Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

zamówienia w czwartek do godz.17:00 możliwa dostawa w sobotę kurierem DPD +20zł

KLOCKI HAM. RENAULT CLIO I BEZ CZUJN. GDB1332 TRW

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Ograniczenia producenta: TRW
Długość [mm]: 99,9
Wysokość [mm]: 64,8
Grubość [mm]: 18,0
Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego
Oznaczenie kontrolne: E1 90R 01024/113
Kody handlowe
21463
Kod EAN
3322937242375
Informacje dodatkowe producenta
pdf
Producent Kod OE
A.B.S. 36881
A.B.S. 36881OE
ACDelco AC724281D
APEC braking PAD810
ATE 13046028342
ATE 13046328342
BENDIX 571327B
BENDIX 571327X
BENDIX 571526B
BENDIX 571526X
BORG & BECK BBP1386
BOSCH 0 986 467 720
BOSCH F 026 000 041
BOSCH F 03A 150 016
Brake ENGINEERING PA339
BREMBO P68008
DACIA 77 11 130 036
DACIA 86 71 000 107
DELPHI LP885
E.T.F. 120590
FEBI BILSTEIN 16191
FERODO FDB1781
FERODO FDB845
FERODO FDB845B
FERODO FDB845F
FERODO FDS845
FERODO FQT845
FERODO FSL1781
FERODO FSL845
fri.tech. 1220
fri.tech. 1220W
FTE BL1323A2
GALFER B1G10205012
GIRLING 6113321
HELLA 8DB 355 012-671
HELLA 8DB 355 018-131
HERZOG GERMANY 886881
ICER 180993204
JURID 571327D
JURID 571327J
JURID 571327JAS
JURID 571526D
JURID 571526J
KAWE 81022
LEMFÖRDER 26193
LPR 05P349
MAGNETI MARELLI 363702161018
MAGNETI MARELLI 363702161081
MAGNETI MARELLI 363702161182
MAGNETI MARELLI 363802161182
MAPCO 6377
MASTER-SPORT GERMANY 13046090034CSET/4/
MASTER-SPORT GERMANY 13046090034SET/4/MS
METELLI 2201200
METELLI 2201200K
METZGER 014132
MEYLE 025 214 6318/PD
MEYLE 025 214 6318/W
MGA 325
MINTEX MDB1628
MINTEX MDB2192
MINTEX MDK0083
MINTEX MDK0175
MINTEX MDK0190
NECTO FD6483A
NECTO FD6483N
NK 223944
NK 223953
OPTIMAL 10342
PAGID T1629
PAGID T5077
PAGID T5077ECO
PEX 7390
PEX 7390S
QH Benelux 7209
QUINTON HAZELL 814104
QUINTON HAZELL 814105
QUINTON HAZELL 814106
QUINTON HAZELL BLF750
QUINTON HAZELL BP750
RAMEDER T0600046
REMSA 014110
REMSA 14110
REMSA 814104
REMSA 814105
REMSA 814106
RENAULT 410609342R
RENAULT 77 01 206 082
RENAULT 77 01 206 085
RENAULT 77 11 130 036
RENAULT 7701210130
RENAULT 86 71 000 107
ROADHOUSE 814104
ROADHOUSE 814105
ROADHOUSE 814106
ROULUNDS RUBBER 724281
sbs 223944
sbs 223953
SCT - MANNOL SP189
SPIDAN 32571
SWAG 60916191
TEXTAR 2146303
TEXTAR 2146304
TEXTAR 2146306
TRISCAN 811025005
TRISCAN 811025010
TRUSTING 1220
TRUSTING 1220W
VALEO 168224
VALEO 301002
VALEO 598002
VALEO 598775
VALEO 601075
WAGNER WBP21463A
WOKING P041332
ZIMMERMANN 214631802
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
DACIALOGAN (LS_)D4F 7341.2 16V LPG114955752006.02 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG 2006.02 -
DACIALOGAN (LS_)D4F 7321.2 16V114955752006.02 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V 2006.02 -
DACIALOGAN (LS_)K7J 7101.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG)139055752004.09 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 2004.09 -
DACIALOGAN (LS_)K7J 710, K7J 7141.4 MPI LPG (LS0C)139055752006.02 - 2012.12Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 2006.02 - 2012.12
DACIALOGAN (LS_)K9K 7901.5 dCi (LS0J, LS0Y)146148652005.09 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 2005.09 -
DACIALOGAN (LS_)K9K 7921.5 dCi (LS0K)146150682006.01 - 2012.12Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K) 2006.01 - 2012.12
DACIALOGAN (LS_)K9K 7961.5 dCi (LS0W)146163862007.09 - 2011.12Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) 2007.09 - 2011.12
DACIALOGAN (LS_)K9K 8921.5 dCi (LS04)146165882010.05 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 2010.05 -
DACIALOGAN (LS_)K9K 8921.5 dCi (LS04)146155752010.05 - 2012.12Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 2010.05 - 2012.12
DACIALOGAN (LS_)K7M 7101.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH)159864872004.09 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 2004.09 -
DACIALOGAN (LS_)K4M 690, K4M 696, K4M 694, K4M 697, K4M 6981.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...1598771052006.02 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 2006.02 -
DACIALOGAN (LS_)K7M 7181.6 Bifuel159862842010.05 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 2010.05 -
DACIALOGAN (LS_)K7M 8001.6 MPI 85159862842010.05 - Informacje o DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 2010.05 -
DACIALOGAN EXPRESS (FS_)K9K 7921.5 dCi (FS0K)146150682009.03 - Informacje o DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K) 2009.03 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K7J 7101.4139055752007.02 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 2007.02 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K9K 7921.5 dCi (KS0K)146150682007.02 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) 2007.02 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K9K 7961.5 dCi (KS0W)146163862007.09 - 2012.12Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W) 2007.09 - 2012.12
DACIALOGAN MCV (KS_)K9K 8921.5 dCi (KS04)146165882010.05 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 2010.05 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K9K 8921.5 dCi (KS04)146155752010.05 - 2013.06Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 2010.05 - 2013.06
DACIALOGAN MCV (KS_)K7M 7101.6159864872007.02 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 2007.02 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K4M 690, K4M 696, K4M 6971.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)1598771052007.02 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 2007.02 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K7M 7101.6 Bifuel159864872008.11 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 2008.11 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K4M 6901.6 16V Hi-Flex1598771052009.11 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 2009.11 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K7M 8001.6 MPI 85159862842010.05 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 2010.05 -
DACIALOGAN MCV (KS_)K7M 7181.6 Bifuel159862842010.05 - Informacje o DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 2010.05 -
DACIASANDEROK9K 8921.5 dCi146165882010.05 - Informacje o DACIA SANDERO 1.5 dCi 2010.05 -
RENAULT19 I Cabriolet (D53_)F3N 742, F3N 7431.7172170951991.07 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 1991.07 - 1992.04
RENAULT19 I Cabriolet (D53_)F3N 742, F3N 7431.7172166901991.07 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 1991.07 - 1992.04
RENAULT19 I Cabriolet (D53_)F2N 7241.7172155751991.07 - 1992.04Informacje o RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 1991.07 - 1992.04
RENAULT19 II (B/C53_)E7J 7421.4 (B/C535)139055751992.01 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 1992.01 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)C3J 7101.4 (B/C532)139043581992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)E6J 7001.4139057781993.05 - 1998.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1993.05 - 1998.12
RENAULT19 II (B/C53_)F3N 7431.7 (B/C53C)172166901992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)F3N 740, F3N 7411.7 (B/C53B)172154731992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)F7P 7041.8 16V (B/C53D)1764991351992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II (B/C53_)F8Q 7421.9 D (B/C53J)187047641992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)C3J 7101.4 (532)139043581992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)E7J 7421.4 (L535)139055751993.11 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 1993.11 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)C2L 7941.6 (L53S)156557781994.01 - 2001.11Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.6 (L53S) 1994.01 - 2001.11
RENAULT19 II Chamade (L53_)K7M 7031.6159866901996.10 - 2001.06Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.6 1996.10 - 2001.06
RENAULT19 II Chamade (L53_)F3N 740, F3N 7411.7 (L53B)172154731992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)F7P 7041.8 16V (L53D)1764991351992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 1992.04 - 1995.12
RENAULT19 II Chamade (L53_)F8Q 7421.9 D (L53J)187047641992.04 - 1995.12Informacje o RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 1992.04 - 1995.12
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)2DB 701Electric 21301996.05 - 1998.02Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric 1996.05 - 1998.02
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)D7F 7301.2 (5/357Y, 5/357K)114940541996.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1996.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)D7F 7301.2 (5/357Y, 5/357K)114943581996.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1996.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E5F 7101.2 (B/C/S572)117144601990.05 - 1996.03Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 1990.05 - 1996.03
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E7F 700, E7F 708, E7F 7501.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)117143581990.05 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 1990.05 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E6J 712, E6J 713, E6J 7601.4139057781990.05 - 1998.02Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 1990.05 - 1998.02
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)E7J 601, E7J 718, E7J 719, E7J 7541.4 (B/C57T, B/C57Y)139058791991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F3P 7551.8178366901990.08 - 1996.04Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 1990.08 - 1996.04
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F3P 7101.8179470951991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F3P 710, F3P 7141.8 (B/C57C, B/C57U)179465881991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F3P 7121.8 Rsi (B/C579)1794801091993.01 - 1995.08Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 1993.01 - 1995.08
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F3P 755, F3P 7541.8 (B/C578)179466901994.08 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578) 1994.08 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F3P 7581.8 Rsi (B/C57H)1794791071995.08 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 1995.08 - 1998.09
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F8Q 714, F8Q 632, F8Q 696, F8Q 6761.9 D187048651996.05 - 1998.02Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 1996.05 - 1998.02
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_)F8Q 6781.9 D187040541997.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 1997.01 - 1998.09
RENAULTCLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_)E7F 7061.2117140541991.01 - 1998.09Informacje o RENAULT CLIO I Nadwozie pełne / liftback (S57_) 1.2 1991.01 - 1998.09
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D7F 766, D7F 7641.2 LPG114943581998.09 - 2009.06Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG 1998.09 - 2009.06
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D7F 710, D7F 720, D7F 726, D7F 722, D7F 7461.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,...114943581998.09 - 2010.02Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... 1998.09 - 2010.02
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D7F 7221.2 LPG (BB0A, CB0A)114944601999.03 - 2001.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) 1999.03 - 2001.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)D4F 712, D4F 714, D4F 722, D4F 706, D4F 7281.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,...114955752001.06 - 2016.08Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... 2001.06 - 2016.08
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)E7J 780, E7J 634, E7J 635, K7J 7001.4 (B/CB0C, B/CB0S)139055751998.09 - 2005.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 1998.09 - 2005.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K4J 712, K4J 7131.4 16V (B/CB0L)139070951999.10 - 2004.09Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 1999.10 - 2004.09
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K4J 712, K4J 713, K4J 711, K4J 710, K4J 7151.4 16V (B/CB0P, BB13)139072982000.02 - 2008.07Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 2000.02 - 2008.07
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 7021.5 dCi (B/CB03)146159802001.06 - 2003.10Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 2001.06 - 2003.10
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 7021.5 dCi (B/CB08)146160822001.06 - 2005.04Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 2001.06 - 2005.04
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 700, K9K 7041.5 dCi (B/CB07)146148652001.06 - 2009.07Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 2001.06 - 2009.07
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 7121.5 dCi1461741002003.10 - 2005.04Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 2003.10 - 2005.04
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 700, K9K 7141.5 dCi (B/C2J)146150682004.08 - 2012.12Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 2004.08 - 2012.12
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K9K 7401.5 dCi (B/CB3M)146147642005.06 - 2010.12Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 2005.06 - 2010.12
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K4M 748, K4M 708, K4M 740, K4M 744, K4M 745, K4M 742, K4M 7431.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...1598791071998.09 - 2005.04Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 1998.09 - 2005.04
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)K7M 744, K7M 745, K7M 7461.6 (B/CB0D)159866901998.09 - 2005.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D) 1998.09 - 2005.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)F8Q 6301.9 D (B/CB0E)187047641998.09 - 2005.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E) 1998.09 - 2005.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)F9Q 780, F9Q 7821.9 dTi (B/CB0U)187059801999.12 - 2005.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 1999.12 - 2005.05
RENAULTCLIO II (BB_, CB_)F8Q 630, F8Q 6321.9 D (B/CB0J)187048652000.02 - 2001.05Informacje o RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 2000.02 - 2001.05
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)D7F 720, D7F 726, D7F 7461.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D)114943581998.09 - Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 1998.09 -
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)D7F 726, D7F 722, D7F 7461.2 (SB0A, SB0F, SB10)114944601999.03 - 2003.10Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 1999.03 - 2003.10
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)K9K 702, K9K 710, K9K 7161.5 dCi146160822003.11 - Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 2003.11 -
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)K9K 7141.5 dCi146150682004.04 - Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.5 dCi 2004.04 -
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)K4M 7461.6 (SB0H)1598791072003.11 - Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 2003.11 -
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)F8Q 6301.9 D (SB0E)187047641998.09 - Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 1998.09 -
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)F8Q 6621.9 D (SB0R)187040541999.03 - 2000.01Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 1999.03 - 2000.01
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)F9Q 7801.9 DTi (SB0U)187059802000.02 - 2001.05Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) 2000.02 - 2001.05
RENAULTCLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_)F8Q 6321.9 D (SB0J)187048652000.02 - 2001.05Informacje o RENAULT CLIO II Nadwozie pełne / liftback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 2000.02 - 2001.05
RENAULTEXPRESS nadwozie zamknięte / kombi 1.9 D187047641995.07 - 1998.03Informacje o RENAULT EXPRESS nadwozie zamknięte / kombi 1.9 D 1995.07 - 1998.03
RENAULTEXPRESS pick-upF8Q 6401.9 D187040541995.07 - 1997.10Informacje o RENAULT EXPRESS pick-up 1.9 D 1995.07 - 1997.10
RENAULTEXPRESS pick-upF8Q 724, F8Q 7761.9 D187047641995.07 - 1999.10Informacje o RENAULT EXPRESS pick-up 1.9 D 1995.07 - 1999.10
RENAULTLOGAN I (LS_)K9K 7961.5 dCi146163862008.02 - 2015.06Informacje o RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 2008.02 - 2015.06
RENAULTLOGAN I Kombi (KS_)K9K 7921.5 dCi146150682007.04 - Informacje o RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.5 dCi 2007.04 -
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)E7J 6241.4 Eco (BA0T)139052711996.01 - 1999.03Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 1996.01 - 1999.03
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)E7J 764, E7J 6261.4 e (BA0E, BA0V)139055751996.01 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 1996.01 - 2003.08
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)K4J 750, K4J 7141.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)139070951999.03 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 1999.03 - 2003.08
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)K7M 702, K7M 703, K7M 7901.6 e (BA0F, BA0S)159866901996.01 - 1999.03Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 1996.01 - 1999.03
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)K7M 7201.6 i (BA0L)159855751996.01 - 1999.03Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 1996.01 - 1999.03
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)K4M 704, K4M 7121.6 LPG1598801092000.10 - 2002.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 2000.10 - 2002.08
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)K4M 7001.6 16V1598811102001.11 - 2004.12Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V 2001.11 - 2004.12
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F8Q 620, F8Q 624, F8Q 6221.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R)187047641996.01 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 1996.01 - 2003.08
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F8Q 7841.9 D187069941996.04 - 2001.02Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 1996.04 - 2001.02
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F9Q 7301.9 DTi187060822000.02 - 2000.09Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DTi 2000.02 - 2000.09
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F9Q 7441.9 dTi (BA1U)187059802001.02 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 2001.02 - 2003.08
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F3R 750, F3R 7512.0 i (BA0G)1998841141996.01 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 1996.01 - 2003.08
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F3R 750, F3R 791, F3R 796, F3R 751, F3R 797, F3R 7982.01998851151998.05 - 2001.05Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 1998.05 - 2001.05
RENAULTMEGANE I (BA0/1_)F3R 750, F3R 7512.0 i1998801091999.03 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 1999.03 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Cabriolet (EA0/1_)K4J 750, K4J 7141.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)139070951999.03 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 1999.03 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_)E7J 764, E7J 6261.4 (LA0E, LA0V)139055751996.09 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 1996.09 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_)K7M 7041.6159864872000.02 - 2000.09Informacje o RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 2000.02 - 2000.09
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_)F8Q 620, F8Q 624, F8Q 6221.9 D (LA0A, LA0U, LA0R)187047641996.09 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 1996.09 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_)F9Q 7441.9 dTi (LA1U)187059802001.02 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 2001.02 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Coach (DA0/1_)K4J 750, K4J 700, K4J 7141.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)139070951999.03 - 2003.07Informacje o RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 1999.03 - 2003.07
RENAULTMEGANE I Coach (DA0/1_)F9Q 734, F9Q 731, F9Q 7361.9 dTi (DA0N)187072981997.03 - 2001.02Informacje o RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N) 1997.03 - 2001.02
RENAULTMEGANE I Grandtour (KA0/1_)K4J 750, K4J 7141.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)139070951999.03 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 1999.03 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Grandtour (KA0/1_)E7J 6261.4 e (KA0V)139055751999.03 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 1999.03 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Grandtour (KA0/1_)K7M 702, K7M 7031.6 e (KA0F)159866901999.03 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 1999.03 - 2003.08
RENAULTMEGANE I Grandtour (KA0/1_)F8Q 790, F8Q 6221.9 D (KA0J, KA0R)187047641999.04 - 2003.08Informacje o RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 1999.04 - 2003.08
RENAULTMEGANE Scenic (JA0/1_)K7M 702, K7M 7031.6 e (JA0F)159866901996.10 - 1999.10Informacje o RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 1996.10 - 1999.10
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E7J 7281.4 (F40D)139058791994.01 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 1994.01 - 1998.03
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)E7J 7731.4139059801995.05 - 1997.08Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.4 1995.05 - 1997.08
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)F8M 7361.6 D159540541993.09 - 1995.04Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.6 D 1993.09 - 1995.04
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)F8Q 722, F8Q 724, F8Q 774, F8Q 776, F8Q 6461.9 D (F40P, F40N, F40E)187047641991.09 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 1991.09 - 1998.03
RENAULTRAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_)F8Q 640, F8Q 682, F8Q 6481.9 D (F40R)187040541994.09 - 1998.03Informacje o RENAULT RAPID Nadwozie pełne/minivan (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 1994.09 - 1998.03
RENAULTTHALIA I (LB_)D7F 744, D7F 7461.2114943581998.02 - 2003.10Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.2 1998.02 - 2003.10
RENAULTTHALIA I (LB_)D4F 712, D4F 706, D4F 7281.2 16V114955752002.04 - Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.2 16V 2002.04 -
RENAULTTHALIA I (LB_)K4J 7121.4 16V139072982000.08 - Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 2000.08 -
RENAULTTHALIA I (LB_)K9K 7001.5 dCi146148652002.04 - Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 2002.04 -
RENAULTTHALIA I (LB_)K7M 7461.6159866901998.03 - Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 1998.03 -
RENAULTTHALIA I (LB_)K4M 7401.6 16V1598791072000.07 - 2009.02Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 2000.07 - 2009.02
RENAULTTHALIA I (LB_)F8Q 6301.9 D187048651998.02 - 2001.05Informacje o RENAULT THALIA I (LB_) 1.9 D 1998.02 - 2001.05
RENAULTTHALIA II (LU_)K9K 7401.5 dCi146147642008.09 - Informacje o RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 2008.09 -
RENAULTTHALIA II (LU_)K9K 7181.5 dCi146162852008.09 - Informacje o RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 2008.09 -
RENAULTTWINGO I (C06_)D7F 700, D7F 7011.2 (C067)114940541996.05 - 2007.03Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 1996.05 - 2007.03
RENAULTTWINGO I (C06_)D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 7041.2 (C066, C068)114943581996.05 - 2007.06Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 1996.05 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)D7F 702, D7F 703, D7F 7041.2114944601998.09 - 2000.08Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 1998.09 - 2000.08
RENAULTTWINGO I (C06_) 1.2 LPG114943582000.09 - 2007.06Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 2000.09 - 2007.06
RENAULTTWINGO I (C06_)D7F 702, D7F 7081.2 LPG114944602003.10 - 2007.06Informacje o RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 2003.10 - 2007.06
RENAULTTWINGO I Nadwozie pełne / liftback (S06_)D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704, D7F 7061.2 (S066, S068)114943581996.05 - 2004.08Informacje o RENAULT TWINGO I Nadwozie pełne / liftback (S06_) 1.2 (S066, S068) 1996.05 - 2004.08
RENAULTTWINGO II (CN0_)D4F 7721.2 16V (CN0K, CN0V)114956762007.03 - Informacje o RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V) 2007.03 -
RENAULTTWINGO II (CN0_)D4F 780, D4F 7821.2 Turbo (CN0C, CN0F)1149741002007.03 - 2014.09Informacje o RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 2007.03 - 2014.09
RENAULTTWINGO II (CN0_)D4F 764, D4F 772, D4F 7701.2 16V (CN04, CN0A, CN0B)114955752007.03 - 2014.09Informacje o RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) 2007.03 - 2014.09
RENAULTTWINGO II (CN0_)D4F 7641.2 16V114955752008.03 - Informacje o RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V 2008.03 -
RENAULTTWINGO II (CN0_)K9K 7181.5 dCi (CN0U)146162842008.04 - 2014.09Informacje o RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U) 2008.04 - 2014.09
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM.PRZOD 0986467720/BOH KLOCKI HAM.PRZOD BOSCH 62,13 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. GDB400/TRW KLOCKI HAM. TRW 54,93 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. DACIA LOGAN GDB1634/TRW KLOCKI HAM. DACIA LOGAN TRW 71,48 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. DACIA LOGAN RENAULT CLIO 2146304/TEX KLOCKI HAM. DACIA LOGAN RENAULT CLIO TEXTAR 58,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD RENAULT MEGANE 96-02 13.0460-2834.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD RENAULT MEGANE 96-02 ATE 72,94 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. DACIA SANDERO RENAULT MEGANE 2146306/TEX KLOCKI HAM. DACIA SANDERO RENAULT MEGANE TEXTAR 72,20 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.RENAULT CLIO,19+CZUJNIK 10-48/TOM KLOCKI HAM.RENAULT CLIO,19+CZUJNIK TOMEX 38,84 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.RENAULT CLIO,MEGANE 11-78/TOM KLOCKI HAM.RENAULT CLIO,MEGANE TOMEX 44,90 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16191/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 39,64 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.RENAULT MEGANE 96-02 22-0120-0/MET KLOCKI HAM.RENAULT MEGANE 96-02 METELLI 40,00 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.RENAULT R9-R30 MEGANE CZUJ 22-0120-0K/MET KLOCKI HAM.RENAULT R9-R30 MEGANE CZUJ METELLI 47,26 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE Z NRS 598002/VAL KLOCKI HAMULCOWE Z NRS VALEO 55,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD DACIA LOGAN SANDERO 08- B110631/DEC KLOCKI HAM.PRZOD DACIA LOGAN SANDERO 08- DENCKERMANN 52,36 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD RENAULT CLIO 98- B/CZU B110944/DEC KLOCKI HAM.PRZOD RENAULT CLIO 98- B/CZU DENCKERMANN 52,71 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. RENAULT CLIO I Z CZUJNIKIEM GDB1465/TRW KLOCKI HAM. RENAULT CLIO I Z CZUJNIKIEM TRW 62,78 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.RENAULT CLIO/R19 LP885/DEL KLOCKI HAM.RENAULT CLIO/R19 DELPHI 44,14 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. RENAULT R9-R30 MEGAN P 68 008/BRE KLOCKI HAM. RENAULT R9-R30 MEGAN BREMBO 56,89 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD PEUGEOT 205 83- 309 89- B110590/DEC KLOCKI HAM.PRZOD PEUGEOT 205 83- 309 89- DENCKERMANN 57,15 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM.RENAULT CLIO.19 10-47/TOM KLOCKI HAM.RENAULT CLIO.19 TOMEX 34,71 PLN Dostępność: 3 sztuki
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.RENAULT CLIO JQ1011690/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.RENAULT CLIO KAMOKA 61,68 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM.RENAULT CLIO/MEGAN MA.0515.1/MAF KLOCKI HAM.RENAULT CLIO/MEGAN MAFF 51,96 PLN Dostępność: 2 sztuki
KLOCKI HAM. 83.515.1/RAI KLOCKI HAM. RAICAM KLOCKI 50,01 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. PEUGEOT 205 GDB807/TRW KLOCKI HAM. PEUGEOT 205 TRW 63,50 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.CLIO/MEGANE Z CZUJ MA.0240.1/MAF KLOCKI HAM.CLIO/MEGANE Z CZUJ MAFF 41,87 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM.RENAULT Z CZUJ MA.0515.0/MAF KLOCKI HAM.RENAULT Z CZUJ MAFF 48,47 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. RENAULT CLIO I MDB1628/MIN KLOCKI HAM. RENAULT CLIO I MINTEX KLOCKI 58,66 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. RENAULT P 68 038/BRE KLOCKI HAM. RENAULT BREMBO 52,16 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 25 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST        (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST        (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD             (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD gabaryt (czas dostawy 1-2 dni robocze) -  55pln przedpłata 1 paczka 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost, paczkomat ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu

Kilka informacji o TRW

Firma TRW posiada 110-letni staż pracy i wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Powstała w amerykańskim mieście Cleveland. Na początku firma TRW opracowała szeroką gamę produktów dla nowo powstającej branży motoryzacyjnej. Już w 1904 roku wyprodukowano pierwszy dwu-częściowy zawór silnikowy dla Wint0n Motors Company, a także drewniane koła dla Modelu T, samochodu Henriego Forda w Ameryce Północnej. W ciągu 110 lat jakie upłynęły od powstania firmy TRW jej misją jest projektowanie i rozwijanie gamy systemów bezpieczeństwa, które są dostępne dla każdego kierowcy. Klientami TRW są wszyscy czołowi producenci samochodów...


Czytaj więcej o producencie TRW