Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. SUZUKI SX4 1.6 VVT 01-> 51-04-405 ASHIKA

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś tylna
Typ układu hamulcowego: Hamulce tarczowe
Długość [mm]: 88,7
Wysokość [mm]: 47,2
Grubość [mm]: 14
Oznaczenie kontrolne: ECE R90 APPROVED
Numer WVA: 21719
Numer WVA: 21720
Numer WVA: 21721
Kod EAN
8033001228649
Zastępuje artykuły
Producent Kod OE
A.B.S. 36712
A.B.S. 36757
A.B.S. 36758
ACURA 43022SEPC01
ACURA 43022SY8A02
AP XENERGY X40617
ASHUKI by Palidium 1083-6104J
ASHUKI by Palidium H026-15
ASHUKI by Palidium H026-20
ASHUKI by Palidium H026-22
ASHUKI by Palidium H026-22HD
ASHUKI by Palidium H026-22J
ASHUKI by Palidium H026-22R
ASHUKI by Palidium H026-22S
ATE 13.0460-5929.2
ATE 605929
BENDIX 572138B
BLUE PRINT ADH24247
BLUE PRINT ADH24250
BLUE PRINT ADH24264
BOSCH 0 986 424 771
BOSCH 0 986 461 006
BOSCH 0 986 461 142
BREMBO P 28 022
COMLINE ADB3445
COMLINE CBP3445
DELPHI LP1507
DELPHI LP625
DELPHI LP948
FEBI BILSTEIN 116308
FEBI BILSTEIN 16297
FEBI BILSTEIN 16775
FEBI BILSTEIN 16873
FERODO FDB1679
FERODO FDB956
FI.BA FBP1368
FI.BA FBP4238
FI.BA FBP4278
FIAT 6000628642
FIAT 71750931
FIAT 71768493
FIAT 71768576
FTE BL1380A2
FTE BL1807A2
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3614005
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3614008
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3614009
HONDA 04630S2A000
HONDA 06430S0AE50
HONDA 06430S0AJ00
HONDA 06430S0KJ01
HONDA 06430S2A000
HONDA 06430S2AE50
HONDA 06430S2XJ00
HONDA 06430S3NE50
HONDA 06430S3NJ00
HONDA 06430S5AE50
HONDA 06430S5AJ00
HONDA 06430S6DE50
HONDA 06430S7AJ00
HONDA 06430S7S000
HONDA 06430S84A00
HONDA 06430S84E50
HONDA 06430S9AA00
HONDA 06430S9AE50
HONDA 06430S9AE51
HONDA 06430S9AE52
HONDA 06430SED000
HONDA 06430SEDE50
HONDA 06430SEDE60
HONDA 06430SJFE00
HONDA 43022S0A000
HONDA 43022S15000
HONDA 43022S2A000
HONDA 43022S2AE50
HONDA 43022S3N000
HONDA 43022S3NE50
HONDA 43022S5AE50
HONDA 43022S5AJ00
HONDA 43022S5AJ01
HONDA 43022S6D000
HONDA 43022S6DE50
HONDA 43022S7S000
HONDA 43022S7S010
HONDA 43022S84A50
HONDA 43022S9A000
HONDA 43022S9A010
HONDA 43022S9AA00
HONDA 43022S9AE50
HONDA 43022S9AE51
HONDA 43022S9AE52
HONDA 43022SCVA00
HONDA 43022SED000
HONDA 43022SEDE50
HONDA 43022SEDE60
HONDA 43022SG0000
HONDA 43022SG0010
HONDA 43022SG0020
HONDA 43022SG0505
HONDA 43022SG0G00
HONDA 43022SG0G01
HONDA 43022SG0G02
HONDA 43022SG0G03
HONDA 43022SJFE00
HONDA 43022SL5000
HONDA 43022SL5505
HONDA 43022SL5515
HONDA 43022SL5525
HONDA 43022SM4505
HONDA 43022SM4515
HONDA 43022SM4525
HONDA 43022SM4950
HONDA 43022SM4G00
HONDA 43022SM5A00
HONDA 43022SN7000
HONDA 43022SN7E50
HONDA 43022SN7E50HE
HONDA 43022SP0000
HONDA 43022SP0010
HONDA 43022SP0020
HONDA 43022SP0030
HONDA 43022SP0E00
HONDA 43022SP0E01
HONDA 43022SP0E02
HONDA 43022SP0E03
HONDA 43022STKA01
HONDA 43022SV4000
HONDA 43022SV4010
HONDA 43022SV4020
HONDA 43022SV4030
HONDA 43022SV4A00
HONDA 43022SV4A01
HONDA 43022SV4A02
HONDA 43022SV4A03
HONDA 43022SV4A20
HONDA 43022SV4A21
HONDA 43022SV4A22
HONDA 43022SV4E50
HONDA 43022SV4G00
HONDA 43022SV4G01
HONDA 43022SV4G02
HONDA 43022SV4G20
HONDA 43022SV4G21
HONDA 43022SV4G22
HONDA 43022SV4G23
HONDA 43022SX0A50
HONDA 43022SX0A51
HONDA 43022SX0A52
HONDA 43022SXS000
HONDA 43022SY8A00
HONDA 43022SY8A01
HONDA 43022SY8E50
HONDA 43022SZ3A00
HONDA 43022SZ3A01
HONDA 43022SZ3E50
HONDA 43022SZTG00
HONDA 43022SZTG01
HONDA 43022TDJ000
HONDA 43022TF2G00
HONDA 43022TM8G00
HONDA 43022TM8G01
HONDA 43022TP6A00
HONDA 43022TR0A00
HONDA 43022TR0A01
HONDA 43022TR0E00
HONDA 45022SN7000
HONDA 5580080J10
HONDA H4302S5A003
HONDA H4302SM4003
HONDA H4302SV4003
IAP QUALITY PARTS 704-06022
IAP QUALITY PARTS 704-06022X
IAP QUALITY PARTS 704-06035
IAP QUALITY PARTS 704-06035P
IAP QUALITY PARTS 704-06035X
INFINITY PNEUS JCP1679
INFINITY PNEUS JCP621
IPS Parts IBR-1405
IPS Parts IBR-1498
ISUZU 586000975
ISUZU 5860009750
ISUZU 586011847
ISUZU 5860118470
ISUZU 586012604
ISUZU 586014313
ISUZU 5860143130
ISUZU 586014813
ISUZU 5860148130
ISUZU 586015195
ISUZU 5860151950
ISUZU 5860197370
JAPANPARTS PP-405AF
JAPKO 51405
JURID 572138J
KAISHIN FK5056
KAMOKA JQ1018538
KAVO PARTS BP-2030
KAVO PARTS BP-2032
KAVO PARTS BP-2043
KAVO PARTS KBP-2008
KAVO PARTS KBP-2009
KAVO PARTS KBP-2035
KBP BP-2030
KBP BP-2032
KBP BP-2043
LPR 05P1014
LPR 05P508
LUCAS ELECTRICAL GDB1063
LUCAS ELECTRICAL GDB3154
LUCAS ELECTRICAL GDB3175
LUCAS ELECTRICAL GDB3191
LUCAS ELECTRICAL GDB3269
LUCAS ELECTRICAL GDB774
MAGNETI MARELLI 363702160912
MAPCO 6529
MDR MRP-2405
METELLI 2201730
METZGER 0325.02
MEYLE 025 217 1914
MG SFP000080
MINTEX MDB1564
MINTEX MDB1866
MINTEX MDB2710
MINTEX MDB2959
MINTEX MDB3134
MK Kashiyama D5046M
MK Kashiyama D5056M
MK Kashiyama D5066M
NIPPARTS J3614008
NIPPARTS J3614017
NISSAN AY060HN003
NK 222634
NK 222635
NK 229980
OPTIMAL 9654
OPTIMAL 9823
PAGID T1263
PAGID T3017
PEX 7.208
QH Benelux 2710
QH Benelux 2786
QH Benelux 7056
QH Benelux 7257
QH Benelux 7453
QUINTON HAZELL BLF380
QUINTON HAZELL BP1181
QUINTON HAZELL BP704
RED-LINE 27HO011
ROADHOUSE 2250.01
ROADHOUSE 2325.02
ROADHOUSE 2325.12
ROADHOUSE 2325.32
ROADHOUSE 2325.42
ROVER GBP90331
ROVER GBP90331AF
ROVER GBP90339
ROVER GBP90339AF
ROVER GBP90347AF
ROVER SFP100220EVA
SCT - MANNOL SP 168 PR
SCT - MANNOL SP 741 PR
SPIDAN 31744
SPIDAN 31827
STELLOX 000 162-SX
STELLOX 336 002B-SX
STELLOX 336 012-SX
STELLOX 336 022-SX
STELLOX 336 032-SX
STELLOX 336 052-SX
STELLOX 887 001-SX
SUZUKI 5580057L00
SUZUKI 5580057L00000
SUZUKI 5580057L50
SUZUKI 5580057L50000
SUZUKI 5580057L51
SUZUKI 5580057L51000
SUZUKI 5580080J00
SUZUKI 5580080J01
SUZUKI 5580080J02
SUZUKI 5580080J02000
SUZUKI 5580080J03
SUZUKI 5580080J03000
SUZUKI 5580080J04
TEXTAR 2171901
TRISCAN 8110 10019
TRISCAN 8110 10510
TRISCAN 8110 40007
TRISCAN 8110 40008
TRISCAN 8110 40059
TRW GDB1063
TRW GDB3154
TRW GDB3175
TRW GDB3191
TRW GDB3269
TRW GDB774
VALEO 301682
VALEO 597072
VALEO 597311
VALEO 597426
VALEO 597429
VALEO 598056
VALEO 598627
VALEO 598682
ZIMMERMANN 21719.150.1
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
ACURALEGENDC20A2.019961071451988.01 - 1991.08Informacje o ACURA LEGEND 2.0 1988.01 - 1991.08
ACURALEGENDC25A12.524941221651986.01 - 1987.12Informacje o ACURA LEGEND 2.5 1986.01 - 1987.12
ACURALEGENDC27A12.726751301771987.01 - 1991.08Informacje o ACURA LEGEND 2.7 1987.01 - 1991.08
ACURALEGEND coupeC27A12.726751301771987.01 - 1991.08Informacje o ACURA LEGEND coupe 2.7 1987.01 - 1991.08
ACURALEGEND IIC32A3.232061512051991.08 - 1996.08Informacje o ACURA LEGEND II 3.2 1991.08 - 1996.08
ACURALEGEND II coupeC32A23.232061512051991.08 - 1996.08Informacje o ACURA LEGEND II coupe 3.2 1991.08 - 1996.08
FIATSEDICI (189_)M16A1.6 16V1586791072006.06 - 2014.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 2006.06 - 2014.10
FIATSEDICI (189_)M16A1.6 16V1586881202006.06 - 2014.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 2006.06 - 2014.10
FIATSEDICI (189_)M16A1.6 16V 4x41586791072006.06 - 2014.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 4x4 2006.06 - 2014.10
FIATSEDICI (189_)M16A1.6 16V 4x41586881202006.06 - 2014.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 4x4 2006.06 - 2014.10
FIATSEDICI (189_)D19AA1.9 D Multijet 4x41910881202006.06 - 2011.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 1.9 D Multijet 4x4 2006.06 - 2011.10
FIATSEDICI (189_)D19AA1.9 D Multijet1910881202006.06 - 2011.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 1.9 D Multijet 2006.06 - 2011.10
FIATSEDICI (189_)D20AA2.0 D Multijet 4x41956991352006.06 - 2014.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 2.0 D Multijet 4x4 2006.06 - 2014.10
FIATSEDICI (189_)D20AA2.0 D Multijet1956991352006.06 - 2014.10Informacje o FIAT SEDICI (189_) 2.0 D Multijet 2006.06 - 2014.10
HONDAACCORD IV (CB) 1.81829771051990.01 - 1991.12Informacje o HONDA ACCORD IV (CB) 1.8 1990.01 - 1991.12
HONDAACCORD IV (CB)F20A2, F20A32.0 16V (CB3)1997811101990.01 - 1993.03Informacje o HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3) 1990.01 - 1993.03
HONDAACCORD IV (CB)F20A62.0 16V (CB3)199766901990.01 - 1993.03Informacje o HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3) 1990.01 - 1993.03
HONDAACCORD IV (CB)F20A4, F20A82.0 i 16V (CB3)1997981331990.01 - 1993.03Informacje o HONDA ACCORD IV (CB) 2.0 i 16V (CB3) 1990.01 - 1993.03
HONDAACCORD IV (CB)F22A32.2 i 16V (CB7)21561101501990.01 - 1993.03Informacje o HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7) 1990.01 - 1993.03
HONDAACCORD IV (CB)F22A32.2 i 16V Automatik (CB7)21561081471990.01 - 1993.03Informacje o HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V Automatik (CB7) 1990.01 - 1993.03
HONDAACCORD IV Aerodeck (CB)F20Z32.0 i 16V (CC9)1997981331993.03 - 1993.12Informacje o HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.0 i 16V (CC9) 1993.03 - 1993.12
HONDAACCORD IV Aerodeck (CB)F22A72.2 i 16V (CB8)21561101501991.01 - 1993.12Informacje o HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8) 1991.01 - 1993.12
HONDAACCORD IV Aerodeck (CB)F22A82.2 i 16V (CB8)21561081471991.01 - 1993.12Informacje o HONDA ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 i 16V (CB8) 1991.01 - 1993.12
HONDAACCORD IV coupe (CB, CC)F20A72.0 i 16V (CC1)1997981331992.01 - 1993.09Informacje o HONDA ACCORD IV coupe (CB, CC) 2.0 i 16V (CC1) 1992.01 - 1993.09
HONDAACCORD V (CC, CD)F20Z12.0 i S1997961311993.03 - 1996.01Informacje o HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i S 1993.03 - 1996.01
HONDAACCORD V (CC, CD)F20Z22.0 i1997851161993.03 - 1996.01Informacje o HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.0 i 1993.03 - 1996.01
HONDAACCORD V (CC, CD)H23A32.3 i SR22591161581993.03 - 1996.01Informacje o HONDA ACCORD V (CC, CD) 2.3 i SR 1993.03 - 1996.01
HONDAACCORD V (CE, CF_, CD)F18A31.9 i (CE7)1850851161996.02 - 1998.10Informacje o HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) 1.9 i (CE7) 1996.02 - 1998.10
HONDAACCORD V (CE, CF_, CD)20T2N2.0 TDi (CF1)1994771051996.04 - 1998.10Informacje o HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.0 TDi (CF1) 1996.04 - 1998.10
HONDAACCORD V (CE, CF_, CD)F20Z12.0 i LS (CE8)1997961311996.02 - 1998.10Informacje o HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.0 i LS (CE8) 1996.02 - 1998.10
HONDAACCORD V (CE, CF_, CD)F22Z22.2 i VTEC (CE9)21561101501996.02 - 1998.10Informacje o HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.2 i VTEC (CE9) 1996.02 - 1998.10
HONDAACCORD V Aerodeck (CE)F20B32.0 i LS 16V (CE2)19971001361993.09 - 1998.02Informacje o HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2) 1993.09 - 1998.02
HONDAACCORD V Aerodeck (CE)F22B52.2 i ES (CE1)21561101501993.09 - 1998.02Informacje o HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.2 i ES (CE1) 1993.09 - 1998.02
HONDAACCORD V coupe (CD)F20B32.0 (CD9)19971001361993.09 - 1997.12Informacje o HONDA ACCORD V coupe (CD) 2.0 (CD9) 1993.09 - 1997.12
HONDAACCORD V coupe (CD)F22B52.2 i ES (CD7)21561101501993.09 - 1998.02Informacje o HONDA ACCORD V coupe (CD) 2.2 i ES (CD7) 1993.09 - 1998.02
HONDAACCORD VI coupe (CG)F20B5, F20B72.0 i 16V19971081471998.02 - 2003.06Informacje o HONDA ACCORD VI coupe (CG) 2.0 i 16V 1998.02 - 2003.06
HONDAACCORD VI coupe (CG)J30A13.0 V6 24V (CG2)29971472001998.02 - 2003.06Informacje o HONDA ACCORD VI coupe (CG) 3.0 V6 24V (CG2) 1998.02 - 2003.06
HONDACIVIC VI Aerodeck (MB, MC)D14A81.4 16V (MB8)139666901998.04 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8) 1998.04 - 2001.02
HONDACIVIC VI Aerodeck (MB, MC)D14A71.4 16V (MB8)139655751998.04 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8) 1998.04 - 2001.02
HONDACIVIC VI Aerodeck (MB, MC)D15Z81.5 16V (MB9)1493841141998.04 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.5 16V (MB9) 1998.04 - 2001.02
HONDACIVIC VI Aerodeck (MB, MC)D16W41.6 16V (MC1)1590921251998.04 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1) 1998.04 - 2001.02
HONDACIVIC VI Aerodeck (MB, MC)D16B21.6 16V (MC1)1590851161998.04 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1) 1998.04 - 2001.02
HONDACIVIC VI Aerodeck (MB, MC)B18C41.8 16V (MC2)17971241691998.04 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.8 16V (MC2) 1998.04 - 2001.02
HONDACIVIC VI Fastback (MA, MB)D15Z81.5 16V (MB3)1493841141997.01 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3) 1997.01 - 2001.02
HONDACIVIC VI Fastback (MA, MB)D16B21.6 16V (MB4)1590851161997.01 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4) 1997.01 - 2001.02
HONDACIVIC VI Fastback (MA, MB)D16W41.61590921251998.11 - 2000.10Informacje o HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 1998.11 - 2000.10
HONDACIVIC VI Fastback (MA, MB)B18C41.8 16V (MB6)17971241691997.01 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.8 16V (MB6) 1997.01 - 2001.02
HONDACIVIC VI Fastback (MA, MB)20T2R2.0 i TD (MB7)199463861997.01 - 2001.02Informacje o HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 2.0 i TD (MB7) 1997.01 - 2001.02
HONDACIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)D16V1, D16W71.6 i1590811102001.02 - 2005.09Informacje o HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.6 i 2001.02 - 2005.09
HONDACIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)4EE-21.7 CTDi1686741002002.01 - 2005.09Informacje o HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.7 CTDi 2002.01 - 2005.09
HONDACIVIC VII sedan (ES, ET)LDA11.3 IMA (ED9, ES9)133961832003.10 - 2005.09Informacje o HONDA CIVIC VII sedan (ES, ET) 1.3 IMA (ED9, ES9) 2003.10 - 2005.09
HONDACIVIC VIII sedan (FD, FA)LDA21.3 IMA (FA3, FD3)133970952006.01 - Informacje o HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.3 IMA (FA3, FD3) 2006.01 -
HONDACIVIC VIII sedan (FD, FA)R18A1, R18A21.8 (FD1, FD7)17991031402005.09 - 2012.02Informacje o HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7) 2005.09 - 2012.02
HONDACIVIC VIII sedan (FD, FA)R18A11.8 EXS Flex17991031402006.11 - Informacje o HONDA CIVIC VIII sedan (FD, FA) 1.8 EXS Flex 2006.11 -
HONDACR-Z (ZF)LEA11.5 IMA (ZF1)1497841142010.06 - Informacje o HONDA CR-Z (ZF) 1.5 IMA (ZF1) 2010.06 -
HONDACR-Z (ZF)LEA1, LEA31.5 IMA1497891212012.11 - Informacje o HONDA CR-Z (ZF) 1.5 IMA 2012.11 -
HONDAINSIGHT (ZE_)LDA31.3 IMA (ZE28, ZE2)133965882009.04 - Informacje o HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 IMA (ZE28, ZE2) 2009.04 -
HONDAINTEGRA coupe (DC2, DC4)B18C61.8 Type-R17971401901997.11 - 2001.10Informacje o HONDA INTEGRA coupe (DC2, DC4) 1.8 Type-R 1997.11 - 2001.10
HONDAINTEGRA coupe (DC5)K20Z12.0 16V Type-R19981622202002.02 - Informacje o HONDA INTEGRA coupe (DC5) 2.0 16V Type-R 2002.02 -
HONDAINTEGRA coupe (DC5)K20A32.019981181602002.02 - Informacje o HONDA INTEGRA coupe (DC5) 2.0 2002.02 -
HONDAJAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_)LDA31.3 HYBRID (GP1)133965882011.04 - Informacje o HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1) 2011.04 -
HONDALEGEND I (HS, KA)C25A12.5 i (HS)24931101501986.01 - 1987.12Informacje o HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS) 1986.01 - 1987.12
HONDALEGEND I (HS, KA)C25A22.5 i (HS)24931271731987.02 - 1988.06Informacje o HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.5 i (HS) 1987.02 - 1988.06
HONDALEGEND I (HS, KA)C27A12.7 i 24V (KA4)26751241691988.01 - 1990.12Informacje o HONDA LEGEND I (HS, KA) 2.7 i 24V (KA4) 1988.01 - 1990.12
HONDALEGEND I coupe (KA_)C27A12.7 i 24V (KA3)26751241691987.10 - 1990.12Informacje o HONDA LEGEND I coupe (KA_) 2.7 i 24V (KA3) 1987.10 - 1990.12
HONDALEGEND II (KA)C32A23.2 i 24V (KA7)32061512051991.01 - 1996.02Informacje o HONDA LEGEND II (KA) 3.2 i 24V (KA7) 1991.01 - 1996.02
HONDALEGEND II coupe (KA)C32A23.2 i 24V (KA8)32061512051991.01 - 1996.02Informacje o HONDA LEGEND II coupe (KA) 3.2 i 24V (KA8) 1991.01 - 1996.02
HONDALEGEND III (KA)C35A23.5 i 24V (KA9)34741512051996.02 - 1997.10Informacje o HONDA LEGEND III (KA) 3.5 i 24V (KA9) 1996.02 - 1997.10
HONDALEGEND IV (KB_)J37A3, J37A23.7 VTEC V6 4WD (KB2)36642172952008.07 - 2012.12Informacje o HONDA LEGEND IV (KB_) 3.7 VTEC V6 4WD (KB2) 2008.07 - 2012.12
HONDAPRELUDE IV (BB_)F20A42.0 i 16V (BB3)1997981331992.02 - 1996.09Informacje o HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.0 i 16V (BB3) 1992.02 - 1996.09
HONDAPRELUDE IV (BB_)H22A22.2 i 16V Vtec (BB1)21571361851993.02 - 1996.09Informacje o HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.2 i 16V Vtec (BB1) 1993.02 - 1996.09
HONDAPRELUDE IV (BB_)H23A22.3 i 16V (BB2)22591181601992.02 - 1996.09Informacje o HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.3 i 16V (BB2) 1992.02 - 1996.09
HONDAPRELUDE V (BB_)F20A42.0 16V (BB9)1997981331996.10 - 2000.10Informacje o HONDA PRELUDE V (BB_) 2.0 16V (BB9) 1996.10 - 2000.10
HONDAPRELUDE V (BB_)H22A2, H22A52.2 16V (BB6, BB8)21561361851996.10 - 2000.10Informacje o HONDA PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8) 1996.10 - 2000.10
MGMG ZR18 K4K16017961181602001.06 - 2005.04Informacje o MG MG ZR 160 2001.06 - 2005.04
MGMG ZS25 K4F18024971301772001.07 - 2005.04Informacje o MG MG ZS 180 2001.07 - 2005.04
MGMG ZS Hatchback25 K4F18024971301772001.07 - 2005.10Informacje o MG MG ZS Hatchback 180 2001.07 - 2005.10
ROVER600 (RH)F 18 A3618 i/Si1850851151996.03 - 1999.02Informacje o ROVER 600 (RH) 618 i/Si 1996.03 - 1999.02
ROVER600 (RH)20 T4G620 Ti Vitesse19941472001994.05 - 1998.08Informacje o ROVER 600 (RH) 620 Ti Vitesse 1994.05 - 1998.08
ROVER600 (RH)20 T2N620 Sdi1994771051994.05 - 1999.06Informacje o ROVER 600 (RH) 620 Sdi 1994.05 - 1999.06
ROVER600 (RH)F 20 Z2620 i1997851151993.08 - 1996.06Informacje o ROVER 600 (RH) 620 i 1993.08 - 1996.06
ROVER600 (RH)F 20 Z1620 Si1997961311993.08 - 1999.02Informacje o ROVER 600 (RH) 620 Si 1993.08 - 1999.02
ROVER600 (RH)H 23 A3623 Si22591161581993.08 - 1999.06Informacje o ROVER 600 (RH) 623 Si 1993.08 - 1999.06
SUZUKIKIZASHI (FR)J24B2.4 4x4 (A6B 424)23931311782010.10 - Informacje o SUZUKI KIZASHI (FR) 2.4 4x4 (A6B 424) 2010.10 -
SUZUKIKIZASHI (FR)J24B2.4 (A6B 424)23931311782010.10 - Informacje o SUZUKI KIZASHI (FR) 2.4 (A6B 424) 2010.10 -
SUZUKISWIFT III (MZ, EZ)M16A1.6 (RS 416)1586921252006.05 - Informacje o SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.6 (RS 416) 2006.05 -
SUZUKISX4 (EY, GY)M15A1.5 (RW 415)149073992006.06 - 2010.07Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 (RW 415) 2006.06 - 2010.07
SUZUKISX4 (EY, GY)M15A1.5 VVTi1490811102007.07 - 2015.12Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVTi 2007.07 - 2015.12
SUZUKISX4 (EY, GY)M15A1.5 VVT (RW 415)1490821122010.07 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT (RW 415) 2010.07 -
SUZUKISX4 (EY, GY)M15A1.5 VVT 4x4 (RW 415)1490821122010.07 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT 4x4 (RW 415) 2010.07 -
SUZUKISX4 (EY, GY)9HX1.6 DDIS (RW 416D)156066902007.04 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 DDIS (RW 416D) 2007.04 -
SUZUKISX4 (EY, GY)M16A1.6 VVT 4x4 (RW 416)1586791072006.06 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416) 2006.06 -
SUZUKISX4 (EY, GY)M16A1.6 VVT (RW 416)1586791072006.06 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (RW 416) 2006.06 -
SUZUKISX4 (EY, GY)M16A1.6 VVT 4x4 (RW 416)1586881202009.07 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416) 2009.07 -
SUZUKISX4 (EY, GY)M16A1.6 VVT 4x4 (RW 416)1586821122009.07 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416) 2009.07 -
SUZUKISX4 (EY, GY)M16A1.6 VVT (RW 416)1586881202009.07 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (RW 416) 2009.07 -
SUZUKISX4 (EY, GY)D19AA1.9 DDiS 4x4 (RW 419D)1910881202006.06 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS 4x4 (RW 419D) 2006.06 -
SUZUKISX4 (EY, GY)D19AA1.9 DDiS (RW 419D)1910881202006.06 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS (RW 419D) 2006.06 -
SUZUKISX4 (EY, GY)D20AA2.0 DDiS 4x4 (RW 420D)1956991352009.07 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS 4x4 (RW 420D) 2009.07 -
SUZUKISX4 (EY, GY)D20AA2.0 DDiS (RW 420D)1956991352009.07 - Informacje o SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS (RW 420D) 2009.07 -
SUZUKISX4 sedan (GY, RW)M16A1.6 (RW 416)1586791072007.10 - Informacje o SUZUKI SX4 sedan (GY, RW) 1.6 (RW 416) 2007.10 -
SUZUKISX4 sedan (GY, RW)M16A1.6 (RW 416)1586881202007.10 - Informacje o SUZUKI SX4 sedan (GY, RW) 1.6 (RW 416) 2007.10 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. HONDA CIVIC VI 0986461006/BOH KLOCKI HAM. HONDA CIVIC VI BOSCH 81,45 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.HONDA CIVIC 01- TYL 22-0173-0/MET KLOCKI HAM.HONDA CIVIC 01- TYL METELLI 40,26 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.HONDA TYL LP1507/DEL KLOCKI HAM.HONDA TYL DELPHI 52,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. HONDA CR-V II P 28 039/BRE KLOCKI HAM. HONDA CR-V II BREMBO 95,83 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. HONDA ACCORD VII GDB3191/TRW KLOCKI HAM. HONDA ACCORD VII TRW 95,18 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM. ACURA LEGEND GDB774/TRW KLOCKI HAM. ACURA LEGEND TRW 78,68 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM.ACCORD VII 05- MA.0460.0/MAF KLOCKI HAM.ACCORD VII 05- MAFF 62,56 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM.SEDICI SX-4 06- MA.0460.3/MAF KLOCKI HAM.SEDICI SX-4 06- MAFF 58,09 PLN Dostępność: 1 sztuka
KLOCKI HAM.HONDA ACCORD TYL 11-00/TOM KLOCKI HAM.HONDA ACCORD TYL TOMEX 38,43 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.TYL FIAT SEDICI SWIFT SX4 06- B110274/DEC KLOCKI HAM.TYL FIAT SEDICI SWIFT SX4 06- DENCKERMANN 41,38 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. HONDA CR-V II MDB1866/MIN KLOCKI HAM. HONDA CR-V II MINTEX KLOCKI 49,64 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. HONDA CR-V II MDB2710/MIN KLOCKI HAM. HONDA CR-V II MINTEX KLOCKI 53,01 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu