Informacja rabatowa
Szefie, do darmowej dostawy brakuje tylko 500,00 PLN.
Produkt
Ilość
Cena brutto
Usuń
{{ item.Amount }}
{{ item.GrossPrice | number: 2 }} {{ item.CurrencyID }}
Ilość: {{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}
Cena produktów 23% podatku VAT {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Value | number: 2 }} {{ ShoppingCartItems.data.TotalSummary.Gross[0].Currency }}
{{ translation.shoppingCartEmpty }}
{{ ShoppingCartItems.data.Summary.TotalAmount }}

 Możliwa dostawa na sobotę kurierierem DPD +20zł

KLOCKI HAM.PRZOD VOLVO S40 V40 95- B110814 DENCKERMANN

{{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_new}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_custom1}} {{articledetailOptions.translates.parameters.article_status_sale}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.currentBranch.Quantity.availabilityString}}
{{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Name}}: {{articleDetail.WebShopArticle.BranchesAvailability.BranchesString.BranchAvailabilityInfo.otherBranchesSum.Quantity.availabilityString}}
  • {{item.Name}}: {{item.Quantity.availabilityString}}
{{articledetailOptions.translates.parameters.articledetail_return_info}}
{{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Client.Gross | number: 2 }} {{ articleDetail.WebShopArticleDTO.Prices.Currency }}
Ilość:
{{articledetailOptions.translates.parameters.dangerous_articles_info}}
Ma towary zależne
Kod produktu:

{{articleDetail.WebShopArticleDTO.Code}}

{{articledetailOptions.translates.parameters.print_page_label}}
Strona zabudowy: Oś przednia
Szerokość [mm]: 130
Wysokość [mm]: 77
System hamulcowy: LUCAS
Kod EAN
5901225711359
Producent Kod OE
A.B.S. 37020
A.B.S. 37020OE
ACDelco AC677481D
APEC braking PAD1084
ASHIKA 5005516
ATE 13 0460 2853 2
ATE 13046028532
ATE 602853
BARUM BA2237
BENDIX 573039B
BLUE PRINT ADC44267
BOSCH 0 986 424 541
BOSCH 0986424541
BOSCH 0986AB4465
BOSCH 0986TB2349
BOSCH F 026 000 084
BOSCH F03B150295
Brake ENGINEERING PA1279
BREMBO P 54 036
BREMBO P86017
DELPHI LP1398
E.T.F. 120703
FEBI BILSTEIN 16213
FEBI BILSTEIN 16214
FERODO FDB1384
FERODO FQT1384
FERODO FSL1384
FERODO TAR1384
FIRST LINE FBP3264
FMSI-VERBAND 7712-D837
FMSI-VERBAND D837
FTE BL1685A4
GIRLING 6113131
HELLA 8DB 355 006-711
HELLA 8DB 355 017-041
HELLA 8DB355017041
HERZOG GERMANY 887020
ICER 181236
ICER 181236-701
ICER 181236701
JAPANPARTS PA516AF
JURID 573039J
KAWE 81283
KBP BP5542
LEMFÖRDER 2485303
LPR 05P711
MAGNETI MARELLI 363702160625
MAGNETI MARELLI 363702161030
MAPCO 6504
METELLI 2202860
MEYLE 0252198317
MGA 529
MINTEX MDB1995
MINTEX MDB2767
MINTEX MDK0203
MITSUBISHI 4605A658
MITSUBISHI M850976
MITSUBISHI MR527656
MITSUBISHI MR955351
MITSUBISHI MZ690339
MITSUBISHI X3511010
NECTO FD6758A
NECTO FD6758N
NECTO FD6857A
NECTO FD6857N
NIPPARTS J3605042
PAGID T1565
PAGID T3095
PEX 7.487
PEX 7487S
QUINTON HAZELL BLF1099
QUINTON HAZELL BP1099
RAICAM 696.0
RAMEDER T0610045
RAMEDER T0610139
REMSA 0708.02
REMSA 070802
REMSA 708.02
REMSA 70802
ROADHOUSE 2708.02
ROULUNDS RUBBER 677481
sbs 224822
ScanTech 400976
SCT - MANNOL SP240
SMART 454 421 00 10
SPIDAN 32732
SWAG 55916213
SWAG 55916214
TEXTAR 13.0460-2853.2
TEXTAR 21983 165 1 4
TEXTAR 21983 173 1 4
TEXTAR 2198302
TEXTAR 2198304
TEXTAR 2198317314
TRISCAN 811010507
TRISCAN 811027005
TRUSTING 295.0
TRW GDB1313
TRW GDB3389
VALEO 597262
VALEO 598493
VOLVO 30623259
VOLVO 306232596
VOLVO 30630555
VOLVO 30630612
VOLVO 30769199
VOLVO 307691990
VOLVO 307691998
VOLVO 30850976
VOLVO 308509760
VOLVO 308509769
WOKING P608302
ZIMMERMANN 21982.170.1
ZIMMERMANN 219821701
MarkaModelKod silnikaTyp pojazduPojemność [cm3]Moc silnika [kW]Moc silnika [KM]Lata produkcjiInfo
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)159766901995.07 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 1995.07 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)1597761032000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (GDI)1.8 16V GDI (DA2A)1834921251997.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 1997.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)4G93 (GDI)1.8 GDI (DA2A)1834901222000.10 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 2000.10 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)F9Q21.9 DI-D1870851152000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA (DA_)F9Q11.9 DI-D (DA5A)1870751022000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G13 (16V)1.3 16V129960822000.09 - 2004.10Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.3 16V 2000.09 - 2004.10
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)159766901996.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 1996.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G92 (SOHC 16V)1.6 (DA1A)1597761032000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G93 (GDI)1.8 16V GDI (DA2A)1834921251997.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 1997.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)4G93 (GDI)1.8 GDI (DA2A)1834901222000.10 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 2000.10 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)F9Q21.9 DI-D1870851152000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.9 DI-D 2000.09 - 2006.06
MITSUBISHICARISMA sedan (DA_)F9Q11.9 DI-D (DA5A)1870751022000.09 - 2006.06Informacje o MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 2000.09 - 2006.06
VOLVOS40 I (644)B 4164 S1.61587771051995.09 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.6 1995.09 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4164 S21.61587801091999.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.6 1999.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 S, B 4184 S31.81731851151995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4184 S21.81783901221999.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 1999.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 SM1.8 i1834921251998.03 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 i 1998.03 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4184 SJ1.8 i1834901222001.06 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.8 i 2001.06 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4194 T, B 4194 T21.9 T418551472001997.05 - 2000.07Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 1997.05 - 2000.07
VOLVOS40 I (644)D 4192 T1.9 TD187066901995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 TD 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)D 4192 T21.9 DI187070951999.03 - 2000.07Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 1999.03 - 2000.07
VOLVOS40 I (644)D 4192 T31.9 DI1870851152000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)D 4192 T41.9 DI1870751022000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 1.9 DI 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 S2.019481031401995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 1995.07 - 1999.08
VOLVOS40 I (644)B 4204 S, B 4204 S22.019481001361995.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 1995.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T2.0 T19481181601997.10 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 1997.10 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T3, B 4204 T22.0 T19481211652000.07 - 2001.06Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 2000.07 - 2001.06
VOLVOS40 I (644)B 4204 T52.0 T419481472002000.07 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T4 2000.07 - 2003.12
VOLVOS40 I (644)B 4204 T32.0 T19481201632001.06 - 2003.12Informacje o VOLVO S40 I (644) 2.0 T 2001.06 - 2003.12
VOLVOV40 Kombi (645)B 4164 S1.61587771051995.12 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 1995.12 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4164 S21.61587801091999.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 1999.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 S, B 4184 S31.81731851151995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 S21.81783901221999.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 1999.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 SM1.8 i1834921251998.03 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 1998.03 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4184 SJ1.8 i1834901222001.06 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 2001.06 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4194 T, B 4194 T21.9 T418551472001997.05 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 T4 1997.05 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T1.9 TD187066901995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 TD 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T21.9 DI187070951999.03 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 1999.03 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T31.9 DI1870851152000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)D 4192 T41.9 DI1870751022000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 DI 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 S2.019481031401995.07 - 1999.08Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 1995.07 - 1999.08
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 S, B 4204 S22.019481001361995.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 1995.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T2.0 T19481181601997.10 - 2000.07Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 1997.10 - 2000.07
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T22.0 T19481211651999.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 1999.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T52.0 T419481472002000.07 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T4 2000.07 - 2004.06
VOLVOV40 Kombi (645)B 4204 T32.0 T19481201632001.06 - 2004.06Informacje o VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 2001.06 - 2004.06
Kod towaru Nazwa towaru Producent Cena brutto Dostępność
KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA GDB1313/TRW KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA TRW 101,89 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA VOLVO S40 2198302/TEX KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA VOLVO S40 TEXTAR 122,04 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. 16214/FEB KLOCKI HAM. FEBI BILSTEIN 85,49 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.VOLVO S40,V40 97-03 22-0286-0/MET KLOCKI HAM.VOLVO S40,V40 97-03 METELLI 72,19 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA DA_ 1.6 50-05-516/ASH KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA DA_ 1.6 ASHIKA 56,80 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.MITSUBISHI CARISMA 00- LP1398/DEL KLOCKI HAM.MITSUBISHI CARISMA 00- DELPHI 87,47 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA P 86 017/BRE KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA BREMBO 100,02 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM.PRZOD VOLVO S40,V40 97-03 13.0460-2853.2/ATE KLOCKI HAM.PRZOD VOLVO S40,V40 97-03 ATE 117,39 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA 0986424541/BOH KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA BOSCH 108,55 PLN Dostępność: ponad 5 sztuk
KLOCKI HAMULCOWE PRZED.CARISMA JQ1012768/KAO KLOCKI HAMULCOWE PRZED.CARISMA KAMOKA 64,10 PLN Dostępność: 5 sztuk
KLOCKI HAM.VOLVO S40/V40 MA.0696.0/MAF KLOCKI HAM.VOLVO S40/V40 MAFF 112,79 PLN Dostępność: Brak
KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA MDB1995/MIN KLOCKI HAM. MITSUBISHI CARISMA MINTEX KLOCKI 77,15 PLN Dostępność: Brak
Strona z 1
Lista opinii

 


Przesyłka Kurier Polska - Za pobraniem

  • Kurier DPD ( czas dostawy 1-2 dni robocze ) - 20 pln - 1 paczka do 30kg

Przesyłka Kurier Polska - Przelew na konto bankowe

  • Kurier INPOST (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 14 pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier INPOST (paczkomat max.wym.38x41x64 1-2 dni robocze)     - 14pln - 1 paczka do 30kg
  • Kurier DPD      (czas dostawy 1-2 dni robocze) - 17pln - 1 paczka do 30kg
  • Transport bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kG - Kurier Inpost

Płatność

  • Płatność online (przelewy24.pl)
  • Gotówka
  • Przelew tradycyjny na konto: 

Transport Bezpłatny - opłacone zakupy powyżej 500 pln - 1 paczka do 30 kg ( Kurier Inpost ) - Przelew na konto bankowe PKO Bank Polski SA 31 1020 4900 0000 8402 3258 8440


Odbiór osobisty - AUTO-PROFIL Monika Karłaszewska ul. Kwiatowa 4 62-800 Kalisz tel. 518 601 501 NIP: 6181995885 Regon: 251630577 - płatność gotówka, karta platnicza lub przelew bankowy

Zestawy Rozrządu w sklepie Motoszef.pl

Układ rozrządu jest jednym z najistotniejszych elementów w konstrukcjach silników spalinowych, zarówno tych współczesnych jak i tych o wiele bardziej wiekowych. Elementarnym zadaniem układu rozrządu jest zapewnienie dopływu mieszanki paliwowo-powietrznej do cylindrów w określonych interwałach oraz późniejsze odprowadzanie z nich zbędnych produktów spalania tej mieszanki. Sprawny układ rozrządu zapewnia stabilną pracę silnika oraz umożliwia takie wykorzystanie potencjału i osiągów każdej jednostki jakie przewidzieli dla niej konstruktorzy. Obecnie stosowane rozwiązania dotyczące konstrukcji poszczególnych elementów rozrządu zamykają się generalnie w ich dwóch podstawowych typach. Główną różnicą pomiędzy współcześnie stosowanymi rozwiązaniami jest sposób przenoszenia napędu z wału korbowego silnika na wałek lub wałki rozrządu odpowiedzialne za prawidłowe działanie zaworów. Z tego powodu wyróżniamy dwa rodzaje rozrządu. Jednym z nich jest układ oparty o pasek rozrządu, który jest najtańszą...


Czytaj więcej o Zestawach Rozrządu