 2012.03 - 2014.06
AUDITT Roadster (8J9)BUB, CBRA3.2 V6 quattro31891842502007.03 - 2010.06Informacje o AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro 2007.03 - 2010.06
SEATALTEA (5P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA (5P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.05 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V 2006.05 -
SEATALTEA (5P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA (5P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA (5P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA (5P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA (5P1)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004.04 -
SEATALTEA (5P1)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA (5P1)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)AZV2.0 TDI19681001362004.03 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2004.03 - 2009.05
SEATALTEA (5P1)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005.11 -
SEATALTEA (5P1)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2006.03 -
SEATALTEA (5P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.05 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI 2004.05 - 2009.03
SEATALTEA (5P1)BWA2.0 TFSI19841472002006.04 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI 2006.04 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.6 Multifuel1595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BLS1.9 TDI 4x41896771052009.06 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4 2009.06 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)AZV2.0 TDI19681001362006.11 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.11 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI 4x419681031402007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.10 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI 2006.10 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI19841472002006.10 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 2006.10 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI 4x419841472002007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CCZB2.0 TFSI 4x419841552112009.05 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2009.05 -
SEATEXEO (3R2)CFMA1.8 T17811101502008.12 - 2010.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 1.8 T 2008.12 - 2010.05
SEATEXEO (3R2)CAGC, CJCC2.0 TDI1968881202008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAGA, CJCA2.0 TDI19681051432008.12 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2008.12 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CAHA, CGLB2.0 TDI19681251702009.02 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI 2009.02 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)BWE2.0 TFSI19841472002009.03 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2009.03 - 2013.05
SEATEXEO (3R2)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)BWE2.0 TFSI19841472002009.06 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 2009.06 - 2013.05
SEATEXEO ST (3R5)CDND2.0 TFSI19841552112010.05 - 2013.05Informacje o SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 2010.05 - 2013.05
SEATLEON (1P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 16V 2006.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI 2007.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, BSF, CCSA1.61595751022005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.12 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG 2009.12 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYC1.6 TDI1598771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI 2007.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.07 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2005.07 - 2010.12
SEATLEON (1P1)BXF1.9 TDI189666902007.06 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2007.06 - 2010.12
SEATLEON (1P1)AZV2.0 TDI19681001362005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
SEATLEON (1P1)BWJ, CDLD2.0 TFSI19841772402006.11 - 2011.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2006.11 - 2011.05
SEATLEON (1P1)CCZB2.0 TFSI19841552112009.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2009.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CDLA2.0 Cupra R19841952652009.09 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R 2009.09 - 2012.12
SEATLEON (5F1)CHZD, DKRF1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON (5F1)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON (5F1)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON (5F1)CJXH, DNUC2.0 Cupra19842132902015.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 2015.10 -
SEATLEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CJXH2.0 Cupra19842132902015.09 - 2016.10Informacje o SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1) 2.0 Cupra 2015.09 - 2016.10
SEATLEON SC (5F5)CHZD1.0 TSI999851152015.05 - 2018.08Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 1.0 TSI 2015.05 - 2018.08
SEATLEON SC (5F5)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2013.10 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2013.10 - 2016.11
SEATLEON SC (5F5)CJXH2.0 Cupra19842132902015.10 - 2016.11Informacje o SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 2015.10 - 2016.11
SEATLEON ST (5F8)CHZD, DKRF1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON ST (5F8)CZEA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON ST (5F8)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJXE2.0 Cupra19841952652013.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATLEON ST (5F8)CJXH, DNUC2.0 Cupra19842132902015.10 - Informacje o SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 2015.10 -
SEATLEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CJXA2.0 Cupra19842062802013.10 - Informacje o SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8) 2.0 Cupra 2013.10 -
SEATTOLEDO III (5P2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI 2007.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI 2007.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BKD2.0 TDI 16V19681031402004.04 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V 2004.04 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)AZV2.0 TDI19681001362004.09 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2004.09 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2005.11 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.01 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.10 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI 2004.10 - 2009.05
SEATTOLEDO III (5P2)BWA2.0 TFSI19841472002005.11 - 2009.05Informacje o SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI 2005.11 - 2009.05
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BUD, CGGA1.4139059802004.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.4 2004.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III (1Z3)CAXA1.4 TSI1390901222008.11 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.4 TSI 2008.11 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.06 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 2004.06 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III (1Z3)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BSE, CHGA1.6 LPG1595751022009.08 - 2012.11Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 LPG 2009.08 - 2012.11
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III (1Z3)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III (1Z3)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.06 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 1.9 TDI 2004.06 - 2010.12
SKODAOCTAVIA III (1Z3)AZV2.0 TDI19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III (1Z3)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III (1Z3) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BCA1.4139055752004.05 - 2006.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.4 2004.05 - 2006.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BUD, CGGA1.4139059802006.05 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.4 2006.05 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CAXA1.4 TSI1390901222008.11 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.4 TSI 2008.11 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022004.09 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 2004.09 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CHGA1.6 LPG1595751022009.08 - 2012.11Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 LPG 2009.08 - 2012.11
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BLF1.6 FSI1598851152004.02 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 FSI 2004.02 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI 4x41598771052009.06 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4 2009.06 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.6 TDI 2009.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2013.04Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 2007.06 - 2013.04
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602008.11 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2008.11 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.03 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4 2009.03 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2013.06Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.8 TSI 2009.03 - 2013.06
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.12
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4x41896771052004.11 - 2010.12Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 2004.11 - 2010.12
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)AZV2.0 TDI 16V19681001362004.02 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402004.02 - 2013.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 2004.02 - 2013.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 2005.11 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BMN, CEGA2.0 TDI RS19681251702006.04 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI RS 2006.04 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BMM2.0 TDI 4x419681031402006.07 - 2010.05Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 2006.07 - 2010.05
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.05 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.05 - 2013.02
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.11 - 2008.10Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 FSI 2004.11 - 2008.10
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BLY, BLX, BVX2.0 FSI 4x419841101502004.11 - 2009.04Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4 2004.11 - 2009.04
SKODAOCTAVIA III Combi (1Z5)BWA, CCZA2.0 RS19841472002005.10 - 2013.02Informacje o SKODA OCTAVIA III Combi (1Z5) 2.0 RS 2005.10 - 2013.02
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 2017.02 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI RS19681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI RS 2013.05 -
SKODAOCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3)DLBA, DHGA, DKTB2.0 TSI RS19841802452017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS 2017.02 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI RS19681351842013.05 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI RS 2013.05 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI / TDI RS 4x419681351842014.09 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI / TDI RS 4x4 2014.09 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)CHHB2.0 TSI RS19841622202012.11 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS 2012.11 -
SKODAOCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6)DLBA, DHGA, DKTB2.0 TSI RS19841802452017.02 - Informacje o SKODA OCTAVIA IV Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS 2017.02 -
SKODASUPERB I (3U4)AWT1.8 T17811101502001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AWX, AVF1.9 TDI1896961302001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AVB1.9 TDI1896741012002.08 - 2005.10Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2002.08 - 2005.10
SKODASUPERB I (3U4)BSV1.9 TDI1896771052005.10 - 2007.05Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2005.10 - 2007.05
SKODASUPERB I (3U4)BPZ1.9 TDI1896851152007.01 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 2007.01 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)BSS2.0 TDI19681031402005.10 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI 2005.10 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AZM2.01984851152001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)BDG2.5 TDI24961201632003.06 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI 2003.06 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)AMX2.8 V627711421932001.12 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 2001.12 - 2008.03
SKODASUPERB I (3U4)BBG2.8 V627711401902002.06 - 2008.03Informacje o SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6 2002.06 - 2008.03
SKODASUPERB II (3T4)CAXC1.4 TSI1390921252008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602008.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 2008.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAA1.8 TSI 4x417981181602008.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 2008.11 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 2009.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDAB1.8 TSI17981121522009.03 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 2009.03 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BLS, BXE1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.11
SKODASUPERB II (3T4)BMP2.0 TDI19681031402008.03 - 2010.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.03 - 2010.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702008.07 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 2008.07 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702008.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 2008.09 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.01 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 2009.01 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CCZA2.0 TSI19841472002010.05 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TSI 2010.05 - 2015.05
SKODASUPERB II (3T4)CDVA3.6 FSI 4x435971912602008.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4 2008.11 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAXC1.4 TSI1390921252009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CAYC1.6 TDI1598771052010.09 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI 2010.09 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAB1.8 TSI17981121522009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDAA1.8 TSI17981181602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052009.10 - 2010.11Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI 2009.10 - 2010.11
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BMP2.0 TDI19681031402009.10 - 2010.03Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2010.03
SKODASUPERB II Kombi (3T5)BKD, CFFB, CLJA2.0 TDI 16V19681031402009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI 4x419681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 2009.10 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CFFB2.0 TDI 16V 4x419681031402010.11 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.11 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CCZA2.0 TSI19841472002010.05 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TSI 2010.05 - 2015.05
SKODASUPERB II Kombi (3T5)CDVA3.6 V6 4x435971912602009.10 - 2015.05Informacje o SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 3.6 V6 4x4 2009.10 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CAXA1.4 TSI1390901222010.06 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.4 TSI 2010.06 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CAYC1.6 TDI1598771052010.11 - 2015.05Informacje o SKODA YETI (5L) 1.6 TDI 2010.11 - 2015.05
SKODAYETI (5L)CDAA1.8 TSI 4x417981181602009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CDAB1.8 TSI 4x417981121522009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CBDB, CFHC, CLCB2.0 TDI 4x419681031402009.05 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.05 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHF, DFSA, CUUA2.0 TDI 4x41968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHA, CLCA, DFSA, CUUA2.0 TDI1968811102009.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2009.11 - 2017.12
SKODAYETI (5L)CFHC, CLCB2.0 TDI19681031402011.11 - 2017.12Informacje o SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 2011.11 - 2017.12
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYD1.6 TDI1598751022010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.11 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.9 TDI 4motion 2008.11 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III Nadwozie pełne/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BCA1.4139055752004.03 - 2006.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2004.03 - 2006.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BUD1.4139059802006.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.4 2006.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BGU, BSE, BSF1.61595751022004.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 2004.04 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.61595741012005.03 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 2005.03 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,CAYE1.6 TDI159855752010.08 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 TDI 2010.08 - 2015.05
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BJB, BLS1.9 TDI1896771052004.04 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2004.04 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSU1.9 TDI189655752005.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 2005.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.05 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.9 TDI 4motion 2008.05 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BDJ, BST2.0 SDI196851702004.03 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 SDI 2004.03 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BMM2.0 TDI19681031402007.09 - 2010.08Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 TDI 2007.09 - 2010.08
VWCADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB,BSX2.0 EcoFuel1984801092006.04 - 2015.05Informacje o VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 EcoFuel 2006.04 - 2015.05
VWCC (358)CTHD1.4 TSI13901181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.4 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.4 TSI MultiFuel 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CZDA1.4 TSI13951101502015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.4 TSI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CDAB1.8 TSI17981121522011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.8 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CDAA1.8 TSI17981181602011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 1.8 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702011.11 - 2013.01Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2013.01
VWCC (358)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFA2.0 TDI19681001362011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFB2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 4motion 2012.12 - 2016.12
VWCC (358)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2012.12 - 2016.12
VWCC (358)CUVC2.0 TDI19681101502015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CUWA2.0 TDI19681351842015.05 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TDI 2015.05 - 2016.12
VWCC (358)CCZB2.0 TSI19841552102011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 2.0 TSI 2011.11 - 2016.12
VWCC (358)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.11 - 2016.12Informacje o VW CC (358) 3.6 FSI 4motion 2011.11 - 2016.12
VWEOS (1F7, 1F8)CAXA1.4 TSI1390901222007.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2007.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CAVD, CTHD1.4 TSI13901181602008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BLF1.6 FSI1598851152006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BMM2.0 TDI19681031402006.06 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)CBAB, CFFB2.0 TDI 16V19681031402008.05 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V 2008.05 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.03 - 2008.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI 2006.03 - 2008.05
VWEOS (1F7, 1F8)BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TFSI19841472002006.03 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI 2006.03 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2015.08Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI 2009.11 - 2015.08
VWEOS (1F7, 1F8)BUB, CBRA3.2 V631891842502006.06 - 2009.05Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 2006.06 - 2009.05
VWEOS (1F7, 1F8)CDVA3.6 V635971912602009.05 - 2010.11Informacje o VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 2009.05 - 2010.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBZB1.2 TSI1197771052009.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI 2009.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBZA1.2 TSI119763862010.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI 2010.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BCA1.4 16V139055752005.01 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2005.01 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLN1.4 FSI139066902005.07 - 2006.11Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI 2005.07 - 2006.11
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLG1.4 TSI13901251702006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BMY1.4 TSI13901031402006.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2006.05 - 2008.06
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BUD, CGGA1.4 16V139059802006.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V 2006.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2007.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.06 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI 2008.06 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022007.11 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel 2007.11 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLF1.6 FSI1598851152004.12 - 2008.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI 2004.12 - 2008.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CAYC1.6 TDI1598771052009.03 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI 2009.03 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.01 - 2009.01Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.01 - 2009.01
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902005.05 - 2008.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI 2005.05 - 2008.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BKD, CBDB, CFHC2.0 TDI 16V19681031402005.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V 2005.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BEE2.0 TDI1968961312005.05 - 2007.05Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2007.05
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)AZV, CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362005.05 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2005.05 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102009.01 - 2013.12Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 2009.01 - 2013.12
VWGOLF PLUS V (5M1, 521)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.05 - 2008.06Informacje o VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI 2005.05 - 2008.06
VWGOLF V (1K1)BKG, BLN1.4 FSI139066902003.10 - 2006.07Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI 2003.10 - 2006.07
VWGOLF V (1K1)BLG1.4 TSI13901251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.10 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 2003.10 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI 4motion1896771052004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BKD2.0 TDI 16V 4motion19681031402004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMN2.0 TDI19681251702005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BMM2.0 TDI 4motion19681031402007.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion 2007.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ, BVX2.0 FSI19841101502004.01 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 2004.01 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)BLX, BVX2.0 FSI 4motion19841101502004.08 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion 2004.08 - 2008.11
VWGOLF V (1K1)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 GTI19841472002004.10 - 2009.02Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2004.10 - 2009.02
VWGOLF V (1K1)BYD2.0 GTI19841692302006.09 - 2008.12Informacje o VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI 2006.09 - 2008.12
VWGOLF V (1K1)BUB, CBRA3.2 R32 4motion31891842502005.11 - 2008.11Informacje o VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion 2005.11 - 2008.11
VWGOLF V Variant (1K5)BMY1.4 TSI13901031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CAXA1.4 TSI1390901222007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLG1.4 TSI13901251702007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BUD1.4139059802007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CAVD1.4 TSI13901181602008.07 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI 2008.07 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BSE, BSF, CCSA1.61595751022007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)CCSA1.6 MultiFuel1595751022007.11 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel 2007.11 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLS, BXE1.9 TDI1896771052007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BLS1.9 TDI 4motion1896771052008.01 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion 2008.01 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)AZV2.0 TDI19681001362007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BKD, CBDB2.0 TDI 16V19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BMM2.0 TDI19681031402007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 2007.06 - 2009.07
VWGOLF V Variant (1K5)BWA, CAWB, CCTA, CBFA2.019841472002007.06 - 2009.07Informacje o VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 2007.06 - 2009.07
VWGOLF VI (5K1)CBZB1.2 TSI1197771052008.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2008.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBZA1.2 TSI119763862010.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI 2010.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CGGA1.4139059802008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAVD, CNWA, CTHD1.4 TSI13901181602008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAXA1.4 TSI1390901222008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.61595751022008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CHGA1.6 BiFuel1595751022009.03 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel 2009.03 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYB1.6 TDI159866902009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CAYC1.6 TDI1598771052009.02 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI 2009.02 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDAA1.8 TSI17981181602009.06 - 2011.01Informacje o VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI 2009.06 - 2011.01
VWGOLF VI (5K1)CBDC, CLCA2.0 TDI1968811102008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.10 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAB, CFFB, CJAA2.0 TDI19681031402008.10 - 2013.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2008.10 - 2013.05
VWGOLF VI (5K1)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CBAB, CFFB2.0 TDI 4motion19681031402009.05 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCZB2.0 GTi19841552102009.04 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2009.04 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CCTA, CBFA, CCZA2.0 GTi19841472002009.06 - 2013.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi 2009.06 - 2013.11
VWGOLF VI (5K1)CDLA2.0 R 4motion19841952652009.11 - 2011.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2011.05
VWGOLF VI (5K1)CDLF2.0 R 4motion19841992702009.11 - 2012.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2012.11
VWGOLF VI (5K1)CDLC, CRZA2.0 R 4motion19841882562009.11 - 2013.11Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion 2009.11 - 2013.11
VWGOLF VI (5K1)CBTA, CBUA2.524801251702009.07 - 2013.05Informacje o VW GOLF VI (5K1) 2.5 2009.07 - 2013.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CBZB1.2 TSI1197771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CJZA, CYVD1.2 TSI 16V1197771052013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 16V 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAXA1.4 TSI1390901222011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CHPB, CZDA1.4 TSI13951101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CAYC1.6 TDI1598771052011.03 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI 2011.03 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CFHC2.0 TDI19681031402011.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2011.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CUUA2.0 TDI1968811102013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CCZB2.0 GTI19841552112012.05 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 GTI 2012.05 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CDLA2.0 R19841952652013.01 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 R 2013.01 - 2016.05
VWGOLF VI kabriolet (517)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2016.05Informacje o VW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TSI 2013.11 - 2016.05
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBZB1.2 TSI1197771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBZA1.2 TSI119763862010.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI 2010.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)BUD, CGGA1.4139059802009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAXA1.4 TSI1390901222009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)BSE, BSF, CCSA1.61595751022009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CMXA1.6 MultiFuel1595751022010.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel 2010.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYC1.6 TDI 4motion1598771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYC1.6 TDI1598771052009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CAYB1.6 TDI159866902009.12 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 2009.12 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBDB, CJAA, CFHC2.0 TDI19681031402009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CBDA, CFHB2.0 TDI19681001362009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2009.07 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CLCA2.0 TDI1968811102010.01 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI 2010.01 - 2013.07
VWGOLF VI Variant (AJ5)CCZA2.0 TSI19841472002009.07 - 2013.07Informacje o VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TSI 2009.07 - 2013.07
VWJETTA III (1K2)BLG1.4 TSI13901251702006.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2006.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMY1.4 TSI13901031402006.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2006.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAVD1.4 TSI13901181602008.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI 2008.07 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.09 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 2004.09 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CCSA1.6 MultiFuel1595751022008.01 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 MultiFuel 2008.01 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BLF1.6 FSI1598851152005.09 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI 2005.09 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAYC1.6 TDI1598771052009.06 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI 2009.06 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CAYB1.6 TDI159866902009.12 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI 2009.12 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BKD, CBDB, CBEA, CJAA2.0 TDI 16V19681031402005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)AZV, CBDA2.0 TDI19681001362005.09 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2005.09 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 2006.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.08 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA2.0 TFSI19841472002005.10 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI 2005.10 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)BTK, BGP, BGQ2.524801101502006.01 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.5 2006.01 - 2010.10
VWJETTA III (1K2)CBTA, CBUA, CCCA2.524801251702008.07 - 2010.10Informacje o VW JETTA III (1K2) 2.5 2008.07 - 2010.10
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CDAA1.8 TSI17981181602012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 1.8 TSI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CDAB1.8 TSI17981121522012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 1.8 TSI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT ALLTRACK B7 (365)CCZB2.0 TSI 4motion19841552102012.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) 2.0 TSI 4motion 2012.01 - 2014.12
VWPASSAT B6 (3C2)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.01 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel 2009.01 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BSE, BSF1.61595751022005.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 2005.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLF1.6 FSI1598851152005.03 - 2008.06Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI 2005.03 - 2008.06
VWPASSAT B6 (3C2)CAYC1.6 TDI1598771052009.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI 2009.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 2007.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522009.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI 2009.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMP2.0 TDI19681031402005.03 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.03 - 2010.08Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.03 - 2010.08
VWPASSAT B6 (3C2)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.03 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.03 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.07
VWPASSAT B6 (3C2)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 (3C2)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 (3C2)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 (3C2)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.03 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2005.03 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 FSI19841472002005.07 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BLX, BLY, BVX2.0 FSI 4motion19841101502005.09 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion 2005.09 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)CCTB2.0 FSI19841251702007.08 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 2007.08 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)AXZ3.2 FSI 4motion31681842502005.11 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion 2005.11 - 2010.07
VWPASSAT B6 (3C2)BWS3.6 R36 4motion35972203002007.04 - 2010.07Informacje o VW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion 2007.04 - 2010.07
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CAXA1.4 TSI1390901222007.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI 2007.05 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BSE, BSF1.61595751022005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLF1.6 FSI1598851152005.08 - 2008.06Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI 2005.08 - 2008.06
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CAYC1.6 TDI1598771052009.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI 2009.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.05 - 2011.10Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI 2007.05 - 2011.10
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522009.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI 2009.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BVE2.0 TDI1968901222005.08 - 2006.02Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2006.02
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI 4motion19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BUZ2.0 TDI19681201632005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMP2.0 TDI19681031402005.08 - 2009.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2009.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V 4motion19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BKP, CBAB2.0 TDI 16V19681031402005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMR, CBBB2.0 TDI19681251702005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BMA, CBAA2.0 TDI19681001362005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BWV2.0 TDI1968881202005.11 - 2007.05Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2005.11 - 2007.05
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBDC2.0 TDI1968811102008.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 2008.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBAC2.0 BlueTDI19681051432009.01 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI 2009.01 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)CBBB2.0 TDI 4motion19681251702009.05 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion 2009.05 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 FSI19841472002005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.08 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 2005.08 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BLX, BLY, BVX2.0 FSI 4motion19841101502005.09 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion 2005.09 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)AXZ3.2 FSI 4motion31681842502005.11 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion 2005.11 - 2010.11
VWPASSAT B6 Variant (3C5)BWS3.6 R36 4motion35972203002007.04 - 2010.11Informacje o VW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion 2007.04 - 2010.11
VWPASSAT B7 (362)CAXA1.4 TSI1390901222010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CTHD1.4 TSI13901181602012.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI 2012.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CAYC1.6 TDI1598771052010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDAA1.8 TSI17981181602010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CDAB1.8 TSI17981121522011.02 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI 2011.02 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 (362)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)CCZB2.0 TSI19841552102010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 (362)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CAXA1.4 TSI1390901222010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602010.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel 2010.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CTHD1.4 TSI13901181602012.11 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI 2012.11 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CAYC1.6 TDI1598771052010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDAA1.8 TSI17981181602010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CDAB1.8 TSI17981121522011.02 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI 2011.02 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB2.0 TDI 4motion19681251702010.08 - 2013.01Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2013.01
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFA2.0 TDI19681001362010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI 4motion19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFFB2.0 TDI19681031402010.08 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2010.08 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI19681301772012.12 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 2012.12 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CFGC2.0 TDI 4motion19681301772013.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion 2013.01 - 2014.12
VWPASSAT B7 Variant (365)CCZB2.0 TSI19841552102010.11 - 2015.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI 2010.11 - 2015.12
VWPASSAT B7 Variant (365)BWS3.6 FSI 4motion35972203002011.01 - 2014.12Informacje o VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion 2011.01 - 2014.12
VWPASSAT CC B6 (357)CKMA1.4 TSI MultiFuel13901181602011.01 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel 2011.01 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CDAB, CGYA1.8 TSI17981121522008.11 - 2010.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI 2008.11 - 2010.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBBA2.0 TDI19681201632008.05 - 2011.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.05 - 2011.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.06 - 2011.05Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2011.05
VWPASSAT CC B6 (357)CBBB, CFGB, CLLA2.0 TDI19681251702008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)CAWB, CCTA, CBFA, CCZA2.0 TSI19841472002008.06 - 2012.01Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI 2008.06 - 2012.01
VWPASSAT CC B6 (357)BWS3.6 FSI 4motion35972203002008.02 - 2011.12Informacje o VW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion 2008.02 - 2011.12
VWSCIROCCO III (137, 138)CAVD, CNWA, CTHD, CTKA1.4 TSI13901181602008.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAXA, CMSB1.4 TSI1390901222008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CXSB, CZCA1.4 TSI1395921252013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBDB, CFHC2.0 TDI19681031402008.08 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2008.08 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702009.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2009.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFHB2.0 TDI19681001362010.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2010.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CFGC2.0 TDI19681301772013.01 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.01 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUUB2.0 TDI19681101502013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CUWA, CUXA2.0 TDI19681351842014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 2014.05 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CAWB2.0 TSI19841472002008.05 - 2009.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2008.05 - 2009.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CCZB2.0 TSI19841552102009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLA2.0 R19841952652009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLC2.0 R19841882562009.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2009.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULC2.0 TSI19841622202013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CULA2.0 TSI19841321802013.11 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI 2013.11 - 2017.11
VWSCIROCCO III (137, 138)CDLK2.0 R19842062802014.05 - 2017.11Informacje o VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R 2014.05 - 2017.11
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMY, CAVC1.4 TSI13901031402006.02 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI 2006.02 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BLG, CAVB1.4 TSI13901251702006.11 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI 2006.11 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)CDGA1.4 TSI EcoFuel13901101502009.05 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel 2009.05 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.07 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 2003.07 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BAG, BLF, BLP1.6 FSI1598851152003.02 - 2007.01Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI 2003.02 - 2007.01
VWTOURAN (1T1, 1T2)AVQ1.9 TDI1896741002003.02 - 2004.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.02 - 2004.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.08 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2003.08 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BRU, BXF, BXJ1.9 TDI189666902004.11 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI 2004.11 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)AZV2.0 TDI19681001362003.02 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2003.02 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BKD2.0 TDI 16V19681031402003.08 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V 2003.08 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMN, CFJA2.0 TDI19681251702005.12 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2005.12 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)BMM2.0 TDI19681031402005.12 - 2010.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 2005.12 - 2010.05
VWTOURAN (1T1, 1T2)AXW, BLX, BLY, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.10 - 2007.01Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI 2003.10 - 2007.01
VWTOURAN (1T1, 1T2)BSX2.0 EcoFuel1984801092006.02 - 2009.05Informacje o VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel 2006.02 - 2009.05
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. VW GOLF V 03.10- GDB1622/TRW KLOCKI HAM. VW GOLF V 03.10- TRW 98,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TIGUAN  11.07- GDB1763/TRW KLOCKI HAM. VW TIGUAN 11.07- TRW 103,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 05- 13.0460-2880.2 KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 05- ATE 112,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL 0986494731/BOH KLOCKI HAM.TYL BOSCH 107,81 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494649/BOH KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 100,01 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A3/A6 VW GOLF 2391401/TEX KLOCKI HAM. AUDI A3/A6 VW GOLF TEXTAR 108,62 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494595/BOH KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 104,78 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- 2448301/TEX KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- TEXTAR 132,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL 0986494626/BOH KLOCKI HAM.TYL BOSCH 105,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- 13.0460-2887.2/ATE KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- ATE 140,70 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW PASSAT 05- 13.0470-2880.2 KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW PASSAT 05- ATE 159,79 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. EPAD AUDI A3/A6 VW GOLF 2391481/TEX KLOCKI HAM. EPAD AUDI A3/A6 VW GOLF TEXTAR 139,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW TIGUAN 07- 13.0460-2749.2 KLOCKI HAM.TYL VW TIGUAN 07- ATE 113,57 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16540/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 73,78 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- LP1824/DEL KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- DELPHI 78,84 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A3 VW PASSAT 2391402/TEX KLOCKI HAM. AUDI A3 VW PASSAT TEXTAR 116,30 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A6 04- 13.0470-2887.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A6 04- ATE 183,04 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE 598752/VAL KLOCKI HAMULCOWE VALEO 80,32 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.ZAMIENNIK 13.0470-2880.2 13.0470-2749.2/ATE KLOCKI HAM.ZAMIENNIK 13.0470-2880.2 ATE 161,50 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16991/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 85,85 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE FIRST 301752/VAL KLOCKI HAMULCOWE FIRST VALEO 58,92 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.AUDI A6 05- TYL 15-83/TOM KLOCKI HAM.AUDI A6 05- TYL TOMEX 52,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- TYL 22-0553-0 KLOCKI HAM.VW PASSAT 05- TYL METELLI 49,15 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW TIGUAN 07- TYL 22-0806-0/MET KLOCKI HAM.VW TIGUAN 07- TYL METELLI 71,44 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A3 03- GOLF V 03- B110859/DEC KLOCKI HAM.TYL AUDI A3 03- GOLF V 03- DENCKERMANN 57,27 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- Q3 11- VW CC B111275/DEC KLOCKI HAM.TYL AUDI A6 04- Q3 11- VW CC DENCKERMANN 56,53 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE TYL.VW GOLF V/VI JQ1018116/KAO KLOCKI HAMULCOWE TYL.VW GOLF V/VI KAMOKA 61,01 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI Q7 15- LP3274/DEL KLOCKI HAM.TYL AUDI Q7 15- DELPHI 104,23 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.GOLF V/VI TYL MA.0818.0/MAF KLOCKI HAM.GOLF V/VI TYL MAFF 52,39 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.GOLF V/VI TYL MA.0818.1/MAF KLOCKI HAM.GOLF V/VI TYL MAFF 50,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW PASSAT TYL MA.0921.0/MAF KLOCKI HAM.VW PASSAT TYL MAFF 55,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- P 85 073/BRE KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- BREMBO 93,82 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL P 85 073X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL BREMBO 154,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- P 85 095/BRE KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- BREMBO 89,86 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL P 85 095X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL BREMBO 165,45 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- P 85 108/BRE KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- BREMBO 104,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW TIGUAN  11.07- P 85 109/BRE KLOCKI HAM. VW TIGUAN 11.07- BREMBO 104,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL P 85 109X/BRE KLOCKI HAMULCOWE XTRA TYL BREMBO 172,35 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- P 85 161/BRE KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- BREMBO 189,44 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- 2230701/TEX KLOCKI HAM. AUDI Q7 15- TEXTAR 212,77 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- 2448302/TEX KLOCKI HAM. VW PASSAT 05- CC SHARAN 08- TEXTAR 120,76 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
Strona z 2
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu