Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. SKODA OCTAVIA 96- P 85 020 BREMBO

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Numer WVA: 20961
Numer WVA: 23554
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego
System hamulcowy: Lucas
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkami
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużycia
Wysokość [mm]: 53
Szerokość [mm]: 87
Grubość [mm]: 17,2
Kody handlowe
20961, 23554, D1017 7920, D1023 7773, D1112 7773, D340 7335, D894 7773
Kod EAN
8020584058237
Producent Kod OE
A.B.S. 366231
AKEBONO AN4632KE
AKEBONO AN4769K
AKEBONO AN4769KE
APEC braking PAD1020
APEC braking PAD1060
APEC braking PAD1119
APEC braking PAD1190
APEC braking PAD1249
APEC braking PAD1256
APEC braking PAD1419
APEC braking PAD1814
APEC braking PD3005
APEC braking PD3182
APEC braking PD3276
ATE 13046027402
ATE 13046027752
ATE 13046027872
ATE 13046028192
ATE 13046028202
ATE 13046028232
ATE 13046028942
ATE 13046029842
ATE 13047027402
ATE 13047028202
ATE 13047028232
ATE 13047028942
ATE 602740
ATE 602819
ATE 602820
ATE 602823
ATE 602894
ATE 602984
AUDI 1E0698451
AUDI 1E0698451B
AUDI 1E0698451C
AUDI 1E0698451D
AUDI 1E0698451E
AUDI 1E0698451G
AUDI 1H0615415
AUDI 1H0615415A
AUDI 1H0615415D
AUDI 1H0698451
AUDI 1H0698451A
AUDI 1H0698451D
AUDI 1J0698451
AUDI 1J0698451B
AUDI 1J0698451C
AUDI 1J0698451D
AUDI 1J0698451E
AUDI 1J0698451F
AUDI 1J0698451G
AUDI 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
AUDI 1J0698451K
AUDI 1J0698451L
AUDI 1J0698451M
AUDI 1J0698451N
AUDI 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
AUDI 1J0698451S
AUDI 1K0698451A
AUDI 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
AUDI 1K0698451M
AUDI 2Q0698451B
AUDI 3B0698451
AUDI 3B0698451A
AUDI 4B0698451
AUDI 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
AUDI 4D0698451C
AUDI 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
AUDI 5C0698451
AUDI 5C0698451A
AUDI 5C0698451B
AUDI 5C0698451C
AUDI 5K0698451B
AUDI 5Q0698451A
AUDI 5Q0698451D
AUDI 5Q0698451E
AUDI 5Q0698451G
AUDI 5Q0698451M
AUDI 6C0698451A
AUDI 6R0698451
AUDI 7M0698451
AUDI 7M3698451A
AUDI 8D0698451
AUDI 8E0698451
AUDI 8E0698451A
AUDI 8E0698451K
AUDI 8EA698451
AUDI JZW698451
AUDI JZW698451A
AUDI JZW698451AC
AUDI JZW698451C
BARUM BA2017
BARUM BA2051
BENDIX 510070
BENDIX 510106
BENDIX 510225
BENDIX 571361B
BENDIX 571361BAS
BENDIX 571513B
BENDIX 571513BAS
BENDIX 571906B
BENDIX 571906X
BENDIX 573005
BENDIX 573005B
BENDIX 573032B
BENDIX-AU DB1449
BLUE PRINT ADV184206
BOSCH 0986461769
BOSCH 0986494399
BOSCH 0986494514
BOSCH 0986494516
BOSCH 0986494518
BOSCH 0986494596
BOSCH 0986494621
BOSCH 0986494923
BOSCH 0986495231
BOSCH 0986495455
BOSCH 0986TB2137
BOSCH 0986TB2138
BOSCH 0986TB2139
BOSCH 0986TB2590
BRECK 209611070400
CHAMPION 571906CH
CHAMPION 573032CH
CITROËN 1607083280
CITROËN 1608681580
CITROËN 1609252880
CITROËN 1613193480
CITROËN 1617250180
CITROËN 1619790680
CITROËN 425223
CITROËN 425241
CITROËN 425396
CITROËN 4254C1
COMLINE ADB01275
COMLINE ADB01716
COMLINE ADB01748
COMLINE ADB01761
COMLINE ADB0797
COMLINE CBP01275
COMLINE CBP01716
COMLINE CBP01761
COMLINE CBP0797
DELPHI LP1713
DELPHI LP2254
DELPHI LP2255
DELPHI LP565
DELPHI LP571
DMB 573005S
DON PCP1000
DS 1607083280
DS 1608681580
DS 1643574280
DS 4254C1
EBC Brakes DP2680
EBC Brakes DP4680R
FEBI BILSTEIN 116045
FEBI BILSTEIN 116216
FEBI BILSTEIN 16052
FEBI BILSTEIN 16342
FEBI BILSTEIN 16344
FEBI BILSTEIN 16404
FEBI BILSTEIN 16406
FEBI BILSTEIN 16457
FEBI BILSTEIN 16488
FEBI BILSTEIN 16834
FERODO FDB1083
FERODO FDB1637
FERODO FDB1788
FERODO FDB4004
FERODO FDB4178
FERODO FDB4222
FERODO FDB4260
FERODO FDB5026
FERODO FDS1083
FERODO FQT1083
FERODO FQT1788
FERODO FSL1083
FERODO FSL1637
FERODO FSL4004
FERODO FSL4222
FERODO FSL4260
FIAT 71773148
FIAT 9404252328
FIAT 9467529088
FIAT 9467648988
FORD 1001096
FORD 1027640
FORD 1027650
FORD 1029782
FORD 1115107
FORD 1205557
FORD 1343514
FORD 1345340
FORD 5M212M008CA
FORD 5M2J2M008CA
FORD 7354162
FORD 95VW2M007BA
FORD 95VW2M008AA
FORD 95VWX2M008AA
FORD 95WX2M008BA
FORD 97BBF62901CB1BT4
FORD 97BBF62901CC1BT4
FORD YM212M008CA
GALFER B1G10203452
GALFER B1G10204922
GALFER B1G10205492
GALFER B1G10205592
GALFER B1G10207552
GALFER B1G10209202
GIRLING 6110551
GIRLING 6111961
GIRLING 6113301
GIRLING 6113721
GIRLING 6114161
GIRLING 6115041
GIRLING 6115781
GIRLING 6118131
GIRLING 6119731
GIRLING 6120401
HELLA PAGID 8DB355010361
HELLA PAGID 8DB355012801
HELLA PAGID 8DB355018101
HELLA PAGID 8DB355018111
HELLA PAGID 8DB355023791
HELLA PAGID 8DB355026421
ICER 180697
ICER 180697067
ICER 180697700
ICER 180697703
ICER 181650703
JURATEK JCP1083
JURID 571906D
JURID 571906J
JURID 571906JC
JURID 573005JC
JURID 573032J
JURID 573032JC
KAWE 026300
KAWE 026301
KAWE 026303
KAWE 026305
KAWE 026316
KAWE 026350
KAWE 026392
KAWE 810013
KAWE 810084
LANCIA 71773148
LPR 05P1508
MAGNETI MARELLI 363700201644
MAGNETI MARELLI 363700205075
MAGNETI MARELLI T1644MM
MAGNETI MARELLI T5075MM
MAPCO 6302
MAPCO 6309
MAPCO 6310
METELLI 2201001
METZGER 026301
METZGER 1170001
METZGER 1170060
METZGER 1170207
MEYLE 0252096117
MEYLE 0252096117PD
MG (SAIC) 10030811
MINTEX MDB1377
MINTEX MDB2256
MINTEX MDB81377
NK 229986
OPTIMAL 10066
OPTIMAL 10120
OPTIMAL 9540
PAGID T1351
PAGID T1644
PAGID T5075
PEUGEOT 1607083280
PEUGEOT 1608520380
PEUGEOT 1608681580
PEUGEOT 1613193480
PEUGEOT 1616872680
PEUGEOT 1617250180
PEUGEOT 1619790680
PEUGEOT 1623180580
PEUGEOT 425223
PEUGEOT 425241
PEUGEOT 4254C1
QUINTON HAZELL 2974
QUINTON HAZELL 7388
QUINTON HAZELL 7440
QUINTON HAZELL BP456
QUINTON HAZELL BP469
QUINTON HAZELL BP469D
RAICAM RA03488
RELY 573032S
REMSA 026300
REMSA 026301
REMSA 026303
REMSA 026305
REMSA 026306
REMSA 026316
REMSA 026350
REMSA 026392
REMSA 26301
REMSA 26303
REMSA 26305
REMSA 26316
REMSA 26352
REMSA 26387
RENAULT 440606418R
RHIAG 00047
RHIAG 16869
RHIAG 41231
RHIAG 72250
ROADHOUSE 226300
ROADHOUSE 226301
ROADHOUSE 226303
ROADHOUSE 226304
ROADHOUSE 226305
ROADHOUSE 226316
ROADHOUSE 226317
ROADHOUSE 226345
ROADHOUSE 226350
ROADHOUSE 226387
ROADHOUSE 226392
ROEWE (SAIC) 10030811
SEAT 1E0698451
SEAT 1E0698451B
SEAT 1E0698451C
SEAT 1E0698451D
SEAT 1E0698451E
SEAT 1E0698451G
SEAT 1H0615415
SEAT 1H0615415A
SEAT 1H0615415D
SEAT 1H0698451
SEAT 1H0698451A
SEAT 1H0698451D
SEAT 1J0698451
SEAT 1J0698451B
SEAT 1J0698451C
SEAT 1J0698451D
SEAT 1J0698451E
SEAT 1J0698451F
SEAT 1J0698451G
SEAT 1J0698451H
SEAT 1J0698451J
SEAT 1J0698451K
SEAT 1J0698451L
SEAT 1J0698451M
SEAT 1J0698451N
SEAT 1J0698451P
SEAT 1J0698451R
SEAT 1J0698451S
SEAT 1K0698451A
SEAT 1K0698451C
SEAT 1K0698451J
SEAT 1K0698451M
SEAT 2Q0698451
SEAT 2Q0698451B
SEAT 3B0698451
SEAT 3B0698451A
SEAT 4B0698451
SEAT 4B0698451B
SEAT 4B0698451E
SEAT 4D0698451C
SEAT 4D0698451D
SEAT 4D0698451E
SEAT 5C0698451
SEAT 5C0698451A
SEAT 5C0698451B
SEAT 5C0698451C
SEAT 5K0698451B
SEAT 5Q0698451A
SEAT 5Q0698451D
SEAT 5Q0698451E
SEAT 5Q0698451G
SEAT 5Q0698451M
SEAT 6R0698451
SEAT 7M0698451
SEAT 7M3698451A
SEAT 8D0698451
SEAT 8E0698451
SEAT 8E0698451A
SEAT 8E0698451K
SEAT 8EA698451
SEAT JZW698451
SEAT JZW698451A
SEAT JZW698451AC
SEAT JZW698451C
SKODA 1E0698451
SKODA 1E0698451B
SKODA 1E0698451C
SKODA 1E0698451D
SKODA 1E0698451E
SKODA 1E0698451G
SKODA 1H0615415
SKODA 1H0615415A
SKODA 1H0615415D
SKODA 1H0698451
SKODA 1H0698451A
SKODA 1H0698451D
SKODA 1J0698451
SKODA 1J0698451B
SKODA 1J0698451C
SKODA 1J0698451D
SKODA 1J0698451E
SKODA 1J0698451F
SKODA 1J0698451G
SKODA 1J0698451H
SKODA 1J0698451J
SKODA 1J0698451K
SKODA 1J0698451L
SKODA 1J0698451M
SKODA 1J0698451N
SKODA 1J0698451P
SKODA 1J0698451R
SKODA 1J0698451S
SKODA 1K0698451A
SKODA 1K0698451C
SKODA 1K0698451J
SKODA 1K0698451M
SKODA 2Q0698451B
SKODA 3B0698451
SKODA 3B0698451A
SKODA 4B0698451
SKODA 4B0698451B
SKODA 4B0698451E
SKODA 4D0698451C
SKODA 4D0698451D
SKODA 4D0698451E
SKODA 5C0698451
SKODA 5C0698451A
SKODA 5C0698451B
SKODA 5C0698451C
SKODA 5K0698451B
SKODA 5Q0698451A
SKODA 5Q0698451D
SKODA 5Q0698451E
SKODA 5Q0698451G
SKODA 5Q0698451M
SKODA 6R0698451
SKODA 7M0698451
SKODA 7M3698451A
SKODA 8D0698451
SKODA 8E0698451
SKODA 8E0698451A
SKODA 8E0698451K
SKODA 8EA698451
SKODA JZW698451
SKODA JZW698451A
SKODA JZW698451AC
SKODA JZW698451C
SKODA (SVW) 6QD698451
STOP 571906S
STOP 573005S
STOP 573032S
TEXTAR 2355402
TEXTAR 2355412
TEXTAR 2355415
TEXTAR 2355423
TEXTAR 2355481
TRW GDB1055
TRW GDB1196
TRW GDB1267
TRW GDB1311
TRW GDB1328
TRW GDB1330
TRW GDB1330CDT
TRW GDB1372
TRW GDB1416
TRW GDB1438
TRW GDB1458
TRW GDB1467
TRW GDB1504
TRW GDB1578
TRW GDB1587
TRW GDB1813
TRW GDB1973
TRW GDB2040
TRW GDB485
TRW GDB856
VALEO 540149
VALEO 540448
VALEO 540490
VALEO 551684
VALEO 551685
VALEO 598242
VALEO 598463
VW 1E0698451
VW 1E0698451B
VW 1E0698451C
VW 1E0698451D
VW 1E0698451E
VW 1E0698451G
VW 1H0615415
VW 1H0615415A
VW 1H0615415D
VW 1H0698451
VW 1H0698451A
VW 1H0698451D
VW 1J0698451
VW 1J0698451B
VW 1J0698451C
VW 1J0698451D
VW 1J0698451E
VW 1J0698451F
VW 1J0698451G
VW 1J0698451H
VW 1J0698451J
VW 1J0698451K
VW 1J0698451L
VW 1J0698451M
VW 1J0698451N
VW 1J0698451P
VW 1J0698451R
VW 1J0698451S
VW 1K0698451A
VW 1K0698451C
VW 1K0698451J
VW 1K0698451M
VW 2Q0698451B
VW 3B0698451
VW 3B0698451A
VW 4B0698451
VW 4B0698451B
VW 4B0698451E
VW 4D0698451C
VW 4D0698451D
VW 4D0698451E
VW 5C0698451
VW 5C0698451A
VW 5C0698451B
VW 5C0698451C
VW 5C0698451D
VW 5K0698451B
VW 5Q0698451A
VW 5Q0698451D
VW 5Q0698451E
VW 5Q0698451G
VW 5Q0698451M
VW 6C0698451
VW 6R0698451
VW 7M0698451
VW 7M3698451A
VW 8D0698451
VW 8E0698451
VW 8E0698451A
VW 8E0698451K
VW 8EA698451
VW 8P0098601L
VW JZW698451
VW JZW698451A
VW JZW698451AC
VW JZW698451C
VW (FAW) 1JD698451A
VW (FAW) L1JD698451A
VW (SVW) 6QD698451
WAGNER WBP20961A
WAGNER WBP20961B
WAGNER WBP20961C
WAGNER WBP20961G
WAGNER WBP23823A
WOKING P1291300
WOKING P363300
WOKING P363301
WOKING P363305
WOKING P363316
WOKING P363350
WOKING P363374
ZIMMERMANN 209611721
ZIMMERMANN 209619721
ZIMMERMANN 235541701
ZIMMERMANN 235541703
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CBZA1.2 TFSI119763862010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2011.01 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYC1.6 TDI1598771052010.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2010.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CAYB1.6 TDI159866902011.03 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2011.03 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 (8X1, 8XK)CDLH2.0 TFSI quattro19841882562012.03 - 2012.11Informacje o AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro 2012.03 - 2012.11
AUDIA1 CITY CARVER (GBH)DKLA25 TFSI99970952019.07 - Informacje o AUDI A1 CITY CARVER (GBH) 25 TFSI 2019.07 -
AUDIA1 CITY CARVER (GBH)DKRF, DKJA30 TFSI999851162019.07 - Informacje o AUDI A1 CITY CARVER (GBH) 30 TFSI 2019.07 -
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZB, DKLD1.0 TFSI99970952015.03 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2015.03 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CHZE1.0 TFSI99960822016.01 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI 2016.01 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CBZA1.2 TFSI119763862012.01 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI 2012.01 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAXA, CNVA1.4 TFSI1390901222011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAVG, CTHG1.4 TFSI13901361852011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CPTA1.4 TFSI13951031402012.04 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2012.04 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZEA1.4 TSI13951101502014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CZCA, CZDD1.4 TFSI1395921252014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CUSB1.4 TDI142266902014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYC1.6 TDI1598771052011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CAYB1.6 TDI159866902011.11 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2011.11 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CXMA1.6 TDI1598851152014.11 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 2014.11 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)DAJB1.8 TFSI17981411922015.02 - 2018.10Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI 2015.02 - 2018.10
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHD2.0 TDI19681051432011.09 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2011.09 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF)CFHB2.0 TDI19681001362012.05 - 2015.04Informacje o AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI 2012.05 - 2015.04
AUDIA1 Sportback (GBA)DKRF, DKJA30 TFSI999851162018.07 - Informacje o AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 2018.07 -
AUDIA1 Sportback (GBA)DKLA, DLAC25 TFSI99970952018.11 - Informacje o AUDI A1 Sportback (GBA) 25 TFSI 2018.11 -
AUDIA1 Sportback (GBA)DADA, DPCA35 TFSI14951101502018.09 - Informacje o AUDI A1 Sportback (GBA) 35 TFSI 2018.09 -
AUDIA2 (8Z0)ATL1.4 TDI142266902003.11 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI 2003.11 - 2005.08
AUDIA2 (8Z0)BAD1.6 FSI1598811102002.05 - 2005.08Informacje o AUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI 2002.05 - 2005.08
AUDIA3 (8L1)AEH, AKL, APF1.61595741011996.09 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.6 1996.09 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AVU, BFQ1.61595751022000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.6 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGN, APG1.81781921251996.09 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 1996.09 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGU, AQA, ARX1.8 T quattro17811101501996.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 1996.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGU, AQA, ARZ, AUM1.8 T17811101501996.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T 1996.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AJQ, ARY1.8 T quattro17811321801998.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 1998.10 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AJQ, APP, ARY, AUQ1.8 T17811321801998.12 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.8 T 1998.12 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)APY, AMK, AULS3 quattro17811542101999.03 - 2002.04Informacje o AUDI A3 (8L1) S3 quattro 1999.03 - 2002.04
AUDIA3 (8L1)BAMS3 quattro17811652242001.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) S3 quattro 2001.10 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)AGR, ALH1.9 TDI189666901996.09 - 2001.07Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 1996.09 - 2001.07
AUDIA3 (8L1)AHF, ASV1.9 TDI1896811101997.08 - 2001.07Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 1997.08 - 2001.07
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ASZ1.9 TDI quattro1896961302000.08 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro 2000.08 - 2003.05
AUDIA3 (8L1)ATD, AXR1.9 TDI1896741002000.10 - 2003.05Informacje o AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 2000.10 - 2003.05
AUDIA3 (8P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI 2010.04 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI 2007.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BGU, BSE, BSF1.61595751022003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power 2011.01 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BAG, BLP, BLF1.6 FSI1598851152003.08 - 2007.09Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI 2003.08 - 2007.09
AUDIA3 (8P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BPU1.8 T17811101502006.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 T 2006.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI 2006.11 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052003.05 - 2010.05Informacje o AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI 2003.05 - 2010.05
AUDIA3 (8P1)AZV2.0 TDI quattro19681001362003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402003.05 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V 2003.05 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402004.08 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro 2004.08 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMM2.0 TDI quattro19681031402006.01 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.01 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI quattro19681251702006.03 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro 2006.03 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502003.05 - 2008.06Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI 2003.05 - 2008.06
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 (8P1)AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI quattro19841472002004.09 - 2012.08Informacje o AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro 2004.09 - 2012.08
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBZB1.2 TFSI1197771052010.03 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI 2010.03 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAXC1.4 TFSI1390921252011.02 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI 2011.02 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BSE1.61595751022008.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 2008.09 - 2010.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)BLS1.9 TDI1896771052008.04 - 2009.10Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI 2008.04 - 2009.10
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CBAB, CFFB2.0 TDI19681031402008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 kabriolet (8P7)CAWB, CCZA2.0 TFSI19841472002008.04 - 2013.05Informacje o AUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI 2008.04 - 2013.05
AUDIA3 Sportback (8PA)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI 2010.04 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA1.4 TFSI1390921252007.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI 2007.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BGU, BSE, BSF1.61595751022004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CCSA, CMXA1.6 E-Power1595751022011.01 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power 2011.01 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BLP, BLF1.6 FSI1598851152004.09 - 2007.09Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI 2004.09 - 2007.09
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI 2009.05 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602006.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI 2006.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)CDAA1.8 TFSI quattro17981181602008.07 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro 2008.07 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.09 - 2010.05Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI 2004.09 - 2010.05
AUDIA3 Sportback (8PA)AZV, CBAA, CFFA2.0 TDI19681001362004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA2.0 TDI 16V19681031402004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V 2004.09 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMM2.0 TDI19681031402005.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2005.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB2.0 TDI 16V quattro19681031402005.11 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro 2005.11 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BMN, CBBB, CFGB2.0 TDI19681251702006.03 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.03 - 2013.03
AUDIA3 Sportback (8PA)BUY2.0 TDI19681201632006.06 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 2006.06 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.09 - 2008.06Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI 2004.09 - 2008.06
AUDIA3 Sportback (8PA)AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA2.0 TFSI19841472002004.09 - 2013.03Informacje o AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI 2004.09 - 2013.03
AUDIA4 (8D2, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 1994.11 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 2000.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251994.11 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1994.11 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T17811101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.81781851151995.04 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 1995.04 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AMB1.8 T17811251702000.05 - 2000.09Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 2000.05 - 2000.09
AUDIA4 (8D2, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101995.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFF1.9 TDI189655751995.12 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1995.12 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM, ATJ1.9 TDI quattro1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJM1.9 TDI1896851162000.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFM2.423931101501995.07 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1995.07 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro 1997.03 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 quattro 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.4 1997.08 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.09 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI quattro 1997.09 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ABC2.625981101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ABC2.6 quattro25981101501995.01 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.6 quattro 1995.01 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)AGB, AZBS4 quattro26711952651997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) S4 quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 (8D2, B5)APBS4 quattro26711872541997.10 - 1998.12Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) S4 quattro 1997.10 - 1998.12
AUDIA4 (8D2, B5)AJK2.7 Turbo quattro26711692301999.02 - 2000.09Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.7 Turbo quattro 1999.02 - 2000.09
AUDIA4 (8D2, B5)AAH, AFC2.8 quattro27711281741995.01 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1995.01 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)AAH, AFC2.827711281741995.09 - 1997.07Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1995.09 - 1997.07
AUDIA4 (8D2, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.827711421931996.10 - 2000.11Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1996.10 - 2000.11
AUDIA4 (8D2, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.08Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.08
AUDIA4 (8D2, B5)ATX2.8 quattro27711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 quattro 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 (8D2, B5)ATX2.827711401901999.09 - 2000.10Informacje o AUDI A4 (8D2, B5) 2.8 1999.09 - 2000.10
AUDIA4 (8E2, B6)ALZ1.61595751022000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.6 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)AVJ1.8 T17811101502000.11 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000.11 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6) 1.8 T17811271732001.01 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2001.01 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMB, AWM1.8 T quattro17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMB1.8 T17811251702001.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2001.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BFB1.8 T quattro17811201632002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.05 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2001.05 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)ALT2.01984961302000.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 2000.11 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)AYM2.5 TDI24961141552001.08 - 2002.07Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI 2001.08 - 2002.07
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 (8E2, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 (8E2, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADP, AHL, ANA, ARM1.61595741001994.11 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 1994.11 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ALZ1.61595751022000.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.6 2000.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.8 quattro1781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFY1.81781851151995.07 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1995.07 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT, ATW1.8 T quattro17811101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG1.8 quattro1781921251996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ADR, APT, ARG, AVV1.81781921251996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1997.12 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)1Z, AHU, AHH1.9 TDI189666901996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFF1.9 TDI189655751996.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1996.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFN, AVG1.9 TDI quattro1896811101996.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 1996.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AHU1.9 DUO189666901998.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO 1998.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJM, ATJ1.9 TDI1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATJ1.9 TDI quattro1896851152000.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 2000.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFM2.423931101501995.07 - 1997.07Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1995.07 - 1997.07
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.03 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.03 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 quattro 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.08 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.4 1997.08 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ABC2.6 quattro25981101501996.01 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 quattro 1996.01 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ABC2.625981101501996.02 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.6 1996.02 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AGB, AZBS4 quattro26711952651997.09 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) S4 quattro 1997.09 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AAH2.8 quattro27711281741996.01 - 1996.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1996.01 - 1996.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)AAH2.827711281741996.03 - 1996.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1996.03 - 1996.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ2.8 quattro27711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ACK, ALG, APR, AQD, AHA2.827711421931996.10 - 2001.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1996.10 - 2001.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATX2.8 quattro27711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 quattro 1999.03 - 2000.09
AUDIA4 Avant (8D5, B5)ATX2.827711401901999.03 - 2000.09Informacje o AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.8 1999.03 - 2000.09
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALZ1.61595751022001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.6 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T quattro17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVJ1.8 T17811101502001.09 - 2002.07Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001.09 - 2002.07
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AMB1.8 T quattro17811251702001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BEX1.8 T quattro17811401902002.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2002.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF, AWX1.9 TDI1896961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVB1.9 TDI1896741012001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AVF1.9 TDI quattro1896961302001.11 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 2001.11 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BKE1.9 TDI1896851162004.06 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 2004.06 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ALT2.01984961302001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AWA2.0 FSI19841101502002.07 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 FSI 2002.07 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)AMM2.423931201632001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.4 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.029761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)BBJ3.0 quattro29761602182001.04 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 quattro 2001.04 - 2004.12
AUDIA4 Avant (8E5, B6)ASN3.029761622202001.09 - 2004.12Informacje o AUDI A4 Avant (8E5, B6) 3.0 2001.09 - 2004.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T17811201632002.07 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002.07 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AMB1.8 T17811251702002.10 - 2005.10Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002.10 - 2005.10
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BFB1.8 T quattro17811201632003.05 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T quattro 2003.05 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BRC2.0 TDI19681001362006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BPW2.0 TDI19681031402006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TDI 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ALT2.01984961302004.09 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 2004.09 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BWT2.0 TFSI quattro19841472002005.11 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TFSI quattro 2005.11 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BWE, BWT2.0 TFSI 16V19841472002006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.0 TFSI 16V 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BDV2.423931251702002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AMM2.423931201632002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.4 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BPP2.7 TDI26981321802006.06 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.7 TDI 2006.06 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASB3.0 TDI quattro29671712332006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BKN3.0 TDI quattro29671502042006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)ASN, AVK, BGN3.029761622202002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)BBJ3.029761602182002.04 - 2005.12Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 2002.04 - 2005.12
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AUK, BKH3.2 FSI quattro31231882552006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.2 FSI quattro 2006.01 - 2009.03
AUDIA4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7)AUK3.2 FSI31231882552006.01 - 2009.03Informacje o AUDI A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.2 FSI 2006.01 - 2009.03
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.01 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.01 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFY1.81781851161997.05 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.05 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJL1.8 T17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.04 - 2000.10Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 1997.04 - 2000.10
AUDIA6 (4B2, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.423931151561997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 1999.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 1999.07
AUDIA6 (4B2, C5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI quattro 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 1997.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)APB, BEL2.726711872542001.05 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 2001.05 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)APB, BEL2.7 quattro26711872542001.05 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 quattro 2001.05 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502001.08 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 T quattro 2001.08 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BEL2.7 quattro26711952652003.11 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.7 quattro 2003.11 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.8 quattro27711421931997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.827711421931997.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.02 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.827711321801997.10 - 2000.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1997.10 - 2000.05
AUDIA6 (4B2, C5)AGE2.8 quattro27711321801998.01 - 2000.04Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1998.01 - 2000.04
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.8 quattro27711401901999.07 - 2001.05Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 quattro 1999.07 - 2001.05
AUDIA6 (4B2, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)BBJ3.0 quattro29761602182001.06 - 2004.07Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.0 quattro 2001.06 - 2004.07
AUDIA6 (4B2, C5)AQG3.736971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.7 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)AQG3.7 quattro36971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 3.7 quattro 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 (4B2, C5)ARS, AWN, ASG, ART4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 (4B2, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T quattro17811321801997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AEB, ARK, ANB, APU, AWT1.8 T quattro17811101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJP, AQE, ARH1.81781921251997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFY1.81781851161998.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 1998.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJL1.8 T17811321801999.04 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1999.04 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFN, AVG1.9 TDI1896811101998.02 - 2001.04Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 1998.02 - 2001.04
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJM1.9 TDI1896851152000.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 2000.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.4 quattro23931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.423931151561997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ2.4 quattro23931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGA, ALF, AML, APS, ARJ2.423931211651997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJG, APZ, AMM2.423931201631997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ALW, ARN, ASM2.423931001361998.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 1998.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)APC2.4 quattro23931151561998.08 - 2001.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.4 quattro 1998.08 - 2001.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI quattro24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI quattro 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AKE, BAU, BDH2.5 TDI24961321802000.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK, AZA2.7 T quattro26711692301997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AJK2.7 T26711692301999.02 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.7 T 1999.02 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AGE2.827711321801997.12 - 2000.05Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2000.05
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD, ATQ2.8 quattro27711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 quattro 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931997.12 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1997.12 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ATX2.827711401901999.07 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 2.8 1999.07 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AQG3.736971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)AQG3.7 quattro36971912601999.03 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 3.7 quattro 1999.03 - 2005.01
AUDIA6 Avant (4B5, C5)ARS, ASG4.2 quattro41722202991998.11 - 2005.01Informacje o AUDI A6 Avant (4B5, C5) 4.2 quattro 1998.11 - 2005.01
AUDIA8 (4D2, 4D8)AFB, AKN2.5 TDI24961101501997.01 - 2000.04Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI 1997.01 - 2000.04
AUDIA8 (4D2, 4D8)AFB, AKN2.5 TDI quattro24961101501997.07 - 2000.04Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro 1997.07 - 2000.04
AUDIA8 (4D2, 4D8)AKE2.5 TDI24961321802000.09 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI 2000.09 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AKE2.5 TDI quattro24961321802000.09 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro 2000.09 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.8 quattro27711421931996.04 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 1996.04 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)ACK, ALG, AMX, APR, AQD2.827711421931996.04 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 2.8 1996.04 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AKF3.3 TDI quattro33281652242000.06 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro 2000.06 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AEW3.736971692301995.07 - 1998.12Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 1995.07 - 1998.12
AUDIA8 (4D2, 4D8)AQG, AKC3.7 quattro36971912601998.11 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 quattro 1998.11 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AQG, AKC3.736971912601998.11 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 3.7 1998.11 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AHC, AKHS8 quattro41722503401996.07 - 1999.06Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) S8 quattro 1996.07 - 1999.06
AUDIA8 (4D2, 4D8)AQF, AUX, AUW, AKB4.2 quattro41722283101998.11 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro 1998.11 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)ARU4.2 quattro41721752381999.02 - 2000.04Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 4.2 quattro 1999.02 - 2000.04
AUDIA8 (4D2, 4D8)AQH, AVP, AYS, BCSS 8 quattro41722653601999.06 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) S 8 quattro 1999.06 - 2002.09
AUDIA8 (4D2, 4D8)AZC6.0 W12 quattro59983094202001.01 - 2002.09Informacje o AUDI A8 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro 2001.01 - 2002.09
AUDIALLROAD (4BH, C5)AKE, BAU2.5 TDI quattro24961321802000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)BCZ2.5 TDI quattro24961201632003.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.5 TDI quattro 2003.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)ARE, BES2.7 T quattro26711842502000.05 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 T quattro 2000.05 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)APB, BEL2.7 quattro26711872542000.09 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 2.7 quattro 2000.09 - 2005.08
AUDIALLROAD (4BH, C5)BAS4.2 V8 quattro41632202992002.07 - 2005.08Informacje o AUDI ALLROAD (4BH, C5) 4.2 V8 quattro 2002.07 - 2005.08
AUDITT (8N3)APX, BAM, BEA1.8 T quattro17811652241998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AJQ, ARY, AUQ, ATC1.8 T quattro17811321801998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AJQ, APP, AUQ, ATC1.8 T17811321801998.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 1998.10 - 2006.06
AUDITT (8N3)AUM1.8 T17811101502002.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2002.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BFV1.8 T quattro17811802452005.03 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 2005.03 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVR1.8 T quattro17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVP1.8 T17811201632005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BVR1.8 T17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT (8N3)BHE, BPF3.2 VR6 quattro31891842502003.07 - 2006.06Informacje o AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro 2003.07 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)APX, BAM, BEA1.8 T quattro17811652241999.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 1999.10 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)AJQ, APP, AUQ, AWP, ATC1.8 T17811321801999.10 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 1999.10 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)AJQ, ARY, AUQ1.8 T quattro17811321802000.02 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 2000.02 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)AUM1.8 T17811101502001.01 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2001.01 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVP1.8 T17811201632005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVR1.8 T quattro17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BVR1.8 T17811401902005.09 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 2005.09 - 2006.06
AUDITT Roadster (8N9)BHE, BPF3.2 VR6 quattro31891842502003.07 - 2006.06Informacje o AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro 2003.07 - 2006.06
AUDI (FAW)A4 (B6, 8E2)BFB, BKB1.8 T17811201632003.02 - 2005.07Informacje o AUDI (FAW) A4 (B6, 8E2) 1.8 T 2003.02 - 2005.07
AUDI (FAW)A4 (B6, 8E2)BDV2.423931251702004.01 - 2005.07Informacje o AUDI (FAW) A4 (B6, 8E2) 2.4 2004.01 - 2005.07
AUDI (FAW)A4 (B6, 8E2)BBJ3.0 quattro29761602182003.02 - 2005.07Informacje o AUDI (FAW) A4 (B6, 8E2) 3.0 quattro 2003.02 - 2005.07
AUDI (FAW)A6 (C5, 4Y8) 1.81781921252000.01 - 2005.12Informacje o AUDI (FAW) A6 (C5, 4Y8) 1.8 2000.01 - 2005.12
AUDI (FAW)A6 (C5, 4Y8)AWL, BGC1.8 T17811101502000.07 - 2006.12Informacje o AUDI (FAW) A6 (C5, 4Y8) 1.8 T 2000.07 - 2006.12
AUDI (FAW)A6 (C5, 4Y8)BDV2.423931251702002.06 - 2005.12Informacje o AUDI (FAW) A6 (C5, 4Y8) 2.4 2002.06 - 2005.12
AUDI (FAW)A6 (C5, 4Y8)BND, BAU2.5 TDI24961321802004.08 - 2005.12Informacje o AUDI (FAW) A6 (C5, 4Y8) 2.5 TDI 2004.08 - 2005.12
AUDI (FAW)A6 (C5, 4Y8)ATX, BBG2.827711401902000.09 - 2005.07Informacje o AUDI (FAW) A6 (C5, 4Y8) 2.8 2000.09 - 2005.07
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)112444601996.07 - 2008.03Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 1996.07 - 2008.03
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFW (TU3JP)1.4 BiFuel (MBKFXB, MCKFXB)136055751996.07 - 2002.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 BiFuel (MBKFXB, MCKFXB) 1996.07 - 2002.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A)1.4 i (MBKFX, MBKFW)136055751996.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 1996.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFW (TU3JP)1.4 bivalent136048652002.11 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 bivalent 2002.11 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)KFW (TU3JP)1.4 i bivalent (MBKFW)136055752003.04 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW) 2003.04 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MB9HW)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 75 (MB9HW) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)156066902005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)NFU (TU5JP4)1.6 16V (MBNFU)1587801092000.10 - 2008.03Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 16V (MBNFU) 2000.10 - 2008.03
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587811102005.08 - 2007.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.6 16V 2005.08 - 2007.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ)186851691998.07 - 2006.03Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 1998.07 - 2006.03
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ)186851691999.04 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 1999.04 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)DJY (XUD9A)1.9 D (MBDJY)190551701996.07 - 2003.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 1.9 D (MBDJY) 1996.07 - 2003.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY)199766901999.12 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 1999.12 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY)199766902000.11 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_) 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 2000.11 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC)136055751996.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) 1996.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFW (TU3JP)1.4 bivalent136048652002.11 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 bivalent 2002.11 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)KFW (TU3JP)1.4 i bivalent (MFKFW)136055752003.04 - 2008.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.4 i bivalent (MFKFW) 2003.04 - 2008.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)DV6B, 9HW (DV6BTED4)1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC)156055752005.07 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) 2005.07 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)NFU (TU5JP4)1.6 16V (MFNFU)1587801092000.10 - 2011.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.6 16V (MFNFU) 2000.10 - 2011.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)LFX (XU7JB)1.8 i 4WD (MFLFX)176166901997.04 - 2001.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.8 i 4WD (MFLFX) 1997.04 - 2001.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)LFX (XU7JB)1.8 i (MFLFX)176166901997.05 - 2002.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.8 i (MFLFX) 1997.05 - 2002.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D 4WD (MFWJZ)186851691998.07 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D 4WD (MFWJZ) 1998.07 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D (MFWJZ)186851701998.07 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D (MFWJZ) 1998.07 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)D9B (XUD9A/L), DJY (XUD9A)1.9 D (MFDJY)190550681996.07 - 2003.12Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 1.9 D (MFDJY) 1996.07 - 2003.12
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90 (MFRHY)199766901999.12 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 2.0 HDI 90 (MFRHY) 1999.12 - 2005.10
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)RHY (DW10TD)2.0 HDi 4x4 (MFRHY)199766902002.11 - 2005.10Informacje o CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) 2.0 HDi 4x4 (MFRHY) 2002.11 - 2005.10
CITROËNC2 (JM_)KFV (TU3JP), KFV (TU3A)1.4136054732003.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 2003.09 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065902005.04 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 16V 2005.04 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)KFV (TU3JP)1.4136055752006.10 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 2006.10 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682003.07 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.4 HDi 2003.07 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092005.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 HDi 2005.09 - 2009.12
CITROËNC2 (JM_)NFU (TU5JP4)1.61587801092003.07 - 2010.10Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 2003.07 - 2010.10
CITROËNC2 (JM_)NFS (TU5JP4S)1.6 VTS1587901222004.10 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 (JM_) 1.6 VTS 2004.10 - 2009.12
CITROËNC2 ENTERPRISE (JG_)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139851692003.11 - 2005.04Informacje o CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi 2003.11 - 2005.04
CITROËNC2 ENTERPRISE (JG_)8HX (DV4TD)1.4 HDi139850682006.09 - 2009.12Informacje o CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi 2006.09 - 2009.12
CITROËNC3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)HNZ (EB2DT), HNV (EB2DTM), HNP (EB2ADT)1.2 PureTech 110 (2RHNZB, 2RHNZW, 2RHNPX, 2RHNPJ)1199811102017.06 - Informacje o CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.2 PureTech 110 (2RHNZB, 2RHNZW, 2RHNPX, 2RHNPJ) 2017.06 -
CITROËNC3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)HMZ (EB2F), HMR (EB2FA)1.2 PureTech 82 (2RHMRC, 2RHMZB)119960822017.06 - Informacje o CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.2 PureTech 82 (2RHMRC, 2RHMZB) 2017.06 -
CITROËNC3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)HNY (EB2DTS), HNS (EB2ADTS)1.2 PureTech 130 (2RHNYH)1199961312017.07 - Informacje o CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.2 PureTech 130 (2RHNYH) 2017.07 -
CITROËNC3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 115 (2CBHXH)1560851152017.06 - Informacje o CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 115 (2CBHXH) 2017.06 -
CITROËNC3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 120 (2CBHZH)1560881202017.07 - Informacje o CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 120 (2CBHZH) 2017.07 -
CITROËNC3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100 (2CBHYB)156073992017.07 - Informacje o CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 BlueHDi 100 (2CBHYB) 2017.07 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882003.12 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V 2003.12 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)8HY (DV4TED4)1.4 16V HDi139866902002.02 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi 2002.02 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HZ (DV6TED4)1.6 16V HDi1560801092005.09 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.09 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)9HX (DV6ATED4)1.6 16V HDi156066902005.10 - Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi 2005.10 -
CITROËNC3 I (FC_, FN_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092002.02 - 2010.08Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V 2002.02 - 2010.08
CITROËNC3 I (FC_, FN_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587811102003.05 - 2005.09Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V 2003.05 - 2005.09
CITROËNC3 I (FC_, FN_)NFU (TU5JP4)1.6 Bioflex1587831132005.06 - 2013.12Informacje o CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 Bioflex 2005.06 - 2013.12
CITROËNC3 II (SC_)HFX (TU1A), HFV (TU1A)1.1 i112444602009.09 - 2013.01Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.1 i 2009.09 - 2013.01
CITROËNC3 II (SC_)K6E (TU3A), KFT (TU3AE5)1.4136054732009.11 - 2016.09Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 2009.11 - 2016.09
CITROËNC3 II (SC_)8FP (EP3C)1.4 VTi 95139770952009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)8FR (EP3)1.4 VTi139772982009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C)1.4 HDi 70139850682009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 110 2009.11 -
CITROËNC3 II (SC_)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi156068922009.11 - 2016.09Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 2009.11 - 2016.09
CITROËNC3 II (SC_)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - Informacje o CITROËN C3 II (SC_) 1.6 VTi 120 2009.11 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102015.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.2 THP 110 2015.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)8FS (EP3), 8FP (EP3C), 8FN (EP3)1.4 VTi 95139770952009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)8FN (EP3)1.4 VTi 95 LPG139770952012.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 LPG 2012.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122010.05 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 110 2010.05 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HP (DV6DTED)1.6 HDI 90156068922010.07 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDI 90 2010.07 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)9HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142013.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 115 2013.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992015.01 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 BlueHDi 100 2015.01 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)5FW (EP6), 5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.02 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 120 2009.02 -
CITROËNC3 PICASSO (SH_)5FP (EP6)1.6 VTi1598841142009.07 - Informacje o CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 2009.07 -
CITROËNC3 Pluriel (HB_)NFU (TU5JP4)1.61587801092003.05 - Informacje o CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.6 2003.05 -
CITROËNC4 CACTUSHNZ (EB2DT), HNV (EB2DTM), HNP (EB2ADT)1.2 THP 1101199811102014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 THP 110 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUSHMZ (EB2F)1.2 VTi 82119960822014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 VTi 82 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUSHMU (EB2D), HMU (EB2FD)1.2 VTi 75 / PureTech 75119955752014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 VTi 75 / PureTech 75 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUSHNY (EB2DTS), HNS (EB2ADTS)1.2 PureTech 1301199961312017.11 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.2 PureTech 130 2017.11 -
CITROËNC4 CACTUSBHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.6 BlueHDi 100 2014.09 -
CITROËNC4 CACTUS9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6D)1.6 HDi 90156068922014.09 - Informacje o CITROËN C4 CACTUS 1.6 HDi 90 2014.09 -
CITROËNC4 coupe (LA_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.4 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)5FX (EP6DT)1.6 THP 15015981101502008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 THP 150 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 coupe (LA_)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362004.11 - 2007.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V 2004.11 - 2007.07
CITROËNC4 coupe (LA_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2004.11 - 2010.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RFJ (EW10A)2.0 VTR19971031402006.10 - 2007.12Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 VTR 2006.10 - 2007.12
CITROËNC4 coupe (LA_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)NFU (TU5JP4)1.6 16V Bio-Flex1587801092007.09 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex 2007.09 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)5FX (EP6DT)1.6 THP 15015981101502008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)5FW (EP6)1.6 VTi 1201598881202008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)5FT (EP6DT)1.6 THP 14015981031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 140 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362004.11 - 2007.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2007.07
CITROËNC4 I (LC_)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772004.11 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.11 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2004.11 - 2011.07
CITROËNC4 I (LC_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971051432006.09 - 2009.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V 2006.09 - 2009.07
CITROËNC4 I (LC_)RHZ (DW10ATED)2.0 HDi1997811102007.04 - 2008.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2007.04 - 2008.07
CITROËNC4 I (LC_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402008.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi 2008.07 - 2011.07
CITROËNC4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362005.02 - 2010.12Informacje o CITROËN C4 I Nadwozie pełne / liftback (LR_) 2.0 HDi 2005.02 - 2010.12
CITROËNC4 I sedan9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 1.6 HDi 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 I sedanNFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 1.6 16V 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 I sedanRFJ (EW10A)2.0 16V19971031402006.07 - 2011.07Informacje o CITROËN C4 I sedan 2.0 16V 2006.07 - 2011.07
CITROËNC4 II (B7)HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102015.02 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.2 THP 110 2015.02 -
CITROËNC4 II (B7)8FP (EP3C)1.4 VTi 95139770952009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.4 VTi 95 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 110 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi 90156068922009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 90 2009.11 -
CITROËNC4 II (B7)9HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.07 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 115 2012.07 -
CITROËNC4 II (B7)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 100 2014.07 -
CITROËNC4 II (B7)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1151560851152014.08 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 115 2014.08 -
CITROËNC4 II (B7)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.02 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 BlueHDi 120 2015.02 -
CITROËNC4 II (B7)5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202009.11 - 2016.12Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 2009.11 - 2016.12
CITROËNC4 II (B7)5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562009.11 - 2016.12Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 155 2009.11 - 2016.12
CITROËNC4 II (B7)5FS (EP6C)1.6 VTi 120 LPG1598881202011.09 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 1.6 VTi 120 LPG 2011.09 -
CITROËNC4 II (B7)RHE (DW10CTED4), AHR (DW10FD)2.0 HDi / BlueHDi 15019971101502009.11 - Informacje o CITROËN C4 II (B7) 2.0 HDi / BlueHDi 150 2009.11 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922010.06 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 HDi 2010.06 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi156073992014.07 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 BlueHDi 2014.07 -
CITROËNC4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi1560881202015.02 - Informacje o CITROËN C4 II Nadwozie pełne / liftback (NC_) 1.6 BlueHDi 2015.02 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)NFP (EC5)1.61587851162013.01 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 1.6 2013.01 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)5FS (EP6C)1.61598881202013.01 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 1.6 2013.01 -
CITROËNC4 II sedan (NC_)5FE (EP6CDTMD)1.6 THP15981101502013.01 - Informacje o CITROËN C4 II sedan (NC_) 1.6 THP 2013.01 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RFN (EW10J4)2.019971001362002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHT (DW10ATED4), RHM (DW10ATED4)2.0 HDi1997791072002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHT (DW10ATED4)2.0 HDi1997811102002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi1997801092002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.09 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V 2005.09 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHR (DW10BTED4), RHD (DW10CTED4), RHD (DW10CB)2.0 HDi 13519971001362006.03 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135 2006.03 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632006.03 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 165 2006.03 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi1997881202006.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 2006.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HW (DW12TED4)2.2 HDi2179941282002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.06 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2006.06 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)4HP (DW12BTED4), 4HR (DW12BTED4)2.2 HDi21791201632007.06 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi 2007.06 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)3FZ (EW12J4)2.222301161582002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 2002.07 -
CITROËNC8 (EA_, EB_)XFX (ES9J4S)3.0 V629461502042002.07 - Informacje o CITROËN C8 (EA_, EB_) 3.0 V6 2002.07 -
CITROËNDS3HMZ (EB2F), HMZ (EB2)1.2 VTi 82119960822013.01 - 2015.03Informacje o CITROËN DS3 1.2 VTi 82 2013.01 - 2015.03
CITROËNDS3HNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102014.10 - 2015.03Informacje o CITROËN DS3 1.2 THP 110 2014.10 - 2015.03
CITROËNDS38FR (EP3C)1.4 VTi 98139772982009.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 VTi 98 2009.11 - 2015.07
CITROËNDS38FP (EP3C)1.4 VTi 95139770952010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 VTi 95 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS38FR (EP3C)1.4 VTi 95 LPG139770952012.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 VTi 95 LPG 2012.08 - 2015.07
CITROËNDS38HR (DV4C)1.4 HDi 70139850682010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.4 HDi 70 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS39HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 110 2009.11 - 2015.07
CITROËNDS39HP (DV6DTED)1.6 HDi 90156068922009.11 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 90 2009.11 - 2015.07
CITROËNDS39HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 115 2012.08 - 2015.07
CITROËNDS3BHX (DV6FC)1.6 HDi 1151560851152013.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 HDi 115 2013.10 - 2015.07
CITROËNDS3BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202013.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 120 2013.10 - 2015.07
CITROËNDS3BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 100 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS3BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi 75156055752015.03 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 BlueHDi 75 2015.03 - 2015.07
CITROËNDS35FX (EP6DT), 5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502010.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 THP 150 2010.01 - 2015.07
CITROËNDS35FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 VTi 120 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS35FR (EP6DT), 5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562010.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 THP 155 2010.04 - 2015.07
CITROËNDS35FD (EP6DTS)1.6 Racing15981522072011.02 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 Racing 2011.02 - 2015.07
CITROËNDS35FF (EP6DTS)1.6 Racing15981492032011.02 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 Racing 2011.02 - 2015.07
CITROËNDS35FM (EP6DT)1.615981201632012.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 1.6 2012.01 - 2015.07
CITROËNDS35GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652014.10 - 2015.06Informacje o CITROËN DS3 1.6 THP 165 2014.10 - 2015.06
CITROËNDS3 kabrioletHMZ (EB2F)1.2 VTi 82119960822013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.2 VTi 82 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletHNZ (EB2DT)1.2 THP 1101199811102014.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.2 THP 110 2014.10 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet9HP (DV6DTED)1.6 HDi 90156068922013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 HDi 90 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletBHX (DV6FC)1.6 BlueHDi 1151560851152013.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 BlueHDi 115 2013.10 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletBHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 BlueHDi 120 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS3 kabrioletBHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 BlueHDi 100 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 155 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 VTi 120 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FN (EP6CDT)1.6 THP 15015981101502013.01 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 150 2013.01 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FD (EP6DTS)1.6 Racing15981522072014.03 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 Racing 2014.03 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FF (EP6DTS)1.6 Racing15981492032014.03 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 Racing 2014.03 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652014.10 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 165 2014.10 - 2015.07
CITROËNDS3 kabriolet5FM (EP6DT)1.6 THP 16515981201632015.02 - 2015.07Informacje o CITROËN DS3 kabriolet 1.6 THP 165 2015.02 - 2015.07
CITROËNDS49HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 110 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS49HP (DV6DTED)1.6 HDi 90156068922011.05 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 90 2011.05 - 2015.07
CITROËNDS49HD (DV6C)1.6 HDi 1151560841142012.08 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 HDi 115 2012.08 - 2015.07
CITROËNDS4BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 BlueHDi 120 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS45FS (EP6C)1.6 VTi 1201598881202011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 VTi 120 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FU (EP6DTX)1.6 THP 20015981472002011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 200 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FV (EP6CDT)1.6 THP 15515981151562011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 155 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS45FM (EP6CDTM)1.6 THP 16015981201632012.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 1.6 THP 160 2012.04 - 2015.07
CITROËNDS4RHH (DW10CTED4)2.0 HDi 16519971201632011.04 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 HDi 165 2011.04 - 2015.07
CITROËNDS4AHV (DW10FD), RHD (DW10CTED4), RHD (DW10CB), AHS (DW10FD)2.0 HDi / BlueHDi 13519971001362011.09 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 HDi / BlueHDi 135 2011.09 - 2015.07
CITROËNDS4AHX (DW10FD)2.0 BlueHDi 15019971101502014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 BlueHDi 150 2014.07 - 2015.07
CITROËNDS4AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802014.07 - 2015.07Informacje o CITROËN DS4 2.0 BlueHDi 180 2014.07 - 2015.07
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4)1.6 HDi1560801092004.05 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2004.05 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902005.09 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 2005.09 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFZ (TU5JP)1.6158765881999.12 - 2001.09Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 1999.12 - 2001.09
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFV (TU5JP)1.6158770951999.12 - 2010.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 1999.12 - 2010.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFV (TU5JP)1.6 Chrono1587741012001.04 - 2004.10Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono 2001.04 - 2004.10
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFZ (TU5JP)1.6158767912002.06 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 2002.06 - 2005.08
CITROËNXSARA PICASSO (N68) 1.6 16V LPG1587801092004.06 - 2010.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V LPG 2004.06 - 2010.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587811102005.06 - 2006.09Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V 2005.06 - 2006.09
CITROËNXSARA PICASSO (N68)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092005.09 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V 2005.09 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)6FZ (EW7J4)1.8 16V1749851152000.02 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V 2000.02 - 2005.08
CITROËNXSARA PICASSO (N68) 1.8 SX1761761032000.06 - 2005.08Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 SX 2000.06 - 2005.08
CITROËNXSARA PICASSO (N68)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766901999.12 - 2011.12Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi 1999.12 - 2011.12
CITROËNXSARA PICASSO (N68)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362003.01 - 2012.06Informacje o CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V 2003.01 - 2012.06
CITROËN (DF-PSA)C-QUATRE liftbackN6A (TU5JP4)1.61587781062008.10 - 2013.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-QUATRE liftback 1.6 2008.10 - 2013.12
CITROËN (DF-PSA)C-QUATRE liftbackNFP (EC5)1.61587861172013.04 - 2015.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-QUATRE liftback 1.6 2013.04 - 2015.12
CITROËN (DF-PSA)C-QUATRE liftbackRFJ (EW10A)2.019971081472008.10 - 2013.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-QUATRE liftback 2.0 2008.10 - 2013.12
CITROËN (DF-PSA)C-QUATRE sedanN6A (TU5JP4)1.61587781062009.06 - 2015.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-QUATRE sedan 1.6 2009.06 - 2015.12
CITROËN (DF-PSA)C-QUATRE sedanN6A (TU5JP4)1.6 CNG1587781062013.01 - 2015.01Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-QUATRE sedan 1.6 CNG 2013.01 - 2015.01
CITROËN (DF-PSA)C-QUATRE sedanNFP (EC5)1.61587861172013.04 - Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-QUATRE sedan 1.6 2013.04 -
CITROËN (DF-PSA)C-QUATRE sedanRFN 10LH3X (EW10A)2.019971081472009.06 - 2015.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-QUATRE sedan 2.0 2009.06 - 2015.12
CITROËN (DF-PSA)C-TRIOMPHERFJ (EW10A)2.0 Exclusive Limousine19971081472006.05 - 2012.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) C-TRIOMPHE 2.0 Exclusive Limousine 2006.05 - 2012.12
CITROËN (DF-PSA)C3-XRHN03 (EB2DTSM), HN05(EB2ADTS)230 THP11991001362016.11 - Informacje o CITROËN (DF-PSA) C3-XR 230 THP 2016.11 -
CITROËN (DF-PSA)C3-XRNFP (EC5)1.61587861172014.12 - Informacje o CITROËN (DF-PSA) C3-XR 1.6 2014.12 -
CITROËN (DF-PSA)C3-XR5G02 10UF01 (EP6FDTM)1.6 T15981231672014.12 - Informacje o CITROËN (DF-PSA) C3-XR 1.6 T 2014.12 -
CITROËN (DF-PSA)XSARA PICASSO (N68)N6A (TU5JP4)1.61587781062007.01 - 2012.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) XSARA PICASSO (N68) 1.6 2007.01 - 2012.12
CITROËN (DF-PSA)XSARA PICASSO (N68)PSA RFN 10LH462.01997991352002.04 - 2012.12Informacje o CITROËN (DF-PSA) XSARA PICASSO (N68) 2.0 2002.04 - 2012.12
DSDS 3 (SA_)HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT)1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS)1199811102015.04 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS) 2015.04 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302015.09 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 130 2015.09 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992015.04 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 100 2015.04 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi 75156055752015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 75 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 120 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 165 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP15981201632015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 (SA_)5GR (EP6FDTX)1.6 THP 20815981532082015.09 - 2019.07Informacje o DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 208 2015.09 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)HNZ (EB2DT), HNP (EB2ADT)1.2 THP 1101199811102015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.2 THP 110 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)HMZ (EB2F)1.2 VTi 82119960822015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.2 VTi 82 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)HNY (EB2DTS)1.2 THP 1301199961302015.09 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.2 THP 130 2015.09 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 BlueHDi 120 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 BlueHDi 100 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP 16515981211652015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 THP 165 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)5GZ (EP6FDT)1.6 THP15981201632015.07 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 THP 2015.07 - 2019.07
DSDS 3 kabriolet (SB_)5GR (EP6FDTX)1.6 THP 20815981532082015.09 - 2019.07Informacje o DS DS 3 kabriolet (SB_) 1.6 THP 208 2015.09 - 2019.07
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 100156073992016.04 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 100 2016.04 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)5GM (EP6FDTX)1.6 THP 21015981552102015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 210 2015.07 - 2018.12
DSDS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_)AHW (DW10FC)2.0 BlueHDi 18019971331802015.07 - 2018.12Informacje o DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 2.0 BlueHDi 180 2015.07 - 2018.12
FIATULYSSE (179_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD1997801092002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RFN (EW10J4)2.0 (179BXA11, 179BXA1A)19971001362002.08 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 (179BXA11, 179BXA1A) 2002.08 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)RHM (DW10ATED4)2.0 JTD1997791072003.05 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 JTD 2003.05 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)RHK2.0 D Multijet1997881202006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)RHR2.0 D Multijet19971001362006.05 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.0 D Multijet 2006.05 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)4HW (DW12ATED4)2.2 JTD2179941282002.08 - 2006.08Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2002.08 - 2006.08
FIATULYSSE (179_)4HP, 4HR2.2 JTD21791201632008.03 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD 2008.03 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)4HS, 4HT (DW12BTED4)2.2 D Multijet21791251702008.03 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet 2008.03 - 2011.06
FIATULYSSE (179_)XFW3.029461502042002.08 - 2011.06Informacje o FIAT ULYSSE (179_) 3.0 2002.08 - 2011.06
FORDGALAXY (WGR)AHU, 1Z, ANU1.9 TDI189666901995.03 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 1995.03 - 2006.05
FORDGALAXY (WGR)AFN, AVG1.9 TDI1896811101997.08 - 2000.04Informacje o FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 1997.08 - 2000.04
FORDGALAXY (WGR)NSE, ZVSA2.0 i1998851161995.11 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.0 i 1995.11 - 2006.05
FORDGALAXY (WGR)Y5B, E5SA2.3 16V22951071461997.01 - 2006.05Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.3 16V 1997.01 - 2006.05
FORDGALAXY (WGR)AAA, AMY2.8 i V627921281741995.11 - 2000.04Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 1995.11 - 2000.04
FORDGALAXY (WGR)AAA, AMY2.8 i V6 4x427921281741996.04 - 2000.04Informacje o FORD GALAXY (WGR) 2.8 i V6 4x4 1996.04 - 2000.04
HONGQIFLAGSHIP 4.646061582151999.02 - 2005.07Informacje o HONGQI FLAGSHIP 4.6 1999.02 - 2005.07
LANCIAPHEDRA (179_)RHW (DW10ATED4)2.0 JTD (179AXB1A)1997801092002.09 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179AXB1A) 2002.09 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RFN (EW10J4)2.0 (179AXA11, 179AXA1A)19971001362002.09 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 (179AXA11, 179AXA1A) 2002.09 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHM (DW10ATED4)2.0 JTD (179.AXE1A)1997791072003.07 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXE1A) 2003.07 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHK (DW10UTED4)2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B)1997881202006.06 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 JTD (179.AXH1B, 179.BXH1B) 2006.06 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)RHR (DW10BTED4)2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)19971001362006.07 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B) 2006.07 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HW (DW12ATED4)2.2 JTD (179AXC1A)2179941282002.09 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179AXC1A) 2002.09 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HP, 4HR2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11)21791201632006.04 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 JTD (179.AXN1B, 179.AXQ11, 179.BXN1B, 179.BXQ11) 2006.04 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)4HT, 4HS2.2 D Multijet (179.AXM1B, 179.AXP11, 179.BXM1B,...21791251702008.03 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 2.2 D Multijet (179.AXM1B, 179.AXP11, 179.BXM1B,... 2008.03 - 2010.11
LANCIAPHEDRA (179_)ES9 J4S3.0 V6 (179.BXD11)29461502042002.09 - 2010.11Informacje o LANCIA PHEDRA (179_) 3.0 V6 (179.BXD11) 2002.09 - 2010.11
MG (SAIC)515S4U1.51498801092012.03 - 2017.12Informacje o MG (SAIC) 5 1.5 2012.03 - 2017.12
MG (SAIC)515S4G1.51498951292012.03 - 2017.12Informacje o MG (SAIC) 5 1.5 2012.03 - 2017.12
PEUGEOT1007 (KM_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.06 - Informacje o PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 HDi 2007.06 -
PEUGEOT1007 (KM_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092005.04 - Informacje o PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 16V 2005.04 -
PEUGEOT2008 I (CU_)HMZ (EB2F), HMZ (EB2)1.2 VTi119960822013.03 - 2018.12Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 VTi 2013.03 - 2018.12
PEUGEOT2008 I (CU_)HNY (EB2DTS), HNS (EB2ADTS)1.2 THP 130 / PureTech 1301199961302015.01 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 THP 130 / PureTech 130 2015.01 -
PEUGEOT2008 I (CU_)HNZ (EB2DT), HNV (EB2DTM), HNP (EB2ADT)1.2 THP 110 / PureTech 1101199811102015.01 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 THP 110 / PureTech 110 2015.01 -
PEUGEOT2008 I (CU_)HMR (EB2FA)1.2 PureTech 82119961822018.01 - 2019.12Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 PureTech 82 2018.01 - 2019.12
PEUGEOT2008 I (CU_)8HR (DV4C)1.4 HDi139850682013.06 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.4 HDi 2013.06 -
PEUGEOT2008 I (CU_)YHX (DV5RC)1.5 BlueHDI 1201499881202018.05 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.5 BlueHDI 120 2018.05 -
PEUGEOT2008 I (CU_)YHY (DV5RD)1.5 BlueHDI 1001499751022018.05 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.5 BlueHDI 100 2018.05 -
PEUGEOT2008 I (CU_)9HD (DV6C)1.6 HDi1560841142013.03 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 HDi 2013.03 -
PEUGEOT2008 I (CU_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922013.03 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 HDi 2013.03 -
PEUGEOT2008 I (CU_)BHZ (DV6FC)1.6 BlueHDi 1201560881202014.07 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 BlueHDi 120 2014.07 -
PEUGEOT2008 I (CU_)BHX (DV6FC)1.6 BlueHDi1560851162014.07 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 BlueHDi 2014.07 -
PEUGEOT2008 I (CU_)BHY (DV6FD)1.6 BlueHDi 1001560731002015.01 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 BlueHDi 100 2015.01 -
PEUGEOT2008 I (CU_)BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi 75156055752015.01 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 BlueHDi 75 2015.01 -
PEUGEOT2008 I (CU_)5FS (EP6C)1.6 VTi1598881202013.03 - Informacje o PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 VTi 2013.03 -
PEUGEOT207 (WA_, WC_)KFV (TU3A)1.4136053722006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)EP3, 8FS (EP3), EP3C1.4 16V139770952007.06 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V 2007.06 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)8FR (EP3)1.4 16V139772982009.10 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V 2009.10 - 2012.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C)1.4 HDi139850682006.02 - 2015.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi 2006.02 - 2015.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HR (DV6C)1.6 HDi 1101560821122009.08 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 2009.08 - 2012.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 2009.11 - 2012.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)N6A (TU5JP4)1.61587811102008.08 - 2013.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 2008.08 - 2013.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)5FX (EP6DT)1.6 16V Turbo15981101502006.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo 2006.02 - 2013.10
PEUGEOT207 (WA_, WC_)EP6, 5FS (EP6C), 5FW (EP6)1.6 16V VTi1598881202007.02 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi 2007.02 - 2012.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)5FY (EP6DTS)1.6 16V RC15981281742007.02 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC 2007.02 - 2012.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)EP61.6 16V VTi1598811102008.09 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi 2008.09 - 2012.12
PEUGEOT207 (WA_, WC_)5FR (EP6DT)1.6 16V Turbo15981151562009.10 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo 2009.10 - 2012.12
PEUGEOT207 CC (WD_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.02 - 2015.01Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi 2007.02 - 2015.01
PEUGEOT207 CC (WD_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.08 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi 2009.08 - 2013.10
PEUGEOT207 CC (WD_)5FX (EP6DT)1.6 16V Turbo15981101502007.02 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo 2007.02 - 2012.12
PEUGEOT207 CC (WD_)EP6, 5FS (EP6C), 5FW (EP6)1.6 16V1598881202007.02 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V 2007.02 - 2013.10
PEUGEOT207 CC (WD_)5FR (EP6DT), 5FV (EP6CDT)1.6 16V Turbo15981151562009.10 - 2013.12Informacje o PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo 2009.10 - 2013.12
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi156066902007.04 - 2012.10Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.6 HDi 2007.04 - 2012.10
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.6 HDi 2009.11 -
PEUGEOT207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)5FW (EP6)1.6 VTi1598881202007.03 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_) 1.6 VTi 2007.03 - 2012.12
PEUGEOT207 sedanN6A (TU5JP4)1.6 Bioflex1587831132008.01 - 2013.12Informacje o PEUGEOT 207 sedan 1.6 Bioflex 2008.01 - 2013.12
PEUGEOT207 sedanEP61.61598811102009.09 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 sedan 1.6 2009.09 - 2013.10
PEUGEOT207 SW (WK_)KFV (TU3A), KFT (TU3A)1.4136054732007.06 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 2007.06 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)EP3, 8FS (EP3), EP3C1.4 16V139770952007.06 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V 2007.06 - 2013.10
PEUGEOT207 SW (WK_)8FR (EP3)1.4 16V139772982009.11 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V 2009.11 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.06 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2007.06 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.06 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2007.06 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.08 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2009.08 - 2013.10
PEUGEOT207 SW (WK_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi156068922009.11 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi 2009.11 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)5FX (EP6DT)1.6 16V Turbo15981101502007.02 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V Turbo 2007.02 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)5FY (EP6DTS)1.6 16V RC15981281742007.02 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V RC 2007.02 - 2012.12
PEUGEOT207 SW (WK_)EP6, 5FS (EP6C), 5FW (EP6)1.6 16V1598881202007.06 - 2013.10Informacje o PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V 2007.06 - 2013.10
PEUGEOT208 I (CA_, CC_)YHY (DV5RD)1.5 BlueHDI 1001499751022018.05 - Informacje o PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.5 BlueHDI 100 2018.05 -
PEUGEOT208 Nadwozie pełne / liftback (CR_)9HP (DV6DTED)1.6 HDi 92156068922014.03 - Informacje o PEUGEOT 208 Nadwozie pełne / liftback (CR_) 1.6 HDi 92 2014.03 -
PEUGEOT208 Nadwozie pełne / liftback (CR_)BHW (DV6FE)1.6 BlueHDi 75156055752015.04 - Informacje o PEUGEOT 208 Nadwozie pełne / liftback (CR_) 1.6 BlueHDi 75 2015.04 -
PEUGEOT307 (3A/C)KFW (TU3JP)1.4136055752000.08 - 2003.09Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 2000.08 - 2003.09
PEUGEOT307 (3A/C)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882003.11 - 2007.07Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V 2003.11 - 2007.07
PEUGEOT307 (3A/C)8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682001.10 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi 2001.10 - 2005.06
PEUGEOT307 (3A/C)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2009.03
PEUGEOT307 (3A/C)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2009.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 2005.04 - 2009.03
PEUGEOT307 (3A/C)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092000.08 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V 2000.08 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)NFU (TU5JP4)1.61587811102006.07 - 2012.04Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 2006.07 - 2012.04
PEUGEOT307 (3A/C)NFU (TU5JP4)1.6 BioFlex1587801092007.09 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 BioFlex 2007.09 - 2009.04
PEUGEOT307 (3A/C)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362000.08 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 2000.08 - 2005.06
PEUGEOT307 (3A/C)RHS (DW10ATED)2.0 HDi 1101997791072000.08 - 2007.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 2000.08 - 2007.03
PEUGEOT307 (3A/C)RHY (DW10TD)2.0 HDi 90199766902000.08 - 2007.03Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 2000.08 - 2007.03
PEUGEOT307 (3A/C)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362003.10 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 2003.10 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.03 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 2005.03 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772005.06 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 2005.06 - 2007.11
PEUGEOT307 (3A/C)RFN (EW10J4), RFJ (EW10A)2.019971051432008.08 - 2011.12Informacje o PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 2008.08 - 2011.12
PEUGEOT307 Break (3E)KFW (TU3JP)1.4136055752002.04 - 2003.09Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 2002.04 - 2003.09
PEUGEOT307 Break (3E)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882003.11 - 2007.07Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V 2003.11 - 2007.07
PEUGEOT307 Break (3E)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139850682002.03 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi 2002.03 - 2005.06
PEUGEOT307 Break (3E)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDi 1101560801092004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)NFU (TU5JP4)1.6 BioFlex1587801092007.09 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 BioFlex 2007.09 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RFN (EW10J4)2.019971001362002.03 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 2002.03 - 2005.06
PEUGEOT307 Break (3E)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766902002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RHS (DW10ATED)2.0 HDI 1101997791072002.03 - 2009.12Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 2002.03 - 2009.12
PEUGEOT307 Break (3E)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V 2005.03 - 2008.04
PEUGEOT307 Break (3E)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772005.06 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V 2005.06 - 2008.04
PEUGEOT307 CC (3B)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801102003.03 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V 2003.03 - 2009.04
PEUGEOT307 CC (3B)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362003.10 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2003.10 - 2005.06
PEUGEOT307 CC (3B)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971301772003.10 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2003.10 - 2009.04
PEUGEOT307 CC (3B)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402004.12 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2004.12 - 2009.04
PEUGEOT307 CC (3B)RFK (EW10J4S)2.0 16V19971321802005.04 - 2009.06Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 2005.04 - 2009.06
PEUGEOT307 CC (3B)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362005.06 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 2005.06 - 2009.04
PEUGEOT307 sedanRFJ (EW10A)2.019971051432004.03 - 2009.04Informacje o PEUGEOT 307 sedan 2.0 2004.03 - 2009.04
PEUGEOT307 SW (3H)KFW (TU3JP)1.4136055752002.04 - 2003.09Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 2002.04 - 2003.09
PEUGEOT307 SW (3H)KFU (ET3J4)1.4 16V136065882003.11 - 2007.07Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V 2003.11 - 2007.07
PEUGEOT307 SW (3H)9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)1.6 HDI 1101560801092003.11 - 2007.12Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 2003.11 - 2007.12
PEUGEOT307 SW (3H)9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDI 90156066902005.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90 2005.04 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)NFU (TU5JP4)1.6 BioFlex1587801092007.09 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 BioFlex 2007.09 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RFN (EW10J4)2.0 16V19971001362002.03 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 2002.03 - 2005.06
PEUGEOT307 SW (3H)RHY (DW10TD)2.0 HDI 90199766902002.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 2002.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RHS (DW10ATED)2.0 HDI 1101997791072002.03 - 2009.12Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 2002.03 - 2009.12
PEUGEOT307 SW (3H)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi 13519971001362004.02 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 2004.02 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.03 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 2005.03 - 2008.04
PEUGEOT307 SW (3H)RFJ (EW10A)2.0 16V19971051432005.10 - 2009.12Informacje o PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 2005.10 - 2009.12
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)8HZ (DV4TD)1.4 HDi139851692002.04 - 2005.06Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 1.4 HDi 2002.04 - 2005.06
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766902003.04 - 2008.04Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2003.04 - 2008.04
PEUGEOT307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362004.04 - 2007.11Informacje o PEUGEOT 307 SW nadwozie zamknięte / kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi 2004.04 - 2007.11
PEUGEOT308 CC (4B_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560821112009.02 - 2012.05Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi 2009.02 - 2012.05
PEUGEOT308 CC (4B_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)9HD (DV6C)1.6 HDi1560841142013.03 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 HDi 2013.03 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)EP61.6 16V1598881202009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)5FT (EP6DT)1.6 16V15981031402009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)5FV (EP6CDT)1.6 16V15981151562009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHF (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402009.04 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.04 - 2012.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362009.04 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.04 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009.06 - 2014.12
PEUGEOT308 CC (4B_)RFJ (EW10A)2.0 CVVT19971031402009.07 - 2014.12Informacje o PEUGEOT 308 CC (4B_) 2.0 CVVT 2009.07 - 2014.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)EP3, 8FS (EP3)1.4 16V139770952007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)8FR (EP3)1.4 16V139772982009.12 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V 2009.12 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HZ (DV6TED4)1.6 HDi1560801092007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)1.6 HDi156068922009.11 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2009.11 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.12 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2009.12 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)9HD (DV6C), 9HG (DV6C M)1.6 HDi1560841142013.03 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2013.03 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)NFU (TU5JP4)1.6 BioFlex1587801092008.04 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex 2008.04 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)5FT (EP6DT)1.6 16V15981031402007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)5FX (EP6DT)1.6 16V15981101502007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)EP6, 5FW (EP6)1.6 16V1598881202007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)5FY (EP6DTS)1.6 16V15981281742008.03 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2008.03 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)5FV (EP6CDT)1.6 THP 16V15981151562009.10 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 THP 16V 2009.10 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_) 1.615981201632012.01 - 2015.12Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 2012.01 - 2015.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHR (DW10BTED4), RHR (DW10CB)2.0 HDi19971001362007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RFJ (EW10A)2.0 Bioflex19971031402008.01 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 Bioflex 2008.01 - 2012.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402010.07 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2010.07 - 2012.12
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi19971101502011.10 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2011.10 - 2014.10
PEUGEOT308 I (4A_, 4C_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632012.04 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2012.04 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)8FS (EP3)1.4 16V139770952007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)8FR (EP3)1.4 16V139772982009.12 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V 2009.12 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4BU)1.6 HDi156066902007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)9HR (DV6C)1.6 HDi1560821122009.12 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2009.12 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971001362007.09 - 2012.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007.09 - 2012.12
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHR (DW10BTED4)2.0 HDi19971031402007.09 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007.09 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RFJ (EW10A)2.0 Bioflex19971031402008.01 - 2011.12Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 Bioflex 2008.01 - 2011.12
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2009.06 - 2014.10
PEUGEOT308 SW I (4E_, 4H_)RHE (DW10CTED4)2.0 HDi19971101502011.04 - 2014.10Informacje o PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2011.04 - 2014.10
PEUGEOT807 (E)RFN (EW10J4)2.019971001362002.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 2002.06 -
PEUGEOT807 (E)RHW (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4), RHM (DW10ATED4)2.0 HDi1997791072002.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi 2002.06 -
PEUGEOT807 (E)RHW (DW10ATED4)2.0 HDi1997801092004.04 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi 2004.04 -
PEUGEOT807 (E)RFJ (EW10A)2.0 16V19971031402005.09 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 16V 2005.09 -
PEUGEOT807 (E)RHK (DW10UTED4)2.0 HDi1997881202006.02 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi 2006.02 -
PEUGEOT807 (E)RHR (DW10BTED4), RHR (DW10CB)2.0 HDI19971001362006.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDI 2006.06 -
PEUGEOT807 (E)RHH (DW10CTED4)2.0 HDi19971201632009.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.0 HDi 2009.06 -
PEUGEOT807 (E)4HW (DW12BTED4)2.2 HDi2179941282002.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi 2002.06 -
PEUGEOT807 (E)4HW (DW12TED4)2.2 HDi21791001362004.04 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi 2004.04 -
PEUGEOT807 (E)4HT (DW12BTED4)2.2 HDi21791251702006.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.2 HDi 2006.06 -
PEUGEOT807 (E)3FZ (EW12J4)2.222301161582002.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 2.2 2002.06 -
PEUGEOT807 (E)XFX (ES9J4S)3.0 V629461502042002.06 - Informacje o PEUGEOT 807 (E) 3.0 V6 2002.06 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 16V156068922010.04 - Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan 1.6 HDi 16V 2010.04 -
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)9HW (DV6BTED4)1.6 HDi 75156055752005.08 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.6 HDi 75 2005.08 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)9HK (DV6ETEDM)1.6 HDi 75156055752005.08 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.6 HDi 75 2005.08 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902005.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.6 HDi 90 2005.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)WJZ (DW8), WJY (DW8B)1.9 D186851691996.06 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 1.9 D 1996.06 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)RHY (DW10TD)2.0 HDi199766902000.04 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 2.0 HDi 2000.04 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)RHY (DW10TD)2.0 HDi 4x4199766902004.04 - 2005.08Informacje o PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_) 2.0 HDi 4x4 2004.04 - 2005.08
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)9HW (DV6BTED4)1.6 HDi 75156055752005.08 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 HDi 75 2005.08 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)9HX (DV6ATED4)1.6 HDi 90156066902005.08 - 2015.12Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 HDi 90 2005.08 - 2015.12
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)NFU (TU5JP4)1.6 Flexfuel1587801092000.09 - 2002.10Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 Flexfuel 2000.09 - 2002.10
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)NFU (TU5JP4)1.6 16V1587801092001.07 - 2008.03Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 1.6 16V 2001.07 - 2008.03
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)RHY (DW10TD)2.0 HDI199766902000.02 - 2008.07Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 2.0 HDI 2000.02 - 2008.07
PEUGEOTPARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)RHY (DW10TD)2.0 HDi 4x4199766902004.04 - 2005.08Informacje o PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_) 2.0 HDi 4x4 2004.04 - 2005.08
PEUGEOT (DF-PSA)2008HN03 (EB2DTSM)1.2 THP11991001362016.07 - Informacje o PEUGEOT (DF-PSA) 2008 1.2 THP 2016.07 -
PEUGEOT (DF-PSA)2008NFP (EC5)1.6 VTi1587861172014.04 - 2017.12Informacje o PEUGEOT (DF-PSA) 2008 1.6 VTi 2014.04 - 2017.12
PEUGEOT (DF-PSA)20085G02 10UF01 (EP6FDTM)1.6 THP15981231672015.04 - Informacje o PEUGEOT (DF-PSA) 2008 1.6 THP 2015.04 -
PEUGEOT (DF-PSA)307 sedanN6A (TU5JP4)1.61587781062004.08 - 2014.12Informacje o PEUGEOT (DF-PSA) 307 sedan 1.6 2004.08 - 2014.12
PEUGEOT (DF-PSA)307 sedanRFJ (EW10A)2.019971081472006.05 - 2013.12Informacje o PEUGEOT (DF-PSA) 307 sedan 2.0 2006.05 - 2013.12
RENAULTFLUENCE (L3_)5AM 400Z.E. 70952012.02 - Informacje o RENAULT FLUENCE (L3_) Z.E. 2012.02 -
ROEWE (SAIC)35015S4U1.51498801092010.04 - 2018.12Informacje o ROEWE (SAIC) 350 1.5 2010.04 - 2018.12
ROEWE (SAIC)35015S4G1.5 T1498951292013.02 - Informacje o ROEWE (SAIC) 350 1.5 T 2013.02 -
SEATALTEA (5P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA (5P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.05 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V 2006.05 -
SEATALTEA (5P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA (5P1)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA (5P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA (5P1)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA (5P1)BKC, BJB, BLS, BXE1.9 TDI1896771052004.04 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2004.04 -
SEATALTEA (5P1)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA (5P1)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402004.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 2004.03 -
SEATALTEA (5P1)AZV2.0 TDI19681001362004.03 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2004.03 - 2009.05
SEATALTEA (5P1)BMM2.0 TDI19681031402005.11 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2005.11 -
SEATALTEA (5P1)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702006.03 - Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 2006.03 -
SEATALTEA (5P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502004.05 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI 2004.05 - 2009.03
SEATALTEA (5P1)BWA2.0 TFSI19841472002006.04 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI 2006.04 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.04 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI 2010.04 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI 2007.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BSE, BSF, CCSA, CMXA1.6 Multifuel1595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BGU, BSE, BSF, CCSA1.61595751022006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CHGA1.6 LPG1595751022009.09 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG 2009.09 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC1.6 TDI1598771052009.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2009.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI 2010.11 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BYT, BZB, CDAA1.8 TFSI17981181602007.01 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI 2007.01 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BLS1.9 TDI 4x41896771052009.06 - 2010.12Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4 2009.06 - 2010.12
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BXF1.9 TDI189666902009.08 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 2009.08 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BKD, CFHC2.0 TDI 16V19681031402006.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 2006.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)AZV2.0 TDI19681001362006.11 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2006.11 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMM2.0 TDI 4x419681031402007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI 4x419681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BMN, CEGA2.0 TDI19681251702007.06 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 2007.06 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CFHC2.0 TDI 16V 4x419681031402010.10 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 2010.10 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BVY, BVZ2.0 FSI19841101502006.10 - 2009.03Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI 2006.10 - 2009.03
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI19841472002006.10 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 2006.10 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)BWA2.0 TFSI 4x419841472002007.06 - 2009.05Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2007.06 - 2009.05
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI19841552112009.05 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 2009.05 -
SEATALTEA XL (5P5, 5P8)CCZB2.0 TFSI 4x419841552112009.05 - Informacje o SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 2009.05 -
SEATARONA (KJ7)CHZJ, DKJA, DKRF1.0 TSI999851152017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TSI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)CHZL, DKLA1.0 TSI99970952017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TSI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)DBYA1.0 TGi99966902018.11 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TGi 2018.11 -
SEATARONA (KJ7)DADA, DPCA1.5 TSI14951101502017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.5 TSI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)DGTA1.6 TDI1598851152017.07 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.6 TDI 2017.07 -
SEATARONA (KJ7)DGTD1.6 TDI159870952017.11 - Informacje o SEAT ARONA (KJ7) 1.6 TDI 2017.11 -
SEATAROSA (6H)AFK, AQQ, AUB1.4 16V1390741002000.01 - 2004.06Informacje o SEAT AROSA (6H) 1.4 16V 2000.01 - 2004.06
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)APE, AUA1.4 16V139055752000.05 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 16V 2000.05 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AQX, AYP1.8 T 20V Cupra17811151562000.07 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra 2000.07 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.06 - 2002.10Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI 1999.06 - 2002.10
SEATCORDOBA (6K1, 6K2)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.06Informacje o SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.06
SEATCORDOBA (6L2)AZQ, BME1.2119847642002.10 - 2006.06Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 2002.10 - 2006.06
SEATCORDOBA (6L2)BXV1.2 12V119851702006.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V 2006.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BBY, BKY1.4 16V139055752002.09 - 2007.12Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.09 - 2007.12
SEATCORDOBA (6L2)BBZ1.4 16V1390741002002.10 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2002.10 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)AMF1.4 TDI142255752002.10 - 2005.12Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2002.10 - 2005.12
SEATCORDOBA (6L2)BNM1.4 TDI142251702005.05 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005.05 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.06 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI 2005.06 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BAH1.61598741012003.04 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 2003.04 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)BTS1.6 16V1598771052006.11 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V 2006.11 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ASY1.9 SDI189647642002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741002002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)ASZ, BLT1.9 TDI1896961312002.10 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 2002.10 - 2009.11
SEATCORDOBA (6L2)AZL, BBX2.01984851152002.09 - 2009.11Informacje o SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 2002.09 - 2009.11
SEATCORDOBA Vario (6K5)APE, AUA1.4 16V139055751999.06 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V 1999.06 - 2002.12
SEATCORDOBA Vario (6K5)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.06 - 2002.12Informacje o SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 1999.06 - 2002.12
SEATIBIZA II (6K1)AVZ, AST1.0 16V99951691999.10 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 16V 1999.10 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)APE, AUA1.4 16V139055752000.05 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 16V 2000.05 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AQX, AYP1.8 T 20V Cupra17811151562000.07 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra 2000.07 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)AQM, AGP1.9 SDI189650681999.08 - 2002.02Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI 1999.08 - 2002.02
SEATIBIZA II (6K1)ABF2.0 i 16V19841101501996.08 - 1999.08Informacje o SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V 1996.08 - 1999.08
SEATIBIZA III (6L1)AZQ, BME1.2119847642002.02 - 2006.06Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 2002.02 - 2006.06
SEATIBIZA III (6L1)BXV1.2 12V119851702006.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V 2006.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BBM1.2119844602007.06 - 2008.05Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 2007.06 - 2008.05
SEATIBIZA III (6L1)BBY, BKY1.4 16V139055752002.02 - 2007.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2007.12
SEATIBIZA III (6L1)AUB, BBZ1.4 16V1390741002002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BXW1.4 16V139063862006.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V 2006.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)AMF1.4 TDI142255752002.05 - 2005.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2002.05 - 2005.12
SEATIBIZA III (6L1)BNM1.4 TDI142251702005.05 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.05 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BMS, BNV1.4 TDI142259802005.06 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI 2005.06 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BAH1.61598741012003.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 2003.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BTS1.6 16V1598771052006.11 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V 2006.11 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BJX, BKV1.8 T FR17811101502003.12 - 2008.05Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR 2003.12 - 2008.05
SEATIBIZA III (6L1)BBU, BLZ1.8 T Cupra R17811321802004.01 - 2008.02Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R 2004.01 - 2008.02
SEATIBIZA III (6L1)ASY1.9 SDI189647642002.02 - 2005.12Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI 2002.02 - 2005.12
SEATIBIZA III (6L1)ASZ, BLT1.9 TDI1896961312002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)ATD, AXR, BMT1.9 TDI1896741002002.02 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI 2002.02 - 2009.11
SEATIBIZA III (6L1)BPX, BUK1.9 TDI Cupra R18961181602004.03 - 2008.02Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R 2004.03 - 2008.02
SEATIBIZA III (6L1)AZL, BBX2.01984851162002.04 - 2009.11Informacje o SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 2002.04 - 2009.11
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CHYB1.099955752015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.0 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2012.03Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2010.09 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CBZA1.2 TSI119763862012.08 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2012.08 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TSI 2015.09 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BZG1.2 LPG119851702008.03 - 2011.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 LPG 2008.03 - 2011.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BZG, CGPA, CJLB1.2119851702008.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 2008.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CGPB1.2119844602009.07 - 2011.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 2009.07 - 2011.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CFWA1.2 TDI119955752010.06 - 2012.03Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2 TDI 2010.06 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXW1.4 LPG139063852008.03 - 2011.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 LPG 2008.03 - 2011.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXW, CGGB1.4139063852008.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 2008.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.06 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2009.06 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI 2015.11 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI 2015.05 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BTS1.61598771052008.05 - 2012.03Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 2008.05 - 2012.03
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CNKA1.6 LPG159860812011.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 LPG 2011.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CWVA1.61598811102015.07 - 2017.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 2015.07 - 2017.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BLS1.9 TDI1896771052008.03 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.03 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)BXJ1.9 TDI189666902008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV (6J5, 6P1)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CHYB1.099955752015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.0 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CBZA1.2 TSI119763862012.08 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2012.08 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 TSI 2015.09 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BZG, CGPA1.2119851702008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CGPB1.2119844602009.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 2009.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CFWA1.2 TDI119955752010.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.2 TDI 2010.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 LPG139063852008.07 - 2011.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 LPG 2008.07 - 2011.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BXW, CGGB1.4139063852008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502009.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2009.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CAVE, CTHE, CTJC1.4 TSI Cupra13901321802009.06 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TSI Cupra 2009.06 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TSI 2015.11 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BMS1.4 TDI142259802008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BTS1.61598771052008.07 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 2008.07 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CAYC1.6 TDI1598771052009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CNKA1.6 LPG159860812011.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 LPG 2011.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CWVA1.61598811102015.07 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.6 2015.07 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)DAJA1.8 TSI Cupra17981411922015.11 - 2016.12Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra 2015.11 - 2016.12
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BXJ1.9 TDI189666902008.06 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.06 - 2010.06
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)BLS1.9 TDI1896771052008.07 - 2010.06Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.9 TDI 2008.07 - 2010.06
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CFHD2.0 TDI19681051432010.01 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 2.0 TDI 2010.01 - 2015.05
SEATIBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5)CEKA2.01984851152008.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 2.0 2008.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHYB1.099955752015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHZC1.0 TSI999811102015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CHZB1.0 TSI99970952015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.0 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CBZB1.2 TSI1197771052010.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2010.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CBZA1.2 TSI119763862012.09 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2012.09 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZC1.2 TSI119766902015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CJZD1.2 TSI1197811102015.09 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TSI 2015.09 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)BZG, CGPA, CJLB1.2119851702010.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 2010.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CGPB1.2119844602010.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 2010.05 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CFWA1.2 TDI119955752010.04 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.2 TDI 2010.04 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CGGB1.4139063852010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAVF, CNUB, CTJB, CTHF1.4 TSI13901101502012.02 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2012.02 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CPTA1.4 TSI13951031402013.10 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2013.10 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CZEA1.4 TSI13951101502015.11 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI 2015.11 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUSB1.4 TDI142266902015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUSA1.4 TDI142255752015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CUTA, CYZA1.4 TDI1422771052015.05 - 2016.07Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI 2015.05 - 2016.07
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYC, CLNA1.6 TDI1598771052010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)CAYB1.6 TDI159866902010.03 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 TDI 2010.03 - 2015.05
SEATIBIZA IV ST (6J8, 6P8)BTS1.61598771052012.02 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.6 2012.02 - 2015.05
SEATIBIZA SPORTCOUPE Nadwozie pełne / liftback (6J1)CAYB1.6 TDI159866902009.05 - 2015.05Informacje o SEAT IBIZA SPORTCOUPE Nadwozie pełne / liftback (6J1) 1.6 TDI 2009.05 - 2015.05
SEATIBIZA V (KJ1)CHZJ, DKJA, DKRF1.0 TSI999851152017.01 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 TSI 2017.01 -
SEATIBIZA V (KJ1)CHZL, DKLA1.0 TSI99970952017.01 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 TSI 2017.01 -
SEATIBIZA V (KJ1)CHYB1.099955752017.01 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 2017.01 -
SEATIBIZA V (KJ1)CHYC, DFNB1.099948652017.07 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 2017.07 -
SEATIBIZA V (KJ1)DBYA1.0 TGI99966902017.11 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 TGI 2017.11 -
SEATIBIZA V (KJ1)DFNA, DSGB1.0 MPi99959802018.07 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.0 MPi 2018.07 -
SEATIBIZA V (KJ1)DADA1.5 TSI14951101502017.07 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.5 TSI 2017.07 -
SEATIBIZA V (KJ1)DGTD1.6 TDI159870952017.09 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI 2017.09 -
SEATIBIZA V (KJ1)DGTC1.6 TDI159859802017.11 - Informacje o SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI 2017.11 -
SEATLEON (1M1)APE, AHW, AXP, BCA1.4 16V139055751999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.4 16V 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AEH, AKL1.61595741001999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.6 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)BFQ1.61595751022005.10 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.6 2005.10 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AUS, AZD, BCB1.6 16 V1598771052000.09 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V 2000.09 - 2006.06
SEATLEON (1M1)APP, AUQ1.8 20V T17811321801999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AGN, APG1.8 20V1781921251999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 20V 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ARY, AJQ1.8 20V T 417811321801999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AMK1.8 T Cupra R17811542092002.02 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R 2002.02 - 2006.06
SEATLEON (1M1)BAM1.8 T Cupra R17811652252003.07 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R 2003.07 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AHF, ASV1.9 TDI1896811101999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AQM1.9 SDI189650681999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 SDI 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ALH, AGR1.9 TDI189666901999.11 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 1999.11 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ARL1.9 TDI18961101502000.09 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2000.09 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ARL1.9 TDI Syncro18961101502002.05 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro 2002.05 - 2006.06
SEATLEON (1M1)ASZ1.9 TDI1896961302003.05 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2003.05 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AXR1.9 TDI1896741002005.10 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 2005.10 - 2006.06
SEATLEON (1M1)AUE, BDE2.8 Cupra 427921502042001.02 - 2006.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 2001.02 - 2006.06
SEATLEON (1M1)BDE2.827921502042002.05 - 2004.06Informacje o SEAT LEON (1M1) 2.8 2002.05 - 2004.06
SEATLEON (1P1)CBZB1.2 TSI1197771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BXW, CGGB1.4 16V139063862006.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 16V 2006.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAXC1.4 TSI1390921252007.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI 2007.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, BSF, CCSA1.61595751022005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BSE, CCSA, CMXA1.6 MultiFuel1595751022005.07 - 2013.08Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel 2005.07 - 2013.08
SEATLEON (1P1)CHGA1.6 LPG1595751022009.12 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG 2009.12 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYC1.6 TDI1598771052010.02 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.02 - 2012.12
SEATLEON (1P1)CAYB1.6 TDI159866902010.11 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI 2010.11 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BZB, CDAA1.8 TSI17981181602007.06 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI 2007.06 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BKC, BLS, BXE1.9 TDI1896771052005.07 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2005.07 - 2010.12
SEATLEON (1P1)BXF1.9 TDI189666902007.06 - 2010.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI 2007.06 - 2010.12
SEATLEON (1P1)AZV2.0 TDI19681001362005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BKD, CFHC, CLCB2.0 TDI 16V19681031402005.07 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V 2005.07 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BMM2.0 TDI19681031402005.10 - 2010.10Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2005.10 - 2010.10
SEATLEON (1P1)BMN, CEGA, CFJA2.0 TDI19681251702006.05 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 2006.05 - 2012.12
SEATLEON (1P1)BWA2.0 TFSI19841472002005.05 - 2009.03Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.05 - 2009.03
SEATLEON (1P1)BLR, BLY, BVY, BVZ2.0 FSI19841101502005.07 - 2010.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI 2005.07 - 2010.05
SEATLEON (1P1)BWA12.0 TFSI19841361852005.09 - 2006.05Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI 2005.09 - 2006.05
SEATLEON (1P1)CDLA2.0 Cupra R19841952652009.09 - 2012.12Informacje o SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R 2009.09 - 2012.12
SEATLEON (5F1)CHZD, DKRF1.0 TSI999851152015.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.0 TSI 2015.05 -
SEATLEON (5F1)CJZB, CYVA1.2 TSI119763862012.12 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2012.12 -
SEATLEON (5F1)CJZA1.2 TSI1197771052013.01 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2013.01 -
SEATLEON (5F1)CYVB1.2 TSI1197811102014.04 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI 2014.04 -
SEATLEON (5F1)CHPA, CPTA1.4 TSI13951031402012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CMBA, CXSA1.4 TSI1395901222012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CPWA1.4 TGI1395811102013.02 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TGI 2013.02 -
SEATLEON (5F1)CZEA, CZDA1.4 TSI13951101502014.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON (5F1)CZCA1.4 TSI1395921252014.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI 2014.05 -
SEATLEON (5F1)DADA, DPCA1.5 TSI14951101502018.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.5 TSI 2018.09 -
SEATLEON (5F1)DACA, DPBA1.5 TSI1495961302018.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.5 TSI 2018.09 -
SEATLEON (5F1)DHFA1.5 TGi1498961312018.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.5 TGi 2018.10 -
SEATLEON (5F1)CLHA1.6 TDI1598771052012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CLHB, DDYB, CXXA1.6 TDI159866902012.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2012.11 -
SEATLEON (5F1)CRKB, CXXB, DBKA1.6 TDI1598811102013.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2013.09 -
SEATLEON (5F1)DDYA, DGTE1.6 TDI1598851152016.11 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 2016.11 -
SEATLEON (5F1)CJSA1.8 TSI17981321802013.02 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 1.8 TSI 2013.02 -
SEATLEON (5F1)CUPA, CUNA, DJGA2.0 TDI19681351842012.09 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.09 -
SEATLEON (5F1)CKFC, CRMB, DFFA2.0 TDI19681101502012.10 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2012.10 -
SEATLEON (5F1)CRVA, CRLD2.0 TDI1968811102013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON (5F1)CRVC2.0 TDI19681051432013.05 - Informacje o SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 2013.05 -
SEATLEON (KL1)DPCA1.5 TSI14951101502019.11 - Informacje o SEAT LEON (KL1) 1.5 TSI 2019.11 -
SEATLEON (KL1)DPBA1.5 TSI1495961312019.11 - Informacje o SEAT LEON (KL1) 1.5 TSI 2019.11 -
SEATLEON (KL1)DSTB2.0 TDI19681101502019.11 - Informacje o SEAT LEON (KL1) 2.0 TDI 2019.11 -
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. VW GDB1330 KLOCKI HAM. VW TRW 64,40 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494596 KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 67,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A4 GDB823 KLOCKI HAM. AUDI A4 TRW 56,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 96- 13.0460-2820.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 96- ATE 83,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A4 A6 0986424751/BOH KLOCKI HAM. AUDI A4 A6 BOSCH 69,63 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 85-92 13.0460-2937.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 85-92 ATE 71,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW GOLF V 03- 13.0460-2894.2 KLOCKI HAM.TYL VW GOLF V 03- ATE 83,79 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A4 PEUGEOT 307 2355402/TEX KLOCKI HAM. AUDI A4 PEUGEOT 307 TEXTAR 63,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. RENAULT CLIO/MEGANE 2355406/TEX KLOCKI HAM. RENAULT CLIO/MEGANE TEXTAR 66,99 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.  DTE GDB1330DTE KLOCKI HAM. DTE TRW 78,72 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A4/A6 VW PASSAT 2355401/TEX KLOCKI HAM. AUDI A4/A6 VW PASSAT TEXTAR 63,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. EPAD AUDI A4 PEUGEOT 307 2355481/TEX KLOCKI HAM. EPAD AUDI A4 PEUGEOT 307 TEXTAR 108,68 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494600/BOH KLOCKI HAM.TYL + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 84,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 92-96 13.0460-2984.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW PASSAT 92-96 ATE 78,31 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494621/BOH KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 96,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL RENAULT SCENIC 98- 13.0460-2845.2/ATE KLOCKI HAM.TYL RENAULT SCENIC 98- ATE 87,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW POLO 01- 13.0460-2864.2/ATE KLOCKI HAM.TYL VW POLO 01- ATE 88,46 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW PASSAT 96- 13.0470-2820.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW PASSAT 96- ATE 122,42 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16146/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 43,69 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL FABIA II 06- VW GOLF IV B110041/DEC KLOCKI HAM.TYL FABIA II 06- VW GOLF IV DENCKERMANN 34,85 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW/AUDI/SKODA TYL LP565 KLOCKI HAM.VW/AUDI/SKODA TYL DELPHI 52,95 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. LP571/DEL KLOCKI HAM. DELPHI 46,62 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU 0986494597/BOH KLOCKI HAM. + AKCESORIA DO MONTAZU BOSCH 68,93 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. AUDI A6 GDB1504/TRW KLOCKI HAM. AUDI A6 TRW 70,38 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.  DTE GDB823DTE/TRW KLOCKI HAM. DTE TRW 68,74 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE FIRST 301180/VAL KLOCKI HAMULCOWE FIRST VALEO 37,37 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL VW GOLF IV PASSAT B110046/DEC KLOCKI HAM.TYL VW GOLF IV PASSAT DENCKERMANN 45,07 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL AUDI A4 04- 13.0460-2886.2/ATE KLOCKI HAM.TYL AUDI A4 04- ATE 94,35 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW GOLF V 03- 13.0470-2894.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL VW GOLF V 03- ATE 120,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. VW BORA GDB1328/TRW KLOCKI HAM. VW BORA TRW 78,17 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. SEAT LEON GDB1416/TRW KLOCKI HAM. SEAT LEON TRW 70,15 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A4 04- 13.0470-2886.2/ATE KLOCKI HAM.CERAMIC TYL AUDI A4 04- ATE 120,91 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
-> 0986494597 0986466683/BOH -> 0986494597 BOSCH 70,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL 10-78/TOM KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL TOMEX 32,09 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL 10-781/TOM KLOCKI HAM.AUDI/VW TYL TOMEX 34,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.TYL SKODA OCTAVIA 12- 13.0460-2787.2/ATE KLOCKI HAM.TYL SKODA OCTAVIA 12- ATE 94,60 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16488/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 44,96 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VW GOLF III TYL -99 22-0100-0/MET KLOCKI HAM.VW GOLF III TYL -99 METELLI 35,41 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 22-0100-1/MET KLOCKI HAM. METELLI 34,21 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 22-0100-2/MET KLOCKI HAM. METELLI 40,75 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE FIRST 301463 KLOCKI HAMULCOWE FIRST VALEO 45,18 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
Strona z 3